Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Radom | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

MK Fotowoltaika, wiodąca marka z dziedziny energii solarnej w Radomiu, jest tutaj, ażeby Ci pomóc. Specjalizujemy się w rozwiązaniach słonecznych oraz dokładamy wszelkich starań, by dostarczane przez nas usługi były najwyższej jakości.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odszukaniu prostego, dostosowanego do potrzeb odbiorcy rozwiązania dla systemu fotowoltaicznego.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika potrafi dopomóc Ci pozyskać układ energii solarnej zainstalowany w Twoim lokalu bądź firmie.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

Umożliwiamy klientom korzystanie z mocy czystej, odnawialnej i opłacalnej energii elektrycznej, pozyskiwanej z promieniowania słonecznego.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Po przyłączeniu panele fotowoltaiczne są niezwykle proste w utrzymaniu. Dzięki naszej najnowocześniejszej metodzie nadzorowania, możemy zobaczyć, ile energii elektrycznej wytworzył Twój układ. To tak normalne, jak otwarcie aplikacji w telefonie!

DLA DOMU

Kiedy przestawisz się na energię uzyskiwaną z paneli fotowoltaicznych, zaoszczędzisz pieniądze. Dzięki MK Fotowoltaika, będziesz wiedzał, że wybrałeś niezawodne, niesamowicie wydajne panele fotowoltaiczne objęte wieloletnią gwarancją.

Darmowa wycena instalacji fotowoltaicznej

Jesteśmy zespołem ekspertów, którzy są w stanie podjąć się każdego projektu. Posiadamy kompetencję oraz doświadczenie potrzebne do tego, by Twój projekt został ukończony zgodnie z największymi wzorcami.

Specjalizujemy się w zakładaniu oraz wprowadzaniu najnowszych technologii energetycznych, w tym układów słonecznych podłączonych do sieci, rozwiązań w zakresie gromadzenia energii oraz dostarczania energii elektrycznej.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej firmy

MK Fotowoltaika jest wiodącą marką na rynku fotowoltaiki dla instytucji a także domu. Specjalizujemy się w instalacjach, które są niezawodne oraz wydajne.

Budujemy układy słoneczne dla wielu wdrożeń komercyjnych oraz przemysłowych.

Podczas gdy wykorzystanie energii elektrycznej rośnie, panele solarne są tańsze oraz bardziej wydajne niż kiedykolwiek wcześniej. Przyszłość energii odnawialnej prezentuje się w ciepłych barwach.

Analiza korzyści

Jeśli potrzebujesz sfinansować instalację paneli fotowoltaicznych, MK Fotowoltaika pomoże Ci otrzymać pieniądze oraz wiedzę, jak tego dokonać. Wszystkie nasze plany są dobrane oraz zaprojektowane tak, by pasowały do Twoich potrzeb. Posiadamy również dedykowany oddział, który chętnie udzieli odpowiedzi na jakiekolwiek zagadnienia dotyczące naszych usług a także przeprowadzi analizę oszczędności.

Skład Energii

Systemy gromadzenia energii pomagają naszym odbiorcom znacząco zmniejszyć koszty energii. Energia słoneczna oraz układy gromadzenia energii są przyszłością uzyskiwania energii. Mogą one drastycznie zredukować miesięczne rachunki za energię oraz na dłuższą metę przyoszczędzić mnóstwo pieniędzy.

Umiejętności personelu

Szeroki zasięg usług w branży fotowoltaiki, inżynierii elektrycznej oraz strukturalnej, opracowywania oraz budowy; specjalizacja w naziemnych elektrowniach solarnych, dachowych systemach fotowoltaicznych na obszarze Radomia oraz całego województwa mazowieckiego.

Zamów panele solarne do budynku bądź instytucji w Radomiu

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz uwolnić się od wysokiego miesięcznego rachunku za energię, czy zainwestować w swój biznes, który będzie zyskowny przez wiele lat, profesjonaliści z MK Fotowoltaika ułatwią Ci to.

Panele słoneczne mogą pomóc Ci uczynić Twój dom bądź firmę bardziej energooszczędną. Możesz zmniejszyć swoją zależność od paliw kopalnych i dzięki temu także przyoszczędzić pieniądze!

instalator montujący panele słoneczne

Wycena oraz instalacja – krok po kroku

Jeżeli zaangażujesz kompetentną firmę fotowoltaiczną do projektowania i instalacji systemu dla Twojego budynku, możesz się napawać darmową energią już po kilku tygodniach.

Staramy się to uczynić tak prostym, jak to tylko możliwe dla naszych kontrahentów.

