Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Pyskowice | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

MK Fotowoltaika, wiodąca firma z dziedziny energii słonecznej w Pyskowicach, jest tutaj, by Ci pomóc. Specjalizujemy się w rozwiązaniach solarnych oraz dokładamy wszelkich starań, by udzielane przez nas usługi były najwyższej jakości.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w wyszukaniu taniego, dostosowanego do potrzeb klienta rozwiązania dla systemu fotowoltaicznego.

Jesteśmy fachowcami w budowie systemów energii słonecznej i jesteśmy tutaj, by Ci pomóc. Wypełnij formularz lub zadzwoń i otrzymaj nieodpłatną wycenę, by dowiedzieć się, ile będzie kosztować budowa systemu energii słonecznej w Twoim domu bądź firmie.

panele na dachu domu

ENERGIA EKOLOGICZNA

Układy energii słonecznej zmieniają sektor energetyczny oraz prędko stają się najbardziej upragnioną nowinką technologiczną w całej Polsce.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Raz zainstalowane panele fotowoltaiczne są niezwykle proste w utrzymaniu. Konserwacja wymagana dla większości systemów domowych jest nieznaczna. Nadzorujemy energię gromadzoną przez Twój system, by upewnić się, iż generuje on optymalną ilość KWh.

DLA DOMU

Dzięki przesunięciu z konwencjonalnych źródeł energii na energię słoneczną, zaoszczędzisz pieniądze. Wiemy, że nie wszystkie panele solarne są sobie równe. Wybierz niezawodne, wysokowydajne panele fotowoltaiczne o wysokiej jakości, które są objęte długoterminową gwarancją.

Darmowa wycena instalacji fotowoltaicznej

Jesteśmy zespołem ekspertów, którzy są w stanie podjąć się każdego projektu. Posiadamy kompetencję i doświadczenie potrzebne do tego, by Twój projekt został przeprowadzony zgodnie z najwyższymi wzorcami.

Specjalizujemy się w budowaniu i wprowadzaniu najnowocześniejszych technologii energetycznych, w tym systemów solarnych podłączonych do sieci, rozwiązań w zakresie magazynowania energii i generowania energii elektrycznej.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Firmy

MK Fotowoltaika jest wiodącym dostawcą zarówno komercyjnych, jak również prywatnych systemów słonecznych.

Budujemy systemy fotowoltaiczne dla wielu wdrożeń komercyjnych i przemysłowych.

Panele fotowoltaiczne są dobrym sposobem na ograniczenie kosztów energii oraz wdrożenie niekonwencjonalnych rozwiązań energetycznych.

Oszczędność pieniędzy

Firma MK Fotowoltaika posiada doświadczenie w pomaganiu firmom i osobom indywidualnym w uzyskiwaniu dofinansowania do zrealizowanej instalacji fotowoltaicznej. Nasz personel będzie wymagać precyzyjnych danych użycia prądu, by zbadać Twoje dotychczasowe koszty i pomóc opisać Ci nowy sposób oszczędzania dzięki energii odnawialnej.

Magazyn Energii

Dla wielu instytucji nasze systemy magazynowania energii pomagają podwyższyć wartość ich inwestycji w panele fotowoltaiczne. Energia solarna i systemy magazynowania energii są przyszłością pozyskiwania energii. Potrafią one znacznie zmniejszyć comiesięczne rachunki za prąd i na dłuższą metę wygospodarować mnóstwo pieniędzy.

Zespół Ekspertów

Opracowujemy i wdrażamy fotowoltaiczne systemy energetyczne dla naszych klientów. Nasze projekty i instalacje są skupione na perfekcyjnej wydajności, wytrzymałości oraz estetyce. Dostarczamy kompletny monitoring wydajności, usługi projektowe i instalacyjne.

Zamów panele fotowoltaiczne do domu bądź firmy w Pyskowicach

Niezależnie od tego, czy planujesz uniezależnić się od sporych miesięcznych rachunków za prąd, lub też zainwestować w twój biznes, który będzie gwarantował zyski przez wiele lat, eksperci z MK Fotowoltaika uproszczą Ci to zadanie.

Panele fotowoltaiczne mogą pomóc Ci uczynić Twój dom bądź firmę bardziej energooszczędną. Możesz zminimalizować twoją zależność od paliw kopalnych i dzięki temu także wygospodarować pieniądze!

instalator montujący panele słoneczne

Wycena oraz instalacja – krok po kroku

Instalacja fotowoltaiczna czy to na dachu budynku gospodarczego czy mieszkalnego nie musi być skomplikowanym procesem, wymaga jednak kwalifikacji oraz sprawnego zaprojektowania.

Dokładamy każdych starań, by czas od momentu oceny do zrealizowania instalacji był jak najmniejszy.

