Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Rybnik | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Ciebie i Twojego domu

 

MK Fotowoltaika jest przodującą firmą na rynku od ponad 20 lat. Przebieg naszych wszystkich realizacji jest nienaganny, a klientom,na terenie Rybnika i jego okolic, polecamy najlepszych fachowców od energii solarnej.

Już dziś możesz wybrać idealne panele fotowoltaiczne dla Twojego budynku, dzięki szybkiemu i łatwemu kontaktowi z naszymi znakomitymi wykonawcami.

panele na dachu domu

EKOLOGICZNA ENERGIA

Dzięki nam zacznij korzystać z tańszej, odnawialnej i ekologicznej energii słonecznej i wejdź w XXI wiek pewnym krokiem, nie martwiąc się o nic.

FACHOWY SERWIS

Posiadamy specjalistów, którzy pracują nad nowoczesnymi rozwiązaniami instalacyjnymi w celu usprawnienia i osiągnięcia najlepszej jakości montażu, i umożliwienia długotrwałego zwrotu kosztów Twojej inwestycji.

DOBRO WSPÓLNOTY

Najważniejszym dla nas aspektem jest unowocześnienie Rybnika i jego okolic tak, by stały się obszarem żyjącym w zgodzie z całym środowiskiem i świadomym korzyści odnawialnych źródeł energii. Skupienie uwagi na potrzebach całej społeczności pomoże osiągnąć nam ten cel i spowoduje, że lokalni klienci będą w pełni zadowoleni z świadczonych przez nas usług.

Bezpłatne doradztwo w kwestii instalacji słonecznej

Wiadome jest, że inwestycja w energię solarną umożliwia ogromne oszczędności finansowe.

Prowadzimy bezpłatne konsultacje i wyceny, dzięki którym dowiesz się o możliwościach Twojego gospodarstwa domowego i o wysokości gotówki, która pozostanie z Tobą na dłużej.

panele słoneczne na ścianie budynku

Panele słoneczne dla Twojego biznesu

Sprawdź opłacalność inwestycji w fotowoltaikę dla Twojej firmy.

Współpracujemy z fachowcami, którzy zapewniają pełen wachlarz usług: konsultacje, wykonanie projektu oraz solidny montaż.

Dzięki ich wieloletniemu doświadczeniu i kompleksowej obsłudze, nie musisz się obawiać o zwrot kosztów inwestycji w energię solarną.

Duża oszczędność

Zwrot z inwestycji w panele słoneczne otrzymasz już nawet po 5-7 latach. Koszty jakie poniesiesz za energię słoneczną są nieporównywalne do kwot na rachunkach za prąd. Nadal masz wątpliwości i uważasz, że energia solarna jest droga? Zadzwoń i sprawdź aktualne dotacje unijne dla osób prywatnych.

Energia na lata

Systemy fotowoltaiczne działają przez wiele lat, dostarczając użytkownikom ekologiczną energię. Praktycznie nie potrzebują dodatkowej obsługi. Zapewniamy doradztwo doświadczonych wykonawców, którzy pracują w zawodzie od ponad 20 lat.

Korzyści z energii słonecznej

Energia słoneczna jest odnawialnym i ekologicznym źródłem energii. Pozyskiwanie jej jest obecnie o wiele bardziej opłacalne finansowo niż czerpanie energii z elektrowni. Wdrażanie ekologicznych inwestycji jest też o wiele prostsze dziś niż kiedyś. Instalacja paneli fotowoltaicznych umożliwia jednoczesną ochronę środowiska oraz zapewnia duże oszczędności.

Mieszkasz lub pracujesz w Rybniku lub okolicach? Jeszcze dziś możesz umówić się na konsultacje

Firma MK Fotowoltaika pomoże Ci dobrać najlepszy sprzęt, niezależnie od celu montażu: chęci oszczędzenia na prądzie w budżecie domowym, czy inwestycji w rozwój swojej firmy. 

Interesuje Cię jakie korzyści przyniosą panele fotowoltaiczne dla Twojego domu i biznesu? Już dziś skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną konsultację!

instalator montujący panele słoneczne

Doradzamy w kwestiach energii słonecznej – a nie sprzedajemy

Zawsze bierzemy Twoje wszystkie potrzeby pod uwagę. Projektujemy instalacje fotowoltaiczne tak, by skutecznie obniżyły Twoje domowe koszty.

Aby zaproponować Tobie najlepsze rozwiązanie, przeanalizujemy również Twoje możliwości finansowe i wszelkie ograniczenia.

Dzięki naszym produktom efektywności elektrycznej, zaoszczędzisz dziesiątki tysięcy złotych. Nasi doskonale wyszkoleni doradcy dołożą wszelkich starań, by przedstawić Tobie najlepsze oferty i produkty.

