Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Pułtusk | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

MK Fotowoltaika z Pułtuska to oddział profesjonalistów w branży energii słonecznej, którzy wykonują instalacje dostosowane do poszczególnych potrzeb nabywcy.

Możesz zaufać naszemu oddziałowi, który pomoże Ci odkryć doskonałe rozwiązanie dla Twoich potrzeb w aspekcie energii solarnej.

MK Fotowoltaika dostarcza naszym odbiorcom wysokiej jakości system energii słonecznej, który spełnia wszystkie wymagania projektowe.

panele na dachu domu

ENERGIA ZE SŁOŃCA

Energia solarna zmienia sposób, w jaki myślimy o energii. Systemy szybko stają się jedną z najbardziej poszukiwanych innowacji technologicznych w regionie.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Panele fotowoltaiczne są doskonałą inwestycją dla wielu osób. Konserwacja jest niewielka dla większości domowych układów, zaś wszyscy nasi kontrahenci posiadają wyposażenie nadzorujące, które wskazuje nam konkretnie ile KWh system wytworzył.

DLA DOMU

Przejście na energię odnawialną to rozsądna inwestycja, która pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze i posłuży środowisku. MK Fotowoltaika to znakomita opcja dla Ciebie a także Twojego lokalu. Jesteśmy dumni z naszej działalności i gwarantujemy, że dostaniesz najlepszy produkt na rynku, z długoterminową gwarancją na poparcie owej tezy.

Nieodpłatna wycena instalacji fotowoltaicznej

Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy są w stanie podjąć się każdego projektu. Posiadamy wiedzę i doświadczenie konieczne do tego, aby Twój projekt został przeprowadzony zgodnie z najwyższymi wzorcami.

Nasi projektanci wykorzystają najnowocześniejsze techniki, aby zestawić system paneli fotowoltaicznych i wspomóc Twój budynek naturalną i odnawialną energią elektryczną.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej Firmy

MK Fotowoltaika jest wiodącą spółką na rynku fotowoltaiki dla instytucji a także domu. Specjalizujemy się w instalacjach, które są bezpieczne i efektywne.

Montujemy układy fotowoltaiczne dla wielu wdrożeń komercyjnych i gospodarczych.

Podczas gdy zużycie energii elektrycznej wzrasta, panele słoneczne są dostępniejsze i bardziej efektywne niż kiedykolwiek wcześniej. Przyszłość energii solarnej prezentuje się w pozytywnych barwach.

Dofinansowanie

Marka MK Fotowoltaika posiada doświadczenie w pomocy instytucjom i jednostkom indywidualnym w otrzymaniu dofinansowania na wykonaną instalację fotowoltaiczną. Wszystkie nasze pomysły są dopasowane i opracowane tak, aby pasowały do Twoich potrzeb. Posiadamy również dedykowany oddział, który chętnie zapewni odpowiedzi na wszystkie zapytania dotyczące naszych usług a także przeprowadzi analizę oszczędności.

Skład Energii

Systemy przechowywania energii pomagają naszym konsumentom znacznie zmniejszyć koszty energii. Energia solarna posiada wiele zalet. Jest przyjazna dla środowiska, nie produkuje szkodliwych emisji a także jest najpopularniejszym źródłem energii w wielu miejscach.

Zespół Fachowców

Firma świadczy kompletny zakres usług fotowoltaicznych, elektrycznych i strukturalnych, projektowych i wykonawczych, specjalizując się w naziemnych elektrowniach fotowoltaicznych, dachowych systemach fotowoltaicznych.

Zainstaluj panele fotowoltaiczne dla domu lub firmy w Pułtusku

Niezależnie od tego, czy chcesz uniezależnić się od wysokiego miesięcznego rachunku za energię, czy zainwestować w swój biznes, który będzie zyskowny przez wiele lat, fachowcy z MK Fotowoltaika ułatwią Ci to.

Panele fotowoltaiczne mogą pomóc Ci uczynić Twój dom bądź firmę bardziej energooszczędną. Możesz obniżyć twoją zależność od paliw kopalnych i dzięki temu także zaoszczędzić pieniądze!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od oceny do instalacji?

Jeśli zaangażujesz specjalistyczną firmę fotowoltaiczną do projektowania a także instalacji układu dla Twojego domu, możesz się cieszyć bezpłatną energią już po kilku tygodniach.

Naszym priorytetem jest maksymalnie uprościć i ograniczyć czas oczekiwania na zrealizowanie instalacji.

