Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Puck | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Mamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży. Wzorowy przebieg realizacji sprawia, że MK Fotowoltaika przoduje jako firma polecająca klientom najlepszych fachowców od czystej energii słonecznej na terenie Pucka i okolic.

Szybki i łatwy kontakt z naszymi wykonawcami, pozwoli Ci niezwłocznie wybrać idealne panele fotowoltaiczne dla Twojego domu.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

Dzięki naszej firmie, klienci mogą wejść w XXI wiek korzystając z odnawialnej, ekologicznej, ale również znacznie tańszej energii słonecznej.

KOMPLEKSOWY SERWIS

Nasi specjaliści projektują instalacje zgodnie z nowoczesnymi normami w celu zapewnienia najlepszej jakości montażu, umożliwiającego zwrot kosztów inwestycji w krótkim czasie

LOKALNA SPOŁECZNOŚĆ

Naszym celem jest unowocześnienie Pucka oraz jego okolic w taki sposób, by stały się regionem przyjaznym środowisku i zorientowanym na czyste źródła energii. Osiągamy ten cel poprzez skupienie się na potrzebach społeczności i otrzymywanie najlepszych referencji od klientów zadowolonych z naszych usług.

Bezpłatne doradztwo w kwestii instalacji fotowoltaicznej

Obecnie inwestycja w energię słoneczną umożliwia ogromne oszczędności w budżecie domowym.

Dzięki przeprowadzanym przez nas bezpłatnym konsultacjom i wycenom, możemy dokładnie ocenić możliwości Twojego gospodarstwa domowego i oszacować jak dużo zaoszczędzisz dzięki instalacji solarnej.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej firmy

Sprawdź również opłacalność inwestycji w panele solarne również dla Twojego biznesu.

Współpracujący z nami fachowcy, doskonalący się od wielu lat w tej branży, zapewniają pełen wachlarz usług, a przede wszystkim konsultacje, wykonanie projektu oraz solidny montaż.

Dzięki obsłudze kompleksowej już nie musisz obawiać się o zwrot kosztów inwestycji w energię słoneczną.

Oszczędź pieniądze

Choć spotykamy się z opiniami, że energia słoneczna jest droga, na szczęście opinie te nie mają wiele wspólnego z rzeczywistością. Koszty jakie poniesiesz za energię słoneczną, będą z pewnością nieporównywalnie niższe od kwot na starych rachunkach za prąd. Zwrot z inwestycji w pozyskiwanie energii słonecznej otrzymasz już po 5-7 latach. Jeśli nadal masz wątpliwości zadzwoń i sprawdź aktualnie dostępne dotacje unijne dla osób prywatnych.

Niezawodna moc

Systemy fotowoltaiczne nie potrzebują dodatkowej obsługi w trakcie użytkowania. Działają wydajnie przez wiele lat, dostarczając ekologiczną energię do gospodarstw domowych i firm. Zapewniamy energię słoneczną na lata, a także serwis przez doświadczonych wykonawców, mających ponad 20-letnie doświadczenie w tej dziedzinie.

Zalety instalacji fotowoltaicznych

Energia słoneczna to źródło ekologicznej energii, którą obecnie potrafimy pozyskiwać. W dzisiejszych czasach wdrażanie ekologicznych inwestycji jest o dalece mniej skomplikowane niż było jeszcze do niedawna. Poza tym, pozyskiwanie energii słonecznej jest też o wiele bardziej przystępne finansowo niż zakup energii z elektrowni. Instalacja paneli fotowoltaicznych to nie tylko ochrona środowiska, ale również duże oszczędności.

Zamów panele słoneczne do domu lub firmy w Pucku

MK Fotowoltaika istnieje po to, by pomóc w wyborze najlepszego sprzętu, niezależnie od tego czy planujesz oszczędzić na prądzie w budżecie domowym, czy inwestować w rozwój swojej firmy.

Powiemy się w jaki sposób panele fotowoltaiczne przyniosą wymierne korzyści dla Twojego domu oraz biznesu. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i zamówisz bezpłatną konsultację oraz wycenę!

instalator montujący panele słoneczne

Konsultanci ds. Fotowoltaiki, a nie sprzedawcy

Twoje indywidualne potrzeby to klucz do projektu instalacji, która skutecznie obniża domowe koszty.

Weźmiemy pod uwagę nie tylko Twoje możliwości finansowe, ale także wszelkie ewentualne ograniczenia by zaproponować najlepsze rozwiązanie.

Doradcy w naszej firmie są doskonale przeszkoleni i znają się na swoim zadaniu.

Zawsze dokładają wszelkich starań by przedstawić dokładnie nasze produkty efektywności elektrycznej, dzięki którym zaoszczędzisz dziesiątki tysięcy złotych.

Współpracujemy tylko z wykwalifikowanymi fachowcami, którzy zapoznają cię z najlepszymi ofertami i produktami.

