Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Piastów | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Jeżeli szukasz systemu energii odnawialnej w regionie mazowieckim, zespół MK Fotowoltaika z Piastowa jest tutaj, aby Ci pomóc.

Możesz zaufać lokalnemu oddziałowi, który pomoże Ci odszukać doskonałe rozwiązanie dla Twoich potrzeb w zakresie energii słonecznej.

Jesteśmy profesjonalistami w instalacji systemów energii słonecznej a także jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Wypełnij kwestionariusz lub zadzwoń i otrzymaj nieodpłatną wycenę, żeby dowiedzieć się, ile będzie kosztować budowa systemu energii słonecznej w Twoim lokalu ewentualnie firmie.

panele na dachu domu

ENERGIA ZE SŁOŃCA

Energia solarna to prędko powiększająca się dziedzina, która zawładnęła sektorem energetycznym w całym regionie.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Po zainstalowaniu panele fotowoltaiczne są niezwykle proste w utrzymaniu. Nasze układy fotowoltaiczne są bezproblemowe w utrzymaniu, a my nadzorujemy produkcję KWh u wszystkich naszych klientów, aby zapewnić ich zadowolenie.

DLA DOMU

Przejście na energię przyswajaną z paneli fotowoltaicznych pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze. Jednakże nie wszystkie panele solarne są sobie równe. Wiemy, że nie wszystkie panele solarne są sobie równe. Wybierz efektywne, produktywne panele fotowoltaiczne o znakomitej jakości, które są objęte długoletnią gwarancją.

Darmowe rekomendacje dotyczące budowy fotowoltaiki

Nasza obszerna wiedza branżowa w połączeniu z doświadczeniem zawodowym naszego zespołu daje nam przewagę w solidnym realizowaniu projektów, przy zachowaniu najwyższych standardów, bez względu na kompleksowość a także okoliczności.

Specjalizujemy się w projektowaniu i stosowaniu najnowocześniejszych zaawansowanych technik energetycznych, w tym systemów słonecznych połączonych z siecią, rozwiązań magazynowania energii i systemów zasilania poza siecią.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Przemysłu

MK Fotowoltaika jest wiodącym dostawcą zarówno komercyjnych, jak również domowych systemów słonecznych.

Pomagamy nabywcom projektować a także montować układy słoneczne dla wielu zastosowań, od mieszkalnych po duże komercyjne projekty.

Dzięki panelom fotowoltaicznym instytucje mogą zmniejszyć koszty energii a także wdrożyć nowatorskie rozwiązania energetyczne.

Oszczędność pieniędzy

Marka MK Fotowoltaika posiada doświadczenie w pomocy firmom a także osobom prywatnym w zorganizowaniu dofinansowania na przygotowaną instalację fotowoltaiczną. Nasz zespół będzie wymagać dokładnych informacji zużycia prądu, by przeanalizować Twoje aktualne koszty a także pomóc pokazać Ci innowacyjny sposób oszczędzania dzięki energii odnawialnej.

Magazynowanie Energii

Systemy magazynowania energii pomagają podnieść wartość naszej inwestycji w panele fotowoltaiczne. Energia odnawialna a także układy magazynowania energii to perspektywiczne rozwiązania. Potrafią one drastycznie zredukować comiesięczne rachunki za energię.

Świetny Zespół

Szeroki zasięg usług w branży fotowoltaiki, inżynierii elektrycznej a także strukturalnej, projektowania a także budowy; specjalizacja w naziemnych elektrowniach fotowoltaicznych, dachowych systemach słonecznych na obszarze Piastowa oraz całego województwa mazowieckiego.

Zainstaluj panele słoneczne dla budynku czy firmy w Piastowie

Niezależnie od tego, czy chcesz uwolnić się od wysokiego miesięcznego rachunku za energię, czy zainwestować w twój biznes, który będzie opłacalny przez wiele lat, specjaliści z MK Fotowoltaika ułatwią Ci to.

Zobacz, jak panele słoneczne mogą wpłynąć na Twój dom lub firmę i już teraz skontaktuj się w celu umówienia nieodpłatnej konsultacji!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od oceny do montażu?

Kładzenie paneli fotowoltaicznych w budynkach mieszkalnych lub gospodarczych może wydawać się złożonym procesem dla części ludzi, jednakże nie ma się czego obawiać.

Naszym celem jest maksymalnie uprościć a także zminimalizować okres oczekiwania na włączenie instalacji.

