Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Przasnysz | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Jeżeli poszukujesz systemu energii odnawialnej w obszarze mazowieckim, zespół MK Fotowoltaika z Przasnysza jest tu, żeby Ci pomóc.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w wyszukaniu prostego, przystosowanego do potrzeb klienta rozwiązania dla układu fotowoltaicznego.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika może pomóc uczynić Twój lokal lub firmę bardziej niezależną. Panele fotowoltaiczne są doskonałym sposobem na generowanie energii elektrycznej bez polegania na paliwach kopalnych, a także łatwym sposobem na bycie przyjaznym dla środowiska.

panele na dachu domu

ENERGIA ZE SŁOŃCA

Energia słoneczna to gwałtownie poszerzająca się sfera, która zawładnęła rynkiem energetycznym w całym regionie.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Po przyłączeniu panele fotowoltaiczne są bardzo proste w utrzymaniu. Nasze systemy fotowoltaiczne są łatwe w utrzymaniu, a my monitorujemy produkcję KWh u wszystkich naszych odbiorców, żeby zapewnić ich zadowolenie.

DLA DOMU

Kiedy przestawisz się na energię uzyskiwaną z paneli fotowoltaicznych, zaoszczędzisz pieniądze. Rozumiemy, że nie wszystkie panele fotowoltaiczne są sobie równe. Wybierz solidne, wysokowydajne panele fotowoltaiczne o wysokiej jakości, które są objęte długoterminową gwarancją.

Nieodpłatna wycena instalacji fotowoltaicznej

Nasza rozległa wiedza specjalistyczna w zestawieniu z doświadczeniem profesjonalnym naszego zespołu przynosi nam przewagę w pewnym realizowaniu projektów, przy zachowaniu najwyższych standardów, bez względu na kompleksowość i okoliczności.

Świadczymy pełen repertuar rozwiązań oraz usług w obszarze energii solarnej, w tym systemy zasilania energią solarną podłączone do sieci, systemy magazynowania energii oraz same systemy fotowoltaiczne.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Przemysłu

MK Fotowoltaika jest wiodącym dostarczycielem zarówno komercyjnych, jak również prywatnych systemów słonecznych.

Pomagamy w organizowaniu oraz instalacji systemów dla wielu komercyjnych zastosowań słonecznych.

Podczas gdy wykorzystanie energii elektrycznej wzrasta, panele fotowoltaiczne są tańsze i bardziej efektywne niż kiedykolwiek wcześniej. Przyszłość energii solarnej przedstawia się w pozytywnych barwach.

Oszczędź pieniądze

Firma MK Fotowoltaika ma doświadczenie w pomaganiu firmom oraz osobom prywatnym w zdobywaniu dofinansowania do ukończonej instalacji fotowoltaicznej. Nasz oddział jest ponadto gotowy przeprowadzić Cię przez analizę oszczędności i przeanalizować wszystkie możliwości.

Gromadzenie Energii

Wartość inwestycji w fotowoltaikę błyskawicznie wzrasta dzięki produktywności i oszczędnościom na wydatkach oferowanym przez nasz system magazynowania energii. Energia solarna to przyszłość. Nawet w obliczu ryzyka zmianami klimatycznymi, będzie ona nieustannie stosowana w jeszcze szerszym stopniu.

Świetny Personel

Opracowujemy i realizujemy dla naszych kontrahentów fotowoltaiczne systemy energetyczne. Nasze projekty i instalacje są ukierunkowane na optymalną wydajność, stabilność i stylistykę. Zapewniamy całościowe wykonanie projektów komercyjnych, przemysłowych, rolniczych, domowych i użytkowych.

Zainstaluj panele fotowoltaiczne dla budynku czy firmy w Przasnyszu

MK Fotowoltaika dysponuje zaawansowanym technologicznie sprzętem i zespołem fachowców, którzy zadbają o to, abyś w pełni wykorzystał twoją inwestycję.

Jesteśmy firmą zajmującą się energią solarną, która specjalizuje się w pomaganiu naszym nabywcom w budowaniu paneli fotowoltaicznych na ich posesjach. Chętnie pomożemy Ci zaoszczędzić pieniądze i poprawić jakość życia poprzez optymalizację ilości energii uzyskiwanej przez Twoją domową elektrownię elektryczną.

instalator montujący panele słoneczne

Wycena oraz instalacja – krok po kroku

Instalacja fotowoltaiczna nie musi być kłopotliwym procesem. Gdy zaangażujesz specjalistyczną firmę do zaprojektowania i zamontowania układu dla Ciebie, całkowita procedura może być wykonana w ciągu kilku tygodni.

Staramy się to sprawić tak łatwym, jak to tylko możliwe dla naszych klientów.

