Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Ostrów Mazowiecka | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

MK Fotowoltaika, wiodąca spółka z dziedziny energetyki słonecznej w Ostrowi Mazowieckiej, jest tutaj, żeby Ci pomóc. Specjalizujemy się w rozwiązaniach słonecznych oraz dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas usługi były najwyższej jakości.

Jesteśmy zobowiązani do dostarczenia Ci układu fotowoltaicznego, który będzie pasował do Twoich potrzeb oraz budżetu.

Jesteśmy specjalistami w instalacji układów energii słonecznej a także jesteśmy tu, aby Ci pomóc. Wypełnij kwestionariusz albo zadzwoń i otrzymaj darmową wycenę, by dowiedzieć się, ile będzie kosztować instalacja układu energii słonecznej w Twoim lokalu ewentualnie firmie.

panele na dachu domu

ENERGIA ZE SŁOŃCA

W dzisiejszym świecie inwestowanie w odnawialną energię jest ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Energia słoneczna jest najnowszą z długiej linii ogromnie korzystnych nowinek technologicznych, które napędzają przyszłość.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Instalacja paneli fotowoltaicznych to jednokrotna inwestycja, która będzie służyć przez dziesięciolecia. Dzięki naszej najnowocześniejszej technice monitorowania, potrafimy zobaczyć, ile energii elektrycznej wytworzył Twój układ. To tak normalne, jak uruchomienie aplikacji w telefonie!

DLA DOMU

Przejście na energię czerpaną z paneli fotowoltaicznych pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze. Chociaż nie wszystkie panele słoneczne są sobie równe. MK Fotowoltaika jest marką godną zaufania, która proponuje najwyższej klasy panele słoneczne objęte długoletnią gwarancją. Nie odnajdziesz innej firmy o takim samym poziomie skuteczności, uczciwości i obsługi.

Darmowa wycena instalacji fotowoltaicznej

Nasza rozległa wiedza nt fotowoltaiki w zestawieniu z doświadczeniem zawodowym lokalnego zespołu umożliwia nam przewagę w pewnym wdrażaniu projektów wedle najwyższych wzorców, niezależnie od ich złożoności.

Specjalizujemy się w projektowaniu i wprowadzaniu najnowszych technologii energetycznych, w tym układów słonecznych podłączonych do sieci, rozwiązań w obszarze magazynowania energii oraz generowania energii elektrycznej.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Biznesu

MK Fotowoltaika jest wiodącą firmą na rynku fotowoltaiki dla instytucji i domu. Specjalizujemy się w instalacjach, które są bezpieczne i efektywne.

Pomogliśmy wielu komercyjnym nabywcom z różnych branż w opracowaniu układu oraz produkcji energii elektrycznej ze słońca.

Firmy zarówno duże jak oraz małe mogą obniżyć koszty energii oraz wdrożyć niekonwencjonalne rozwiązania energetyczne dzięki panelom fotowoltaicznym.

Analiza korzyści

Spółka MK Fotowoltaika posiada doświadczenie w pomocy instytucjom i jednostkom indywidualnym w pozyskaniu dofinansowania na wykonaną instalację fotowoltaiczną. Nasz personel opracował dla Ciebie analizę oszczędności, abyśmy mogli pomóc Ci przyjrzeć się wszelakim możliwościom i zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię.

Przechowywanie Energii

Wartość inwestycji w fotowoltaikę szybko rośnie dzięki produktywności i oszczędnościom na kosztach oferowanym przez nasz układ magazynowania energii. Energia słoneczna i systemy magazynowania energii to przyszłościowe rozwiązania. Potrafią one drastycznie zredukować comiesięczne rachunki za prąd.

Zespół Profesjonalistów

Przygotowujemy i realizujemy dla naszych nabywców fotowoltaiczne systemy energetyczne. Nasze projekty i instalacje są ukierunkowane na maksymalną wydajność, wytrzymałość i stylistykę. Gwarantujemy kompleksowe wykonanie projektów komercyjnych, gospodarczych, rolniczych, mieszkaniowych i użytkowych.

Zainstaluj panele fotowoltaiczne dla budynku lub firmy w Ostrowi Mazowieckiej

MK Fotowoltaika dysponuje zaawansowanym technologicznie sprzętem i zespołem profesjonalistów, którzy zadbają o to, abyś w pełni wykorzystał swoją inwestycję.

Sprawdź, jak panele fotowoltaiczne mogą wpłynąć na Twój dom bądź firmę i skontaktuj się z nami już dzisiaj, by umówić się na darmową poradę!

instalator montujący panele słoneczne

Wycena oraz instalacja – krok po kroku

Instalacja fotowoltaiczna czy to na dachu budynku gospodarczego bądź mieszkalnego nie musi być skomplikowanym procesem, wymaga natomiast kompetencji i prawidłowego zaplanowania.

Naszym zamierzeniem jest sprawienie, aby zrealizowanie instalacji było tak proste oraz szybkie, jak to tylko możliwe.

