Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Polkowice | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Jeśli poszukujesz systemu energii słonecznej w regionie dolnośląskim, zespół MK Fotowoltaika z Polkowic jest tu, aby Ci pomóc.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w znalezieniu niedrogiego, dostosowanego do potrzeb odbiorcy rozwiązania dla systemu fotowoltaicznego.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika potrafi pomóc uczynić Twój lokal bądź firmę bardziej niezależną. Panele fotowoltaiczne są wspaniałym sposobem na wytwarzanie energii elektrycznej bez polegania na paliwach kopalnych, a także łatwym sposobem na bycie przyjaznym dla środowiska.

panele na dachu domu

ZIELONA ENERGIA

Energia solarna to szybko rozszerzająca się branża, która zawładnęła rynkiem energetycznym w całym regionie.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Instalacja paneli fotowoltaicznych to pojedyncza inwestycja, która będzie służyć przez dziesięciolecia. Nasze układy fotowoltaiczne są bezproblemowe w utrzymaniu, natomiast my nadzorujemy produkcję KWh u wszystkich naszych kontrahentów, aby zapewnić ich zadowolenie.

DLA DOMU

Przejście na energię słoneczną to inteligentna inwestycja, która pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze a także dopomoże środowisku. Wiemy, że nie wszystkie panele fotowoltaiczne są sobie równe. Wybierz efektywne, wysokowydajne panele fotowoltaiczne o doskonałej jakości, które są objęte długoterminową gwarancją.

Darmowe rekomendacje dotyczące budowy fotowoltaiki

Nasza wiedza z zakresu fotowoltaiki a także doświadczenie, w zestawieniu z profesjonalizmem personelu, pomogą nam przynieść wyższą wartość dla naszych klientów.

Nasi inżynierowie zastosują najnowocześniejsze techniki, aby zestawić układ paneli fotowoltaicznych a także wspomóc Twój dom naturalną oraz odnawialną energią elektryczną.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojego Biznesu

MK Fotowoltaika jest wiodącą spółką na rynku fotowoltaiki dla firm i domu. Specjalizujemy się w instalacjach, które są niezawodne a także efektywne.

Pomagamy w planowaniu i budowie systemów dla wielu komercyjnych zastosowań słonecznych.

Panele słoneczne są doskonałym sposobem na zmniejszenie kosztów energii oraz zastosowanie niekonwencjonalnych rozwiązań energetycznych.

Dofinansowanie

Spółka MK Fotowoltaika ma doświadczenie w pomaganiu instytucjom i osobom prywatnym w zdobywaniu dofinansowania do ukończonej instalacji fotowoltaicznej. Wszelkie nasze plany są dostosowane a także opracowane tak, aby pasowały do Twoich potrzeb. Posiadamy również dedykowany zespół, który chętnie udzieli odpowiedzi na jakiekolwiek pytania dotyczące naszych usług i przeprowadzi analizę oszczędności.

Gromadzenie Energii

Układy przechowywania energii pomagają podwyższyć wartość naszej inwestycji w panele słoneczne. Energia solarna ma wiele zalet. Jest przyjazna dla środowiska, nie wydziela szkodliwych emisji i jest najtańszym źródłem energii w wielu miejscach.

Zespół Fachowców

Opracowujemy a także realizujemy dla naszych klientów fotowoltaiczne układy energetyczne. Nasze projekty a także instalacje są ukierunkowane na optymalną efektywność, stabilność a także stylistykę. Gwarantujemy całościowe wykonanie projektów komercyjnych, gospodarczych, rolniczych, domowych a także użytkowych.

Zamów panele słoneczne do budynku bądź firmy w Polkowicach

Dzięki przeszło 20-letniemu doświadczeniu spółka MK Fotowoltaika posiada dużą wiedzę na temat systemów fotowoltaicznych. Zapewnimy Ci najodpowiedniejsze rozwiązanie dopasowane do Twojej konkretnej sytuacji w konkurencyjnej cenie.

Zobacz, jak panele słoneczne mogą wpłynąć na Twój dom lub firmę i już dziś skontaktuj się w celu umówienia bezpłatnej wyceny!

instalator montujący panele słoneczne

Wycena oraz instalacja – krok po kroku

Instalacja fotowoltaiczna czy to na dachu budynku gospodarczego czy mieszkalnego nie musi być złożonym procesem, wymaga niemniej wiedzy i prawidłowego rozplanowania.

Staramy się to uczynić tak prostym, jak to tylko możliwe dla naszych nabywców.

