Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Reda | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

MK Fotowoltaika z Redy to oddział ekspertów w branży energetyki solarnej, którzy budują instalacje dopasowane do osobistych potrzeb konsumenta.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odkryciu taniego, dopasowanego do potrzeb klienta rozwiązania dla układu fotowoltaicznego.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika może pomóc uczynić Twój dom bądź firmę bardziej niezależną. Panele fotowoltaiczne są wspaniałym sposobem na wytwarzanie energii elektrycznej bez polegania na paliwach kopalnych, a ponadto prostym sposobem na bycie przyjaznym dla otoczenia.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

W dzisiejszym świecie inwestowanie w odnawialną energię jest ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Energia słoneczna jest najnowocześniejszą z długiej linii niezmiernie korzystnych nowinek technologicznych, które napędzają przyszłość.

KOMPLEKSOWY SERWIS

Raz zainstalowane panele fotowoltaiczne są szczególnie proste w utrzymaniu. Nasi klienci nie muszą się niepokoić o konserwację swoich układów domowych, gdyż monitorujemy KWh, które system wyprodukował.

DLA DOMU

Kiedy przestawisz się na energię zdobywaną z paneli fotowoltaicznych, zaoszczędzisz pieniądze. Rozumiemy, że nie wszystkie panele fotowoltaiczne są sobie równe. Wybierz solidne, wysokowydajne panele fotowoltaiczne o doskonałej jakości, które są objęte długoterminową gwarancją.

Darmowa wycena instalacji fotowoltaicznej

Nasza obszerna znajomość nt fotowoltaiki w połączeniu z doświadczeniem zawodowym naszego zespołu umożliwia nam przewagę w bezpiecznym wdrażaniu projektów według najwyższych standardów, niezależnie od ich wielkości.

Specjalizujemy się w budowaniu i wprowadzaniu najnowszych zaawansowanych technologii energetycznych, w tym układów solarnych połączonych z siecią, rozwiązań magazynowania energii oraz układów zasilania poza siecią.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Biznesu

MK Fotowoltaika jest wiodącą spółką na rynku fotowoltaiki dla instytucji oraz domu. Specjalizujemy się w instalacjach, które są niezawodne i wydajne.

Pomagamy w planowaniu i budowie układów dla wielu komercyjnych zastosowań solarnych.

Panele fotowoltaiczne są doskonałym sposobem na zmniejszenie kosztów energii i zastosowanie niekonwencjonalnych rozwiązań energetycznych.

Dofinansowanie

Jeśli pragniesz sfinansować instalację paneli słonecznych, MK Fotowoltaika pomoże Ci zdobyć pieniądze i informację, jak tego dokonać. Nasz personel jest jednocześnie gotowy przeprowadzić Cię przez analizę oszczędności i rozważyć wszelkie możliwości.

Przechowywanie Energii

Układy gromadzenia energii pomagają naszym konsumentom znacznie zmniejszyć koszty energii. Energia słoneczna i układy gromadzenia energii są przyszłością pozyskiwania energii. Mogą one drastycznie obniżyć miesięczne rachunki za energię i na dłuższą metę zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy.

Świetny Personel

Tworzymy i wdrażamy fotowoltaiczne układy energetyczne dla naszych klientów. Nasze projekty i instalacje są skupione na perfekcyjnej wydajności, trwałości i stylistyce. Zapewniamy kompleksowy monitoring wydajności, usługi projektowe i instalacyjne.

Zainstaluj panele fotowoltaiczne dla domu lub firmy w Redzie

Czy masz już dość znacznych rachunków za energię? A może pragniesz zainwestować w swój biznes, który będzie gwarantował zyski przez lata? Cokolwiek to jest, nasi specjaliści z MK Fotowoltaika potrafią Ci pomóc!

Panele fotowoltaiczne mogą pomóc Ci uczynić Twój dom bądź firmę bardziej energooszczędną. Możesz obniżyć twoją zależność od paliw kopalnych i dzięki temu dodatkowo zaoszczędzić pieniądze!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od oceny do montażu?

Zakładanie paneli fotowoltaicznych w domach mieszkalnych lub przemysłowych może wydawać się zagmatwanym procesem dla większości ludzi, tymczasem nie ma się czego obawiać.

Dokładamy każdych starań, żeby okres od momentu oceny do włączenia instalacji był jak najkrótszy.