  • Rekomendacje – Nasi profesjonaliści będą w stanie ustalić, czy energia pozyskiwana z paneli fotowoltaicznych jest dla Państwa właściwa w zależności od Państwa lokalizacji i potrzeb.
  • Wizja Terenowa – Musimy zrealizować pełną analizę terenu, aby upewnić się, że każdy element został wzięty pod uwagę.
  • Projekt – Nasi projektanci przystąpią do przygotowywania układu fotowoltaicznego, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Zezwolenia – Przed rozpoczęciem instalacji potrzeba otrzymać konieczne zaświadczenia – tym też się zajmiemy. Czas ten jest niezależny od nas, natomiast dołożymy wszystkich starań, aby był on jak najkrótszy
  • Montaż – Gdy wszelkie formalności zostały uzupełnione, możemy się zająć faktyczną instalacją na dachu Twojego domu, na gruncie czy budynku gospodarczym. Z reguły trwa to nie dłużej niż parę dni.
  • Oszczędność – Układ energii solarnej to wyjątkowa inwestycja, która może przynieść Ci błyskawiczne korzyści finansowe i rozwiązania dobre dla środowiska.

Większość niezbędnych informacji do oceny potrafimy pozyskać przez telefon bądź zdalnie, ale wymagana będzie też konsultacja na miejscu i oględziny lokalne.

Będąc na miejscu umiemy precyzyjnie oszacować kształt dachu, zaciemnienie, profil jak również kąt pochylenia dachu. Wszystkie te elementy mają wpływ na plan instalacji fotowoltaicznej.

Każdy przypadek jest inny, toteż zawsze chcemy być przekonani, że instalacja ma sens i będzie dla Ciebie odpowiednia i korzystna.

Dokument obejmować będzie szczegółowy obszar czynności, ewaluację, specyfikację układu a także prognozy produktywności. Do oferty dodana jest umowa na zainaugurowanie prac.

Żeby montaż instalacji fotowoltaicznej przebiegał sprawnie, plan powinien być maksymalnie szczegółowy, uwzględniający parametry dachu, jak pochylenie, konstrukcja a także pokrycie.

Bierzemy także pod uwagę wszystkie obciążenia, kierunek wiatru, zaciemnienie, bliskość panelu elektrycznego i stylistykę.

Układ fotowoltaiczny będzie skonstruowany przez najlepszych ekspertów od fotowoltaiki tak, aby gwarantować oszczędności inwestorowi przez kilkadziesiąt lat.

W niektórych przypadkach konieczne może się okazać pozwolenie od urzędu miasta ze zgodą na zrealizowanie instalacji fotowoltaicznej na Twoim dachu czy gruncie.

Uzupełnienie dokumentacji na takie zezwolenie jest przewidziane już we wczesnym planie instalacji, dlatego inwestor nie musi się nim interesować.

Nasze doświadczenie nauczyło nas, jak poprawić proces uzyskiwania pozwoleń, dlatego jesteś w odpowiednich rękach.

Instalacja układu

Niezbędnym elementem przed samym montażem jest bezpieczna droga transportu paneli na dach budynku.

Zdarzało się, że korzystaliśmy z dźwigów, wyciągów, czy wózków widłowych, aczkolwiek nierzadko wystarczy drabina bądź nieskomplikowane rusztowanie.

Zainicjujemy montaż okuć, później postawimy szyny, a potem ubezpieczymy też panele.

Po założeniu paneli kolejnym etapem będzie ich integracja i złączenie przewodami.

Integracja z istniejącymi urządzeniami będzie tworzyć obwód zdolny do uzyskiwania najwięcej korzyści z energii solarnej.

Jednocześnie z montażem paneli, licencjonowany elektryk pociągnie przewody elektryczne z dachu do panelu zasilania.

Do finalizacji przedsięwzięcia należy podłączyć inwerter z resztą urządzeń, a następnie stwierdzić, czy całość idzie zgodnie z planem.

Konserwacja

Ze względu na swoją strukturę a także montaż wyspecjalizowany serwis paneli fotowoltaicznych nie jest potrzebny.

Dla osiągania najlepszych rezultatów można oczyszczać panele 2 razy do roku i przeprowadzić test wydajności.

Możesz to zrobić indywidualnie albo skorzystać z naszych usług w zakresie konserwacji paneli fotowoltaicznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Instalacja paneli fotowoltaicznych z MK Fotowoltaika Pułtusk to wyjątkowo łatwy proces, który pozwala Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy.

Cały proces to nie tylko sama instalacja, lecz też przygotowywanie i zdobywanie pozwoleń, z czym ewidentnie też pomagamy.

Żeby móc cieszyć się swoją prywatną, niezależną fabryką zielonej energii wystarczy skontaktować się z nami, a udzielimy Ci dodatkowych informacji.

Po wykonaniu instalacji służymy zawsze pomocą, dlatego jeżeli będziesz mieć jakiekolwiek zapytania czy dylematy, jesteśmy do dyspozycji.