Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Pruszków | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Jeżeli jesteś zainteresowany energią słoneczną oraz szukasz idealnej ekipy, która dostarczy Ci najlepszy system, umów się z firmą MK Fotowoltaika z Pruszkowa.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w wyszukaniu prostego, dobranego do potrzeb klienta rozwiązania dla systemu fotowoltaicznego.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika potrafi pomóc Ci zyskać układ energii solarnej zainstalowany w Twoim budynku bądź firmie.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

Układy słoneczne to energicznie powiększający się rynek, który staje się najbardziej popularną nowością technologiczną w regionie.

KOMPLEKSOWY SERWIS

Raz rozlokowane panele fotowoltaiczne są niebywale proste w utrzymaniu. Nasi kontrahenci nie muszą się niepokoić o konserwację własnych systemów domowych, bowiem monitorujemy KWh, które układ wyprodukował.

LOKALNA SPOŁECZNOŚĆ

Kiedy przestawisz się na energię zdobywaną z paneli fotowoltaicznych, zaoszczędzisz pieniądze. Wiemy, że nie wszystkie panele solarne są sobie równe. Wybierz solidne, wysokowydajne panele fotowoltaiczne o doskonałej jakości, które są objęte długoletnią gwarancją.

Bezpłatna wycena instalacji fotowoltaicznej

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, z przeszło 20-letnim doświadczeniem w branży fotowoltaicznej. Jesteśmy dumni z naszej pracy a także każdego projektu, którego się podejmujemy.

Nasi projektanci wykorzystają najnowocześniejsze technologie, by skonfigurować układ paneli słonecznych a także wspomóc Twój budynek naturalną oraz odnawialną energią elektryczną.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Biznesu

Zapewniamy całościowe rozwiązania dla prywatnych a także komercyjnych systemów słonecznych, w tym projektowanie, inżynierię, montaż a także uruchomienie.

Pomagamy nabywcom projektować a także budować układy słoneczne dla wielu zastosowań, od mieszkalnych po duże komercyjne projekty.

Panele słoneczne mogą pomóc zredukować koszty energii oraz dodatkowo zwiększyć wydajność. Jest to doskonała wiadomość dla spółek zarówno większych jak również małych.

Dofinansowanie

MK Fotowoltaika jest doświadczoną firmą w zakresie instalacji fotowoltaicznych. Pomożemy Ci uzyskać dofinansowanie po skończonym projekcie. Będziemy pracować nad znalezieniem najlepszego projektu, który będzie idealnie pasował do Twoich potrzeb. Pomożemy Ci jednocześnie lepiej poznać inne koszty a także opcje dostępne dla Ciebie.

Magazyn Energii

Wartość inwestycji w fotowoltaikę błyskawicznie wzrasta dzięki efektywności a także oszczędnościom na wydatkach oferowanym przez nasz układ gromadzenia energii. Energia słoneczna sama w sobie potrafi drastycznie obniżyć miesięczne rachunki za energię. Układy magazynowania energii zwiększają te oszczędności, ponieważ rozwiązują problem opłat za energię.

Zespół Ekspertów

Przygotowujemy a także realizujemy słoneczne układy energetyczne dla naszych nabywców. Nasze projekty a także instalacje są skoncentrowane na maksymalnej efektywności, wytrzymałości oraz stylistyce. Umożliwiamy kompletny monitoring efektywności, usługi projektowe a także montażowe.

Zainstaluj panele słoneczne dla budynku lub firmy w Pruszkowie

Czy masz już dosyć sporych rachunków za energię? A może chcesz zainwestować w swój biznes, który będzie dostarczał zyski przez lata? Cokolwiek to jest, nasi eksperci z MK Fotowoltaika mogą Ci pomóc!

Panele słoneczne mogą pomóc Ci uczynić Twój dom lub firmę bardziej energooszczędną. Możesz zminimalizować swoją zależność od paliw kopalnych i dzięki temu dodatkowo wygospodarować pieniądze!

instalator montujący panele słoneczne

Wycena oraz instalacja – krok po kroku

Montowanie paneli fotowoltaicznych w budynkach mieszkalnych lub przemysłowych potrafi wydawać się zagmatwanym procesem dla większości ludzi, ale nie ma się czego obawiać.

Staramy się to uczynić tak prostym, jak to tylko możliwe dla naszych nabywców.

