Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Puławy | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

Spółka MK Fotowoltaika z Puław oferuje całościowe rozwiązania w zakresie energii solarnej na obszarze województwa lubelskiego.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w znalezieniu rozwiązania co do układu fotowoltaicznego, które dopasowuje do Twoich potrzeb oraz budżetu.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika potrafi pomóc uczynić Twój dom lub firmę bardziej niezależną. Panele fotowoltaiczne są fantastycznym sposobem na wytwarzanie energii elektrycznej bez polegania na paliwach kopalnych, a także łatwym sposobem na bycie przyjaznym dla otoczenia.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

Energia słoneczna to błyskawicznie rozszerzająca się sfera, która zawładnęła rynkiem energetycznym w całym regionie.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Po zainstalowaniu panele fotowoltaiczne są bardzo proste w utrzymaniu. Dzięki naszej najnowocześniejszej technice monitorowania, potrafimy ustalić, ile energii elektrycznej wytworzył Twój system. To tak normalne, jak otwarcie aplikacji w telefonie!

DLA DOMU

Kiedy przestawisz się na energię zdobywaną z paneli fotowoltaicznych, zaoszczędzisz pieniądze. Wiemy, że nie wszystkie panele fotowoltaiczne są sobie równe. Wybierz niezawodne, wysokowydajne panele fotowoltaiczne o doskonałej jakości, które są objęte długoterminową gwarancją.

Darmowa wycena instalacji fotowoltaicznej

Nasza obszerna wiedza specjalistyczna w zestawieniu z doświadczeniem zawodowym naszego zespołu dostarcza nam przewagę w bezpiecznym realizowaniu projektów, przy utrzymaniu najwyższych standardów, bez względu na złożoność a także okoliczności.

Specjalizujemy się w planowaniu i wprowadzaniu najnowocześniejszych zaawansowanych technik energetycznych, w tym systemów słonecznych połączonych z siecią, rozwiązań przechowywania energii i systemów zasilania poza siecią.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej Firmy

MK Fotowoltaika jest wiodącym dostawcą zarówno komercyjnych, jak również domowych systemów fotowoltaicznych.

Pomogliśmy wielu komercyjnym odbiorcom z różnorodnych branż w zaplanowaniu układu i produkcji energii elektrycznej ze słońca.

Panele fotowoltaiczne są dobrym sposobem na zminimalizowanie kosztów energii i zastosowanie niekonwencjonalnych rozwiązań energetycznych.

Dofinansowanie

Mamy doświadczenie w pomocy firmom a także jednostkom indywidualnym w pozyskaniu dofinansowania na zrealizowaną instalację fotowoltaiczną. Będziemy pracować nad znalezieniem najkorzystniejszego planu, który będzie znakomicie pasował do Twoich potrzeb. Pomożemy Ci dodatkowo lepiej zrozumieć różne koszty a także możliwości dostępne dla Ciebie.

Magazyn Energii

Systemy przechowywania energii pomagają zwiększyć wartość naszej inwestycji w panele słoneczne. Energia odnawialna to przyszłość. Nawet w obliczu ryzyka zmianami klimatycznymi, będzie ona nadal wykorzystywana w jeszcze większym stopniu.

Zespół Fachowców

Firma oferuje kompletny zakres usług fotowoltaicznych, elektrycznych a także strukturalnych, projektowych i wykonawczych, specjalizując się w naziemnych elektrowniach fotowoltaicznych, dachowych systemach fotowoltaicznych.

Zainstaluj panele fotowoltaiczne dla budynku lub firmy w Puławach

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu firma MK Fotowoltaika ma obszerną wiedzę na temat systemów fotowoltaicznych. Dostarczymy Ci najodpowiedniejsze rozwiązanie dopasowane do Twojej konkretnej sytuacji w optymalnej cenie.

Jesteśmy firmą zajmującą się energią odnawialną, która specjalizuje się w pomaganiu naszym kontrahentom w instalowaniu paneli fotowoltaicznych na ich posesjach. Chętnie pomożemy Ci zaoszczędzić pieniądze a także polepszyć jakość życia poprzez optymalizację ilości energii wytwarzanej przez Twoją prywatną elektrownię elektryczną.

instalator montujący panele słoneczne

Wycena i instalacja – krok po kroku

Jeśli zaangażujesz doświadczoną firmę fotowoltaiczną do projektowania oraz instalacji układu dla Twojego budynku, możesz się napawać darmową energią już po kilku tygodniach.

Staramy się to sprawić tak łatwym, jak to tylko możliwe dla naszych klientów.

