"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Reda | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne | Ogniwa Słoneczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu

Nasze ponad 20-letnie doświadczenie w branży oraz nienaganny przebieg sprawiają, że MK Fotowoltaika przoduje jako firma polecająca klientom najlepszych fachowców od energii solarnej na terenie Redy i okolic.

Szybko i łatwo skontaktujesz się z naszymi fachowcami, co pozwoli Ci jeszcze dziś wybrać właściwe panele fotowoltaiczne dla Twojego domu.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

Przy współpracy z nami możesz śmiało wejść w XXI wiek i zacząć korzystać z odnawialnej, ekologicznej i tańszej energii słonecznej.

KOMPLEKSOWY SERWIS

Nasi inżynierowie projektują najbardziej nowoczesne rozwiązania instalacyjne w celu zagwarantowania najlepszej jakości montażu, umożliwiającego Ci szybki zwrot kosztów inwestycji.

LOKALNA SPOŁECZNOŚĆ

Chcemy unowocześnić Redę i okolice tak, by stały się obszarem przyjaznym środowisku i zorientowanym na czyste źródła energii. Pragniemy osiągnąć ten cel skupiając się na potrzebach lokalnych społeczności i otrzymując najlepsze referencje od lokalnych klientów, zadowolonych z naszych profesjonalnych usług.

Bezpłatne doradztwo w kwestii instalacji fotowoltaicznych

Inwestycja w energię słoneczną daje bardzo wymierne oszczędności w budżecie domowym.

W trakcie bezpłatnych konsultacji i wycen, możemy szybko ocenić możliwości Twojego gospodarstwa domowego i oszacować jak dużo oszczędzisz dzięki proponowanym przez nas instalacjom.

kontakt

Zapraszamy do kontaktu

Darmowa Wycena

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej firmy

Fotowoltaika to inwestycja. Sprawdź jej opłacalność dla Twojego biznesu.

Współpracujący z nami fachowcy, będący od wielu lat w tej branży, zapewniają pełen wachlarz usług takich jak: konsultacje, wykonanie projektu czy solidny montaż.

Dzięki tej kompleksowej usłudze zwrot kosztów Twojej inwestycji będzie pewny i szybki.

Oszczędź pieniądze

Wbrew często powtarzanym opiniom, energia słoneczna nie jest droga. Koszty jakie poniesiesz za energię słoneczną, będą znacznie niższe od kwot na starych rachunkach za energię elektryczną. Zwrot z inwestycji w panele słoneczne nastąpi bardzo szybko, bo już po 5-7 latach. Nadal nie jesteś przekonany? Koniecznie zadzwoń i dowiedz się jakie są aktualnie dotacje unijne dla osób prywatnych.

Niezawodna moc

Instalacje fotowoltaiczne praktycznie nie wymagają obsługi w trakcie eksploatacji. Działają sprawnie przez wiele lat, dostarczając użytkownikom ekologiczną i tanią energię. Zapewniamy czystą energię słoneczną na długie lata i obsługę doświadczonych fachowców, mających ponad 20-letnie doświadczenie w fotowoltaice.

Zalety instalacji fotowoltaicznych

Energia słoneczna stanowi odnawialne i ekologiczne rozwiązanie dla zaspokojenia potrzeb konsumentów energii elektrycznej. Obecnie inwestycje ekologiczne są o wiele łatwiejsze niż było jeszcze do niedawna. Co szalenie istotne, pozyskiwanie energii słonecznej jest na tę chwilę znacznie tańsze niż zakup energii z tradycyjnych elektrowni. Instalacja paneli fotowoltaicznych umożliwia nie tylko ochronę naszej planety, ale również duże oszczędności.

Zamów panele słoneczne do domu lub firmy w Redzie

MK Fotowoltaika istnieje właśnie po to, by pomóc Ci wybrać najlepszy sprzęt, niezależnie od tego czy chciałbyś oszczędzić na prądzie w budżecie domowym, czy inwestować w rozwój swojej firmy.

Wyjaśnimy się w jaki sposób instalacje fotowoltaiczne przyniosą korzyści dla Twojego domu lub biznesu. Skontaktuj się z nami i umów bezpłatną konsultację!

instalator montujący panele słoneczne

Konsultanci ds. Fotowoltaiki, a nie sprzedawcy

Wyznacznikiem naszego działania są Twoje potrzeby, dlatego projektujemy instalacje fotowoltaiczne, które skutecznie obniżą domowe koszty.

Bierzemy pod uwagę zarówno Twoje możliwości finansowe, jak i wszelkie istniejące ograniczenia by zaproponować najlepsze i najbardziej efektywne rozwiązanie.

Doradcy w naszej firmie są doskonale przeszkoleni i znają się na swoim zawodzie.

Zawsze dokładają wszelkich starań by omówić szczegółowo nasze produkty efektywności elektrycznej, dzięki którym nasi klienci oszczędzają dziesiątki tysięcy złotych.

