Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Pszczyna | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

Jeżeli poszukujesz systemu energii odnawialnej w obszarze śląskim, zespół MK Fotowoltaika z Pszczyny jest tu, by Ci pomóc.

Możesz zaufać lokalnemu oddziałowi, który pomoże Ci znaleźć doskonałe rozwiązanie dla Twoich potrzeb w obszarze energii odnawialnej.

MK Fotowoltaika daje naszym klientom znakomitej jakości system energii słonecznej, który dopełnia wszystkie kryteria projektowe.

panele na dachu domu

ENERGIA EKOLOGICZNA

Systemy energii solarnej zmieniają rynek energetyczny a także szybko stają się wybitnie upragnioną nowością technologiczną w całej Polsce.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Po przyłączeniu panele fotowoltaiczne są bardzo proste w utrzymaniu. Nasi odbiorcy nie muszą się martwić o konserwację własnych układów domowych, ponieważ monitorujemy KWh, które system wytworzył.

DLA DOMU

Przejście na energię solarną to inteligentna inwestycja, która pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze i pomoże środowisku. MK Fotowoltaika to świetna propozycja dla Ciebie a także Twojego domu. Jesteśmy dumni z naszej pracy oraz gwarantujemy, że dostaniesz najlepszy produkt na rynku, z długoterminową gwarancją na potwierdzenie tej tezy.

Darmowe konsultacje dotyczące instalacji fotowoltaiki

Jesteśmy zespołem specjalistów, z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży fotowoltaicznej. Jesteśmy dumni z naszej pracy i każdego projektu, którego się podejmujemy.

Specjalizujemy się w projektowaniu i wprowadzaniu najnowocześniejszych technik energetycznych, w tym układów słonecznych podłączonych do sieci, rozwiązań w obszarze gromadzenia energii i produkowania energii elektrycznej.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Firmy

MK Fotowoltaika jest wiodącym dostawcą zarówno komercyjnych, jak i prywatnych układów fotowoltaicznych.

Pomogliśmy wielu komercyjnym nabywcom z różnych branż w skonstruowaniu systemu oraz produkcji energii elektrycznej ze słońca.

Firmy zarówno duże jak a także mniejsze mogą ograniczyć koszty energii oraz zastosować niestandardowe rozwiązania energetyczne dzięki panelom słonecznym.

Analiza korzyści

Posiadamy doświadczenie w pomocy firmom i jednostkom prywatnym w uzyskaniu dofinansowania na zrealizowaną instalację fotowoltaiczną. Nasz personel będzie wymagać szczegółowych informacji zużycia prądu, by przeanalizować Twoje obecne koszty i pomóc przedstawić Ci nowy sposób oszczędzania dzięki energii odnawialnej.

Skład Energii

Dla wielu instytucji nasze systemy magazynowania energii pomagają podnieść wartość ich inwestycji w panele fotowoltaiczne. Energia odnawialna jest pewną a także naturalną alternatywą dla klasycznych źródeł energii, takich jak węgiel, ropa naftowa i gaz.

Umiejętności zespołu

Tworzymy i realizujemy fotowoltaiczne systemy energetyczne dla naszych odbiorców. Nasze projekty i instalacje są skoncentrowane na perfekcyjnej efektywności, wytrzymałości oraz stylistyce. Zapewniamy kompletny monitoring efektywności, usługi projektowe i instalacyjne.

Zamów panele słoneczne do budynku lub firmy w Pszczynie

MK Fotowoltaika dysponuje zaawansowanym technologicznie sprzętem i zespołem ekspertów, którzy zadbają o to, abyś w pełni wykorzystał swoją inwestycję.

Sprawdź, jak panele fotowoltaiczne potrafią wpłynąć na Twój dom albo firmę i już dziś skontaktuj się w celu umówienia darmowej konsultacji!

instalator montujący panele słoneczne

Wycena oraz instalacja – krok po kroku

Instalacja fotowoltaiczna nie musi być skomplikowanym procesem. Jeśli zaangażujesz specjalistyczną spółkę do zaprojektowania i zainstalowania systemu dla Ciebie, kompletna procedura potrafi być wykonana w ciągu kilku tygodni.

Staramy się to uczynić tak łatwym, jak to tylko możliwe dla naszych klientów.

