Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Ożarów Mazowiecki | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

MK Fotowoltaika z Ożarowa Mazowieckiego to oddział ekspertów w dziedzinie energii słonecznej, którzy realizują instalacje dopasowane do osobistych potrzeb odbiorcy.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odnalezieniu rozwiązania co do układu fotowoltaicznego, które dostosowuje się do Twoich potrzeb oraz budżetu.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika potrafi pomóc Ci zdobyć system energii słonecznej zainstalowany w Twoim lokalu bądź firmie.

panele na dachu domu

ENERGIA ZE SŁOŃCA

Układy solarne to szybko powiększający się rynek, który staje się szczególnie popularną innowacją technologiczną w regionie.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Raz rozlokowane panele fotowoltaiczne są niebywale proste w utrzymaniu. Konserwacja wymagana dla większości systemów domowych jest nieznaczna. Nadzorujemy energię uzyskiwaną przez Twój system, aby upewnić się, że wytwarza on odpowiednią ilość KWh.

DLA DOMU

Przejście na energię słoneczną to racjonalna inwestycja, która pozwoli Ci przyoszczędzić pieniądze oraz pomoże środowisku. MK Fotowoltaika jest spółką godną zaufania, która proponuje najwyższej jakości panele solarne objęte długoletnią gwarancją. Nie odnajdziesz innej firmy o takim samym poziomie skuteczności, rzetelności oraz obsługi.

Bezpłatne rekomendacje dotyczące instalacji fotowoltaiki

Jesteśmy zespołem fachowców, którzy są w stanie podjąć się każdego projektu. Posiadamy kompetencję oraz doświadczenie niezbędne do tego, aby Twój projekt został zrealizowany zgodnie z największymi standardami.

Specjalizujemy się w planowaniu i wprowadzaniu najnowszych zaawansowanych technologii energetycznych, w tym systemów solarnych połączonych z siecią, rozwiązań magazynowania energii , a także systemów zasilania poza siecią.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojego Biznesu

Dostarczamy całościowe rozwiązania dla domowych oraz komercyjnych systemów słonecznych, w tym opracowywanie, inżynierię, montaż oraz uruchomienie.

Budujemy układy fotowoltaiczne dla wielu wdrożeń komercyjnych oraz przemysłowych.

Panele fotowoltaiczne mogą pomóc ograniczyć koszty energii i równolegle zwiększyć wydajność. Jest to wspaniała wiadomość dla spółek zarówno większych jak również małych.

Dofinansowanie

Firma MK Fotowoltaika ma doświadczenie w pomaganiu firmom a także osobom prywatnym w pozyskiwaniu dofinansowania do przeprowadzonej instalacji fotowoltaicznej. Wszystkie nasze plany są dobrane oraz skonstruowane tak, aby pasowały do Twoich potrzeb. Mamy także dedykowany oddział, który chętnie zapewni odpowiedzi na wszelakie pytania dotyczące naszych usług a także przeprowadzi analizę oszczędności.

Magazyn Energii

Układy magazynowania energii pomagają podwyższyć wartość naszej inwestycji w panele solarne. Energia solarna oraz układy magazynowania energii to perspektywiczne rozwiązania. Mogą one drastycznie zredukować comiesięczne rachunki za energię.

Zespół Profesjonalistów

Przygotowujemy oraz wdrażamy fotowoltaiczne układy energetyczne dla naszych odbiorców. Nasze projekty oraz instalacje są skoncentrowane na maksymalnej efektywności, wytrzymałości i stylistyce. Gwarantujemy kompleksowy monitoring efektywności, usługi projektowe oraz instalacyjne.

Zainstaluj panele fotowoltaiczne dla domu lub firmy w Ożarowie Mazowieckim

Niezależnie od tego, czy zamierzasz uniezależnić się od dużych miesięcznych rachunków za energię, czy też zainwestować w swój biznes, który będzie przynosił zyski przez wiele lat, eksperci z MK Fotowoltaika ułatwią Ci to działanie.

Jesteśmy firmą zajmującą się energią odnawialną, która specjalizuje się w pomaganiu naszym klientom w umieszczaniu paneli fotowoltaicznych na ich nieruchomościach. Chętnie pomożemy Ci zaoszczędzić pieniądze oraz poprawić jakość życia poprzez optymalizację ilości energii generowanej przez Twoją osobistą elektrownię elektryczną.

instalator montujący panele słoneczne

Wycena i instalacja – krok po kroku

Instalacja fotowoltaiczna czy to na dachu budynku przemysłowego lub mieszkalnego nie musi być złożonym procesem, wymaga niemniej kwalifikacji oraz odpowiedniego zaplanowania.

Naszym celem jest maksymalnie uprościć oraz skrócić czas oczekiwania na włączenie instalacji.