  • Wycena – By zainicjować projekt, zadzwoń do jednego z naszych specjalistów już dzisiaj, a my stwierdzimy, czy energia odnawialna jest dla Ciebie odpowiednia.
  • Wizyta – Dzięki wizji lokalnej będziemy w stanie określić precyzyjnie warunki, z jakimi będziemy mieć do czynienia podczas montażu oraz dla samej skuteczności instalacji.
  • Projekt – Czerpiąc z informacji zgromadzonych podczas konsultacji, nasi inżynierowie przystąpią do planowania systemu fotowoltaicznego w celu zmaksymalizowania produkcji energii.
  • Zezwolenia – Przed rozpoczęciem budowy należy załatwić niezbędne pozwolenia – tym także się zajmiemy. Czas ten jest niezależny od nas, ale dołożymy wszelkich starań, by był on jak najkrótszy
  • Instalacja – Po załatwieniu formalności możemy przystąpić do właściwej instalacji w Państwa domu, budynku gospodarczym bądź przy gruncie. Trwa to zwykle tylko kilka dni.
  • Oszczędność – Dzięki zainstalowanemu systemowi energii odnawialnej, możesz zacząć oszczędzać natychmiast, przy minimalnych bądź żadnych kosztach renowacji.

Poza wywiadem zdalnym czy telefonicznym zwykle również umawiamy się na konsultację u Państwa, by oszacować precyzyjnie możliwości a także warunki do umieszczenia instalacji.

Podczas naszej konsultacji będziemy brali pod rozwagę m.in. kąt nachylenia dachu, rozmieszczenie dachu, profil nachylenia, stan zaciemnienia a także inne elementy oddziałujące na parametry instalacji.

Zanim będziemy potrafili zaprezentować Ci konkretną ofertę, sprawdzimy zasadność ekonomiczną instalacji fotowoltaicznej dla Twojego przypadku a także warunków.

Dokument zawierać będzie szczegółowy zakres prac, wycenę, specyfikację systemu i zapowiedzi produktywności. Do oferty dorzucona jest umowa na podjęcie prac.

Architektura każdego dachu, jego rozmiar, orientacja a także materiał są unikatowe, stąd układ potrzebuje zostać opracowany przed jego budową.

Kierunek wiatru, bliskość panelu elektrycznego, wszystkie obciążenia, a także zaciemnienie bądź w końcu estetyka również są brane pod rozwagę podczas przygotowywania instalacji.

System fotowoltaiczny będzie opracowany przez najlepszych fachowców od fotowoltaiki tak, by gwarantować oszczędności inwestorowi przez kilkadziesiąt lat.

Zdarza się, że rozporządzenia miejskie nakazują określonych zezwoleń na instalację systemów fotowoltaicznych, co minimalnie wydłuża cały proces.

Nie jest to dla nas przeszkodą, bowiem zapoznajemy się z kryteriami już we wstępnym projekcie instalacji oraz przygotowujemy właściwe dokumenty.

Mamy za sobą już tyle instalacji a także sukcesów uzyskiwania uprawnień, że okres niezbędny na ich pozyskanie jest możliwie minimalny.

Montaż systemu

Pierwszym krokiem podczas montażu jest zapewnienie swobodnego dostępu na dach obiektu.

Zdarzało się, że korzystaliśmy z żurawi, wyciągów, bądź wózków widłowych, jednakże nierzadko starczy drabina bądź nieskomplikowane rusztowanie.

Zanim zainstalujemy też panele, nieodzowne będą klemy, kątowniki i uchwyty, by kompletna struktura była trwała oraz bezpieczna.

Po założeniu paneli następnym etapem będzie ich integracja oraz złączenie przewodami.

Wymagana jest tutaj solidna wiedza, by obwody były zsynchronizowane pod optymalną efektywność systemu.

Jednocześnie z montażem paneli, licencjonowany elektryk poprowadzi kable elektryczne z dachu do panelu zasilania.

Na zamknięcie pozostaje podłączenie reszty urządzeń oraz sprawdzenie kompletnego systemu w rzeczywistym działaniu.

Co z konserwacją?

Skomplikowana konserwacja paneli fotowoltaicznych nie jest wymagana, bowiem te przytwierdzone są na stałe.

Dla osiągania najlepszych efektów można oczyszczać panele 2 razy do roku oraz przeprowadzić pomiar wydajności.

Samą usługę oczyszczania paneli fotowoltaicznych możesz zrealizować osobiście bądź zatrudniając firmę specjalizującą się w konserwacji paneli.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Instalacja paneli fotowoltaicznych z MK Fotowoltaika Polkowice to niezwykle przejrzysty proces, który pozwoli Ci zaoszczędzić dużo czasu oraz pieniędzy.

Kompletny proces to nie tylko sama instalacja, ale także projektowanie oraz załatwianie uprawnień, z czym ewidentnie także pomagamy.

Zadzwoń bądź wypełnij formularz na stronie, a Twoją domową oraz odnawialną energię będziesz mógł generować już w ciągu paru tygodni.

Po przeprowadzeniu instalacji służymy nieprzerwanie pomocą, dlatego jeżeli będziesz mieć jakieś zapytania czy dylematy, jesteśmy do dyspozycji.