  • Wycena – Przekręć do nas już dzisiaj, żeby zainicjować rozmowę na temat Twojego planu instalacji fotowoltaicznej.
  • Wizyta – Nieodzowna będzie bezpośrednia wizytacja na obszarze posiadłości, żeby oszacować i wziąć pod uwagę każdy element potrafiący wpłynąć na efektywność instalacji.
  • Plan – Zebraliśmy już wszystkie dane, których wymagamy, aby wiedzieć, ile energii użytkujesz w ciągu dnia. Nasi inżynierowie zaplanują system fotowoltaiczny, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Zezwolenia – Po otrzymaniu przez nasz zespół stosownych uprawnień, zacznie się instalacja. Nie martw się, zrobimy wszystko co w naszej sile, żeby zredukować okres oczekiwania i wykonać instalację jak najszybciej.
  • Montaż – Po ustaleniu i zaakceptowaniu wszystkich szczegółów dotyczących instalacji, możemy przystąpić do właściwej instalacji na Państwa posesji. Cały montaż nie powinien potrwać dłużej niż 3 do 4 dni.
  • Darmowa Energia – Po skończonej instalacji możesz cieszyć się z bezpłatnej, naturalnej energii i uwolnić się od prądu od sieci.

Większość potrzebnych informacji do oceny możemy pozyskać przez telefon bądź zdalnie, ale wymagana będzie też konsultacja na miejscu i oględziny lokalne.

Podczas naszej wizyty będziemy brali pod uwagę m.in. kąt pochylenia dachu, rozmieszczenie dachu, profil pochylenia, stan zaciemnienia i inne czynniki wpływające na parametry instalacji.

Po upewnieniu się, że skorzystasz z układu fotowoltaicznego i będzie on korzystny ekonomicznie, zaprezentujemy Ci kompleksową propozycję.

W ofercie zawrzemy wycenę instalacji, prognozy wydajności, specyfikację układu oraz umowę o obszarze prac.

Aby montaż instalacji fotowoltaicznej przebiegał płynnie, projekt powinien być maksymalnie szczegółowy, uwzględniający parametry dachu, jak nachylenie, architektura oraz pokrycie.

Bierzemy ponadto pod uwagę wszystkie obciążenia, kierunek wiatru, zaciemnienie, bliskość panelu elektrycznego i stylistykę.

Wszystko skonstruowane jest przez zespół kompetentnych inżynierów, którzy dbają o to, żeby system pozostał długowieczny i służył przez dziesiątki lat.

W określonych przypadkach potrzebne może się okazać pozwolenie od urzędu miasta ze zgodą na zbudowanie instalacji fotowoltaicznej na Twoim dachu lub gruncie.

Punkty dotyczące takich pozwoleń są już wyznaczane przy planowaniu instalacji, stąd nie stanowią one dla nas żadnego zaskoczenia.

Cały proces pozyskania upoważnień nie musi trwać długo. Dzięki naszemu doświadczeniu rekordowo skracamy okres wyczekiwania.

Montaż układu

Panele fotowoltaiczne i zespół muszą mieć zagwarantowany stabilny transport z parteru na wysokość dachu.

Drabiny, żurawie, podnośniki, rusztowania bądź także wózki widłowe – korzystaliśmy z każdej z tych technologii, w zależności od realiów.

Zanim zamontujemy same panele, obowiązkowe będą klemy, kątowniki oraz klipsy, żeby kompletna budowla była trwała i bezpieczna.

Ważnym etapem jest właściwe złączenie paneli właściwymi kablami, tak żeby prąd płynął w potencjalnie najbardziej optymalny sposób.

To faktycznie wymusza nieco matematyki, żeby skoordynować obwody i zmaksymalizować wydajność układu.

Następnie nasz specjalista ds. instalacji słonecznych scali kablami elektrycznymi panele z falownikiem.

Ostatnie kroki to konsolidacja wszystkich urządzeń i dokładne pomiary działania kompletnej instalacji, tak żeby program produkcji energii ustanowiony w projekcie był w całości realizowany.

Co z konserwacją?

Ze względu na swoją konstrukcję oraz montaż wyspecjalizowany serwis paneli słonecznych nie jest konieczny.

Dla uzyskiwania najlepszych rezultatów można czyścić panele 2 razy do roku i przeprowadzić test efektywności.

Możesz to zrobić indywidualnie albo skorzystać z naszych usług w obszarze konserwacji paneli słonecznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Niesłychanie ważne są dla nas Twoje korzyści oraz oszczędności, stąd jako MK Fotowoltaika Reda zadbamy o proste i rentowne sfinalizowanie instalacji.

Zajmiemy się wszystkim od wczesnego prototypu, poprzez dokumentację, aż po sam montaż i uruchomienie.

W ciągu kilku tygodni będziesz mógł wytwarzać swoją własną, bezkosztową i bezemisyjną energię.

Po zakończeniu instalacji służymy zawsze pomocą, więc jeśli będziesz mieć jakieś zapytania lub dylematy, jesteśmy do dyspozycji.