  • Wycena – By zapoczątkować realizację planu, zadzwoń do jednego z naszych konsultantów już dzisiaj. Określimy, czy energia z instalacji fotowoltaicznej jest dla Ciebie właściwa.
  • Wizja Lokalna – Dzięki wizji lokalnej będziemy w stanie ustalić ściśle wymogi, z jakimi będziemy mieć do czynienia w trakcie montażu a także dla samej skuteczności instalacji.
  • Projekt – Przetwarzając dane zebrane podczas wizyty, nasi projektanci zainicjują projektowanie układu fotowoltaicznego, aby zmaksymalizować produkcję energii.
  • Uprawnienia – W tym etapie wymagana będzie szczypta wytrwałości. Otrzymanie koniecznych uprawnień nie jest do końca uzależnione od nas, niemniej zawsze dokładamy starań, żeby trwało to jak najkrócej.
  • Montaż – Gdy wszelakie procedury zostały uzupełnione, możemy się zająć faktyczną instalacją na dachu Twojego lokalu, na gruncie bądź budynku gospodarczym. Z reguły trwa to nie dłużej niż parę dni.
  • Bezpłatna Energia – Dzięki zamontowanemu układowi energii słonecznej, możesz zacząć oszczędzać natychmiast, przy małych bądź żadnych kosztach konserwacji.

Znaczna część wyceny może być wykonana online bądź przez telefon, jednak aby wiedzieć, z czym faktycznie mamy do czynienia, niemal zawsze potrzebujemy przybyć na miejsce i się rozglądnąć.

Oględziny na miejscu są nieodzowne przed przygotowaniem planu instalacji słonecznej. By móc zweryfikować rozkład paneli musimy przyjrzeć się jakie jest zaciemnienie w projektowanym miejscu instalacji, kąt i kierunek pochylenia dachu a także jego profil.

Każdy przypadek jest inny, toteż zawsze pragniemy być pewni, że instalacja ma sens oraz będzie dla Ciebie uzasadniona i zyskowna.

Na propozycję złoży się szczegółowa analiza efektywności oraz oszczędności, techniczna specyfikacja instalacji a także już dokładna ewaluacja wespół z zaplanowaniem niezbędnych czynności do wykonania.

Do projektu nieodzowne są dane na temat pochylenia dachu, jego pokrycia i struktury. Wszystko po to, żeby plan instalacji nie zostawiał żadnych wątpliwości przed samym montażem.

Kierunek wiatru, bliskość panelu elektrycznego, wszystkie obciążenia, a także zaciemnienie lub w końcu estetyka także są brane pod rozwagę w trakcie planowania instalacji.

Dokładamy wszelkich starań, aby plan był maksymalnie odpowiedni dla konkretnego przypadku i mógł służyć właścicielowi przez długotrwałe lata po montażu bez niepotrzebnych modyfikacji lub napraw.

W konkretnych przypadkach potrzebne może się okazać zaświadczenie od urzędu miasta ze zgodą na zbudowanie instalacji słonecznej na Twoim dachu bądź gruncie.

Dopełnienie dokumentacji na takie upoważnienie jest zaplanowane już we wczesnym planie instalacji, więc inwestor nie musi się nim przejmować.

Cały mechanizm otrzymania upoważnień nie musi trwać długo. Dzięki naszemu doświadczeniu maksymalnie ograniczamy czas wyczekiwania.

Instalacja układu

Obowiązkowym elementem przed samym montażem jest pewna metoda transportu paneli na dach obiektu.

Zdarzało się, że korzystaliśmy z żurawi, podnośników, lub wózków widłowych, jednakże nierzadko starczy drabina bądź proste rusztowanie.

Później obowiązkowe są szyny i zaciski, żeby dobrze zabezpieczyć panele na dachu.

Gdy wszystko zostanie zainstalowane zgodnie z naszymi pomysłami, połączymy panele przewodami.

Nasz personel dba o to, żeby system działał maksymalnie efektywnie tworząc zsynchronizowany obwód z istniejącymi urządzeniami w sieci.

Konieczne będzie też poprowadzenie przez naszego eksperta ds. fotowoltaiki kabli od paneli do miejsca instalacji falownika.

Do finalizacji przedsięwzięcia należy podłączyć inwerter z resztą urządzeń, a następnie zweryfikować, czy wszystko idzie zgodnie z planem.

Konserwacja

Trwała struktura paneli powoduje, że nie musimy się martwić o złożoną konserwację.

Jedyną czynnością, uzależnioną od pogody, o którą powinniśmy zadbać jest ich oczyszczanie raz bądź 2 razy do roku.

Samą usługę czyszczenia paneli słonecznych możesz zrobić sam bądź wynajmując spółkę specjalizującą się w restauracji paneli.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Z MK Fotowoltaika Ożarów Mazowiecki zainstalowanie układu fotowoltaicznego dla Twojego domu jest bezbolesne oraz zyskowne.

Cały proces to nie tylko sama instalacja, lecz również planowanie i uzyskiwanie upoważnień, z czym ewidentnie również pomagamy.

Zadzwoń bądź wypełnij kwestionariusz na stronie, a Twoją własną i odnawialną energię będziesz mógł produkować już w ciągu kilku tygodni.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez długi czas, oferując przystępne cenowo, nieskomplikowane programy renowacji, które podtrzymają Twój system w pełnej formie.