  • Konsultacje – Zapewnimy Ci darmową poradę, aby sprawdzić, czy energia solarna jest dla Ciebie trafnym wyborem.
  • Wizja Terenowa – Wskazana będzie bezpośrednia wizytacja na terenie posiadłości, żeby ocenić i wziąć pod uwagę każdy element mogący wpłynąć na efektywność instalacji.
  • Plan – Nasi inżynierowie spożytkują dane uzyskane podczas Twojej wizyty, żeby rozpocząć przygotowywanie układu fotowoltaicznego.
  • Zezwolenia – Przed rozpoczęciem budowy należy zorganizować potrzebne pozwolenia – tym też się zajmiemy. Czas ten jest niezależny od nas, natomiast dołożymy wszystkich starań, żeby był on jak najkrótszy
  • Instalacja – Po uregulowaniu formalności możemy podejść do właściwej instalacji w Państwa domu, budynku gospodarczym bądź przy gruncie. Trwa to najczęściej zaledwie kilka dni.
  • Bezpłatna Energia – Po zainstalowaniu układu energii słonecznej można od razu zacząć oszczędzać przy minimalnych czy żadnych kosztach utrzymania.

Większość potrzebnych informacji do oceny możemy pozyskać przez telefon bądź zdalnie, ale wymagana będzie też konsultacja na miejscu oraz oględziny lokalne.

Podczas naszej wizytacji będziemy brali pod rozwagę m.in. kąt pochylenia dachu, rozmieszczenie dachu, kierunek pochylenia, stan zaciemnienia i inne elementy wpływające na parametry instalacji.

Każdy przypadek jest inny, więc zawsze chcemy być pewni, iż instalacja ma sens i będzie dla Ciebie odpowiednia oraz zyskowna.

Na ofertę złoży się skrupulatna analiza produktywności i oszczędności, fachowa specyfikacja instalacji a także już konkretna wycena wraz z rozplanowaniem potrzebnych prac do ukończenia.

Potrzebujemy też zweryfikować dokładnie wszelkie parametry dachu, takie jak ustawienie, materiał bądź rozmiar, aby wykonać perfekcyjny projekt pod instalację.

To nie jedyne parametry, które bierzemy pod rozwagę. Sprawdzamy również bliskość urządzeń elektrycznych, obciążenia, kierunki wiatru i zaciemnienie dachu oraz pilnujemy, żeby instalacja była atrakcyjna.

Układy te są przygotowane tak, aby służyły przez dziesięciolecia, więc każdy z nich jest opracowany oraz zatwierdzony przez doświadczonego instalatora.

W niektórych przypadkach niezbędne może się okazać pozwolenie od urzędu miasta ze zgodą na zbudowanie instalacji słonecznej na Twoim dachu czy gruncie.

Nie jest to dla nas przeszkodą, albowiem zapoznajemy się z wymaganiami już we wstępnym planie instalacji oraz przygotowujemy odpowiednie dokumenty.

Możemy śmiało ogłosić, iż ta część procesu została przez nas opanowana do perfekcji.

Instalacja układu

Obowiązkowym elementem przed samym montażem jest pewna droga transportu paneli na dach domu.

Przeważnie jest to drabina bądź dwie drabiny, jednak w przeszłości używaliśmy również wózków widłowych, podnośników, a nawet żurawi.

Zanim zamontujemy też panele, niezbędne będą klemy, kątowniki i uchwyty, żeby kompletna konstrukcja była stabilna oraz niezawodna.

Łączenie paneli przewodami w maksymalnie optymalny sposób to nowy etap w realizacji planu.

Nasz zespół dba o to, by układ pracował maksymalnie wydajnie tworząc zsynchronizowany obwód z istniejącymi urządzeniami w sieci.

Następnie nasz specjalista ds. instalacji fotowoltaicznych połączy przewodami elektrycznymi panele z falownikiem.

Do finalizacji przedsięwzięcia należy podłączyć inwerter z resztą urządzeń, a następnie stwierdzić, czy całość działa zgodnie z planem.

Konserwacja

Skomplikowana pielęgnacja paneli fotowoltaicznych nie jest wymagana, bowiem te zamocowane są na stałe.

Zaleca się jednak, żeby panele fotowoltaiczne czyścić przynajmniej raz w roku, żeby zachowywały optymalną wydajność.

Samą usługę czyszczenia paneli fotowoltaicznych możesz przeprowadzić samodzielnie bądź zatrudniając firmę specjalizującą się w restauracji paneli.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Instalacja paneli fotowoltaicznych z MK Fotowoltaika Ostrów Mazowiecka to bardzo przystępny proces, który pozwala Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz pieniędzy.

Nasze kompleksowe podejście przeprowadzi Cię przez projektowanie, inżynierię, instalację i podłączenie.

Odnawialna oraz bezpłatna energia jest na wyciągnięcie ręki w ciągu jedynie paru tygodni.

Decydując się na MK Fotowoltaika możesz śnić spokojnie. Dopomożemy Ci przy jakiejkolwiek wątpliwości oraz problemie już po instalacji, jeżeli takowe wystąpią.