Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Ostrołęka | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Jeżeli jesteś zaintrygowany energią solarną oraz szukasz odpowiedniej obsługi, która zapewni Ci najlepszy system, umów się z firmą MK Fotowoltaika z Ostrołęki.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odkryciu rozwiązania systemu fotowoltaicznego, który pasuje do Twoich potrzeb i budżetu.

Współdziałając z firmą MK Fotowoltaika, odnajdziesz system energii odnawialnej, który pomoże Ci zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

panele na dachu domu

ENERGIA ZE SŁOŃCA

Układy energii solarnej to nowoczesny oraz praktyczny sposób na spożytkowanie promieni słonecznych. Panele fotowoltaiczne gwarantują naturalną energię dla Twojego budynku, a także redukują comiesięczne rachunki za prąd.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Panele fotowoltaiczne są atrakcyjną inwestycją dla wielu osób. Nasze systemy fotowoltaiczne są przyjemne w utrzymaniu, a my monitorujemy produkcję KWh u wszystkich naszych kontrahentów, by zapewnić ich zadowolenie.

DLA DOMU

Kiedy przestawisz się na energię uzyskiwaną z paneli fotowoltaicznych, zaoszczędzisz pieniądze. MK Fotowoltaika jest spółką godną zaufania, która proponuje najwyższej klasy panele fotowoltaiczne objęte długoterminową gwarancją. Nie odnajdziesz drugiej firmy o takim samym poziomie skuteczności, solidności oraz obsługi.

Bezpłatne konsultacje dotyczące budowy fotowoltaiki

Nasza wiedza z zakresu fotowoltaiki oraz doświadczenie, w zestawieniu z profesjonalizmem personelu, dopomogą nam przynieść wyższą wartość dla naszych klientów.

Świadczymy szeroki repertuar rozwiązań oraz usług w obszarze energii solarnej, w tym systemy zasilania energią odnawialną podłączone do sieci, systemy przechowywania energii , a także same systemy fotowoltaiczne.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Przemysłu

Zapewniamy całościowe rozwiązania dla prywatnych oraz komercyjnych układów słonecznych, w tym projektowanie, inżynierię, montaż oraz uruchomienie.

Pomagamy odbiorcom projektować oraz montować systemy fotowoltaiczne dla wielu zastosowań, od mieszkalnych po duże komercyjne projekty.

Firmy zarówno duże jak oraz mniejsze mogą obniżyć koszty energii oraz zaimplementować nowatorskie rozwiązania energetyczne dzięki panelom fotowoltaicznym.

Dofinansowanie

Jeśli potrzebujesz sfinansować instalację paneli słonecznych, MK Fotowoltaika pomoże Ci zdobyć pieniądze oraz informację, jak tego dokonać. Będziemy pracować nad odnalezieniem najkorzystniejszego projektu, który będzie perfekcyjnie pasował do Twoich potrzeb. Pomożemy Ci również lepiej poznać różne koszty oraz opcje dostępne dla Ciebie.

Skład Energii

Układy przechowywania energii pomagają powiększyć wartość naszej inwestycji w panele fotowoltaiczne. Energia solarna oraz systemy przechowywania energii są przyszłością uzyskiwania energii. Potrafią one znacznie obniżyć comiesięczne rachunki za energię oraz na dłuższą metę przyoszczędzić mnóstwo pieniędzy.

Znakomity Zespół

Projektujemy oraz realizujemy fotowoltaiczne systemy energetyczne dla naszych klientów. Nasze projekty oraz instalacje są skoncentrowane na perfekcyjnej produktywności, wytrzymałości oraz estetyce. Dostarczamy kompletny monitoring produktywności, usługi projektowe oraz montażowe.

Zamów panele fotowoltaiczne do budynku lub firmy w Ostrołęce

Niezależnie od tego, czy zamierzasz uwolnić się od wysokich comiesięcznych rachunków za energię, lub też zainwestować w twój biznes, który będzie gwarantował zyski przez wiele lat, eksperci z MK Fotowoltaika uproszczą Ci to działanie.

Jesteśmy firmą zajmującą się energią odnawialną, która specjalizuje się w pomaganiu naszym kontrahentom w budowaniu paneli fotowoltaicznych na ich nieruchomościach. Chętnie pomożemy Ci zaoszczędzić pieniądze oraz poprawić jakość życia poprzez optymalizację ilości energii produkowanej przez Twoją domową elektrownię elektryczną.

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od oceny do montażu?

Jeżeli zatrudnisz rzetelną firmę fotowoltaiczną do planowania oraz instalacji systemu dla Twojego budynku, możesz się napawać darmową energią już po paru tygodniach.

Naszym zadaniem jest sprawienie, by zrealizowanie instalacji było tak łatwe oraz szybkie, jak to tylko możliwe.

