Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Piaseczno | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Zespół MK Fotowoltaika z Piaseczna jest po to, by Ci pomóc. Jesteśmy firmą zajmującą się energią słoneczną, która od lat prowadzi działalność na obszarze województwa mazowieckiego.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odnalezieniu rozwiązania co do układu fotowoltaicznego, które pasuje do Twoich potrzeb , a także budżetu.

MK Fotowoltaika daje naszym odbiorcom znakomitej jakości system energii solarnej, który realizuje wszelkie wskazania projektowe.

panele na dachu domu

ZIELONA ENERGIA

Systemy energii słonecznej to nowatorski i stabilny sposób na spożytkowanie promieni słonecznych. Panele solarne dostarczają naturalną energię dla Twojego domu, a także redukują miesięczne rachunki za prąd.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Raz rozlokowane panele fotowoltaiczne są bardzo łatwe w utrzymaniu. Konserwacja wymagana dla większości systemów domowych jest symboliczna. Kontrolujemy energię gromadzoną przez Twój system, by upewnić się, iż uzyskuje on właściwą liczbę KWh.

DLA DOMU

Przejście na energię solarną to logiczna inwestycja, która pozwala Ci przyoszczędzić pieniądze i dopomoże środowisku. MK Fotowoltaika to doskonała opcja dla Ciebie a także Twojego lokalu. Jesteśmy dumni z naszej działalności i zaręczamy, iż otrzymasz najodpowiedniejszy produkt na rynku, z długoterminową gwarancją na poparcie tejże tezy.

Bezpłatne konsultacje dotyczące instalacji fotowoltaiki

Nasza szeroka wiedza branżowa w połączeniu z doświadczeniem zawodowym naszego zespołu dostarcza nam przewagę w bezpiecznym realizowaniu projektów, przy zachowaniu najwyższych standardów, bez względu na kompleksowość i okoliczności.

Specjalizujemy się w opracowywaniu i realizowaniu najnowocześniejszych zaawansowanych technologii energetycznych, w tym systemów solarnych połączonych z siecią, rozwiązań gromadzenia energii , a także systemów zasilania poza siecią.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojego Biznesu

MK Fotowoltaika dostarcza kompleksowych rozwiązań w obszarze komercyjnych systemów fotowoltaicznych.

Montujemy układy słoneczne dla wielu zastosowań komercyjnych i przemysłowych.

Firmy zarówno większe jak a także małe mogą obniżyć koszty energii i wdrożyć nieszablonowe rozwiązania energetyczne dzięki panelom słonecznym.

Oszczędność pieniędzy

Jeśli potrzebujesz sfinansować instalację paneli fotowoltaicznych, MK Fotowoltaika pomoże Ci otrzymać pieniądze i informację, jak tego dokonać. Nasz personel będzie wymagać precyzyjnych informacji zużycia prądu, aby zbadać Twoje dotychczasowe koszty i pomóc opisać Ci nowatorski sposób oszczędzania dzięki energii odnawialnej.

Skład Energii

Wartość inwestycji w fotowoltaikę gwałtownie rośnie dzięki produktywności i oszczędnościom na kosztach oferowanym przez nasz system magazynowania energii. Energia solarna i układy magazynowania energii są przyszłością uzyskiwania energii. Potrafią one drastycznie zredukować miesięczne rachunki za energię i na dłuższą metę wygospodarować mnóstwo pieniędzy.

Kompetencje zespołu

Kompletny zakres usług w sferze fotowoltaiki, inżynierii elektrycznej i strukturalnej, projektowania i budowy; specjalizacja w naziemnych elektrowniach słonecznych, dachowych systemach fotowoltaicznych na obszarze Piaseczna i całego województwa mazowieckiego.

Zainstaluj panele słoneczne dla domu lub firmy w Piasecznie

MK Fotowoltaika dysponuje zaawansowanym technologicznie sprzętem i zespołem specjalistów, którzy zadbają o to, abyś w pełni wykorzystał twoją inwestycję.

Panele słoneczne mogą pomóc Ci uczynić Twój dom bądź firmę bardziej energooszczędną. Możesz ograniczyć twoją zależność od paliw kopalnych i dzięki temu dodatkowo wygospodarować pieniądze!

instalator montujący panele słoneczne

Wycena i instalacja – krok po kroku

Kładzenie paneli fotowoltaicznych w domach mieszkalnych bądź przemysłowych potrafi wydawać się skomplikowanym procesem dla części ludzi, tymczasem nie ma się czego obawiać.

Naszym założeniem jest sprawienie, by włączenie instalacji było tak łatwe i szybkie, jak to tylko możliwe.

