Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Prudnik | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

Jeżeli jesteś zainteresowany energią solarną i poszukujesz idealnej ekipy, która zapewni Ci najskuteczniejszy system, skontaktuj się z firmą MK Fotowoltaika z Prudnika.

Jesteśmy zobowiązani do zagwarantowania Ci systemu fotowoltaicznego, który będzie pasował do Twoich potrzeb oraz budżetu.

Jesteśmy ekspertami w instalacji systemów energii słonecznej a także jesteśmy tutaj, żeby Ci pomóc. Wypełnij kwestionariusz albo zadzwoń i uzyskaj bezpłatną wycenę, aby dowiedzieć się, ile będzie kosztować budowa systemu energii słonecznej w Twoim domu lub firmie.

panele na dachu domu

ENERGIA ZE SŁOŃCA

Układy energii słonecznej to innowacyjny oraz praktyczny sposób na zastosowanie promieni słonecznych. Panele solarne gwarantują czystą energię dla Twojego budynku, a także ograniczają miesięczne rachunki za prąd.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Budowa paneli fotowoltaicznych to jednorazowa inwestycja, która będzie służyć przez dziesięciolecia. Konserwacja jest znikoma dla większości domowych systemów, zaś wszyscy nasi klienci posiadają urządzenie nadzorujące, które wskazuje nam dokładnie ile KWh system wyprodukował.

DLA DOMU

Dzięki przesunięciu z klasycznych źródeł energii na energię słoneczną, zaoszczędzisz pieniądze. MK Fotowoltaika jest spółką godną zaufania, która oferuje wysokiej jakości panele solarne objęte długoterminową gwarancją. Nie znajdziesz innej firmy o takim samym poziomie wydajności, sumienności oraz obsługi.

Bezpłatne rekomendacje dotyczące budowy fotowoltaiki

Nasza wiedza z zakresu fotowoltaiki oraz doświadczenie, w powiązaniu z profesjonalizmem personelu, ułatwią nam przynieść większą wartość dla naszych nabywców.

Nasi projektanci zastosują najnowocześniejsze techniki, żeby skonfigurować system paneli fotowoltaicznych oraz zasilić Twój budynek czystą i odnawialną energią elektryczną.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojego Biznesu

MK Fotowoltaika jest wiodącą firmą na rynku fotowoltaiki dla firm i domu. Specjalizujemy się w instalacjach, które są solidne oraz wydajne.

Pomogliśmy wielu komercyjnym klientom z różnych branż w zaprojektowaniu systemu i produkcji energii elektrycznej ze słońca.

Instytucje, które wdrożyły panele fotowoltaiczne, oszczędzają pieniądze na energii oraz stosują nowatorskie rozwiązania energetyczne.

Oszczędność pieniędzy

Jeśli pragniesz sfinansować instalację paneli fotowoltaicznych, MK Fotowoltaika pomoże Ci zdobyć pieniądze oraz informację, jak tego dokonać. Nasz oddział będzie wymagać szczegółowych informacji użycia prądu, żeby przeanalizować Twoje obecne wydatki oraz pomóc przedstawić Ci innowacyjny sposób oszczędzania dzięki energii odnawialnej.

Gromadzenie Energii

Układy magazynowania energii pomagają podnieść wartość naszej inwestycji w panele solarne. Energia solarna oraz systemy magazynowania energii są przyszłością pozyskiwania energii. Potrafią one znacznie zmniejszyć miesięczne rachunki za energię oraz na dłuższą metę wygospodarować mnóstwo pieniędzy.

Zespół Specjalistów

Przygotowujemy oraz wdrażamy fotowoltaiczne systemy energetyczne dla naszych odbiorców. Nasze projekty oraz instalacje są skoncentrowane na maksymalnej wydajności, trwałości i stylistyce. Dostarczamy całościowy monitoring wydajności, usługi projektowe oraz montażowe.

Zainstaluj panele fotowoltaiczne dla domu czy firmy w Prudniku

Czy masz już dosyć sporych rachunków za energię? A może chcesz zainwestować w swój biznes, który będzie dostarczał zyski przez lata? Cokolwiek to jest, nasi profesjonaliści z MK Fotowoltaika mogą Ci pomóc!

Jesteśmy firmą zajmującą się energią słoneczną, która specjalizuje się w pomaganiu naszym nabywcom w instalowaniu paneli fotowoltaicznych na ich nieruchomościach. Chętnie pomożemy Ci zaoszczędzić pieniądze oraz poprawić jakość życia poprzez optymalizację ilości energii wytwarzanej przez Twoją domową elektrownię elektryczną.

instalator montujący panele słoneczne

Wycena i instalacja – krok po kroku

Jeżeli zaangażujesz profesjonalną firmę fotowoltaiczną do planowania i instalacji systemu dla Twojego domu, możesz się cieszyć bezpłatną energią już po kilku tygodniach.

Naszym priorytetem jest maksymalnie uprościć oraz skrócić okres oczekiwania na włączenie instalacji.

