Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Rumia | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele fotowoltaiczne dla Twojej firmy oraz domu

MK Fotowoltaika ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży oraz nienaganny przebieg realizacji sprawia, że przodujemy jako firma polecająca klientom najlepszych fachowców od energii solarnej na terenie Rumii i okolic.

Prosty i szybki kontakt z wykonawcami, pozwoli Ci jeszcze wybrać idealne panele fotowoltaiczne dla Twojego domu lub firmy.

panele na dachu domu

EKOLOGICZNA ENERGIA

Wkrocz w XXI wiek korzystając z odnawialnej, ekologicznej oraz tańszej energii słonecznej.

PROFESJONALNY SERWIS

Nasi specjaliści projektują nowoczesne rozwiązania instalacyjne w celu zapewnienia najwyższej jakości montażu, umożliwiającego szybki zwrot kosztów inwestycji.

DOBRO WSPÓLNOTY

Unowocześnienie Rumii i okolic tak, by stały się obszarem przyjaznym środowisku i zorientowanym na odnawialne źródła energii to nasz cel. Osiągamy go poprzez skupienie uwagi na potrzebach społeczności i otrzymywanie najlepszych referencji od lokalnych klientów, zadowolonych z naszych usług.

Bezpłatne doradztwo w kwestii instalacji fotowoltaicznej

Inwestycja w energię słoneczną to znaczne oszczędności w budżecie domowym.

Dzięki bezpłatnym konsultacjom i wycenom, możemy szybko ocenić możliwości Twojego gospodarstwa domowego i oszacować jak duże oszczędności uzyskasz dzięki instalacji solarnej.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojego biznesu

Sprawdź opłacalność inwestycji w panele słoneczne dla Twojej firmy.

Współpracujący z nami wykonawcy, będący od lat w branży, zapewniają pełen wachlarz usług: konsultacje, projekt oraz profesjonalny montaż.

Dzięki tej kompleksowej obsłudze z całą pewnością nie musisz obawiać się zwrot kosztów inwestycji w energię słoneczną.

Duże oszczędności

Wbrew obiegowym opiniom, energia słoneczna jest tania. Koszty jakie poniesiesz za energię słoneczną, będą z pewnością nieporównywalnie niższe od kwot na starych rachunkach za prąd. Zwrot z inwestycji w panele słoneczne nastapi już po 5-7 latach. Jesli nadal masz wątpliwości zadzwoń i sprawdź aktualne dotacje unijne dla osób prywatnych.

Energia na długie lata

Systemy fotowoltaiczne praktycznie nie potrzebują dodatkowej obsługi. Działają wydajnie przez wiele lat, dostarczając użytkownikom ekologiczną energię. Zapewniamy czystą energię słoneczną na długie lata oraz obsługę doświadczonych wykonawców, mających 20-letnie doświadczenie w fotowoltaice.

Zalety instalacji fotowoltaicznych

Energia słoneczna to odnawialne i ekologiczne rozwiązanie przy pozyskiwaniu energii. Obecnie wdrażanie ekologicznych inwestycji jest także o znacznie prostsze niż było jeszcze kilka lat temu. Poza tym, pozyskiwanie energii słonecznej jest na tę chwilę o wiele tańsze niż czerpanie energii z elektrowni. Instalacja paneli fotowoltaicznych umożliwia nie tylko ochronę środowiska, ale również duże oszczędności.

Zamów panele słoneczne do domu lub firmy w Rumii

MK Fotowoltaika pomoże Ci wybrać najlepszy sprzęt, niezależnie od tego czy chciałbyś oszczędzić na prądzie w budżecie domowym, czy inwestować w rozwój swojej firmy.

U nas dowiedz się w jaki sposób panele fotowoltaiczne przyniosą korzyści dla Twojego domu lub biznesu. Skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną konsultację!

instalator montujący panele słoneczne

Konsultanci ds. Fotowoltaiki, a nie sprzedawcy

Zawsze jesteśmy zorientowani na Twoje potrzeby, dlatego instalacje fotowoltaiczne projektujemy tak, by skutecznie obniżyć Twoje koszty.

Weźmiemy pod uwagę Twoje możliwości finansowe oraz wszelkie ograniczenia by zaproponować najlepsze rozwiązanie specjalnie dla Ciebie.

Doradcy w naszej firmie to doskonale wyszkoleni fachowcy, którzy znają się na swoim fachu.

Dołożą wszelkich starań by przedstawić dokładnie nasze produkty efektywności elektrycznej, dzięki którym możesz zaoszczedzić dziesiątki tysięcy złotych.

Współpracujemy tylko z wykwalifikowanymi fachowcami, dzięki którym zapoznasz się z najlepszymi i najbardziej nowoczesnymi produktami.

