Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Przemyśl | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Zespół MK Fotowoltaika z Przemyśla jest po to, aby Ci pomóc. Jesteśmy spółką zajmującą się energią solarną, która od lat realizuje działalność na terenie województwa podkarpackiego.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odszukaniu prostego, dostosowanego do potrzeb odbiorcy rozwiązania dla układu fotowoltaicznego.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika potrafi pomóc Ci pozyskać system energii słonecznej zainstalowany w Twoim domu albo firmie.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

Energia solarna modyfikuje sposób, w jaki myślimy o energii. Układy błyskawicznie stają się jedną z wyjątkowo poszukiwanych nowinek technologicznych w kraju.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Po zainstalowaniu panele fotowoltaiczne są nadzwyczaj proste w utrzymaniu. Nasze systemy fotowoltaiczne są bezproblemowe w utrzymaniu, a my nadzorujemy produkcję KWh u wszystkich naszych kontrahentów, aby zapewnić ich zadowolenie.

DLA DOMU

Przejście na energię słoneczną to rozsądna inwestycja, która pozwoli Ci przyoszczędzić pieniądze oraz dopomoże środowisku. MK Fotowoltaika jest spółką godną zaufania, która proponuje wysokiej jakości panele słoneczne objęte długoterminową gwarancją. Nie znajdziesz drugiej firmy o takim samym poziomie skuteczności, sumienności oraz obsługi.

Bezpłatna wycena instalacji fotowoltaicznej

Jesteśmy zespołem fachowców, którzy są w stanie podjąć się każdego projektu. Posiadamy wiedzę oraz doświadczenie potrzebne do tego, aby Twój projekt został ukończony zgodnie z największymi wzorcami.

Specjalizujemy się w projektowaniu oraz realizowaniu najnowocześniejszych technik energetycznych, w tym układów słonecznych podłączonych do sieci, rozwiązań w zakresie gromadzenia energii oraz dostarczania energii elektrycznej.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Przemysłu

MK Fotowoltaika dostarcza całościowych rozwiązań w zakresie komercyjnych układów słonecznych.

Pomagamy konsumentom planować oraz instalować systemy fotowoltaiczne dla wielu zastosowań, od mieszkalnych po duże komercyjne projekty.

Podczas gdy zużycie energii elektrycznej wzrasta, panele solarne są tańsze oraz bardziej efektywne niż kiedykolwiek wcześniej. Przyszłość energii solarnej przedstawia się w pozytywnych barwach.

Ocena korzyści

Jeśli chcesz sfinansować instalację paneli słonecznych, MK Fotowoltaika pomoże Ci uzyskać pieniądze oraz wiedzę, jak tego dokonać. Nasz zespół zrealizował dla Ciebie analizę oszczędności, abyśmy mogli pomóc Ci przyjrzeć się wszelakim możliwościom oraz zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię.

Magazynowanie Energii

Wartość inwestycji w fotowoltaikę błyskawicznie wzrasta dzięki wydajności oraz oszczędnościom na kosztach oferowanym przez nasz system gromadzenia energii. Energia solarna to przyszłość. Nawet w obliczu zagrożenia przemianami klimatycznymi, będzie ona nieustannie stosowana w coraz szerszym stopniu.

Zespół Fachowców

Szeroki zakres usług w branży fotowoltaiki, inżynierii elektrycznej oraz strukturalnej, planowania oraz budowy; specjalizacja w naziemnych elektrowniach solarnych, dachowych układach słonecznych na terenie Przemyśla oraz całego województwa podkarpackiego.

Zamów panele słoneczne do domu bądź instytucji w Przemyślu

Niezależnie od tego, czy zamierzasz uwolnić się od dużego comiesięcznego rachunku za prąd, czy zainwestować w swój biznes, który będzie dochodowy przez wiele lat, fachowcy z MK Fotowoltaika ułatwią Ci to.

Jesteśmy firmą zajmującą się energią solarną, która specjalizuje się w pomaganiu naszym kontrahentom w umieszczaniu paneli fotowoltaicznych na ich posesjach. Chętnie pomożemy Ci zaoszczędzić pieniądze oraz polepszyć jakość życia poprzez optymalizację ilości energii generowanej przez Twoją osobistą elektrownię elektryczną.

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od wyceny do montażu?

Instalowanie paneli fotowoltaicznych w budynkach mieszkalnych lub gospodarczych potrafi wydawać się złożonym procesem dla większości ludzi, jednak nie ma się czego obawiać.

Staramy się to sprawić tak łatwym, jak to tylko możliwe dla naszych nabywców.

