"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Police | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne | Ogniwa Słoneczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Jesteśmy w branży fotowoltaicznej już ponad 20 lat. Nasze doświadczenie w doświadczenie oraz nienaganny przebieg realizacji sprawia, że MK Fotowoltaika przoduje jako firma polecająca klientom najlepszych fachowców od energii słonecznej na terenie Polic i okolicznych miejscowości.

Szybki i łatwy kontakt z naszymi wykonawcami, pozwoli Ci bez zbędnej zwłoki wybrać idealne panele fotowoltaiczne dla Twojego domu.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

Wraz z nami, klienci mogą wejść w XXI wiek korzystając z odnawialnej, ekologicznej, a dodatkowo znacznie tańszej energii słonecznej.

KOMPLEKSOWY SERWIS

Członkowie naszego zespołu opracowują nowoczesne instalacje w celu zapewnienia wysokiej jakości montażu, umożliwiającego zwrot kosztów inwestycji w krótkim czasie.

LOKALNA SPOŁECZNOŚĆ

Naszym celem jest unowocześnienie Polic i regionu tak, by stały się przyjazne środowisku i zorientowane na czyste źródła energii. Pragniemy osiągnąć ten cel poprzez skupianie się na potrzebach społeczności i otrzymywanie najlepszych referencji od lokalnych klientów, zadowolonych z naszych usług.

Bezpłatne doradztwo w kwestii instalacji fotowoltaicznej

Inwestycja w energię słoneczną umożliwia obecnie ogromne oszczędności w każdym budżecie domowym.

Dzięki naszym bezpłatnym konsultacjom oraz wycenom, mamy możliwość dokładnie ocenić możliwości Twojego gospodarstwa domowego i oszacować jak dużo oszczędzisz dzięki instalacji solarnej.

Zapraszamy do kontaktu

Darmowa Wycena
panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej firmy

Koniecznie sprawdź także opłacalność inwestycji w panele solarne dla Twojego biznesu.

Nasi fachowcy specjalizują się w tej branży od lat i zapewniają pełen wachlarz usług, a przede wszystkim konsultacje, wykonanie projektu oraz solidny montaż.

Właśnie dzięki tej kompleksowej obsłudze nie musisz się obawiać o zwrot kosztów inwestycji w energię słoneczną.

Oszczędź pieniądze

Choć można spotkać się z opiniami, że energia słoneczna jest droga, opinie te nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Koszty jakie poniesiesz za energię słoneczną, będą z pewnością nieporównywalnie niższe od kwot na starych rachunkach za prąd. Zwrot z inwestycji w panele słoneczne otrzymasz już po 5-7 latach. Jeśli nadal masz wątpliwości zadzwoń i sprawdź aktualne dotacje unijne dla osób prywatnych.

Niezawodna moc

Instalacje fotowoltaiczne praktycznie nie potrzebują dodatkowej obsługi. Działają sprawnie przez wiele lat, dostarczając użytkownikom ekologiczną energię. Zapewniamy czystą energię słoneczną na lata, a także obsługę doświadczonych wykonawców, mających ponad dwudziestoletnie doświadczenie w tej dziedzinie.

Zalety instalacji fotowoltaicznych

Energia słoneczna stanowi odnawialne i ekologiczne źródło pozyskiwania energii elektrycznej. Wdrażanie ekologicznych inwestycji jest obecnie dalece mniej skomplikowane niż było jeszcze w latach ubiegłych. Co istotne, pozyskiwanie energii słonecznej jest też dziś o wiele bardziej przystępne finansowo niż zakup energii z elektrowni. Instalacja fotowoltaiczna umożliwia już nie tylko ochronę środowiska, ale również znaczące oszczędności.

Zamów panele słoneczne do domu lub firmy w Policach

MK Fotowoltaika to przedsiębiorstwo istniejące po to, by pomóc Ci wybrać najlepszy sprzęt, niezależnie od tego czy planujesz oszczędzić na prądzie w budżecie domowym, czy inwestować w rozwój swojej firmy.

Wyjasnimy się w jaki sposób panele fotowoltaiczne przyniosą korzyści dla Twojego domu oraz biznesu. Wystarczy, żre skontaktujesz się z nami i zamówisz bezpłatną konsultację!

instalator montujący panele słoneczne

Konsultanci ds. Fotowoltaiki, a nie sprzedawcy

Twoje indywidualne potrzeby to najważniejsze zmienne do projektu instalacji, która skutecznie obniży domowe koszty.

Weźmiemy pod uwagę zarówno Twoje możliwości finansowe, jak też wszelkie ograniczenia by zaproponować najlepsze rozwiązanie.

Doradcy w naszej firmie są doskonale wyszkoleni i znają się na swoim zadaniu. Dołożą wszelkich starań by przedstawić dokładnie nasze produkty efektywności elektrycznej, dzięki którym zaoszczędzisz dziesiątki tysięcy złotych.

Współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowanymi fachowcami, którzy zapoznają cię z najlepszymi ofertami i produktami.

Nasze zadanie, to zmniejszenie Twoich rachunków i ilości zużycia energii.

Zaprojektowany dla Ciebie

Przykładamy znaczny nacisk na zbadanie Twoich indywidualnych preferencji.

W związku z tym, każdy nasz system, niezależnie czy domowy czy komercyjny jest projektowany na indywidualne zamówienie.

Najlepsi inżynierowie stworzą doskonały i wydajny system, który pozwoli na maksymalną produkcję przy minimalnych kosztach.

Co możemy Ci zapewnić?

 • Rachunki za energię niższe niż dotychczas
 • Uniezależnienie od prądu dostarczanego z elektrowni
 • Bezawaryjność systemów
 • Bardzo pro-ekologiczny styl życia
 • Gwarancję jakości dostarczanych produktów
 • Możliwość pozyskania dofinansowania
 • Profesjonalną obsługę i pomoc na każdym etapie współpracy

Zapewniamy kompleksową obsługę

Uzgodnij z nami wszelkie szczegóły inwestycji i niczym się nie martw.

Wszystkim się zajmiemy, od projektu i montażu, po profesjonalny przegląd zainstalowanych urządzeń.

Nie pod-zlecamy żadnej części montażu. Zawsze regularnie informujemy naszych klientów o działaniach i kolejnych etapach realizacji.

Dlaczego to właśnie my?

 • Jesteśmy bardzo doświadczonymi profesjonalistami
 • Zapoznamy Cię ze specyfiką instalacji solarnych i podpowiemy jak dobrać ogniwa fotowoltaiczne
 • Pracujemy wyjątkowo skutecznie i zawsze mieścimy się w terminach
 • Wykorzystujemy tylko materiały najlepszej jakości
 • Posiadamy zespół fachowców znających się na swoim zadaniu, którzy zawsze chętnie rozwieją Twoje wątpliwości.

MISJA

Nasza misja skupia się na dostarczeniu klientom z Polic i okolicznych miejscowości, obsługi na najwyższym poziomie.

Wykonawcy wypełniają powierzone im zadania rzetelnie oraz w oparciu o kompleksowy program kontroli jakości, co umożliwia wykonanie pracy w zgodzie z przyjętymi standardami.

Działamy tak, aby klienci uzyskali stuprocentową satysfakcję z naszych usług.

Każdą umowę traktujemy na zasadzie partnerstwa, w poszanowaniu wzajemnych relacji i potrzeb.

NASZE USŁUGI

Usługi związane z fotowoltaiką, oferowane przez naszych dostawców są kompleksowe i skierowane bezpośrednio do mieszkańców Polic oraz województwa zachodniopomorskiego.

Zespół specjalistów projektuje wydajne i doskonałe jakościowo systemy, oparte na parametrach zgodnych z potrzebami klientów.

Jeżeli w Twoim regionie występują okresowe przerwy w dostawie energii elektrycznej, możemy zaproponować generatory zapasowego zasilania oraz efektywne rozwiązania bateryjne.

Dzięki temu, nigdy więcej nie zostaniesz zaskoczony przez nagły brak prądu.

Napisz do nas lub zadzwoń, a zapewnimy Ci bezpłatną konsultację, bez żadnych zobowiązań.

Wyjaśnimy Ci zasady działania paneli fotowoltaicznych oraz dlaczego warto je zainstalować w gospodarstwie domowym oraz firmie.

DOFINANSOWANIE

Obecnie na szczęście możesz liczyć na dofinansowanie do projektów ekologicznych.

W związku z wytycznymi Unii Europejskiej Polska do 2020 roku musi rozwijać odnawialne źródeł energii.

Musimy ograniczyć emisję CO2 oraz zadbać o to, by pozyskiwać energię ze źródeł ekologicznych jak wiatraki czy panele fotowoltaiczne.

Na tę chwilę tylko 11% energii pochodzi ze źródeł odnawialnych.

Aby przyspieszyć ten proces powstał system dofinansowań dla osób prywatnych, które chciałyby pozyskiwać czystą energię, ale nie mają na to wystarczających środków.

Biorąc pod uwagę dofinansowanie, przy korzystaniu z instalacji fotowoltaicznej będziesz mógł odnotować rzeczywisty zwrot kosztów za energię, już po 7 latach.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Wierzymy w społeczność

Naszym celem i misją jest umożliwienie społecznościom uniezależnienia się od energii czerpanej z tradycyjnych elektrowni.

Docieramy do mieszkańców Polic, ale także całego województwa zachodniopomorskiego, gdyż jesteśmy przekonani, że nasze projekty to nie tylko szansa na tańszą energię i bardziej ekologiczne podejście do życia, ale również łączenie społeczności poprzez zmianę otaczającej nas rzeczywistości na bardziej przyjazną do życia.

Lokalizacje MK Fotowoltaika