  • Rekomendacje – Zadzwoń do nas już dziś, żeby zacząć rozmowę na temat Twojego projektu instalacji fotowoltaicznej.
  • Wizyta – Będziemy musieli obejrzeć Państwa dom oraz ocenić parametry instalacji w sposób maksymalnie skrupulatny.
  • Projekt – Korzystając z informacji zgromadzonych podczas konsultacji, nasi projektanci podejdą do opracowywania systemu fotowoltaicznego w celu zmaksymalizowania produkcji energii.
  • Pozwolenia – Po zdobyciu przez nasz zespół stosownych uprawnień, zacznie się instalacja. Nie denerwuj się, zrobimy wszystko co w naszej sile, żeby skrócić okres oczekiwania i zrealizować instalację jak najszybciej.
  • Montaż – Gdy będziemy zdolni do podjęcia właściwej instalacji w Państwa domu lub instytucji, możemy przystąpić do pracy. Od podjęcia prac do ich końca nie powinno minąć więcej niż 3-4 dni dla standardowej instalacji do 10 kW.
  • Oszczędność – Dzięki zamontowanemu systemowi energii solarnej, możesz zacząć oszczędzać natychmiast, przy małych lub żadnych kosztach renowacji.

Większość koniecznych informacji do wyceny możemy zdobyć przez telefon lub zdalnie, aczkolwiek wymagana będzie też wizyta na miejscu i oględziny lokalne.

Będąc na miejscu potrafimy dokładnie ocenić kształt dachu, zaciemnienie, profil oraz kąt pochylenia dachu. Wszelkie te elementy mają wpływ na projekt instalacji słonecznej.

Każdy przypadek jest inny, toteż zawsze potrzebujemy być pewni, że instalacja ma sens oraz będzie dla Ciebie odpowiednia i zyskowna.

W ofercie obejmiemy wycenę instalacji, prognozy wydajności, specyfikację systemu oraz umowę o charakterze prac.

Budowa każdego dachu, jego kształt, orientacja oraz materiał są unikalne, dlatego system musi zostać zaplanowany przed jego budową.

Kierunek wiatru, bliskość panelu elektrycznego, wszystkie obciążenia, a także zaciemnienie bądź w końcu estetyka również są brane pod uwagę podczas projektowania instalacji.

Układy te są wykonane tak, żeby działały przez dziesięciolecia, zatem każdy z nich jest zaplanowany i zatwierdzony przez profesjonalnego instalatora.

Do zrealizowania montażu instalacji słonecznej czasem może być niezbędne uprawnienie od władz miejscowości, w której nieruchomość się znajduje.

Nie jest to dla nas komplikacją, albowiem zapoznajemy się z oczekiwaniami już we wczesnym projekcie instalacji i przygotowujemy stosowne dokumenty.

Cały mechanizm otrzymania pozwoleń nie musi trwać wiecznie. Dzięki naszemu doświadczeniu maksymalnie redukujemy okres wyczekiwania.

Instalacja systemu

Panele fotowoltaiczne oraz zespół potrzebują mieć zagwarantowany bezpieczny transport z parteru na wysokość dachu.

Przeważnie jest to drabina lub dwie drabiny, ale w przeszłości używaliśmy również wózków widłowych, podnośników, a nawet żurawi.

Zanim zamontujemy też panele, niezbędne będą klemy, kątowniki i uchwyty, aby cała konstrukcja była solidna i bezpieczna.

Znaczącym etapem jest poprawne połączenie paneli właściwymi kablami, tak żeby prąd płynął w maksymalnie najbardziej optymalny sposób.

Integracja z funkcjonującymi urządzeniami będzie stanowić obwód odpowiedni do wyciągania najwięcej korzyści z energii solarnej.

Potrzebne będzie też pociągnięcie przez naszego fachowca ds. fotowoltaiki przewodów od paneli do pomieszczenia instalacji falownika.

Na zamknięcie pozostaje podłączenie reszty urządzeń i sprawdzenie kompletnego systemu w rzeczywistym działaniu.

Co z konserwacją?

Skomplikowana pielęgnacja paneli fotowoltaicznych nie jest pożądana, albowiem te zamontowane są na stałe.

Dla uzyskiwania najlepszych rezultatów można czyścić panele 2 razy do roku i wykonać pomiar wydajności.

Samą usługę oczyszczania paneli fotowoltaicznych możesz przeprowadzić sam lub zatrudniając spółkę specjalizującą się w konserwacji paneli.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Budowa paneli fotowoltaicznych z MK Fotowoltaika Prudnik to niezwykle prosty proces, który umożliwi Ci przyoszczędzić sporo czasu i pieniędzy.

Kompletny proces to nie tylko sama instalacja, lecz także planowanie i organizowanie upoważnień, z czym ewidentnie także pomagamy.

W ciągu kilku tygodni będziesz mógł generować swoją domową, bezkosztową i bezemisyjną energię.

Nie martw się także o to, czy będziesz w stanie sobie pomóc z teoretycznymi przyszłymi problemami z instalacją. Jeżeli zrealizowałeś instalację u nas, wciąż będziemy w stanie Ci dopomóc.