Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Radzymin | Pompy Ciepła | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Jeżeli poszukujesz systemu energii odnawialnej w rejonie mazowieckim, zespół MK Fotowoltaika z Radzymina jest tutaj, by Ci pomóc.

Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia Ci układu fotowoltaicznego, który będzie pasował do Twoich potrzeb , a także budżetu.

Współpracując z marką MK Fotowoltaika, znajdziesz system energii odnawialnej, który pomoże Ci zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

Energia solarna zmienia sposób, w jaki myślimy o energii. Układy szybko stają się jedną spośród najbardziej popularnych innowacji technologicznych w kraju.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Po zainstalowaniu panele fotowoltaiczne są niezwykle proste w utrzymaniu. Nasze układy fotowoltaiczne są bezproblemowe w utrzymaniu, natomiast my monitorujemy produkcję KWh u wszystkich naszych klientów, by zapewnić ich zadowolenie.

DLA DOMU

Dzięki przejściu z klasycznych źródeł energii na energię słoneczną, zaoszczędzisz pieniądze. Wiemy, że nie wszystkie panele solarne są sobie równe. Wybierz niezawodne, wysokowydajne panele fotowoltaiczne o wysokiej jakości, które są objęte długoterminową gwarancją.

Nieodpłatna wycena instalacji fotowoltaicznej

Jesteśmy zespołem fachowców, którzy są w stanie podjąć się każdego projektu. Posiadamy kompetencję a także doświadczenie niezbędne do tego, by Twój projekt został przygotowany zgodnie z najwyższymi standardami.

Specjalizujemy się w budowaniu oraz wdrażaniu najnowocześniejszych zaawansowanych technik energetycznych, w tym systemów solarnych związanych z siecią, rozwiązań przechowywania energii , a także systemów zasilania poza siecią.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Przemysłu

MK Fotowoltaika jest wiodącą firmą na rynku fotowoltaiki dla instytucji oraz domu. Specjalizujemy się w instalacjach, które są solidne a także efektywne.

Pomagamy nabywcom projektować a także montować układy słoneczne dla wielu zastosowań, od mieszkalnych po duże komercyjne projekty.

Panele słoneczne mogą pomóc obniżyć koszty energii oraz równocześnie zwiększyć efektywność. Jest to wspaniała wiadomość dla spółek zarówno większych jak również mniejszych.

Analiza korzyści

Marka MK Fotowoltaika posiada doświadczenie w pomaganiu firmom oraz jednostkom prywatnym w zdobywaniu dofinansowania do ukończonej instalacji fotowoltaicznej. Nasz personel przygotował dla Ciebie analizę oszczędności, abyśmy mogli pomóc Ci przyjrzeć się wszystkim możliwościom a także zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię.

Gromadzenie Energii

Układy przechowywania energii pomagają zwiększyć wartość naszej inwestycji w panele słoneczne. Energia słoneczna a także układy przechowywania energii to perspektywiczne rozwiązania. Mogą one znacznie obniżyć miesięczne rachunki za energię.

Świetny Zespół

Przygotowujemy a także realizujemy dla naszych klientów fotowoltaiczne układy energetyczne. Nasze projekty a także instalacje są ukierunkowane na perfekcyjną efektywność, wytrzymałość a także estetykę. Dostarczamy kompleksowe wykonawstwo projektów komercyjnych, przemysłowych, rolniczych, domowych a także użytkowych.

Zamów panele słoneczne do domu bądź firmy w Radzyminie

MK Fotowoltaika dysponuje zaawansowanym technologicznie sprzętem a także zespołem profesjonalistów, którzy zadbają o to, abyś w pełni wykorzystał twoją inwestycję.

Jesteśmy firmą zajmującą się energią słoneczną, która specjalizuje się w pomaganiu naszym klientom w instalowaniu paneli fotowoltaicznych na ich posesjach. Chętnie pomożemy Ci zaoszczędzić pieniądze a także poprawić jakość życia poprzez optymalizację ilości energii generowanej przez Twoją domową elektrownię elektryczną.

instalator montujący panele słoneczne

Wycena oraz instalacja – krok po kroku

Instalacja fotowoltaiczna czy to na dachu budynku gospodarczego albo mieszkalnego nie musi być skomplikowanym procesem, wymaga jednakże wiedzy i odpowiedniego rozplanowania.

Staramy się to sprawić tak prostym, jak to tylko możliwe dla naszych kontrahentów.

