Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Police | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Oddział MK Fotowoltaika z Polic jest po to, aby Ci pomóc. Jesteśmy marką zajmującą się energią solarną, która od lat utrzymuje działalność na obszarze województwa zachodniopomorskiego.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w znalezieniu rozwiązania co do systemu fotowoltaicznego, które dopasowuje do Twoich potrzeb i budżetu.

MK Fotowoltaika dostarcza lokalnym klientom doskonałej jakości układ energii słonecznej, który dopełnia wszystkie kryteria projektowe.

panele na dachu domu

ENERGIA ZE SŁOŃCA

W dzisiejszym świecie inwestowanie w odnawialną energię jest ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Energia słoneczna jest najnowocześniejszą z długiej linii niezmiernie potrzebnych nowinek technologicznych, które napędzają przyszłość.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Instalacja paneli fotowoltaicznych to jednokrotna inwestycja, która będzie służyć przez dziesięciolecia. Nasze układy fotowoltaiczne są bezproblemowe w utrzymaniu, a my nadzorujemy produkcję KWh u wszystkich naszych odbiorców, aby zapewnić ich zadowolenie.

DLA DOMU

Dzięki przesunięciu z klasycznych źródeł energii na energię słoneczną, zaoszczędzisz pieniądze. MK Fotowoltaika to znakomita opcja dla Ciebie oraz Twojego lokalu. Jesteśmy dumni z naszej działalności oraz gwarantujemy, iż zdobędziesz najlepszy produkt na rynku, z długoterminową gwarancją na wsparcie owej tezy.

Bezpłatne rekomendacje dotyczące budowy fotowoltaiki

Nasza obszerna wiedza nt fotowoltaiki w powiązaniu z doświadczeniem zawodowym naszego zespołu daje nam przewagę w bezpiecznym realizowaniu projektów wedle najwyższych wzorców, niezależnie od ich złożoności.

Świadczymy różnorodny repertuar rozwiązań oraz usług w obrębie energii solarnej, w tym układy zasilania energią słoneczną podłączone do sieci, układy przechowywania energii , a także same układy fotowoltaiczne.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Biznesu

Zapewniamy całościowe rozwiązania dla domowych i komercyjnych układów fotowoltaicznych, w tym projektowanie, inżynierię, montaż i uruchomienie.

Pomagamy odbiorcom planować i budować układy słoneczne dla wielu zastosowań, od mieszkalnych po duże komercyjne projekty.

Dzięki panelom słonecznym spółki mogą obniżyć koszty energii i zastosować niekonwencjonalne rozwiązania energetyczne.

Oszczędność pieniędzy

Spółka MK Fotowoltaika posiada doświadczenie w pomocy firmom i jednostkom prywatnym w otrzymaniu dofinansowania na przeprowadzoną instalację fotowoltaiczną. Nasz personel opracował dla Ciebie analizę oszczędności, abyśmy potrafili pomóc Ci przyjrzeć się wszelakim możliwościom i zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię.

Magazyn Energii

Systemy przechowywania energii pomagają naszym klientom wyraźnie zredukować koszty energii. Energia słoneczna i układy przechowywania energii to przyszłościowe rozwiązania. Mogą one drastycznie ograniczyć comiesięczne rachunki za prąd.

Świetny Personel

Przygotowujemy i wdrażamy słoneczne układy energetyczne dla naszych odbiorców. Nasze projekty i instalacje są skoncentrowane na optymalnej produktywności, wytrzymałości oraz estetyce. Gwarantujemy całościowy monitoring produktywności, usługi projektowe i montażowe.

Zainstaluj panele słoneczne dla budynku czy firmy w Policach

Niezależnie od tego, czy zamierzasz uniezależnić się od dużego miesięcznego rachunku za prąd, czy zainwestować w twój biznes, który będzie dochodowy przez wiele lat, fachowcy z MK Fotowoltaika ułatwią Ci to.

Sprawdź, jak panele słoneczne potrafią wpłynąć na Twój dom lub firmę i skontaktuj się z nami już dzisiaj, by umówić się na darmową konsultację!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od wyceny do instalacji?

Kładzenie paneli fotowoltaicznych w domach mieszkalnych czy gospodarczych potrafi wydawać się skomplikowanym procesem dla większości ludzi, ale nie ma się czego obawiać.

Naszym priorytetem jest maksymalnie uprościć i ograniczyć czas oczekiwania na włączenie instalacji.

