Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Płock | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

MK Fotowoltaika z Płocka to zespół specjalistów w sferze energetyki słonecznej, którzy składają instalacje dostosowane do poszczególnych potrzeb nabywcy.

Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia Ci układu fotowoltaicznego, który będzie pasował do Twoich potrzeb oraz budżetu.

MK Fotowoltaika zapewnia lokalnym klientom doskonałej jakości system energii słonecznej, który realizuje wszystkie kryteria projektowe.

panele na dachu domu

ENERGIA ZE SŁOŃCA

Energia odnawialna modyfikuje sposób, w jaki myślimy o energii. Układy prędko stają się jedną z najbardziej poszukiwanych innowacji technologicznych w regionie.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Raz przyłączone panele fotowoltaiczne są bardzo proste w utrzymaniu. Konserwacja wymagana dla większości systemów domowych jest nieznaczna. Kontrolujemy energię gromadzoną przez Twój system, aby upewnić się, że produkuje on właściwą ilość KWh.

DLA DOMU

Przejście na energię odnawialną to rozsądna inwestycja, która pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze oraz pomoże środowisku. Dzięki MK Fotowoltaika, będziesz wiedzał, że wybrałeś niezawodne, wysoce produktywne panele fotowoltaiczne objęte długoletnią gwarancją.

Darmowe konsultacje dotyczące budowy fotowoltaiki

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, z przeszło 20-letnim doświadczeniem w branży fotowoltaicznej. Jesteśmy dumni z własnej działalności oraz każdego projektu, którego się podejmujemy.

Oferujemy pełny repertuar rozwiązań oraz usług w obszarze energii słonecznej, w tym układy zasilania energią słoneczną podłączone do sieci, układy gromadzenia energii , a także same układy fotowoltaiczne.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej Firmy

Gwarantujemy całościowe rozwiązania dla domowych oraz komercyjnych systemów słonecznych, w tym opracowywanie, inżynierię, montaż oraz uruchomienie.

Pomogliśmy wielu komercyjnym nabywcom z różnych branż w opracowaniu układu i produkcji energii elektrycznej ze słońca.

Instytucje, które zaimplementowały panele fotowoltaiczne, oszczędzają pieniądze na energii oraz upowszechniają niekonwencjonalne rozwiązania energetyczne.

Dofinansowanie

MK Fotowoltaika jest doświadczoną firmą w zakresie instalacji fotowoltaicznych. Pomożemy Ci zdobyć dofinansowanie po przeprowadzonym projekcie. Wszelkie nasze plany są przystosowane oraz zaprojektowane tak, aby pasowały do Twoich potrzeb. Mamy także dedykowany zespół, który chętnie zapewni odpowiedzi na wszelakie pytania dotyczące naszych usług oraz przeprowadzi analizę oszczędności.

Magazynowanie Energii

Dla wielu instytucji nasze układy magazynowania energii pomagają powiększyć wartość ich inwestycji w panele fotowoltaiczne. Energia słoneczna oraz układy gromadzenia energii to perspektywiczne rozwiązania. Potrafią one znacznie zredukować miesięczne rachunki za prąd.

Zespół Fachowców

Pełen zakres usług w dziedzinie fotowoltaiki, inżynierii elektrycznej oraz strukturalnej, przygotowywania oraz montażu; specjalizacja w naziemnych elektrowniach fotowoltaicznych, dachowych układach słonecznych na terenie Płocka oraz całego województwa mazowieckiego.

Zainstaluj panele fotowoltaiczne dla domu lub firmy w Płocku

Niezależnie od tego, czy planujesz uwolnić się od sporych comiesięcznych rachunków za prąd, lub też zainwestować w twój biznes, który będzie gwarantował zyski przez wiele lat, profesjonaliści z MK Fotowoltaika ułatwią Ci to działanie.

Panele fotowoltaiczne mogą pomóc Ci uczynić Twój dom bądź firmę bardziej energooszczędną. Możesz ograniczyć swoją zależność od paliw kopalnych i dzięki temu dodatkowo wygospodarować pieniądze!

instalator montujący panele słoneczne

Wycena i instalacja – krok po kroku

Instalacja fotowoltaiczna nie musi być kłopotliwym procesem. Jeżeli zatrudnisz profesjonalną spółkę do opracowania oraz zainstalowania układu dla Ciebie, kompletna procedura potrafi być wykonana w ciągu kilku tygodni.

Naszym zamierzeniem jest sprawienie, aby zrealizowanie instalacji było tak łatwe i szybkie, jak to tylko możliwe.