  • Wycena – By zainicjować realizację projektu, zadzwoń do jednego z naszych konsultantów już dzisiaj. Określimy, czy energia z instalacji fotowoltaicznej jest dla Ciebie odpowiednia.
  • Wizyta – Nieodzowna będzie bezpośrednia wizytacja na obszarze posiadłości, aby zweryfikować a także wziąć pod uwagę każdy element potrafiący wpłynąć na skuteczność instalacji.
  • Projekt – Przeglądając dane zebrane podczas wizyty, nasi inżynierowie rozpoczną projektowanie układu fotowoltaicznego, by zmaksymalizować produkcję energii.
  • Pozwolenia – Przed zainicjowaniem instalacji należy załatwić konieczne zaświadczenia – tym także się zajmiemy. Czas ten jest niezależny od nas, natomiast dołożymy wszystkich starań, aby był on jak najkrótszy
  • Instalacja – Gdy będziemy zdolni do podjęcia właściwej instalacji w Państwa budynku lub firmie, możemy przystąpić do działania. Od podjęcia prac do ich końca nie powinno upłynąć więcej niż 3-4 dni dla standardowej instalacji do 10 kW.
  • Darmowa Energia – Po skończonej instalacji możesz cieszyć się z darmowej, naturalnej energii a także usamodzielnić się od energii od sieci.

Poza wywiadem zdalnym lub telefonicznym zazwyczaj również umawiamy się na konsultację u Państwa, aby ocenić precyzyjnie możliwości a także warunki do zamontowania instalacji.

Podczas naszej wizyty będziemy brali pod uwagę m.in. kąt pochylenia dachu, wymodelowanie dachu, profil pochylenia, stan zaciemnienia a także inne elementy wpływające na parametry instalacji.

Każdy przypadek jest inny, więc zawsze pragniemy być pewni, iż instalacja ma sens a także będzie dla Ciebie uzasadniona oraz korzystna.

Na ofertę złoży się wnikliwa analiza wydajności a także oszczędności, techniczna specyfikacja instalacji a także już dokładna wycena wespół z wyznaczeniem koniecznych prac do ukończenia.

Konstrukcja każdego dachu, jego kształt, orientacja a także materiał są niepowtarzalne, stąd system potrzebuje zostać opracowany przed jego instalacją.

Dodatkowo oceniamy też zaciemnienie jakie powstaje w planowanym miejscu montażu, podatność na wiatr oraz obciążenie, a nawet przyszły wygląd paneli.

Wszystko zaplanowane jest przez zespół kompetentnych inżynierów, którzy dbają o to, aby system pozostał długowieczny a także służył przez dziesiątki lat.

W pewnych przypadkach potrzebne może się okazać zaświadczenie od urzędu miasta ze zgodą na wykonanie instalacji słonecznej na Twoim dachu lub gruncie.

Skompletowanie dokumentacji na takie pozwolenie jest zaplanowane już we wczesnym projekcie instalacji, dlatego inwestor nie musi się nim zajmować.

Możemy zdecydowanie ogłosić, iż ta część procesu została przez nas opanowana do perfekcji.

Instalacja układu

Panele słoneczne oraz zespół muszą mieć zagwarantowany bezpieczny transport z parteru na wysokość dachu.

Najczęściej jest to drabina bądź dwie drabiny, ale w przeszłości używaliśmy również wózków widłowych, podnośników, a nawet dźwigów.

Zanim zainstalujemy też panele, niezbędne będą klemy, kątowniki oraz klipsy, aby cała konstrukcja była trwała oraz niezawodna.

Istotnym momentem jest odpowiednie złączenie paneli właściwymi przewodami, tak by prąd płynął w maksymalnie najbardziej optymalny sposób.

To naprawdę wymaga odrobinę matematyki, by skoordynować obwody a także zmaksymalizować efektywność układu.

Następnie nasz ekspert ds. instalacji fotowoltaicznych połączy przewodami elektrycznymi panele z falownikiem.

Podłączymy inwerter a także kilka innych urządzeń, które sprawiają, że system działa, oraz sprawdzimy wszystko, żeby upewnić się, że całość doskonale współgra.

Konserwacja

Panele fotowoltaiczne nie posiadają dynamicznych części oraz potrzebują nader delikatnej konserwacji.

Proponuje się jednak, aby panele słoneczne czyścić choć raz w roku, aby zachowywały maksymalną efektywność.

Samą usługę czyszczenia paneli fotowoltaicznych możesz wykonać sam bądź wykorzystując spółkę specjalizującą się w restauracji paneli.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Instalacja paneli fotowoltaicznych z MK Fotowoltaika Radzymin to niezwykle przystępny proces, który pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz pieniędzy.

Nasze kompleksowe podejście poprowadzi Cię przez planowanie, inżynierię, instalację a także podłączenie.

Zadzwoń bądź wypełnij kwestionariusz na stronie, a Twoją naturalną oraz odnawialną energię będziesz mógł produkować już w ciągu paru tygodni.

Nie zadręczaj się też o to, czy będziesz w stanie sobie poradzić z potencjalnymi innymi kłopotami z instalacją. Jeżeli zrealizowałeś instalację u nas, zawsze będziemy w stanie Ci pomóc.