Współpracujemy wyłącznie z fachowcami najwyższej klasy – zapoznają Cię oni z najlepszymi ofertami i produktami.

Zmniejszenie Twoich rachunków i ilości zużycia energii to nasze zadanie.

Zaprojektowany dla Ciebie

Priorytetem jest zaspokojenie Twoich indywidualnych preferencji i oczekiwań.

W związku z tym, każdy nasz system fotowoltaiczny, niezależnie czy domowy czy komercyjny jest projektowany na konkretne zamówienie, do konkretnej nieruchomości.

Najlepsi inżynierowie stworzą doskonały, bezawaryjny system fotowoltaiczny, który pozwoli na maksymalną produkcję przy minimalnych kosztach.

Co zapewniamy?

 • Niższe rachunki za energię elektryczną
 • Uniezależnienie od dostaw prądu z elektrowni
 • Bezawaryjność systemów
 • Znacznie bardziej ekologiczny styl życia
 • Gwarancję jakości produktów
 • Możliwość pozyskania dofinansowania
 • Profesjonalną obsługę i pomoc na każdym etapie współpracy

Zapewniamy kompleksową obsługę

Uzgodnij z nami wszelkie szczegóły, a następnie czekaj na realizację.

Wszystkim się zajmiemy, od projektu i montażu, po przegląd zainstalowanych systemów. Nie pod-zlecamy montażu.

Zawsze regularnie będziemy Cię informować o naszych działaniach i kolejnych etapach realizacji.

Dlaczego akurat my?

 • Mamy ogromne doświadczenie
 • Zapoznajemy klientów ze specyfiką instalacji solarnych i doradzamy jak właściwie dobrać ogniwa fotowoltaiczne do domu lub firmy
 • Pracujemy sprawnie i zawsze mieścimy się w ustalonych terminach
 • Pracujemy wyłącznie na najlepszych materiałach
 • Posiadamy zespół pracowników znających się na swoim fachu, którzy zawsze chętnie rozwieją Twoje wątpliwości.

MISJA

Naszą misją jest zapewnienie klientom z Redy i okolic, usługi na najwyższym poziomie.

Wykonawcy MK Fotowoltaika wypełniają powierzone im zadania z największą starannością, pracując w oparciu o kompleksowy program kontroli jakości, który umożliwia wykonanie pracy w zgodzie z przyjętymi standardami.

Pragniemy by nasi klienci zawsze uzyskali 100% satysfakcję z naszych usług.

Wszystkie umowy traktujemy na zasadzie partnerstwa, z poszanowaniem wzajemnych relacji i potrzeb.

NASZE USŁUGI

Usługi związane z instalacjami solarnymi, zapewniane przez naszych dostawców są kompleksowe i skierowane bezpośrednio do mieszkańców Redy i okolic.

Zespół wybitnych specjalistów i inżynierów opracowuje doskonałe jakościowo systemy, oparte na parametrach zgodnych z potrzebami klientów.

Jeśli w Twoim miejscu zamieszkania mają przerwy w dostawie energii elektrycznej, możemy pomóc.

Generatory zapasowego zasilania oraz rozwiązania bateryjne to rozwiązania, dzięki którym nigdy więcej nie zostaniesz zaskoczony przez nagły brak elektryczności.

Napisz do nas bądź zadzwoń a wykonamy bezpłatną konsultację, bez żadnych zobowiązań.

Wyjaśnimy Ci również na jakich zasadach działają panele fotowoltaiczne oraz dlaczego warto je zainstalować w gospodarstwie domowym i/lub firmie.

DOFINANSOWANIE

Martwisz się o wysokie koszty? Zupełnie niepotrzebnie, gdyż obecnie możesz liczyć na dofinansowanie.

Polska do roku 2020 roku musi dostosować się do wytycznych UE w zakresie wykorzystania ekologicznych źródeł energii.

W związku z tym, należy ograniczyć emisję CO2 oraz zadbać o to, by pozyskiwać energię ze źródeł alternatywnych jak wiatraki czy panele słoneczne.

Na tę chwilę tylko 11% energii w Polsce pochodzi ze źródeł odnawialnych.

Aby przyspieszyć proces zmian powstał system dofinansowań dla osób prywatnych, które chciałyby zainwestować w instalacje solarne, ale nie mają na to wystarczających środków.

Biorąc pod uwagę dofinansowanie, będziesz mógł odnotować rzeczywisty zwrot kosztów za energię, już po 7 latach od montażu.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Wierzymy w społeczność

Naszym celem i misją jest wsparcie społeczności w uniezależnieniu się od energii czerpanej z tradycyjnych elektrowni.

Staramy się docierać do mieszkańców Redy, ale również całego województwa pomorskiego, gdyż jesteśmy przekonani, że nasze projekty nie tylko zapewniają znacznie tańszą energię i bardziej ekologiczne podejście do życia, ale również w sposób niecodzienny łączą społeczność i tworzą otaczającą nas rzeczywistość bardziej przyjazną do życia.

Lokalizacje MK Fotowoltaika