  • Rekomendacje – Zapewnimy Ci nieodpłatną wycenę, by zobaczyć, czy energia solarna jest dla Ciebie korzystnym wyborem.
  • Wizyta – Dzięki wizji lokalnej będziemy w stanie ustalić szczegółowo warunki, z jakimi będziemy mieć do czynienia w trakcie montażu jak również dla samej skuteczności instalacji.
  • Plan – Przeglądając dane zgromadzone podczas wizytacji, nasi projektanci rozpoczną planowanie systemu fotowoltaicznego, by zmaksymalizować produkcję energii.
  • Pozwolenia – Po uzyskaniu przez nasz personel koniecznych pozwoleń, zacznie się instalacja. Nie denerwuj się, zrobimy wszystko co w naszej mocy, by skrócić czas oczekiwania oraz skończyć instalację jak najszybciej.
  • Montaż – Gdy będziemy zdolni do zapoczątkowania właściwej instalacji w Państwa budynku czy firmie, możemy przystąpić do pracy. Od rozpoczęcia prac do ich końca nie powinno minąć więcej aniżeli 3-4 dni dla typowej instalacji do 10 kW.
  • Bezpłatna Energia – Po wykonanej instalacji możesz cieszyć się z bezpłatnej, naturalnej energii i uwolnić się od energii od dostawcy.

Większość potrzebnych danych do wyceny potrafimy uzyskać przez telefon bądź zdalnie, lecz wymagana będzie też konsultacja na miejscu oraz oględziny lokalne.

Będąc na miejscu potrafimy bezpośrednio zweryfikować stan dachu, zaciemnienie, profil jak również kąt pochylenia dachu. Wszystkie te czynniki mają wpływ na plan instalacji fotowoltaicznej.

Po upewnieniu się, że skorzystasz z systemu fotowoltaicznego i będzie on korzystny ekonomicznie, zaprezentujemy Ci całościową propozycję.

W propozycji ujmiemy wycenę instalacji, prognozy wydajności, specyfikację systemu jak również umowę o zakresie prac.

Aby montaż instalacji fotowoltaicznej przebiegał bezbłędnie, plan powinien być maksymalnie drobiazgowy, uwzględniający parametry dachu, jak nachylenie, konstrukcja i pokrycie.

Ponadto analizujemy też zaciemnienie jakie występuje w planowanym miejscu montażu, podatność na wiatr oraz obciążenie, a nawet przyszły wygląd paneli.

Wszystko skonstruowane jest przez personel profesjonalnych inżynierów, którzy dbają o to, by system pozostał długotrwały i służył przez dziesiątki lat.

W niektórych przypadkach niezbędne może się okazać zaświadczenie od urzędu miasta ze zgodą na wykonanie instalacji fotowoltaicznej na Twoim dachu czy gruncie.

Nie jest to dla nas przeszkodą, bowiem zapoznajemy się z kryteriami już we wstępnym planie instalacji oraz przygotowujemy odpowiednie dokumenty.

Nasze doświadczenie nauczyło nas, jak usprawnić proces pozyskiwania pozwoleń, dlatego jesteś w odpowiednich rękach.

Montaż instalacji

Na wstępie budujemy solidną drogę z ziemi na Twój dach.

Drabiny, żurawie, podnośniki, rusztowania lub także wózki widłowe – korzystaliśmy z każdej z tych metod, w zależności od warunków.

Zanim zamontujemy też panele, potrzebne będą klemy, kątowniki i klipsy, by skończona budowla była solidna oraz niezawodna.

Istotnym momentem jest właściwe połączenie paneli odpowiednimi kablami, tak by prąd przepływał w potencjalnie najbardziej optymalny sposób.

Nasz personel dba o to, by system pracował maksymalnie efektywnie stanowiąc skoordynowany obwód z funkcjonującymi urządzeniami w sieci.

Konieczne będzie też przeprowadzenie przez naszego eksperta ds. fotowoltaiki przewodów od paneli do pomieszczenia instalacji falownika.

Na zamknięcie pozostaje podłączenie reszty urządzeń oraz sprawdzenie całego systemu w rzeczywistym działaniu.

Konserwacja

Trwała konfiguracja paneli powoduje, że nie musimy się martwić o złożoną konserwację.

Dla generowania najlepszych efektów można czyścić panele 2 razy do roku oraz wykonać pomiar wydajności.

Czyszczenie również można zlecić i niekoniecznie musi to być firma specjalizująca się w instalacjach słonecznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Z MK Fotowoltaika Pyskowice zainstalowanie systemu fotowoltaicznego dla Twojego obiektu jest bezbolesne i opłacalne.

W naszej kwestii leży cały plan i inżynieria przedsięwzięcia, a także wykonanie instalacji fotowoltaicznej.

Zadzwoń bądź wypełnij formularz na stronie, a Twoją własną oraz odnawialną energię będziesz mógł produkować już w przeciągu paru tygodni.

Decydując się na MK Fotowoltaika możesz spać spokojnie. Pomożemy Ci przy każdorazowej wątpliwości oraz problemie już po instalacji, jeśli takowe wystąpią.