  • Wycena – Aby zapoczątkować projekt, zadzwoń do jednego z naszych doradców już dziś, a my sprawdzimy, czy energia solarna jest dla Ciebie odpowiednia.
  • Wizyta – Będziemy musieli obejrzeć Państwa dom i oszacować parametry instalacji w sposób maksymalnie dokładny.
  • Projekt – Przeglądając dane zgromadzone podczas wizytacji, nasi inżynierowie rozpoczną projektowanie układu fotowoltaicznego, żeby zmaksymalizować produkcję energii.
  • Pozwolenia – W tym etapie wymagana będzie odrobina cierpliwości. Zorganizowanie niezbędnych uprawnień nie jest do końca uzależnione od nas, jednakże zawsze dokładamy starań, by trwało to jak najkrócej.
  • Instalacja – Gdy będziemy zdolni do podjęcia właściwej instalacji w Państwa domu lub instytucji, możemy przystąpić do działania. Od rozpoczęcia prac do ich końca nie powinno upłynąć więcej aniżeli 3-4 dni dla typowej instalacji do 10 kW.
  • Bezpłatna Energia – Dzięki zamontowanemu układowi energii solarnej, możesz zacząć oszczędzać natychmiast, przy niskich lub żadnych kosztach konserwacji.

Poza wywiadem zdalnym lub telefonicznym zawsze też umawiamy się na wizytację u Państwa, by ocenić szczegółowo możliwości i wymogi do zamontowania instalacji.

Będziemy wyglądać w górę, wskazywać na rzeczy, drapać się po głowach, czasem nawet spierać się ze sobą trochę, natomiast wyjedziemy rozumiejąc precyzyjnie, co trzeba zrobić, żeby otrzymać najwydajniejszy system fotowoltaiczny.

Każdy przypadek jest inny, toteż zawsze chcemy być przekonani, iż instalacja ma sens i będzie dla Ciebie odpowiednia oraz opłacalna.

Poza samą wyceną instalacji fotowoltaicznej sporządzimy prezentację możliwych oszczędności na następne lata, a także całkowitą specyfikację techniczną oraz plan postępowania krok po kroku.

Do projektu nieodzowne są dane na temat pochylenia dachu, jego pokrycia oraz struktury. Wszystko po to, by projekt instalacji nie pozostawiał żadnych wątpliwości przed samym montażem.

Bierzemy również pod rozwagę wszelkie obciążenia, kierunek wiatru, zaciemnienie, bliskość panelu elektrycznego i stylistykę.

Układ fotowoltaiczny będzie opracowany przez najsolidniejszych fachowców od fotowoltaiki tak, by gwarantować oszczędności inwestorowi przez kilkadziesiąt lat.

Do przeprowadzenia montażu instalacji fotowoltaicznej czasem może być nieuniknione zezwolenie od władz miejscowości, w której nieruchomość się znajduje.

Nie jest to dla nas trudnością, gdyż zapoznajemy się z wymaganiami już we wstępnym planie instalacji oraz przygotowujemy właściwe dokumenty.

Mamy za sobą już tyle instalacji i przykładów pozyskiwania zezwoleń, że okres niezbędny na ich zdobycie jest możliwie niewielki.

Instalacja układu

Panele fotowoltaiczne oraz personel potrzebują mieć zapewniony stabilny transport z ziemi na wysokość dachu.

Zazwyczaj jest to drabina lub dwie drabiny, jednak w przeszłości używaliśmy również wózków widłowych, podnośników, a nawet dźwigów.

Niebawem obowiązkowe są szyny oraz uchwyty, by prawidłowo ubezpieczyć panele na dachu.

Łączenie paneli przewodami w maksymalnie optymalny sposób to nowy stopień w realizacji projektu.

To rzeczywiście wymusza trochę matematyki, żeby zsynchronizować obwody i zmaksymalizować wydajność układu.

Następnie nasz specjalista ds. instalacji słonecznych połączy przewodami elektrycznymi panele z falownikiem.

Na zakończenie pozostaje podłączenie reszty urządzeń oraz przetestowanie kompletnego układu w rzeczywistym działaniu.

Konserwacja

Skomplikowana konserwacja paneli słonecznych nie jest wymagana, albowiem te przymocowane są na stałe.

Rekomenduje się jednak, by panele fotowoltaiczne czyścić przynajmniej raz w roku, by utrzymywały optymalną wydajność.

Samą usługę czyszczenia paneli słonecznych możesz zrealizować sam lub wykorzystując firmę specjalizującą się w restauracji paneli.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Nader ważne są dla nas Twoje korzyści oraz oszczędności, dlatego jako MK Fotowoltaika Przasnysz zadbamy o proste oraz rentowne zrealizowanie instalacji.

W naszej kwestii leży cały plan oraz inżynieria przedsięwzięcia, a także zrealizowanie instalacji fotowoltaicznej.

Żeby móc cieszyć się swoją osobistą, niezależną fabryką czystej energii wystarczy umówić się z nami, a udzielimy Ci dodatkowych informacji.

Po wykonaniu instalacji służymy nieprzerwanie poradą, dlatego jeśli będziesz mieć dowolne zapytania lub dylematy, jesteśmy do dyspozycji.