Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Radzionków | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

MK Fotowoltaika przoduje jako firma polecająca swoim klientom najlepszych fachowców od energii solarnej na terenie Radzionkowa i jego okolic, dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w branży oraz sprawnie przebiegającym pracom realizacyjnym.

W szybki i łatwy sposób możesz skontaktować się z naszymi najlepszymi wykonawcami, którzy doradzą w wyborze idealnych paneli fotowoltaicznych dla Twojego domu.

panele na dachu domu

ENERGIA EKOLOGICZNA

Dzięki nam, klienci mogą czuć się pewnie w XXI wieku i zacząć korzystać z energii słonecznej, która jest odnawialna, ekologiczna i tańsza.

PROFESJONALNY SERWIS

Nasi specjaliści sprawiają, że jakość montażu jest najlepsza, dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań instalacyjnych, co umożliwia długotrwały zwrot kosztów Twojej inwestycji.

DOBRO SPOŁECZEŃSTWA

Naszym celem jest uświadamianie mieszkańców Radzionkowa i jego okolic w temacie odnawialnych źródeł energii w takim sposób, by obszar ten stał się jak najbardziej przyjazny środowisku. Chcielibyśmy skupić naszą uwagę na potrzebach lokalnej społeczności i w zamian otrzymać najlepsze referencje, dotyczące świadczonych przez nas usług.

Bezpłatne doradztwo w kwestii instalacji solarnej

Prowadzimy nieodpłatne konsultacje i wyceny. Nasi doradcy ocenią możliwości Twojego gospodarstwa domowego i oszacują jak dużo możesz zaoszczędzić dzięki inwestycji w energię słoneczną.

panele słoneczne na ścianie budynku

Panele solarne dla Twojej firmy

Sprawdź opłacalność inwestycji w fotowoltaikę dla Twojego biznesu.

Jeśli nie chcesz się obawiać o zwrot kosztów inwestycji w energię słoneczną, skorzystaj z kompleksowej obsługi naszych wykonawców. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu mogą zapewnić pełen wachlarz usług: konsultacje, wykonanie projektu oraz solidny montaż.

Duża oszczędność

Koszty za energię słoneczną są zdecydowanie mniejsze do kwot na rachunkach za prąd. Powszechnie uważa się, że energia solarna jest bardzo droga, jednak zwrot z inwestycji w panele słoneczne otrzymasz już nawet po 5-7 latach. Nadal masz wątpliwości? Zadzwoń i sprawdź aktualne dotacje unijne dla osób prywatnych.

Energia na lata

Systemy fotowoltaiczne praktycznie nie potrzebują żadnej dodatkowej obsługi. Zapewniamy doradztwo doświadczonych fachowców, którzy są w branży o 20 lat. To dzięki nim panele słoneczne działają przez wiele lat, dostarczając użytkownikom czystą, ekologiczną energię.

Korzyści z energii słonecznej

Obecnie wdrażanie ekologicznych inwestycji jest o wiele bardziej prostsze niż było jeszcze do niedawna. Ponadto, pozyskiwanie energii słonecznej jest dzisiaj o wiele bardziej przystępne finansowo niż czerpanie energii z elektrowni. Energia słoneczna jest odnawialnym i ekologicznym źródłem energii, co za tym idzie, dzięki instalacji paneli fotowoltaicznych chronimy nasze środowisko i możemy dodatkowo oszczędzić.

Mieszkasz lub pracujesz w Radzionkowie lub okolicach? Jeszcze dziś możesz umówić się na konsultacje

Chciałbyś oszczędzić na prądzie w budżecie domowym lub zainwestować w rozwój swojej firmy? MK Fotowoltaika powstała właśnie po to, by pomóc Ci wybrać najlepszy sprzęt. 

Już dziś możesz skontaktować się z nami i zamówić bezpłatną konsultację, żeby dowiedzieć się jakie korzyści przyniosą Ci panele fotowoltaiczne.

instalator montujący panele słoneczne

Doradzamy w kwestiach energii – a nie sprzedajemy

Projektujemy instalacje fotowoltaiczne, które skutecznie obniżą Twoje domowe koszty.

Jesteśmy zorientowani na Twoje potrzeby, ale również weźmiemy pod uwagę Twoje możliwości finansowe oraz wszystkie ograniczenia. Dzięki temu będziemy w stanie zaproponować Tobie najlepsze rozwiązanie.

Jeśli chcesz zaoszczędzić dziesiątki złotych, to nasi doskonale wyszkoleni doradcy dołożą wszelkich starań, by przedstawić Tobie dokładnie nasze produkty efektywności elektrycznej.