  • Wycena – Nasi profesjonaliści będą w stanie określić, czy energia uzyskiwana z paneli słonecznych jest dla Państwa odpowiednia w zależności od Państwa lokalizacji i potrzeb.
  • Wizja Lokalna – Będziemy musieli sprawdzić Państwa budynek i oszacować parametry instalacji w sposób możliwie szczegółowy.
  • Projekt – Zgromadziliśmy już wszystkie dane, których potrzebujemy, by rozumieć, ile energii używasz w ciągu dnia. Nasi projektanci rozplanują układ fotowoltaiczny, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Zezwolenia – Po zdobyciu przez nasz zespół koniecznych uprawnień, zacznie się instalacja. Nie denerwuj się, zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby skrócić czas oczekiwania oraz skończyć instalację jak najszybciej.
  • Instalacja – Po określeniu oraz ustanowieniu wszystkich elementów dotyczących instalacji, możemy przystąpić do właściwej instalacji na Państwa posiadłości. Całkowity montaż nie powinien potrwać dłużej niż 3 do 4 dni.
  • Bezpłatna Energia – System energii solarnej to świetna inwestycja, która potrafi dać Ci błyskawiczne korzyści finansowe i rozwiązania łagodne dla środowiska.

Znacząca część wyceny może być wykonana online lub przez telefon, lecz aby rozumieć, z czym rzeczywiście mamy do czynienia, niemal zawsze musimy przybyć na miejsce oraz się rozglądnąć.

Będziemy wyglądać w górę, pokazywać na rzeczy, drapać się po głowach, może nawet spierać się ze sobą trochę, ale odjedziemy wiedząc precyzyjnie, co trzeba zrobić, aby otrzymać najwydajniejszy układ fotowoltaiczny.

Po upewnieniu się, że skorzystasz z systemu fotowoltaicznego i będzie on uzasadniony ekonomicznie, zaprezentujemy Ci kompleksową propozycję.

Na ofertę złoży się szczegółowa ocena produktywności i oszczędności, techniczna specyfikacja instalacji i już dokładna ewaluacja wespół z rozplanowaniem oczekiwanych czynności do sfinalizowania.

Żeby montaż instalacji słonecznej przebiegał łatwo, projekt powinien być maksymalnie szczegółowy, uwzględniający parametry dachu, jak pochylenie, konstrukcja a także pokrycie.

Kierunek wiatru, bliskość panelu elektrycznego, wszystkie obciążenia, a także zaciemnienie lub w końcu estetyka również są brane pod rozwagę podczas przygotowywania instalacji.

System słoneczny będzie zaplanowany przez najsolidniejszych specjalistów od fotowoltaiki tak, by przynosić oszczędności inwestorowi przez kilkadziesiąt lat.

Zdarza się, że uregulowania lokalne nakazują określonych zezwoleń na budowę układów fotowoltaicznych, co nieznacznie przedłuża cały proces.

Punkty dotyczące takich zezwoleń są już definiowane przy projektowaniu instalacji, stąd nie przedstawiają one dla nas żadnego zdziwienia.

Mamy za sobą już tyle instalacji i przykładów nabywania pozwoleń, że czas potrzebny na ich zdobycie jest możliwie mały.

Montaż instalacji

Ważnym etapem podczas montażu jest zagwarantowanie swobodnego dostępu na dach obiektu.

Drabiny, dźwigi, podnośniki, rusztowania lub też wózki widłowe – korzystaliśmy z każdej z tych metod, w zależności od warunków.

Zainicjujemy montaż okuć, później zestawimy szyny, a następnie ubezpieczymy same panele.

Istotnym momentem jest poprawne połączenie paneli właściwymi przewodami, tak aby prąd płynął w możliwie najbardziej optymalny sposób.

Nasz zespół dba o to, aby układ pracował maksymalnie efektywnie stanowiąc skoordynowany obwód z funkcjonującymi urządzeniami w sieci.

Następnie nasz ekspert ds. instalacji fotowoltaicznych scali przewodami elektrycznymi panele z falownikiem.

Na zamknięcie pozostaje podłączenie reszty urządzeń oraz sprawdzenie kompletnego systemu w konkretnym działaniu.

Konserwacja

Ze względu na swoją strukturę a także montaż wyspecjalizowany serwis paneli fotowoltaicznych nie jest niezbędny.

Dla uzyskiwania najlepszych rezultatów można oczyszczać panele 2 razy do roku oraz wykonać test efektywności.

Czy zrobisz to przy asyście usług doświadczonej firmy czy sam, nie ma większego znaczenia. Należy jedynie zachować rozwagę na wysokości.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Dzięki specjalistom z MK Fotowoltaika zaoszczędzisz pieniądze, czas i będziesz mógł się cieszyć ze swojej własnej odnawialnej energii.

W naszej kwestii leży pełen plan a także inżynieria przedsięwzięcia, a także zbudowanie instalacji słonecznej.

Żeby móc cieszyć się swoją domową, samowystarczalną wytwórnią zielonej energii wystarczy umówić się z nami, a udzielimy Ci dodatkowych informacji.

Po wykonaniu instalacji służymy nieprzerwanie pomocą, dlatego jeśli będziesz mieć jakieś zapytania czy problemy, jesteśmy do dyspozycji.