Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Oświęcim | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

Jeśli szukasz systemu energii słonecznej w regionie małopolskim, oddział MK Fotowoltaika z Oświęcimia jest tutaj, żeby Ci pomóc.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w wyszukaniu rozwiązania co do systemu fotowoltaicznego, które pasuje do Twoich potrzeb , a także budżetu.

Współpracując z marką MK Fotowoltaika, znajdziesz układ energii odnawialnej, który pomoże Ci zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

panele na dachu domu

ENERGIA EKOLOGICZNA

W dzisiejszym świecie inwestowanie w odnawialną energię jest ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Energia solarna jest najnowszą z długiej linii bardzo wartościowych nowinek technologicznych, które napędzają przyszłość.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Raz przyłączone panele fotowoltaiczne są nader łatwe w utrzymaniu. Nasze systemy fotowoltaiczne są łatwe w utrzymaniu, a my nadzorujemy produkcję KWh u wszystkich naszych klientów, żeby zapewnić ich zadowolenie.

DLA DOMU

Dzięki przesunięciu z konwencjonalnych źródeł energii na energię odnawialną, zaoszczędzisz pieniądze. MK Fotowoltaika łączy uczciwość i skuteczność z długoterminową gwarancją. Wybierając nas, wiesz, że odbierzesz najstosowniejsze panele dla swojego domu.

Darmowe rekomendacje dotyczące instalacji fotowoltaiki

Nasza wiedza z zakresu fotowoltaiki i doświadczenie, w powiązaniu z profesjonalizmem zespołu, pomogą nam przynieść wyższą wartość dla naszych klientów.

Specjalizujemy się w zakładaniu i wdrażaniu najnowszych zaawansowanych technologii energetycznych, w tym systemów słonecznych połączonych z siecią, rozwiązań przechowywania energii i systemów zasilania poza siecią.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej Firmy

MK Fotowoltaika dostarcza kompletnych rozwiązań w obszarze komercyjnych systemów słonecznych.

Tworzymy systemy fotowoltaiczne dla wielu wdrożeń komercyjnych i gospodarczych.

Podczas gdy zużycie energii elektrycznej wzrasta, panele słoneczne są dostępniejsze i bardziej efektywne niż kiedykolwiek wcześniej. Przyszłość energii słonecznej przedstawia się w pozytywnych barwach.

Oszczędność pieniędzy

Spółka MK Fotowoltaika ma doświadczenie w pomaganiu firmom a także jednostkom prywatnym w uzyskiwaniu dofinansowania do przeprowadzonej instalacji fotowoltaicznej. Będziemy pracować nad odnalezieniem najkorzystniejszego projektu, który będzie perfekcyjnie pasował do Twoich potrzeb. Pomożemy Ci również lepiej zrozumieć różne wydatki i możliwości dostępne dla Ciebie.

Skład Energii

Układy przechowywania energii pomagają naszym kontrahentom wyraźnie zredukować koszty energii. Energia solarna i systemy przechowywania energii to przyszłościowe rozwiązania. Mogą one drastycznie zmniejszyć comiesięczne rachunki za energię.

Wybitny Zespół

Spółka oferuje szeroki zakres usług fotowoltaicznych, elektrycznych i strukturalnych, projektowych i wykonawczych, specjalizując się w naziemnych elektrowniach odnawialnych, dachowych systemach słonecznych.

Zamów panele słoneczne do domu bądź firmy w Oświęcimiu

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu firma MK Fotowoltaika posiada szeroką wiedzę na temat systemów słonecznych. Dostarczymy Ci najdoskonalsze rozwiązanie przystosowane do Twojej konkretnej sytuacji w optymalnej cenie.

Panele fotowoltaiczne mogą pomóc Ci uczynić Twój dom bądź firmę bardziej energooszczędną. Możesz obniżyć swoją zależność od paliw kopalnych i dzięki temu dodatkowo wygospodarować pieniądze!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od wyceny do instalacji?

Instalacja fotowoltaiczna nie musi być złożonym procesem. Jeżeli zaangażujesz kompetentną spółkę do zaplanowania i zamontowania systemu dla Ciebie, cała procedura potrafi być wykonana w ciągu kilku tygodni.

Dokładamy wszelkich starań, żeby czas od momentu weryfikacji do włączenia instalacji był jak najmniejszy.