  • Wycena – By zacząć projekt, zadzwoń do jednego z naszych ekspertów już dziś, a my zdecydujemy, czy energia solarna jest dla Ciebie korzystna.
  • Wizja Lokalna – Potrzebujemy zrealizować dokładną ocenę terenu, by upewnić się, że każdy element został wzięty pod uwagę.
  • Plan – Nasi inżynierowie wykorzystają informacje uzyskane podczas Twojej konsultacji, aby zacząć opracowywanie systemu fotowoltaicznego.
  • Zezwolenia – Zanim będziemy w stanie zacząć prace instalacyjne konieczne będzie również uzyskanie właściwych pozwoleń. Nasz personel jest doświadczony również pod tym kątem oraz potrafi zmniejszyć czas oczekiwania do minimum.
  • Instalacja – Gdy będziemy gotowi do zapoczątkowania właściwej instalacji w Państwa budynku lub instytucji, możemy przystąpić do działania. Od wszczęcia prac do ich końca nie powinno minąć więcej niż 3-4 dni dla konwencjonalnej instalacji do 10 kW.
  • Oszczędność – Po skończonej instalacji możesz cieszyć się z darmowej, ekologicznej energii oraz usamodzielnić się od prądu od sieci.

Poza wywiadem zdalnym lub telefonicznym przeważnie również umawiamy się na wizytację u Państwa, by ocenić precyzyjnie możliwości oraz wymogi do postawienia instalacji.

Będziemy wyglądać w górę, wskazywać na rzeczy, drapać się po głowach, możliwe nawet spierać się ze sobą trochę, ale wyjedziemy rozumiejąc precyzyjnie, co trzeba zrobić, by otrzymać najwydajniejszy system fotowoltaiczny.

Po upewnieniu się, że skorzystasz z systemu fotowoltaicznego oraz będzie on korzystny ekonomicznie, przedstawimy Ci kompleksową ofertę.

Dokument obejmować będzie szczegółowy zasięg czynności, wycenę, specyfikację systemu a także prognozy produktywności. Do oferty dołączona jest umowa na zainaugurowanie prac.

By montaż instalacji słonecznej przebiegał bezbłędnie, plan powinien być maksymalnie skrupulatny, uwzględniający parametry dachu, jak nachylenie, konstrukcja a także pokrycie.

Ponadto analizujemy też zaciemnienie jakie powstaje w planowanym miejscu montażu, podatność na wiatr oraz obciążenie, a nawet przyszły wygląd paneli.

Układy te są przygotowane tak, by służyły przez dziesięciolecia, zatem każdy z nich jest skonstruowany oraz zaakceptowany przez profesjonalnego instalatora.

Do przeprowadzenia montażu instalacji słonecznej czasem może być nieuniknione pozwolenie od władz miejscowości, w której nieruchomość się znajduje.

Punkty dotyczące takich pozwoleń są już ustalane przy przygotowywaniu instalacji, stąd nie przedstawiają one dla nas żadnego zdumienia.

Cały mechanizm zdobycia upoważnień nie musi trwać długo. Dzięki naszemu doświadczeniu rekordowo redukujemy okres oczekiwania.

Instalacja systemu

Na wstępie składamy solidną trasę z ziemi na Twój dach.

By to zrobić przydatna jest prosta konstrukcja rusztowania, drabina, ewentualnie można skorzystać z podnośnika lub dźwigu.

Uchwyty, kątowniki, klemy to elementy bez których nie obędzie się żadna instalacja, która ma funkcjonować wiele lat z perfekcyjną efektywnością.

Znaczącym momentem jest poprawne złączenie paneli odpowiednimi przewodami, tak by prąd płynął w maksymalnie najbardziej optymalny sposób.

To naprawdę wymaga odrobinę matematyki, by zsynchronizować obwody oraz zmaksymalizować efektywność systemu.

Następnie nasz specjalista ds. instalacji słonecznych scali przewodami elektrycznymi panele z falownikiem.

Ostatnie kroki to konsolidacja wszystkich urządzeń oraz precyzyjne pomiary działania skończonej instalacji, tak by program produkcji energii przewidziany w projekcie był w pełni osiągany.

Konserwacja

Ze względu na swoją strukturę a także montaż wyspecjalizowany serwis paneli słonecznych nie jest potrzebny.

Dla osiągania najlepszych rezultatów można czyścić panele 2 razy do roku oraz wykonać pomiar wydajności.

Możesz to wykonać samodzielnie albo skorzystać z naszych usług w zakresie renowacji paneli słonecznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Budowa paneli słonecznych z MK Fotowoltaika Ostrołęka to niezwykle łatwy proces, który pozwala Ci zaoszczędzić sporo czasu oraz pieniędzy.

Nasze kompleksowe podejście przeprowadzi Cię przez projektowanie, inżynierię, instalację oraz podłączenie.

Odnawialna oraz darmowa energia jest na wyciągnięcie ręki w ciągu zaledwie paru tygodni.

Nie martw się także o to, czy będziesz w stanie sobie pomóc z teoretycznymi przyszłymi kłopotami z instalacją. Jeżeli zrealizowałeś instalację u nas, wciąż będziemy w stanie Ci dopomóc.