  • Konsultacje – Aby zainicjować projekt, zadzwoń do jednego z naszych fachowców już dzisiaj, a my zdecydujemy, czy energia słoneczna jest dla Ciebie właściwa.
  • Wizja Terenowa – Musimy zrealizować pełną analizę terenu, by upewnić się, że każdy czynnik został wzięty pod uwagę.
  • Projekt – Korzystając z danych zgromadzonych podczas wizytacji, nasi inżynierowie podejdą do przygotowywania systemu fotowoltaicznego w celu zmaksymalizowania produkcji energii.
  • Uprawnienia – Zanim będziemy w stanie zacząć prace instalacyjne konieczne będzie również zdobycie odpowiednich zezwoleń. Nasz zespół jest niezawodny również pod tym kątem oraz może zminimalizować czas oczekiwania do minimum.
  • Montaż – Gdy wszelakie formalności zostały dokończone, możemy się zająć faktyczną instalacją na dachu Twojego lokalu, na gruncie czy obiekcie przemysłowym. Z reguły trwa to nie dłużej niż kilka dni.
  • Oszczędność – Układ energii odnawialnej to idealna inwestycja, która potrafi przynieść Ci szybkie korzyści pieniężne oraz rozwiązania przyjazne dla środowiska.

Przed wykonaniem planu projektu niezbędna będzie dodatkowo wizyta na miejscu, by otrzymać wszystkie niezbędne dane, których nie sposób określić w rozmowie telefonicznej.

Podczas naszej wizytacji będziemy brali pod uwagę m.in. kąt pochylenia dachu, wymodelowanie dachu, profil pochylenia, stan zaciemnienia oraz inne elementy oddziałujące na parametry instalacji.

Po przeanalizowaniu wszystkich za oraz przeciw co do rentowności oraz zasadności instalacji fotowoltaicznej zaproponujemy Ci racjonalne rozwiązanie.

Na propozycję złoży się precyzyjna ocena wydajności oraz oszczędności, fachowa specyfikacja instalacji i już konkretna ewaluacja wespół z rozplanowaniem koniecznych robót do sfinalizowania.

Do projektu nieodzowne są dane na temat pochylenia dachu, jego pokrycia oraz struktury. Wszystko po to, by plan instalacji nie zostawiał żadnych wątpliwości przed samym montażem.

Bierzemy dodatkowo pod uwagę wszelkie obciążenia, kierunek wiatru, zaciemnienie, bliskość panelu elektrycznego oraz estetykę.

Układ fotowoltaiczny będzie zaplanowany przez najlepszych fachowców od fotowoltaiki tak, by przynosić oszczędności inwestorowi przez kilkadziesiąt lat.

Zdarza się, że rozporządzenia lokalne nakazują specyficznych pozwoleń na instalację układów fotowoltaicznych, co nieznacznie przedłuża cały proces.

Fakty dotyczące takich zezwoleń są już wyznaczane przy opracowywaniu instalacji, więc nie przedstawiają one dla nas żadnego zaskoczenia.

Nasze doświadczenie nauczyło nas, jak ulepszyć proces zdobywania uprawnień, dlatego jesteś w pewnych rękach.

Montaż instalacji

Na wstępie budujemy niezawodną trasę z ziemi na Twój dach.

Zdarzało się, że korzystaliśmy z żurawi, podnośników, bądź wózków widłowych, natomiast najczęściej wystarczy drabina bądź zwykłe rusztowanie.

Uchwyty, kątowniki, klemy to elementy bez których nie obędzie się żadna instalacja, która ma pracować wiele lat z perfekcyjną efektywnością.

Ważnym krokiem jest odpowiednie połączenie paneli odpowiednimi kablami, tak by prąd przepływał w maksymalnie najbardziej optymalny sposób.

Wymagana jest tutaj ogromna kompetencja, by obwody były zsynchronizowane pod maksymalną wydajność systemu.

Równolegle z montażem paneli, licencjonowany elektryk poprowadzi kable elektryczne z dachu do panelu zasilania.

Podłączymy inwerter oraz kilka innych urządzeń, które sprawiają, że układ funkcjonuje, oraz przetestujemy wszystko, żeby upewnić się, że wszystko idealnie współgra.

Co z konserwacją?

Trwała konstrukcja paneli powoduje, że nie musimy się martwić o specjalistyczną konserwację.

Powinny być oczyszczane oraz sprawdzane co pewien czas, zapewne jeden czy dwa razy w roku, w zależności od pogody.

Samą usługę oczyszczania paneli fotowoltaicznych możesz wykonać sam bądź wykorzystując firmę specjalizującą się w renowacji paneli.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Niesamowicie ważne są dla nas Twoje korzyści a także oszczędności, więc jako MK Fotowoltaika Radom zadbamy o bezproblemowe oraz zyskowne przeprowadzenie instalacji.

W naszej kwestii leży cały plan a także inżynieria przedsięwzięcia, a także zrealizowanie instalacji fotowoltaicznej.

W ciągu kilku tygodni będziesz mógł wytwarzać swoją własną, bezkosztową oraz bezemisyjną energię.

Nie zadręczaj się także o to, czy będziesz w stanie sobie poradzić z potencjalnymi innymi problemami z instalacją. Jeżeli zrealizowałeś instalację u nas, wciąż będziemy w stanie Ci dopomóc.