  • Wycena – Zadzwoń do nas już dzisiaj, żeby rozpocząć rozmowę na temat Twojego planu instalacji fotowoltaicznej.
  • Wizja Terenowa – Wskazana będzie bezpośrednia wizytacja na obszarze posesji, by oszacować a także wziąć pod uwagę każdy element potrafiący wpłynąć na skuteczność instalacji.
  • Projekt – Czerpiąc z danych zgromadzonych podczas wizytacji, nasi inżynierowie podejdą do projektowania układu fotowoltaicznego w celu zmaksymalizowania produkcji energii.
  • Zezwolenia – Przed rozpoczęciem budowy potrzeba pozyskać konieczne zaświadczenia – tym też się zajmiemy. Czas ten jest niezależny od nas, natomiast dołożymy wszelkich starań, by był on jak najkrótszy
  • Instalacja – Gdy wszelkie formalności zostały spełnione, możemy się zająć faktyczną instalacją na dachu Twojego budynku, na gruncie bądź obiekcie przemysłowym. Z reguły trwa to nie dłużej niż kilka dni.
  • Bezpłatna Energia – Po zamontowaniu układu energii słonecznej można od razu zacząć oszczędzać przy niewielkich bądź żadnych kosztach na utrzymanie.

Poza wywiadem zdalnym bądź telefonicznym zazwyczaj też umawiamy się na wizytację u Państwa, by zweryfikować dokładnie możliwości a także wymogi do zamontowania instalacji.

Będziemy wyglądać w górę, wskazywać na rzeczy, drapać się po głowach, może nawet spierać się ze sobą trochę, natomiast wyjedziemy rozumiejąc całkowicie, co trzeba zrobić, żeby uzyskać najwydajniejszy system fotowoltaiczny.

Po rozważeniu wszelkich za i przeciw co do opłacalności i zasadności instalacji fotowoltaicznej zaproponujemy Ci konkretne rozwiązanie.

W propozycji zawrzemy wycenę instalacji, prognozy efektywności, specyfikację układu a także umowę o obszarze robót.

Do projektu niezbędne są dane na temat pochylenia dachu, jego pokrycia i struktury. Wszystko po to, by projekt instalacji nie zostawiał żadnych wątpliwości przed samym montażem.

Bierzemy dodatkowo pod rozwagę wszystkie obciążenia, kierunek wiatru, zaciemnienie, bliskość panelu elektrycznego a także estetykę.

Wszystko zaprojektowane jest przez personel kompetentnych inżynierów, którzy dbają o to, by system pozostał długowieczny a także służył przez dziesiątki lat.

W niektórych przypadkach konieczne może się okazać zaświadczenie od urzędu miasta ze zgodą na przeprowadzenie instalacji fotowoltaicznej na Twoim dachu bądź gruncie.

Skompletowanie dokumentacji na takie upoważnienie jest przewidziane już we wczesnym planie instalacji, dlatego inwestor nie musi się nim zajmować.

Mamy za sobą już tyle instalacji a także sukcesów pozyskiwania zezwoleń, że czas niezbędny na ich pozyskanie jest możliwie minimalny.

Instalacja układu

Potrzebnym elementem przed samym montażem jest niezawodna metoda transportu paneli na dach domu.

Aby to osiągnąć niezbędna jest prosta konstrukcja rusztowania, drabina, opcjonalnie można skorzystać z podnośnika bądź dźwigu.

Nim zamontujemy same panele, potrzebne będą klemy, kątowniki a także uchwyty, by cała budowla była trwała i bezpieczna.

Gdy wszystko zostanie zainstalowane zgodnie z naszymi projektami, połączymy panele kablami.

Wymagana jest tutaj ogromna wiedza, by obwody były skoordynowane pod optymalną efektywność układu.

Konieczne będzie też pociągnięcie przez naszego eksperta ds. fotowoltaiki kabli od paneli do miejsca instalacji falownika.

Podłączymy inwerter a także kilka innych urządzeń, które sprawiają, że system funkcjonuje, i sprawdzimy wszystko, aby upewnić się, że wszystko perfekcyjnie współgra.

Co z konserwacją?

Panele fotowoltaiczne nie mają dynamicznych części i potrzebują bardzo symbolicznej konserwacji.

Jedyną czynnością, uzależnioną od aury, o którą powinniśmy zadbać jest ich czyszczenie raz bądź 2 razy do roku.

Samą usługę oczyszczania paneli fotowoltaicznych możesz zrobić sam lub wykorzystując firmę specjalizującą się w renowacji paneli.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Bardzo istotne są dla nas Twoje korzyści a także oszczędności, dlatego jako MK Fotowoltaika Puławy zadbamy o nieskomplikowane i zyskowne zrealizowanie instalacji.

W naszej kwestii leży cały projekt a także inżynieria przedsięwzięcia, a także wykonanie instalacji fotowoltaicznej.

Aby móc cieszyć się swoją osobistą, samodzielną wytwórnią czystej energii wystarczy skontaktować się z nami, a udzielimy Ci dodatkowych informacji.

Nie niepokój się też o to, czy będziesz w stanie sobie pomóc z potencjalnymi innymi problemami z instalacją. Jeśli zrealizowałeś instalację u nas, zawsze będziemy w stanie Ci dopomóc.