  • Rekomendacje – By zapoczątkować realizację planu, zadzwoń do jednego z naszych konsultantów już dziś. Ustalimy, czy energia z instalacji fotowoltaicznej jest dla Ciebie odpowiednia.
  • Wizja Lokalna – Dzięki wizji lokalnej będziemy w stanie opisać dokładnie warunki, z jakimi będziemy mieć do czynienia w trakcie montażu oraz dla samej efektywności instalacji.
  • Plan – Zgromadziliśmy już wszystkie informacje, których potrzebujemy, by wiedzieć, ile energii wykorzystujesz w ciągu dnia. Nasi inżynierowie opracują system fotowoltaiczny, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Zezwolenia – W tym etapie wymagana będzie szczypta cierpliwości. Pozyskanie potrzebnych uprawnień nie jest do końca zależne od nas, niemniej zawsze przykładamy starań, żeby trwało to jak najkrócej.
  • Montaż – Po określeniu oraz zaakceptowaniu wszelkich szczegółów dotyczących instalacji, możemy przystąpić do właściwej instalacji na Państwa posesji. Cały montaż nie powinien potrwać dłużej niż 3 do 4 dni.
  • Darmowa Energia – Dzięki zainstalowanemu systemowi energii odnawialnej, możesz zacząć oszczędzać natychmiast, przy małych lub żadnych kosztach renowacji.

Przed rozpoczęciem planu projektu konieczna będzie dodatkowo wizytacja na miejscu, żeby pozyskać wszystkie konieczne dane, których nie sposób określić w rozmowie telefonicznej.

Będąc na miejscu umiemy bezpośrednio zweryfikować kształt dachu, zaciemnienie, profil jak również kąt pochylenia dachu. Wszelkie te czynniki mają wpływ na projekt instalacji fotowoltaicznej.

Każdy przypadek jest inny, więc zawsze pragniemy być pewni, że instalacja ma sens i będzie dla Ciebie odpowiednia oraz opłacalna.

Poza samą wyceną instalacji fotowoltaicznej sporządzimy prezentację możliwych oszczędności na przyszłe lata, a także dokładną dokumentację techniczną a także plan działania krok po kroku.

Do projektu potrzebne są dane na temat pochylenia dachu, jego pokrycia oraz konstrukcji. Wszystko po to, żeby projekt instalacji nie zostawiał żadnych wątpliwości przed samym montażem.

Bierzemy dodatkowo pod uwagę wszystkie obciążenia, kierunek wiatru, zaciemnienie, bliskość panelu elektrycznego i stylistykę.

Systemy te są zbudowane tak, by służyły przez dziesięciolecia, więc każdy z nich jest zaplanowany oraz potwierdzony przez kompetentnego instalatora.

W zależności od Twojego miejsca zamieszkania, do zainstalowania systemu słonecznego na dachu może być wymagane uprawnienie samorządowe.

Szczegóły dotyczące takich uprawnień są już definiowane przy projektowaniu instalacji, stąd nie stanowią one dla nas żadnego zaskoczenia.

Mamy za sobą już tyle instalacji i przykładów uzyskiwania pozwoleń, że okres potrzebny na ich uzyskanie jest realnie minimalny.

Montaż instalacji

Obowiązkowym elementem przed samym montażem jest solidna metoda transportu paneli na dach budynku.

Zdarzało się, że korzystaliśmy z dźwigów, wyciągów, lub wózków widłowych, jednak wielokrotnie wystarczy drabina lub nieskomplikowane rusztowanie.

Następnie nieodzowne są szyny oraz uchwyty, żeby właściwie ubezpieczyć panele na dachu.

Łączenie paneli przewodami w maksymalnie optymalny sposób to następny moment w realizacji planu.

Wymagana jest tutaj fachowa kompetencja, żeby obwody były skoordynowane pod maksymalną wydajność systemu.

Następnie nasz specjalista ds. instalacji fotowoltaicznych połączy przewodami elektrycznymi panele z falownikiem.

Do finalizacji przedsięwzięcia należy podłączyć inwerter z resztą urządzeń, a następnie ustalić, czy wszystko idzie zgodnie z planem.

Konserwacja

Solidna architektura paneli powoduje, że nie musimy się martwić o trudną konserwację.

Zaleca się jednak, żeby panele fotowoltaiczne czyścić minimum raz w roku, żeby zachowywały maksymalną wydajność.

Czyszczenie też można zlecić i niekoniecznie musi to być firma specjalizująca się w instalacjach fotowoltaicznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Instalacja paneli fotowoltaicznych z MK Fotowoltaika Pszczyna to niezwykle łatwy proces, który pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu oraz pieniędzy.

Nasze całościowe podejście poprowadzi Cię przez projektowanie, inżynierię, budowę i podłączenie.

W ciągu kilku tygodni będziesz mógł wytwarzać swoją naturalną, bezkosztową oraz bezemisyjną energię.

Decydując się na MK Fotowoltaika możesz spać spokojnie. Dopomożemy Ci przy każdej wątpliwości oraz problemie już po instalacji, jeżeli takowe wystąpią.