  • Konsultacje – Zadzwoń do nas już dziś, aby nawiązać rozmowę na temat Twojego projektu instalacji fotowoltaicznej.
  • Wizyta – Niezbędna będzie bezpośrednia wizyta na terenie posesji, aby oszacować oraz wziąć pod uwagę każdy czynnik mogący wpłynąć na skuteczność instalacji.
  • Projekt – Korzystając z danych zgromadzonych podczas konsultacji, nasi inżynierowie przystąpią do planowania układu fotowoltaicznego w celu zmaksymalizowania produkcji energii.
  • Zezwolenia – Po uzyskaniu przez nasz personel koniecznych uprawnień, zacznie się instalacja. Nie martw się, zrobimy wszystko co w naszej sile, aby skrócić okres oczekiwania oraz zrealizować instalację jak najszybciej.
  • Instalacja – Po ustaleniu i ustanowieniu wszystkich elementów dotyczących instalacji, możemy przystąpić do właściwej instalacji na Państwa posesji. Całkowity montaż nie powinien potrwać dłużej niż 3 do 4 dni.
  • Bezpłatna Energia – Po zamontowaniu układu energii słonecznej można od razu zacząć oszczędzać przy niewielkich lub żadnych kosztach utrzymania.

Większość koniecznych danych do wyceny potrafimy uzyskać przez telefon bądź zdalnie, aczkolwiek wymagana będzie też konsultacja na miejscu i oględziny lokalne.

Podczas naszej konsultacji będziemy brali pod rozwagę m.in. kąt pochylenia dachu, rozmieszczenie dachu, profil pochylenia, stan zaciemnienia oraz pozostałe elementy wpływające na parametry instalacji.

Nim będziemy potrafili pokazać Ci konkretną ofertę, zweryfikujemy sensowność ekonomiczną instalacji fotowoltaicznej dla Twojego przypadku oraz warunków.

W ofercie obejmiemy ewaluację instalacji, prognozy efektywności, specyfikację układu a także umowę o przekroju prac.

Do projektu niezbędne są informacje na temat pochylenia dachu, jego pokrycia i architektury. Wszystko po to, aby projekt instalacji nie zostawiał żadnych wątpliwości przed samym montażem.

To nie jedyne parametry, które bierzemy pod rozwagę. Analizujemy także bliskość urządzeń elektrycznych, obciążenia, kierunki wiatru oraz zaciemnienie dachu i dbamy, aby instalacja była estetyczna.

Dokładamy wszystkich starań, aby projekt był maksymalnie optymalny dla danego przypadku i mógł służyć właścicielowi przez długotrwałe lata po montażu bez niepotrzebnych modyfikacji bądź napraw.

W zależności od Twojego miejsca zakwaterowania, do zainstalowania układu fotowoltaicznego na dachu może być wymagane pozwolenie samorządowe.

Uzupełnienie dokumentacji na takie pozwolenie jest opracowane już we wczesnym planie instalacji, więc inwestor nie musi się nim interesować.

Nasze doświadczenie nauczyło nas, jak poprawić proces zdobywania uprawnień, dlatego jesteś w dobrych rękach.

Montaż instalacji

Potrzebnym elementem przed samym montażem jest pewna droga transportu paneli na dach domu.

Aby to zrobić potrzebna jest łatwa konstrukcja rusztowania, drabina, ewentualnie można skorzystać z podnośnika bądź dźwigu.

Klipsy, kątowniki, klemy to elementy bez których nie obędzie się żadna instalacja, która ma funkcjonować wiele lat z optymalną efektywnością.

Gdy wszystko zostanie zamontowane zgodnie z naszymi pomysłami, połączymy panele przewodami.

To naprawdę wymusza trochę matematyki, aby zsynchronizować obwody oraz zmaksymalizować efektywność układu.

Następnie nasz fachowiec ds. instalacji słonecznych scali przewodami elektrycznymi panele z falownikiem.

Na zamknięcie pozostaje podłączenie reszty urządzeń i sprawdzenie całego układu w realnym działaniu.

Co z konserwacją?

Panele słoneczne nie posiadają dynamicznych części i potrzebują nader niewielkiej pielęgnacji.

Powinny być oczyszczane i testowane co jakiś czas, zapewne jeden lub dwa razy w roku, w zależności od aury.

Czy zrobisz to przy pomocy usług fachowej firmy bądź osobiście, nie ma większego znaczenia. Należy tylko zachować czujność na wysokości.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Z MK Fotowoltaika Płock zamontowanie układu fotowoltaicznego dla Twojego obiektu jest bezbolesne oraz dochodowe.

Nasze kompletne podejście przeprowadzi Cię przez planowanie, inżynierię, instalację oraz podłączenie.

Odnawialna i darmowa energia jest na wyciągnięcie ręki w ciągu zaledwie paru tygodni.

Po przeprowadzeniu instalacji służymy zawsze poradą, dlatego jeśli będziesz mieć jakiekolwiek pytania lub problemy, jesteśmy do dyspozycji.