Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Pruszcz Gdański | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Nasze ogromne, ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży oraz nienaganny przebieg realizacji sprawia, że MK Fotowoltaika wytycza standardy jako firma polecająca klientom najlepszych fachowców od energii solarnej na terenie Pruszcza Gdańskiego i okolic.

Umożliwiamy szybki i łatwy kontakt z naszymi wykonawcami, co pozwoli Ci jeszcze dziś wybrać idealne panele solarne dla Twojego domu.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

Wraz z nami, nasi klienci mogą pewnym krokiem wejść w XXI wiek i zacząć korzystać z ekologicznej, odnawialnej i przede wszystkim znacznie tańszej energii słonecznej.

KOMPLEKSOWY SERWIS

Specjaliści MK Fotowoltaika projektują nowoczesne rozwiązania instalacyjne, by zapewnić najlepszą możliwą jakość montażu, umożliwiając tym samym szybki zwrot kosztów poniesionych na inwestycję.

LOKALNA SPOŁECZNOŚĆ

Pragniemy unowocześnić Pruszcz Gdański i jego okolice w taki sposób, by stały się obszarem przyjaznym środowisku, nastawionym na odnawialne źródła energii. Osiągamy ten cel poprzez zaspakajanie indywidualnych potrzeb oraz otrzymywanie najlepszych referencji od lokalnych klientów, zadowolonych z naszych usług.

Bezpłatne konsultacje w kwestii instalacji fotowoltaicznej

Inwestycja w energię słoneczną umożliwiają obecnie bardzo duże oszczędności w budżecie domowym.

Dzięki oferowanym przez nas bezpłatnym konsultacjom i wycenom, możemy szybko ocenić możliwości Twojego gospodarstwa domowego i oszacować jak dużo oszczędzisz dzięki instalacji solarnej.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej firmy

Zachęcamy byś sprawdził również opłacalność inwestycji w panele słoneczne dla Twojego biznesu.

Współpracujący z nami wykonawcy, będący od lat w branży instalacji fotowoltaicznych, zapewniają kompleksowy wachlarz usług, w skład których wchodzą konsultacje, wykonanie projektu oraz profesjonalny montaż.

Dzięki takiej pełnej usłudze z możesz być pewien zwrotu kosztów inwestycji w energię słoneczną.

Oszczędź pieniądze

Choć zdarzają się tacy, którzy temu przeczą, energia słoneczna nie jest droga. Koszty jakie poniesiesz w czasie pozyskiwania energii słonecznej, będą znacznie niższe od kwot na dotychczasowych rachunkach za prąd. Zwrot z inwestycji w panele słoneczne następuje już po 5-7 latach. Jeśli nadal masz wątpliwości, nie wahaj się, zadzwoń i sprawdź aktualne dotacje unijne dla osób prywatnych.

Niezawodna moc

Instalacje fotowoltaiczne co do zasady nie potrzebują dodatkowej obsługi przez użytkowników. Działają sprawnie przez wiele lat, dostarczając ekologiczną energię. Zapewniamy czystą energię słoneczną na długie lata oraz obsługę instalacji przez doświadczonych wykonawców, mających 20-letnie doświadczenie w fotowoltaice.

Zalety instalacji fotowoltaicznych

Słońce stanowi niewyczerpalne i ekologiczne źródło energii, które potrafimy dziś wykorzystywać. Wdrażanie ekologicznych inwestycji jest obecnie o wiele łatwiejsze niż było jeszcze do niedawna. Co więcej, pozyskiwanie energii słonecznej jest na tę chwilę zdecydowanie tańsze niż czerpanie energii z elektrowni. Instalacja paneli fotowoltaicznych umożliwia już nie tylko ochronę środowiska, ale również duże, wymierne oszczędności.

Zamów panele słoneczne do domu lub firmy w Pruszczu Gdańskim

Nasza firma istnieje po to, by profesjonalnie doradzić Ci przy wyborze najlepszego sprzętu, niezależnie od tego czy chciałbyś wprowadzić oszczędności na prądzie w budżecie domowym, czy firmowym.

Wyjaśnimy się w jaki sposób panele fotowoltaiczne przyniosą korzyści dla Twojego domu lub biznesu. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś by zamówić bezpłatną i niezobowiązującą konsultację!

instalator montujący panele słoneczne

Konsultanci ds. Fotowoltaiki, a nie sprzedawcy

Podstawowym celem MK Fotowoltaika celem jest to, by zidentyfikować Twoje potrzeby i zaprojektować instalacje fotowoltaiczne tak, by skutecznie obniżyły domowe koszty.

Bierzemy pod uwagę Twoje możliwości finansowe oraz ewentualne ograniczenia by opracować najbardziej korzystne rozwiązanie.

Doradcy w naszej firmie są znakomicie wyszkoleni i znają się na swoim fachu.

Dołożą wszelkich starań by zapoznać Cię dokładnie z naszymi produktami efektywności elektrycznej, dzięki którym zaoszczędzisz dziesiątki tysięcy złotych.

Współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowanymi specjalistami, dzięki którym zapoznasz się z najlepszymi ofertami i produktami.

Nasze zadanie, to zmniejszenie Twoich rachunków oraz ilości zużywanej energii.

Zaprojektowany dla Ciebie

Twoje indywidualne preferencje i oczekiwania są punktem wyjścia naszego projektu.

W związku z tym, każdy system, niezależnie czy domowy czy komercyjny jest projektowany na zamówienie konkretnego użytkownika.

Najlepsi inżynierowie zaprojektują doskonały, bezawaryjny system, który pozwoli na maksymalną produkcję przy minimalnych kosztach.

Co możemy Ci zapewnić?

 • Znacznie niższe rachunki za energię elektryczną
 • Bezawaryjność montowanych instalacji
 • Bardziej ekologiczny styl życia
 • Gwarancję jakości produktów
 • Możliwość uzyskania dofinansowania
 • Uniezależnienie od prądu pozyskiwanego z elektrowni
 • Profesjonalną obsługę i pomoc na wszystkich etapach współpracy

Oferujemy pełen zakres usług

Niczym się nie musisz martwić. Uzgodnij z nami wszystkie szczegóły, a następnie czekaj na realizację.

Wszystkim zajmiemy się osobiście- od projektu i montażu, po przegląd zainstalowanych urządzeń.

Nie pod-zlecamy żadnej części montażu.

Zawsze regularnie będziemy informować Cię o naszych działaniach oraz kolejnych etapach realizacji Twojej instalacji solarnej.

Dlaczego wybrać akurat nas?

 • Jesteśmy profesjonalistami z ponad 20-letnim doświadczeniem
 • Zapoznamy Cię ze specyfiką instalacji fotowoltaicznych i doradzimy jak właściwie dobrać ogniwa do Twojego domu lub firmy
 • Jesteśmy terminowi i solidni
 • Wykorzystujemy tylko najlepsze materiały
 • Posiadamy zespół pracowników znających się na swoim fachu, którzy zawsze chętnie rozwieją Twoje wątpliwości.

MISJA

Nasza misja to zapewnienie klientom z Pruszcza Gdańskiego i okolic, obsługi na najwyższym możliwym poziomie.

Pracujemy z największą starannością oraz w oparciu o kompleksowy program kontroli jakości, co umożliwia wykonanie pracy w zgodzie z przyjętymi standardami.

Dbamy by nasi klienci uzyskali maksymalna satysfakcję z naszych usług. Działamy na zasadzie partnerstwa, w poszanowaniu wzajemnych relacji i potrzeb.

NASZE USŁUGI

Usługi związane z instalacjami fotowoltaicznymi, oferowane przez naszych dostawców są kompleksowe i skierowane bezpośrednio do mieszkańców Pruszcza Gdańskiego oraz okolic.

Zespół naszych specjalistów projektuje doskonałe jakościowo systemy, oparte na parametrach odpowiadających potrzebom klientów.

Jeśli zamieszkujesz obszar, gdzie zdarzają się przerwy w dostawie energii elektrycznej, możemy zaproponować generatory zapasowego zasilania oraz rozwiązania bateryjne, dzięki którym już nie zostaniesz zaskoczony przez nagły brak elektryczności.

Napisz do nas bądź zadzwoń, a zapewnimy Ci bezpłatną konsultację, bez żadnych zobowiązań.

Wyjaśnimy dokładnie na jakich zasadach działają panele fotowoltaiczne oraz dlaczego warto je zainstalować w gospodarstwie domowym i/lub firmie.

DOFINANSOWANIE

Jeśli martwisz się o wysokie koszty, mamy dobrą wiadomość. Obecnie możesz liczyć na dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznych.

Polska do 2020 roku musi dostosować się do wytycznych Unii Europejskiej odnośnie wykorzystania odnawialnych źródeł energii.

W związku z tym, konieczne jest zmniejszenie emisji dwutlenku węgla. Na chwilę obecną tylko 11% energii pochodzi ze źródeł odnawialnych takich jak wiatraki czy panele solarne.

Dlatego też powstał system dofinansowań dla osób prywatnych, które chciałyby skorzystać z instalacji fotowoltaicznych, ale nie mają na to wystarczających środków.

Biorąc pod uwagę dofinansowanie, przy korzystaniu z właściwie zaprojektowanej instalacji fotowoltaicznej będziesz mógł odnotować rzeczywisty zwrot kosztów za energię, już po 7 latach od montażu.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Wierzymy w społeczność

Naszym celem i misją jest umożliwienie społecznościom uniezależnienia się od energii czerpanej z tradycyjnych elektrowni.

Staramy się docierać do mieszkańców Pruszcza Gdańskiego, a także całego województwa pomorskiego, gdyż wiemy o tym, że nasze projekty nie tylko zapewniają energię tańszą i bardziej ekologiczne podejście do życia, ale również integrują społeczność i tworzą otaczającą nasz świat, bardziej przyjaznym do życia.