  • Wycena – Zagwarantujemy Ci nieodpłatną konsultację, by określić, czy energia słoneczna jest dla Ciebie prawidłowym wyborem.
  • Wizyta – Potrzebujemy przeprowadzić dokładną ocenę terenu, by upewnić się, że każdy czynnik został wzięty pod uwagę.
  • Projekt – Przetwarzając informacje zebrane podczas wizytacji, nasi projektanci zainicjują projektowanie układu fotowoltaicznego, by zmaksymalizować produkcję energii.
  • Zezwolenia – Zanim będziemy w stanie zainicjować prace instalacyjne potrzebne będzie także zdobycie stosownych upoważnień. Nasz zespół jest kompetentny także pod tym kątem i potrafi zminimalizować czas oczekiwania do minimum.
  • Instalacja – Po załatwieniu formalności możemy przystąpić do właściwej instalacji w Państwa domu, obiekcie przemysłowym bądź przy gruncie. Trwa to zazwyczaj zaledwie kilka dni.
  • Oszczędność – Po zainstalowaniu układu energii solarnej można od razu zacząć oszczędzać przy minimalnych bądź żadnych kosztach utrzymania.

Poza wywiadem zdalnym bądź telefonicznym zawsze też umawiamy się na wizytę u Państwa, aby oszacować szczegółowo możliwości i wymogi do położenia instalacji.

Będziemy wyglądać w górę, pokazywać na rzeczy, pocierać się po głowach, prawdopodobnie nawet spierać się ze sobą odrobinę, jednakże wyjedziemy rozumiejąc dokładnie, co trzeba zrobić, by uzyskać najefektywniejszy system fotowoltaiczny.

Po rozważeniu wszystkich za i przeciw co do rentowności i zasadności instalacji słonecznej zasugerujemy Ci logiczne rozwiązanie.

Na ofertę złoży się dokładna ocena produktywności i oszczędności, fachowa specyfikacja instalacji i już dokładna ewaluacja wespół z zaplanowaniem niezbędnych prac do zrealizowania.

Potrzebujemy też sprawdzić konkretnie wszelkie parametry dachu, takie jak ustawienie, materiał lub rozmiar, by wypracować doskonały projekt pod instalację.

Kierunek wiatru, bliskość panelu elektrycznego, wszelkie obciążenia, a także zaciemnienie lub w końcu estetyka także są brane pod uwagę w trakcie planowania instalacji.

Przykładamy wszystkich starań, by projekt był maksymalnie odpowiedni dla konkretnego przypadku i mógł służyć właścicielowi przez długotrwałe lata po montażu bez zbytnich zmian lub napraw.

W zależności od Twojego miejsca zamieszkania, do zamontowania układu fotowoltaicznego na dachu może być wymagane pozwolenie miejskie.

Uzupełnienie dokumentacji na takie pozwolenie jest zaplanowane już we wczesnym projekcie instalacji, więc inwestor nie musi się nim przejmować.

Możemy zdecydowanie powiedzieć, iż ta część procesu została przez nas opanowana do perfekcji.

Instalacja układu

Zasadniczym krokiem podczas montażu jest zapewnienie bezproblemowego dostępu na dach domu.

Drabiny, żurawie, podnośniki, rusztowania lub także wózki widłowe – korzystaliśmy z każdej z tych technologii, w zależności od realiów.

Zaczniemy montaż okuć, następnie ustawimy szyny, a wtedy ubezpieczymy też panele.

Ważnym momentem jest poprawne połączenie paneli odpowiednimi kablami, tak by prąd płynął w potencjalnie najbardziej optymalny sposób.

Nasz zespół dba o to, aby system funkcjonował maksymalnie wydajnie tworząc skoordynowany obwód z funkcjonującymi urządzeniami w sieci.

Konieczne będzie też pociągnięcie przez naszego fachowca ds. fotowoltaiki kabli od paneli do pomieszczenia instalacji falownika.

Do finalizacji przedsięwzięcia należy podłączyć inwerter z resztą urządzeń, a następnie zweryfikować, czy całość działa zgodnie z planem.

Co z konserwacją?

Skomplikowana pielęgnacja paneli fotowoltaicznych nie jest wymagana, ponieważ te ulokowane są na stałe.

Powinny być oczyszczane i sprawdzane co jakiś czas, zapewne jeden bądź dwa razy w roku, w zależności od pogody.

Samą usługę czyszczenia paneli fotowoltaicznych możesz zrealizować osobiście bądź zatrudniając spółkę specjalizującą się w konserwacji paneli.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Instalacja paneli fotowoltaicznych z MK Fotowoltaika Piaseczno to nadzwyczaj prosty proces, który umożliwi Ci przyoszczędzić dużo czasu i pieniędzy.

W naszej kwestii leży kompletny projekt i inżynieria przedsięwzięcia, a także zrealizowanie instalacji słonecznej.

W ciągu kilku tygodni będziesz mógł generować swoją naturalną, bezkosztową i bezemisyjną energię.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez długi okres, oferując dogodne cenowo, proste programy pielęgnacji, które podtrzymają Twój system w pełnej formie.