Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Ruda Śląska | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojego domu i firmy

Firma MK Fotowoltaika istnieje na rynku od ponad 20 lat, przebieg realizacji jest bezproblemowy, a naszym klientom polecamy najlepszych specjalistów od energii solarnej. Wszystko to sprawia, że jesteśmy wiodącą firmą na terenie Rudy Śląskiej i jego okolic. 

Nasi wykonawcy odpowiadają bardzo szybko, co pozwoli Ci już dziś wybrać odpowiednie panele fotowoltaiczne dla Twojego budynku.

panele na dachu domu

ENERGIA EKOLOGICZNA

Czuj się w XXI wieku pewnie i zacznij korzystać z ekologicznej, odnawialnej i tańszej energii słonecznej dzięki nam.

PROFESJONALNY SERWIS

Długotrwały zwrot kosztów inwestycji umożliwia najlepszej jakości montaż, który zapewniają nasi specjaliści opracowując nowoczesne rozwiązania instalacyjne.

DOBRO OGÓŁU

Naszym celem jest rozpowszechnienie odnawialnych źródeł energii na terenie Rudy Śląskiej i jej okolic tak, by stał się on obszarem przyjaznym całemu środowisku. Chcielibyśmy poznać potrzeby całej społeczności, by móc im sprostać i otrzymywać jak najlepsze opinie od lokalnych klientów, zadowolonych z naszych usług.

Bezpłatne doradztwo w kwestii instalacji solarnej

 

Inwestycja w energię słoneczną poprawi stan budżetu Twojego gospodarstwa domowego. Dzięki naszym bezpłatnym konsultacjom i wycenom, szybko dowiesz się ile realnie możesz zaoszczędzić korzystając z energii słonecznej.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej firmy

Sprawdź opłacalność inwestycji w panele solarne dla Twojego biznesu.

Nasi doświadczeni od lat wykonawcy, zapewniają pełen wachlarz usług: konsultacje, wykonanie projektu oraz solidny montaż. Dzięki takiej kompleksowej obsłudze masz pewność, że Twoje inwestycja w energię słoneczną na pewno się zwróci.

Duża oszczędność

Mimo ogólnej opinii, energia słoneczna nie jest bardzo droga. Koszty za prąd są z pewnością nieporównywalne do kosztów jakie poniesiesz za energię solarną. Zwrot z inwestycji w panele słoneczne możesz otrzymać już nawet po 5-7 latach. Jeśli nadal masz wątpliwości zadzwoń i sprawdź aktualne dotacje unijne dla osób prywatnych.

Energia na lata

Brak dodatkowej obsługi to atut fotowoltaiki. Dzięki naszym doświadczonym wykonawcom, którzy pracują w branży od ponad 20 lat, systemy fotowoltaiczne działają długo, dostarczając użytkownikom ekologiczną energię przez lata.

Korzyści z energii słonecznej

Jeśli chodzi o pozyskiwanie źródeł energii to energia słoneczna stanowi jedno z odnawialnych i ekologicznych rozwiązań. Obecnie instalacja ekologicznych inwestycji jest o wiele prostsza niż była jeszcze do niedawna. Ponadto, pozyskiwanie energii słonecznej jest na ten moment o wiele bardziej opłacalne finansowo niż czerpanie energii z elektrowni. Dzięki instalacji paneli fotowoltaicznej chronimy nasze środowisko, ale również dużo oszczędzamy.

Mieszkasz lub pracujesz w Rudzie Śląskiej lub okolicach? Jeszcze dziś możesz umówić się na konsultacje

Chciałbyś oszczędzić na prądzie w budżecie domowym lub zainwestować w rozwój swojej firmy? MK Fotowoltaika powstała właśnie po to, by pomóc Ci wybrać najlepszy sprzęt niezależnie od miejsca jego użytkowania. 

Jesteś zainteresowany korzyściami jakie przynosi montaż paneli fotowoltaicznych? Jeszcze dziś skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną konsultację!

instalator montujący panele słoneczne

Doradzamy w kwestiach energii słonecznej – a nie sprzedajemy

Projektujemy instalacje fotowoltaiczne, które skutecznie obniża domowe koszty. Aby zaproponować Tobie najlepsze rozwiązanie, weźmiemy pod uwagę Twoje potrzeby i ograniczenia oraz przeanalizujemy Twoje możliwości finansowe.

Współpracujemy z doświadczonymi fachowcami, dzięki którym zapoznasz się z najlepszymi ofertami i produktami.

Doskonale wyszkoleni doradcy pracujący w naszej firmie dołożą wszelkich starań, by przedstawić Tobie dokładnie nasze produkty efektywności elektrycznej, dzięki którym zaoszczędzisz dziesiątki tysięcy złotych. Naszym celem jest zmniejszenie Twoich rachunków i ilości zużycia energii. 