  • Rekomendacje – Zapewnimy Ci nieodpłatną pomoc, aby określić, czy energia solarna jest dla Ciebie trafnym wyborem.
  • Wizja Lokalna – Będziemy musieli zobaczyć Państwa lokal a także oszacować parametry instalacji w sposób możliwie szczegółowy.
  • Plan – Nasi inżynierowie wykorzystają informacje pozyskane podczas Twojej konsultacji, by rozpocząć przygotowywanie systemu fotowoltaicznego.
  • Zezwolenia – Zanim będziemy w stanie rozpocząć prace instalacyjne konieczne będzie także zdobycie właściwych pozwoleń. Nasz zespół jest doświadczony także pod tym kątem i może zminimalizować czas oczekiwania do minimum.
  • Montaż – Gdy będziemy zdolni do podjęcia właściwej instalacji w Państwa budynku lub instytucji, możemy przystąpić do pracy. Od wszczęcia prac do ich końca nie powinno minąć więcej aniżeli 3-4 dni dla przeciętnej instalacji do 10 kW.
  • Darmowa Energia – Dzięki zamontowanemu systemowi energii słonecznej, możesz zacząć oszczędzać natychmiast, przy niewielkich lub żadnych kosztach konserwacji.

Poza wywiadem zdalnym lub telefonicznym zwykle też umawiamy się na wizytę u Państwa, aby oszacować dokładnie możliwości a także wymogi do położenia instalacji.

Będziemy wyglądać w górę, wskazywać na rzeczy, pocierać się po głowach, prawdopodobnie nawet spierać się ze sobą odrobinę, ale odjedziemy wiedząc dokładnie, co trzeba zrobić, aby otrzymać najskuteczniejszy system fotowoltaiczny.

Każdy przypadek jest inny, dlatego zawsze pragniemy być pewni, że instalacja ma sens a także będzie dla Ciebie uzasadniona i opłacalna.

Na ofertę złoży się dokładna ocena produktywności a także oszczędności, techniczna specyfikacja instalacji jak również już dokładna ewaluacja wespół z wyznaczeniem potrzebnych prac do przeprowadzenia.

Do projektu nieodzowne są informacje na temat pochylenia dachu, jego pokrycia i architektury. Wszystko po to, aby projekt instalacji nie pozostawiał żadnych wątpliwości przed samym montażem.

To nie jedyne parametry, które bierzemy pod rozwagę. Badamy także bliskość urządzeń elektrycznych, obciążenia, kierunki wiatru a także zaciemnienie dachu i pilnujemy, aby instalacja była atrakcyjna.

Dokładamy wszystkich starań, aby projekt był maksymalnie odpowiedni dla określonego przypadku i mógł służyć właścicielowi przez długie lata po montażu bez zbędnych modyfikacji bądź napraw.

W zależności od Twojego miejsca zakwaterowania, do zainstalowania systemu słonecznego na dachu może być wymagane uprawnienie samorządowe.

Uzupełnienie dokumentacji na takie zezwolenie jest przewidziane już we wczesnym projekcie instalacji, więc inwestor nie musi się nim przejmować.

Mamy za sobą już tyle instalacji a także przypadków nabywania pozwoleń, że okres potrzebny na ich zdobycie jest możliwie niewielki.

Montaż instalacji

Panele słoneczne oraz zespół muszą mieć zagwarantowany solidny transport z dołu na wysokość dachu.

Zazwyczaj jest to drabina lub dwie drabiny, jednakże w przeszłości używaliśmy także wózków widłowych, podnośników, a nawet dźwigów.

Zanim zainstalujemy same panele, obowiązkowe będą klemy, kątowniki a także klipsy, aby kompletna budowla była solidna i niezawodna.

Po rozmieszczeniu paneli następnym etapem będzie ich integracja i złączenie przewodami.

Integracja z istniejącymi urządzeniami będzie stanowić obwód odpowiedni do uzyskiwania najwięcej korzyści z energii solarnej.

Jednocześnie z montażem paneli, licencjonowany elektryk pociągnie kable elektryczne z dachu do panelu zasilania.

Podłączymy inwerter a także kilka innych urządzeń, które sprawiają, że system funkcjonuje, i sprawdzimy wszystko, by upewnić się, że wszystko doskonale współgra.

Konserwacja

Ze względu na swoją architekturę a także montaż wyspecjalizowany serwis paneli słonecznych nie jest obowiązkowy.

Rekomenduje się jednak, aby panele słoneczne czyścić przynajmniej raz w roku, aby zachowywały maksymalną produktywność.

Czyszczenie też można zlecić i niekoniecznie musi to być firma specjalizująca się w instalacjach słonecznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Z MK Fotowoltaika Piastów zamontowanie systemu słonecznego dla Twojego budynku jest bezbolesne a także rentowne.

Nasze całościowe podejście poprowadzi Cię przez projektowanie, inżynierię, budowę a także podłączenie.

W ciągu kilku tygodni będziesz mógł generować swoją naturalną, bezkosztową i bezemisyjną energię.

Decydując się na MK Fotowoltaika możesz spać spokojnie. Poradzimy Ci przy jakiejkolwiek wątpliwości i problemie już po instalacji, jeśli takowe wystąpią.