Współpracujemy tylko z doświadczonymi fachowcami, dzięki którym zapoznasz się z najlepszymi ofertami i produktami. Naszym celem jest zmniejszenie Twoich rachunków i ilości zużycia energii.

Projektujemy specjalnie dla Ciebie

Posiadamy najlepszych inżynierów, którzy stworzą doskonały, bezawaryjny system. Pozwoli on na maksymalną produkcję przy minimalnych kosztach.

Przykładamy ogromną wagę do Twoich indywidualnych preferencji, dlatego wszystkie projekty są robiona na zamówienie.

Co możemy Ci zapewnić?

 • Niższy rachunek za energię
 • Bezawaryjność
 • Gwarancję jakości produktów
 • Profesjonalną obsługę i pomoc na każdym etapie współpracy
 • Uniezależnienie od prądu pozyskiwanego z elektrowni
 • Bardziej ekologiczny styl życia
 • Możliwość dofinansowania

Zapewniamy kompleksową obsługę

Wszystko zrobimy za Ciebie, o nic się nie martw! Wystarczy, że uzgodnisz z nami szczegóły, a my zajmiemy się resztą, czyli projekte, montażem i przeglądem zainstalowanych urządzeń.

Nie podzlecamy żadnej części montażu. Jesteś również na bieżąco informowany o naszych poczynaniach i kolejnych etapach realizacji. Dlaczego akurat my?

 • Korzystamy z najlepszych materiałów
 • Przedstawimy Tobie specyfikę instalacji solarnych i doradzimy jak dobrać ogniwo fotowoltaiczne dla Twojego budynku
 • Zapoznamy Cię ze specyfiką instalacji solarnych i podpowiemy jak dobrać ogniwa fotowoltaiczne do Twojego domu lub firmy
 • Współpracujemy z fachowcami z wieloletnim doświadczeniem, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania
 • Jesteśmy doświadczonymi profesjonalistami

MISJA

Naszą misją jest zapewnienie klientom z Radzionkowa i okolic obsługi na najwyższym poziomie.

Pragniemy, by nasi klienci byli stuprocentowo zadowoleni z naszych usług. Wszystkie zadania wykonywane są w oparciu o kompleksowy program kontroli jakości, co umożliwia wykonanie pracy w zgodzie z przyjętymi standardami.

Wykonawcy podchodzą do Państwa z największą troską, wszystkie umowy traktowane są na zasadzie partnerstwa, z uwzględnieniem wzajemnych relacji i potrzeb.

NASZE USŁUGI

Zespół specjalistów opracowuje doskonałe jakościowo systemy, oparte na parametrach zgodnych z potrzebami klientów. Usługi związane z fotowoltaiką, oferowane przez naszych dostawców są kompleksowe i skierowane bezpośrednio do mieszkańców Radzionkowa i okolic.

W przypadku, gdy zamieszkujesz obszar, na którym co jakiś czas występują przerwy w dostawie energii elektrycznej, proponujemy generatory zapasowego zasilania oraz bateryjne rozwiązania. Dzięki takiemu rozwiązaniu, nigdy więcej nie zostaniesz zaskoczony przez nagły brak elektryczności.

Zadzwoń do nas lub napisz. Zapewniamy bezpłatną konsultację, bez żadnych dodatkowych zobowiązań. Wyjaśnimy Ci dlaczego warto zainstalować w gospodarstwie i/lub firmie panele fotowoltaiczne oraz jak one działają.

DOFINANSOWANIE

Polska od 2020 roku musi dostosować się do wytycznych Unii Europejskiej odnośnie wykorzystania odnawialnych źródeł energii. W związku z tym, musimy ograniczyć emisję CO2 i zadbać o to, by pozyskiwać energię ze źródeł ekologicznych takich jak wiatraki czy panele słoneczne.

Na tę chwilę tylko 11% energii pochodzi ze źródeł odnawialnych. Martwisz się o wysokie koszty? Bez obaw. Po to powstał system dofinansowań dla osób prywatnych, które chciałyby zainstalować w swoim budynku panele solarne, ale nie mają na to wystarczających środków.

Przy korzystaniu z instalacji fotowoltaicznej będziesz mógł odnotować rzeczywisty zwrot kosztów za energię, a z dofinansowaniem stanie się to już po 7 latach od montażu.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Wierzymy w społeczność

Naszą misją jest umożliwienie społeczności uniezależnienia się od energii czerpanej z elektrowni. Staramy się docierać do mieszkańców Radzionkowa, ale również całego województwa śląskiego.

Jesteśmy przekonani, że nasze projekty nie tylko zapewniają tańsza energię i bardziej ekologiczne podejście do życia, ale również łączą społeczność i tworzą bardziej przyjazna do życia otaczającą nas rzeczywistość.