Nasze zadanie, to zmniejszenie Twoich rachunków i ilości zużycia energii.

Projektujemy specjalnie dla Ciebie

Kluczowe dla naszego zespołu są Twoje indywidualne oczekiwania.

Dlatego właśnie każdy nasz system, niezależnie czy domowy czy komercyjny jest projektowany na zamówienie.

Najlepsi inżynierowie stworzą idealny, bezawaryjny system, który pozwoli na maksymalną produkcję przy minimalnych kosztach.

Co możemy Ci zapewnić?

 • Niższy rachunek za energię
 • Bezawaryjność funkcjonowania instalacji
 • Uniezależnienie od elektrowni
 • Znacznie bardziej ekologiczny styl życia
 • Możliwość dofinansowania
 • Gwarancję jakości produktów
 • Profesjonalną obsługę i pomoc na każdym etapie współpracy

Zapewniamy kompleksową obsługę

Nie musisz się niczym martwić. Uzgodnij z nami szczegółym a następnie pozwól nam działać. Wszystkim się zajmiemy, od projektu i montażu, po przegląd zainstalowanych urządzeń.

Żadnej części montazu nie zlecamy podwykonawcom. Zawsze regularnie informujemy Cię o naszych działaniach i kolejnych etapach realizacji.

Dlaczego właśnie my?

 • Zapoznamy Cię ze specyfiką instalacji solarnych i podpowiemy jak dobrać ogniwa fotowoltaiczne do Twojego domu lub firmy
 • Pracujemy sprawnie i zawsze mieścimy się w terminach
 • Jesteśmy doświadczonymi profesjonalistami
 • Pracujemy tylko na najlepszych materiałach
 • Posiadamy zespół pracowników znających się na swoim fachu, którzy zawsze chętnie rozwieją Twoje wątpliwości.

MISJA

Nasza misja to zapewnienie mieszkańcom Rumii i okolic, obsługi na najwyższym poziomie.

Wykonawcy wypełniają powierzone im zadania z wyjątkową starannością oraz w oparciu o kompleksowy program kontroli jakości, co umożliwia wykonanie pracy w zgodzie z przyjętymi najwyższymi standardami.

Działamy by nasi klienci uzyskali stuprocentową satysfakcję z naszych usług. Wszystkie umowy traktujemy na zasadzie partnerstwa, w poszanowaniu wzajemnych relacji i potrzeb.

NASZE USŁUGI

Oferujemy usługi związane z fotowoltaiką, które są kompleksowe i skierowane bezpośrednio do mieszkańców Rumii i okolic.

Zespół naszych specjalistów opracowuje doskonałe jakościowo systemy, oparte na parametrach zgodnych z potrzebami klientów. Jeśli zamieszkujesz obszar, na którym występują przerwy w dostawie energii elektrycznej, możemy zaproponować generatory zapasowego zasilania oraz rozwiązania bateryjne.

Dzięki temu, nigdy więcej nie zostaniesz zaskoczony przez nagły brak elektryczności.

Napisz do nas bądź zadzwoń a zapewnimy Ci bezpłatną konsultację, bez żadnych dodatkowych zobowiązań.

Wyjaśnimy też dokładnie na jakich zasadach działają panele fotowoltaiczne oraz dlaczego warto je zainstalować w gospodarstwie domowym i/lub firmie.

DOFINANSOWANIE

Wysokie koszty nie muszą być już zmartwieniem. Obecnie można liczyć na atrakcyjne dofinansowanie.

Nasz kraj do 2020 roku musi dostosować się do wytycznych Unii Europejskiej odnośnie wykorzystania odnawialnych źródeł energii. W związku z tym, musimy ograniczyć emisję CO2 i zadbać o to, by pozyskiwać energię z źródeł ekologicznych jak wiatraki czy panele słoneczne.

Na tę chwilę tylko 11% energii w Polsce pochodzi ze źródeł odnawialnych. Dlatego też powstał system dofinansowań dla osób prywatnych, które chcą zainwestować w instalacje solarne, ale nie mają na to wystarczających środków.

Biorąc pod uwagę dofinansowanie, przy korzystaniu z instalacji fotowoltaicznej już po 7 latach od montażu będziesz mógł odnotować rzeczywisty zwrot kosztów za energię.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Wierzymy w społeczność

Naszym celem i misją jest stworzenie szansy uniezależnienia się od energii czerpanej z elektrowni.

Staramy się docierać do mieszkańców Rumii, ale również całego województwa pomorskiego.

Dlaczego? Ponieważ wiemy, że nasze projekty nie tylko zapewniają tańszą energię i bardziej ekologiczne podejście do życia, ale także łączą społeczność i tworzą otaczającą nas rzeczywistość, bardziej przyjazną do życia.