Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Płońsk | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Jeśli jesteś zainteresowany energią solarną i poszukujesz dobrej obsługi, która dostarczy Ci najskuteczniejszy system, umów się z firmą MK Fotowoltaika z Płońska.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odkryciu taniego, przystosowanego do potrzeb konsumenta rozwiązania dla systemu fotowoltaicznego.

Jesteśmy fachowcami w instalacji układów energii słonecznej a także jesteśmy tu, by Ci pomóc. Wypełnij kwestionariusz lub zadzwoń i zdobądź nieodpłatną wycenę, by dowiedzieć się, ile będzie kosztować instalacja systemu energii słonecznej w Twoim domu bądź firmie.

panele na dachu domu

ENERGIA ZE SŁOŃCA

W obecnym świecie inwestowanie w odnawialną energię jest ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Energia słoneczna jest najnowszą z długiej linii niezwykle potrzebnych innowacji technologicznych, które napędzają przyszłość.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Raz przyłączone panele fotowoltaiczne są nader łatwe w utrzymaniu. Dzięki naszej najnowszej technologii monitorowania, umiemy stwierdzić, ile energii elektrycznej zrealizował Twój system. To tak banalne, jak uruchomienie aplikacji w telefonie!

DLA DOMU

Kiedy przestawisz się na energię pozyskiwaną z paneli fotowoltaicznych, zaoszczędzisz pieniądze. Dzięki MK Fotowoltaika, będziesz wiedzał, że wybrałeś niezawodne, niesamowicie wydajne panele fotowoltaiczne objęte długotrwałą gwarancją.

Bezpłatne rekomendacje dotyczące instalacji fotowoltaiki

Nasza kompetencja z zakresu fotowoltaiki oraz doświadczenie, w połączeniu z profesjonalizmem zespołu, ułatwią nam dostarczyć większą wartość dla naszych nabywców.

Świadczymy różnorodny wachlarz rozwiązań a także usług w obrębie energii słonecznej, w tym systemy zasilania energią odnawialną podłączone do sieci, systemy magazynowania energii , a także same systemy fotowoltaiczne.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej Firmy

MK Fotowoltaika dostarcza kompletnych rozwiązań w obszarze komercyjnych układów fotowoltaicznych.

Pomagamy odbiorcom projektować oraz instalować systemy słoneczne dla wielu zastosowań, od mieszkalnych po duże komercyjne projekty.

Podczas gdy zużycie energii elektrycznej rośnie, panele fotowoltaiczne są tańsze oraz bardziej wydajne niż kiedykolwiek wcześniej. Przyszłość energii słonecznej rysuje się w ciepłych barwach.

Dofinansowanie

Spółka MK Fotowoltaika posiada doświadczenie w pomocy firmom oraz jednostkom indywidualnym w otrzymaniu dofinansowania na wykonaną instalację fotowoltaiczną. Nasz oddział jest ponadto gotowy przeprowadzić Cię przez analizę oszczędności oraz przeanalizować wszystkie opcje.

Przechowywanie Energii

Wartość inwestycji w fotowoltaikę gwałtownie rośnie dzięki wydajności oraz oszczędnościom na kosztach oferowanym przez nasz system magazynowania energii. Energia słoneczna oraz systemy magazynowania energii to przyszłościowe rozwiązania. Potrafią one drastycznie ograniczyć miesięczne rachunki za prąd.

Kompetencje zespołu

Tworzymy oraz wdrażamy dla naszych odbiorców fotowoltaiczne systemy energetyczne. Nasze projekty oraz instalacje są ukierunkowane na maksymalną produktywność, trwałość oraz stylistykę. Gwarantujemy całościowe wykonawstwo projektów komercyjnych, gospodarczych, rolniczych, domowych oraz użytkowych.

Zamów panele słoneczne do budynku lub firmy w Płońsku

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu firma MK Fotowoltaika posiada obszerną wiedzę na temat układów fotowoltaicznych. Zapewnimy Ci najlepsze rozwiązanie dostosowane do Twojej konkretnej sytuacji w optymalnej cenie.

Sprawdź, jak panele słoneczne mogą wpłynąć na Twój dom lub firmę i już teraz skontaktuj się w celu umówienia nieodpłatnej wyceny!

instalator montujący panele słoneczne

Wycena i instalacja – krok po kroku

Instalacja fotowoltaiczna czy to na dachu budynku gospodarczego lub mieszkalnego nie musi być złożonym procesem, wymaga niemniej kwalifikacji oraz odpowiedniego zaprojektowania.

Dokładamy każdych starań, by czas od momentu weryfikacji do włączenia instalacji był jak najkrótszy.