Współpracujemy tylko z doświadczonymi wykonawcami, a naszym celem jest zmniejszenie Twoich rachunków i ilości zużywanej na co dzień energii.

Projektujemy specjalnie dla Ciebie

Nasi najlepsi inżynierowie stworzą doskonały, bezawaryjny system, który pozwoli na maksymalną produkcję przy minimalnych kosztach.

Bierzemy pod uwagę Twoje indywidualne preferencje, dlatego każdy zlecenie, niezależnie czy do celów  prywatnych, czy komercyjnych, jest projektowane na zamówienie.

Co możemy Ci zapewnić?

 • Bezawaryjność
 • Możliwość dofinansowania
 • Uniezależnienie od prądu pozyskiwanego z elektrowni
 • Gwarancję jakości produktów
 • Niższy rachunek z energię
 • Bardziej ekologiczny styl życia
 • Profesjonalną obsługę i pomoc na każdym etapie współpracy

Zapewniamy kompleksową obsługę

Wszystkim się zajmiemy, nie musisz się niczym przejmować! Uzgodnij z nami niezbędne szczegóły, a następnie czekaj na realizację, a my wykonamy projekt, montaż, a nawet przegląd zainstalowanych urządzeń.

Wszystko wykonujemy sami, nie podzlecamy żadnych prac. Zawsze regularnie zawiadamiamy Cię o naszych poczynaniach i kolejnych etapach realizacji. Dlaczego akurat my?

 • Jesteśmy profesjonalistami z doświadczeniem
 • Wykorzystujemy tylko najlepsze materiały
 • Przedstawimy Tobie specyfikę instalacji solarnych i doradzimy jak dobrać ogniwo fotowoltaiczne dla Twojego budynku
 • Posiadamy zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy znają się na swoim fachu i chętnie rozwieją Twoje wątpliwości
 • Pracujemy sprawnie i szybko oraz trzymamy się terminów

MISJA

Naszym celem jest zapewnienie klientom z Rybnika i jego okolic obsługi na najwyższym poziomie.

Chcemy, by nasi klienci byli stuprocentowo zadowoleni z naszych usług. Wykonawcy wypełniają wszystkie powierzone im zadania z największa troską i zaangażowaniem w oparciu o kompleksowy program kontroli jakości, co umożliwia wykonanie pracy w zgodzie z przyjętymi standardami.

Wszystkie umowy traktujemy na zasadzie partnerstwa, z szacunkiem do wzajemnych relacji i potrzeb.

NASZE USŁUGI

W oparciu o parametry zgodne z potrzebami klientów, zespół specjalistów opracowuje doskonałe jakościowo systemy. Oferowane przez naszych dostawców usługi, związane z fotowoltaiką, są kompleksowe i skierowane bezpośrednio do mieszkańców Rybnika i jego okolic.

W sytuacji, gdy zamieszkujesz tereny, na których często występują przerwy w dostawie energii elektrycznej, zalecamy generatory zapasowego zasilania oraz bateryjne rozwiązania. 

W taki sposób już nigdy więcej nie zostaniesz zaskoczony przez nagły brak elektryczności. 

Napisz do nas lub zadzwoń, a zaproponujemy Ci darmową konsultację, bez zbędnych zobowiązań. Wytłumaczymy jak działają panele fotowoltaiczne oraz dlaczego warto je zamontować w gospodarstwie domowym i/lub firmie. 

DOFINANSOWANIE

Polska od 2020 roku musi dostosować się do wytycznych Unii Europejskiej odnośnie wykorzystania odnawialnych źródeł energii.

W związku z tym, musimy znacznie ograniczyć emisję CO2 i zadbać o to, by pozyskiwać energię ze źródeł ekologicznych takich jak wiatraki czy panele słoneczne.

Na tę chwilę tylko 11% energii pochodzi ze źródeł odnawialnych. Martwisz się o wysokie koszty? Bez obaw.

Dlatego istnieje system dofinansowań dla osób prywatnych, które nie mają na to wystarczających środków, a chciałaby skorzystać z instalacji solarnej.

Biorąc pod uwagę dofinansowanie, przy używaniu instalacji fotowoltaicznej będziesz mógł odnotować rzeczywisty zwrot kosztów za energię, już nawet po 7 latach od montażu.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Wierzymy w społeczność

Nasza misją jest ograniczenie czerpania energii z elektrowni przez społeczność Rybnika, ale również mieszkańców całego województwa śląskiego.

Dlaczego? Jesteśmy zdania, że nasze projekty zapewniają oczywiście o wiele tańszą energię i bardziej ekologiczne podejście do życia, ale również chronią i zmieniają środowisko wokół nas na bardziej przyjazne do życia dla nas wszystkich.