Nasze zadanie, to zmniejszenie Twoich rachunków i ilości zużycia energii.

Zaprojektowany dla Ciebie

Naszą pracę zaczynamy od na zbadania Twoich indywidualnych preferencji.

W związku z tym, każdy system, niezależnie czy domowy czy komercyjny jest zawsze projektowany na indywidualne zamówienie.

Najlepsi inżynierowie stworzą doskonały i bezawaryjny system pozyskiwania energii, który pozwoli na maksymalną produkcję przy minimalnych kosztach.

Co możemy Ci zapewnić?

 • Rachunki za energię niższe niż dotychczas
 • Bezawaryjność systemów
 • Uniezależnienie od prądu dostarczanego z elektrowni
 • Gwarancję jakości produktów
 • Możliwość istotnego wkładu dla ochrony planety
 • Doradztwo w zakresie pozyskaniu dofinansowania
 • Profesjonalną obsługę i pomoc na każdym etapie współpracy

Oferujemy pełen zakres usług

Omów z nami szczegóły i niczym się nie martw.

Wszystkim się zajmiemy, począwszy od projektu i montażu, aż po przegląd zainstalowanych urządzeń.

Nie pod-zlecamy żadnej części montażu. Zawsze regularnie informujemy naszych klientów o naszych działaniach i kolejnych etapach realizacji.

Dlaczego właśnie my powinniśmy się tym zająć?

 • Jesteśmy bardzo doświadczonymi profesjonalistami
 • Zapoznamy Cię ze specyfiką instalacji solarnych i podpowiemy jak dobrać ogniwa solarne
 • Pracujemy skutecznie i zawsze mieścimy się w wyznaczonych terminach
 • Wykorzystujemy wyłącznie materiały najlepszej jakości
 • Posiadamy zespół pracowników znających się na swoim fachu, którzy zawsze chętnie rozwieją Twoje wątpliwości.

MISJA

Nasza misja skupia się na dostarczeniu mieszkańcom Pucka i okolic obsługi na najwyższym możliwym poziomie.

Wykonawcy wypełniają powierzone im zadania z największą fachowością oraz w oparciu o szczegółowy program kontroli jakości, co umożliwia wykonanie pracy w zgodzie z przyjętymi normami.

Działamy w taki sposób, by nasi klienci uzyskali stuprocentową satysfakcję z naszych usług.

Wszystkie umowy traktujemy po partnersku, w poszanowaniu wzajemnych relacji i potrzeb.

NASZE USŁUGI

Usługi związane z energią słoneczną, oferowane przez naszych dostawców są kompleksowe i skierowane bezpośrednio do mieszkańców Pucka oraz okolic.

Zespół specjalistów projektuje wyjątkowo wydajne i doskonałe jakościowo systemy, oparte na parametrach zgodnych z potrzebami klientów.

Jeśli w Twoim regionie występują przerwy w dostawie energii elektrycznej, możemy zaproponować generatory zapasowego zasilania oraz rozwiązania bateryjne.

Dzięki takim rozwiązaniom, nigdy więcej nie zostaniesz zaskoczony przez nagły brak elektryczności.

Napisz do nas lub zadzwoń, a zapewnimy Ci bezpłatną konsultację bez żadnych zobowiązań.

Wyjaśnimy Ci na jakich zasadach działają panele fotowoltaiczne oraz dlaczego warto je zainstalować w domu oraz firmie.

DOFINANSOWANIE

Obecnie na szczęście możesz liczyć na atrakcyjne dofinansowania.

W związku z wytycznymi Unii Europejskiej nasz kraj do 2020 roku musi rozwijać odnawialne źródeł energii.

Musimy ograniczyć emisję dwutlenku węgla i zadbać o to, by pozyskiwać energię z źródeł ekologicznych jak wiatraki lub panele słoneczne.

Na chwilę obecną tylko 11% energii pochodzi ze źródeł odnawialnych.

Aby przyspieszyć ten proces powstał system dofinansowań dla osób prywatnych, które chciałyby skorzystać z instalacji fotowoltaicznych, ale nie mają na to wystarczających środków.

Biorąc pod uwagę dofinansowanie, przy korzystaniu z instalacji fotowoltaicznej będziesz mógł odnotować zwrot kosztów za energię, już po 7 latach.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Wierzymy w lokalne społeczności

Naszym celem i misją jest umożliwienie społecznościom uniezależnienia się od energii czerpanej z tradycyjnych źródeł.

Docieramy do mieszkańców Pucka, ale również całego województwa pomorskiego, będąc w przekonaniu, że nasze projekty nie tylko zapewniają znacznie tańszą energię i bardziej ekologiczne podejście do życia, ale również łączą społeczność i tworzą otaczającą nas rzeczywistość, bardziej przyjazną do życia dla nas i naszych dzieci.