  • Konsultacje – Żeby podjąć realizację planu, zadzwoń do jednego z naszych specjalistów już dzisiaj. Określimy, czy energia z instalacji fotowoltaicznej jest dla Ciebie odpowiednia.
  • Wizja Lokalna – Będziemy musieli sprawdzić Państwa budynek i zweryfikować parametry instalacji w sposób możliwie szczegółowy.
  • Projekt – Zebraliśmy już wszelkie informacje, których potrzebujemy, aby rozumieć, ile energii wykorzystujesz w ciągu dnia. Nasi projektanci rozplanują układ fotowoltaiczny, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Pozwolenia – W tym kroku wymagana będzie szczypta cierpliwości. Zdobycie niezbędnych pozwoleń nie jest do końca zależne od nas, jednak zawsze dokładamy starań, aby trwało to jak najkrócej.
  • Montaż – Po uregulowaniu formalności możemy podejść do właściwej instalacji w Państwa domu, budynku przemysłowym bądź przy gruncie. Trwa to najczęściej tylko kilka dni.
  • Oszczędność – System energii słonecznej to doskonała inwestycja, która potrafi dostarczyć Ci natychmiastowe korzyści finansowe i rozwiązania przyjazne dla otoczenia.

Poza wywiadem zdalnym czy telefonicznym zazwyczaj również umawiamy się na konsultację u Państwa, aby zweryfikować precyzyjnie możliwości i warunki do położenia instalacji.

Będziemy patrzeć w górę, pokazywać na rzeczy, drapać się po głowach, czasem nawet spierać się ze sobą odrobinę, jednak odjedziemy rozumiejąc precyzyjnie, co trzeba zrobić, żeby otrzymać najefektywniejszy układ fotowoltaiczny.

Po rozpatrzeniu wszelkich za i przeciw co do opłacalności i zasadności instalacji fotowoltaicznej zasugerujemy Ci praktyczne rozwiązanie.

W ofercie ujmiemy wycenę instalacji, prognozy produktywności, specyfikację systemu i umowę o przekroju robót.

Żeby montaż instalacji fotowoltaicznej przebiegał sprawnie, projekt powinien być maksymalnie szczegółowy, uwzględniający parametry dachu, jak nachylenie, konstrukcja a także pokrycie.

Bierzemy ponadto pod rozwagę wszelkie obciążenia, kierunek wiatru, zaciemnienie, bliskość panelu elektrycznego i stylistykę.

Układy te są wykonane tak, żeby działały przez dziesięciolecia, więc każdy z nich jest zaprojektowany i zaakceptowany przez profesjonalnego instalatora.

Zdarza się, że prawa publiczne wymagają specyficznych upoważnień na instalację systemów słonecznych, co minimalnie wydłuża cały proces.

Kryteria dotyczące upoważnień badamy już na etapie wyceny, więc nie ma żadnych niespodzianek, jednak musi to zostać dopilnowane.

Mamy za sobą już tyle instalacji i przypadków otrzymywania zezwoleń, że czas konieczny na ich otrzymanie jest realnie minimalny.

Montaż systemu

Wstępnym etapem podczas montażu jest zapewnienie bezpośredniego dostępu na dach domu.

Najczęściej jest to drabina bądź dwie drabiny, jednak w przeszłości używaliśmy także wózków widłowych, podnośników, a nawet żurawi.

Uchwyty, kątowniki, klemy to elementy bez których nie obędzie się żadna instalacja, która ma funkcjonować wiele lat z optymalną efektywnością.

Gdy wszystko zostanie zainstalowane zgodnie z naszymi planami, połączymy panele przewodami.

To rzeczywiście wymaga trochę matematyki, żeby zsynchronizować obwody i zmaksymalizować efektywność systemu.

Jednocześnie z montażem paneli, licencjonowany elektryk przeprowadzi przewody elektryczne z dachu do panelu zasilania.

Na zamknięcie pozostaje podłączenie reszty urządzeń i sprawdzenie całego systemu w realnym działaniu.

Co z konserwacją?

Solidna architektura paneli powoduje, że nie musimy się martwić o złożoną konserwację.

Jedyną czynnością, zależną od pogody, o którą powinniśmy zadbać jest ich czyszczenie raz czy 2 razy do roku.

Samą usługę czyszczenia paneli słonecznych możesz wykonać samodzielnie bądź zatrudniając spółkę specjalizującą się w renowacji paneli.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Dzięki fachowcom z MK Fotowoltaika zaoszczędzisz pieniądze, czas i będziesz mógł się cieszyć ze swojej własnej odnawialnej energii.

Zajmiemy się wszystkim od wczesnego projektu, przez dokumentację, aż po sam montaż i uruchomienie.

By móc cieszyć się swoją własną, samowystarczalną wytwórnią czystej energii wystarczy umówić się z nami, a udzielimy Ci dodatkowych informacji.

Decydując się na MK Fotowoltaika możesz spać spokojnie. Dopomożemy Ci przy każdorazowej wątpliwości i problemie zaraz po instalacji, jeżeli takowe wystąpią.