  • Wycena – By podjąć realizację projektu, zadzwoń do jednego z naszych fachowców już dzisiaj. Określimy, czy energia z instalacji fotowoltaicznej jest dla Ciebie idealna.
  • Wizja Lokalna – Dzięki wizji lokalnej będziemy w stanie oszacować ściśle warunki, z jakimi będziemy mieć do czynienia w trakcie montażu a także dla samej skuteczności instalacji.
  • Plan – Nasi inżynierowie przystąpią do planowania układu fotowoltaicznego, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Uprawnienia – Przed zainicjowaniem budowy potrzeba uzyskać niezbędne uprawnienia – tym także się zajmiemy. Czas ten jest niezależny od nas, jednak dołożymy wszystkich starań, aby był on jak najkrótszy
  • Montaż – Po uregulowaniu formalności możemy przystąpić do właściwej instalacji w Państwa domu, obiekcie przemysłowym bądź przy gruncie. Trwa to przeważnie zaledwie kilka dni.
  • Bezpłatna Energia – Dzięki zamontowanemu układowi energii solarnej, możesz zacząć oszczędzać natychmiast, przy niewielkich bądź żadnych kosztach renowacji.

Większość potrzebnych informacji do wyceny potrafimy uzyskać przez telefon bądź zdalnie, jednak wymagana będzie też konsultacja na miejscu i oględziny lokalne.

Będziemy wyglądać w górę, wskazywać na rzeczy, pocierać się po głowach, czasem nawet spierać się ze sobą odrobinę, jednakże wyjedziemy rozumiejąc szczegółowo, co trzeba zrobić, aby uzyskać najskuteczniejszy system fotowoltaiczny.

Każdy przypadek jest inny, toteż zawsze chcemy być przekonani, że instalacja ma sens oraz będzie dla Ciebie odpowiednia i korzystna.

Dokument obejmować będzie dokładny obszar czynności, wycenę, specyfikację układu i prognozy wydajności. Do propozycji dołożona jest umowa na podjęcie robót.

Architektura każdego dachu, jego kształt, orientacja oraz materiał są niepowtarzalne, dlatego system potrzebuje zostać zaplanowany przed jego instalacją.

To nie jedyne parametry, które bierzemy pod rozwagę. Analizujemy również bliskość urządzeń elektrycznych, obciążenia, kierunki wiatru oraz zaciemnienie dachu i dbamy, aby instalacja była atrakcyjna.

System fotowoltaiczny będzie rozplanowany przez najsolidniejszych profesjonalistów od fotowoltaiki tak, aby gwarantować oszczędności inwestorowi przez kilkadziesiąt lat.

Zdarza się, że rozporządzenia publiczne nakazują specyficznych upoważnień na instalację układów słonecznych, co delikatnie przeciąga cały proces.

Punkty dotyczące takich zezwoleń są już wykazywane przy planowaniu instalacji, stąd nie przedstawiają one dla nas żadnego zdziwienia.

Cały mechanizm uzyskania uprawnień nie musi trwać wiecznie. Dzięki naszemu doświadczeniu maksymalnie redukujemy czas wyczekiwania.

Instalacja układu

Na start tworzymy solidną drogę z ziemi na Twój dach.

Zdarzało się, że korzystaliśmy z żurawi, wyciągów, czy wózków widłowych, natomiast częstokroć starczy drabina bądź proste rusztowanie.

Następnie obowiązkowe są szyny i uchwyty, aby właściwie ubezpieczyć panele na dachu.

Znaczącym momentem jest poprawne złączenie paneli właściwymi kablami, tak aby prąd płynął w maksymalnie najbardziej optymalny sposób.

Integracja z istniejącymi urządzeniami będzie tworzyć obwód gotowy do pobierania maksimum korzyści z energii odnawialnej.

Do falownika też potrzebne będzie przeprowadzenie przewodów z dachu, czym zajmie się nasz profesjonalista ds. fotowoltaiki.

Ostatnie etapy to konsolidacja wszystkich urządzeń i szczegółowe pomiary działania kompletnej instalacji, tak aby plan produkcji energii ustanowiony w projekcie był w całości spełniany.

Co z konserwacją?

Ze względu na swoją strukturę i montaż wyspecjalizowany serwis paneli słonecznych nie jest konieczny.

Dla osiągania najlepszych rezultatów można oczyszczać panele 2 razy do roku i wykonać pomiar wydajności.

Możesz to zrobić samodzielnie lub skorzystać z naszych usług w zakresie konserwacji paneli słonecznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Dzięki ekspertom z MK Fotowoltaika zaoszczędzisz pieniądze, czas oraz będziesz mógł się cieszyć ze swojej domowej odnawialnej energii.

W naszej kwestii leży pełen projekt i inżynieria przedsięwzięcia, a także zrealizowanie instalacji słonecznej.

W ciągu kilku tygodni będziesz mógł wytwarzać swoją własną, bezkosztową i bezemisyjną energię.

Decydując się na MK Fotowoltaika możesz śnić spokojnie. Poradzimy Ci przy dowolnej wątpliwości i problemie już po instalacji, jeśli takowe wystąpią.