Projektujemy specjalnie dla Ciebie

Bierzemy pod uwagę Twoje indywidualne preferencje, dlatego każdym system, niezależnie czy domowy, czy komercyjny, jest projektowany na zamówienie.

Tworzą go nasi najlepsi inżynierowie i dzięki nim instalacja jest bezawaryjna i pozwoli na maksymalną produkcję przy minimalnych kosztach. 

Co możemy Ci zapewnić? 

 • Bardziej ekologiczny styl życia
 • Niższy rachunek za energię
 • Gwarancję jakości produktów
 • Uniezależnienie od prądu pozyskiwanego z elektrowni
 • Możliwość dofinansowania
 • Bezawaryjność
 • Profesjonalną obsługę i pomoc na każdym etapie współpracy

Zapewniamy kompleksową obsługę

Niczym nie musisz się przejmować. Wystarczy, że uzgodnisz z nami szczegóły, a my wszystkim się zajmiemy. Ty musisz tylko czekać na realizacji.

Zrobimy projekt, wykonanym montaż i przegląd zainstalowanych urządzeń. Wszystko robimy sami. Zawsze regularnie informujemy Cię o naszych działaniach i kolejnych etapach realizacji. Dlaczego akurat my?

 • Korzystamy z najlepszych materiałów
 • Zapoznamy Cię ze specyfiką instalacji solarnych i podpowiemy jak dobrać ogniwa fotowoltaiczne do Twojego domu lub firmy
 • Trzymamy się terminów i pracujemy szybko i sprawnie
 • Współpracujemy z fachowcami z wieloletnim doświadczeniem, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania
 • Jesteśmy profesjonalistami z doświadczeniem

MISJA

Naszym zadaniem jest zapewnienie klientom z Rudy Śląskiej i okolic obsługi na najwyższym poziomie.

Pragniemy, by nasi klienci uzyskali stuprocentową satysfakcję z naszych usług, dlatego wszystkie umowy traktujemy na zasadzie partnerstwa, z uwzględnieniem wzajemnych relacji i potrzeb.

Nasi wykonawcy wypełniają zadania z największą troską i zaangażowaniem oraz w oparciu o kompleksowy program kontroli jakości, co umożliwia wykonanie pracy w zgodzie z przyjętymi standardami. 

NASZE USŁUGI 

Zespół specjalistów opracowuje doskonałe jakościowo systemy, oparte na parametrach zgodnych z potrzebami klientów. Usługi związane z fotowoltaiką, oferowane przez naszych dostawców są kompleksowe i skierowane bezpośrednio do mieszkańców Rudy-Śląskiej i okolic.

Jeśli zamieszkujesz obszar, gdzie co jakiś czas występują przerwy w dostawie energii elektrycznej, jesteśmy w stanie zaproponować generatory zapasowego zasilania oraz bateryjne rozwiązania. Już nigdy więcej nie zostaniesz zaskoczony przez nagły brak elektryczności. 

Zapewniamy Ci darmową konsultację, bez zbędnych zobowiązań. Zadzwoń lub napisz, a wyjaśnimy Ci jak działają panele fotowoltaiczne oraz dlaczego warto je zamontować w gospodarstwie domowym i/lub firmie. 

DOFINANSOWANIE

Zastanawiają Cię wysokie koszty? Nie martw się. Całe szczęście możesz liczyć na dofinansowanie. Od 2020 roku obowiązują wytyczne Unii Europejskiej dotyczące wykorzystania odnawialnych źródeł energii, do których Polska musi się dostosować.

Na tę chwilę tylko 11% energii pochodzi ze źródeł odnawialnych. W związku z tym, musimy ograniczyć emisję CO2 i zadbać o to, by pozyskiwać energię ze źródeł ekologicznych takich jak wiatraki czy panele słoneczne.

Dlatego istnieje system dofinansowań dla osób prywatnych, które nie mają na to wystarczających środków, a chciałaby skorzystać z instalacji solarnej.

Biorąc pod uwagę dofinansowanie, przy używaniu instalacji fotowoltaicznej będziesz mógł odnotować rzeczywisty zwrot kosztów za energię, już nawet po 7 latach od montażu.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Wierzymy w społeczność

Naszą misją jest umożliwienie społeczności uniezależnienia się od energii czerpanej z elektrowni. Staramy się docierać do mieszkańców Rudy Śląskiej, ale również całego województwa śląskiego.

Jesteśmy przekonani, że nasze projekty nie tylko zapewniają tańsza energię i bardziej ekologiczne podejście do życia, ale również łączą społeczność i tworzą bardziej przyjazna do życia otaczającą nas rzeczywistość.