  • Wycena – Damy Ci nieodpłatną konsultację, by ustalić, czy energia solarna jest dla Ciebie właściwym wyborem.
  • Wizyta – Potrzebujemy zrealizować dokładną analizę terenu, by upewnić się, że każdy czynnik został wzięty pod rozwagę.
  • Projekt – Czerpiąc z danych zebranych podczas wizytacji, nasi projektanci przystąpią do opracowywania systemu fotowoltaicznego w celu zmaksymalizowania produkcji energii.
  • Pozwolenia – Zanim będziemy w stanie podjąć prace instalacyjne konieczne będzie również pozyskanie stosownych zezwoleń. Nasz personel jest doświadczony również pod tym kątem i potrafi skrócić czas oczekiwania do minimum.
  • Montaż – Po uregulowaniu formalności możemy przystąpić do właściwej instalacji w Państwa domu, obiekcie przemysłowym lub przy gruncie. Trwa to najczęściej zaledwie kilka dni.
  • Bezpłatna Energia – Dzięki zainstalowanemu systemowi energii słonecznej, możesz zacząć oszczędzać natychmiast, przy minimalnych lub żadnych kosztach renowacji.

Większość niezbędnych danych do wyceny możemy otrzymać przez telefon lub zdalnie, jednakże wymagana będzie też wizyta na miejscu i oględziny lokalne.

Oględziny na miejscu są konieczne przed wykonaniem projektu instalacji fotowoltaicznej. By móc ocenić układ paneli musimy przyjrzeć się jakie jest pokrycie w proponowanym miejscu instalacji, kąt a także kierunek pochylenia dachu i jego kształt.

Po przeanalizowaniu wszelkich za i przeciw co do rentowności i zasadności instalacji fotowoltaicznej zasugerujemy Ci konkretne rozwiązanie.

W ofercie obejmiemy wycenę instalacji, prognozy wydajności, specyfikację systemu oraz umowę o obszarze robót.

Budowa każdego dachu, jego kształt, orientacja oraz materiał są unikalne, stąd system musi zostać zaprojektowany przed jego budową.

Kierunek wiatru, bliskość panelu elektrycznego, wszelkie obciążenia, a także zaciemnienie bądź w końcu estetyka również są brane pod rozwagę w trakcie planowania instalacji.

System słoneczny będzie opracowany przez najlepszych speców od fotowoltaiki tak, by gwarantować oszczędności inwestorowi przez kilkadziesiąt lat.

Zdarza się, że uregulowania publiczne wymagają specyficznych zaświadczeń na konstrukcję układów fotowoltaicznych, co minimalnie wydłuża cały proces.

Nie jest to dla nas komplikacją, bowiem zapoznajemy się z kryteriami już we wczesnym projekcie instalacji i przygotowujemy stosowne dokumenty.

Mamy za sobą już tyle instalacji oraz sukcesów nabywania zezwoleń, że czas konieczny na ich uzyskanie jest możliwie mały.

Montaż instalacji

Obowiązkowym elementem przed samym montażem jest niezawodna metoda transportu paneli na dach obiektu.

Drabiny, żurawie, podnośniki, rusztowania bądź też wózki widłowe – korzystaliśmy z każdej z tych metod, w zależności od warunków.

Zanim zainstalujemy same panele, nieuniknione będą klemy, kątowniki i uchwyty, by cała konstrukcja była trwała i bezpieczna.

Łączenie paneli kablami w maksymalnie optymalny sposób to następny stopień w realizacji projektu.

Wymagana jest tutaj spora kompetencja, by obwody były skoordynowane pod maksymalną produktywność systemu.

Następnie nasz specjalista ds. instalacji fotowoltaicznych połączy kablami elektrycznymi panele z falownikiem.

Podłączymy inwerter oraz kilka innych urządzeń, które sprawiają, że system działa, i przetestujemy wszystko, aby upewnić się, że wszystko doskonale współgra.

Co z konserwacją?

Ze względu na swoją konstrukcję i montaż wyspecjalizowany serwis paneli fotowoltaicznych nie jest konieczny.

Jedyną rzeczą, uzależnioną od pogody, o którą powinniśmy zadbać jest ich czyszczenie raz czy 2 razy do roku.

Oczyszczanie również można zlecić i niekoniecznie musi to być firma specjalizująca się w instalacjach fotowoltaicznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Z MK Fotowoltaika Płońsk zainstalowanie systemu fotowoltaicznego dla Twojego domu jest bezbolesne oraz opłacalne.

Nasze całościowe podejście poprowadzi Cię przez planowanie, inżynierię, budowę oraz podłączenie.

W ciągu kilku tygodni będziesz mógł generować swoją naturalną, bezkosztową i bezemisyjną energię.

Po przeprowadzeniu instalacji służymy zawsze pomocą, dlatego jeżeli będziesz mieć dowolne pytania czy problemy, jesteśmy do dyspozycji.