  • Wycena – Nasi specjaliści będą w stanie stwierdzić, czy energia uzyskiwana z paneli słonecznych jest dla Państwa korzystna w zależności od Państwa lokalizacji a także potrzeb.
  • Wizja Lokalna – Będziemy musieli zobaczyć Państwa budynek a także oszacować parametry instalacji w sposób możliwie skrupulatny.
  • Plan – Uzbieralibyśmy już wszelkie informacje, których wymagamy, by rozumieć, ile energii używasz w ciągu miesiąca. Nasi projektanci zaprojektują układ fotowoltaiczny, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Pozwolenia – Zanim będziemy w stanie rozpocząć prace instalacyjne potrzebne będzie także pozyskanie stosownych zezwoleń. Nasz zespół jest niezawodny także pod tym kątem oraz może zmniejszyć czas oczekiwania do minimum.
  • Instalacja – Gdy będziemy gotowi do podjęcia właściwej instalacji w Państwa budynku lub instytucji, możemy przystąpić do działania. Od rozpoczęcia prac do ich końca nie powinno minąć więcej aniżeli 3-4 dni dla konwencjonalnej instalacji do 10 kW.
  • Bezpłatna Energia – System energii odnawialnej to doskonała inwestycja, która potrafi przynieść Ci szybkie korzyści pieniężne a także rozwiązania przyjazne dla otoczenia.

Większość potrzebnych informacji do wyceny możemy uzyskać przez telefon lub zdalnie, jednak wymagana będzie też konsultacja na miejscu oraz oględziny lokalne.

Będziemy wyglądać w górę, pokazywać na rzeczy, pocierać się po głowach, prawdopodobnie nawet spierać się ze sobą odrobinę, ale wyjedziemy rozumiejąc precyzyjnie, co trzeba zrobić, by uzyskać najsprawniejszy układ fotowoltaiczny.

Po przeanalizowaniu wszelkich za oraz przeciw co do opłacalności oraz zasadności instalacji słonecznej zaproponujemy Ci logiczne rozwiązanie.

Dokument zawierać będzie dokładny zakres czynności, ewaluację, specyfikację systemu a także zapowiedzi efektywności. Do propozycji dołożona jest umowa na rozpoczęcie robót.

Do projektu konieczne są dane na temat pochylenia dachu, jego pokrycia oraz architektury. Wszystko po to, żeby projekt instalacji nie zostawiał żadnych wątpliwości przed samym montażem.

To nie jedyne parametry, które bierzemy pod uwagę. Weryfikujemy także bliskość urządzeń elektrycznych, obciążenia, kierunki wiatru a także zaciemnienie dachu oraz pamiętamy, żeby instalacja była estetyczna.

System fotowoltaiczny będzie skonstruowany przez najsolidniejszych fachowców od fotowoltaiki tak, żeby gwarantować oszczędności inwestorowi przez kilkadziesiąt lat.

W określonych przypadkach potrzebne może się okazać pozwolenie od urzędu miasta ze zgodą na przygotowanie instalacji słonecznej na Twoim dachu lub gruncie.

Nie jest to dla nas komplikacją, gdyż zapoznajemy się z oczekiwaniami już we wczesnym planie instalacji oraz przygotowujemy odpowiednie dokumenty.

Mamy za sobą już tyle instalacji a także sukcesów otrzymywania zezwoleń, że okres potrzebny na ich pozyskanie jest realnie minimalny.

Montaż systemu

Na początek układamy bezpieczną trasę z ziemi na Twój dach.

By to zrobić konieczna jest łatwa konstrukcja rusztowania, drabina, ewentualnie można skorzystać z podnośnika lub żurawia.

Klipsy, kątowniki, klemy to elementy bez których nie obędzie się żadna instalacja, która ma pracować wiele lat z optymalną efektywnością.

Gdy wszystko zostanie zamontowane zgodnie z naszymi projektami, złączymy panele przewodami.

Nasz zespół dba o to, żeby układ działał maksymalnie wydajnie stanowiąc zsynchronizowany obwód z funkcjonującymi urządzeniami w sieci.

Następnie nasz specjalista ds. instalacji słonecznych połączy przewodami elektrycznymi panele z falownikiem.

Do finalizacji przedsięwzięcia należy podłączyć inwerter z resztą urządzeń, a następnie stwierdzić, czy całość działa zgodnie z planem.

Co z konserwacją?

Skomplikowana konserwacja paneli słonecznych nie jest wymagana, bowiem te przyczepione są na stałe.

Rekomenduje się jednak, żeby panele słoneczne czyścić minimum raz w roku, żeby utrzymywały maksymalną wydajność.

Możesz to zrobić indywidualnie ewentualnie skorzystać z naszych usług w zakresie renowacji paneli słonecznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Szczególnie istotne są dla nas Twoje korzyści a także oszczędności, zatem jako MK Fotowoltaika Pruszków zadbamy o nieskomplikowane oraz korzystne zrealizowanie instalacji.

Kompletny proces to nie tylko sama instalacja, lecz także projektowanie oraz załatwianie zezwoleń, z czym oczywiście także pomagamy.

Odnawialna oraz darmowa energia jest na wyciągnięcie ręki w ciągu zaledwie paru tygodni.

Nie niepokój się także o to, czy będziesz w stanie sobie pomóc z teoretycznymi innymi problemami z instalacją. Jeżeli wykonałeś instalację u nas, niezmiennie będziemy w stanie Ci pomóc.