Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Rydułtowy | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

Jeżeli szukasz systemu energii słonecznej w regionie śląskim, oddział MK Fotowoltaika z Rydułtów jest tutaj, żeby Ci pomóc.

Jesteśmy zobowiązani do dostarczenia Ci systemu fotowoltaicznego, który będzie pasował do Twoich potrzeb i budżetu.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika potrafi pomóc uczynić Twój lokal lub firmę bardziej niezależną. Panele słoneczne są dobrym sposobem na produkowanie energii elektrycznej bez polegania na paliwach kopalnych, a ponadto dobrym sposobem na bycie przyjaznym dla środowiska.

panele na dachu domu

ENERGIA ZE SŁOŃCA

Układy energii fotowoltaicznej modernizują rynek energetyczny a także szybko stają się wybitnie wartościową nowinką technologiczną w całej Polsce.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Raz przyłączone panele fotowoltaiczne są niezwykle łatwe w utrzymaniu. Dzięki naszej najnowocześniejszej metodzie monitorowania, możemy ustalić, ile energii elektrycznej wytworzył Twój system. To tak banalne, jak uruchomienie aplikacji w telefonie!

DLA DOMU

Dzięki przejściu z tradycyjnych źródeł energii na energię odnawialną, zaoszczędzisz pieniądze. Dzięki MK Fotowoltaika, będziesz wiedzał, że wybrałeś niezawodne, bardzo efektywne panele fotowoltaiczne objęte wieloletnią gwarancją.

Bezpłatne rekomendacje dotyczące budowy fotowoltaiki

Nasza głęboka wiedza nt fotowoltaiki w powiązaniu z doświadczeniem zawodowym lokalnego zespołu umożliwia nam przewagę w pewnym realizowaniu projektów wedle najwyższych standardów, niezależnie od ich złożoności.

Specjalizujemy się w zakładaniu i wdrażaniu najnowocześniejszych zaawansowanych technologii energetycznych, w tym systemów słonecznych połączonych z siecią, rozwiązań przechowywania energii , a także systemów zasilania poza siecią.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Biznesu

Zapewniamy kompletne rozwiązania dla domowych oraz komercyjnych systemów fotowoltaicznych, w tym planowanie, inżynierię, montaż oraz uruchomienie.

Pomagamy w projektowaniu a także budowie systemów dla wielu komercyjnych zastosowań słonecznych.

Dzięki panelom słonecznym instytucje mogą zmniejszyć koszty energii oraz wdrożyć nowatorskie rozwiązania energetyczne.

Oszczędność pieniędzy

Posiadamy doświadczenie w pomocy firmom oraz jednostkom prywatnym w uzyskaniu dofinansowania na zrealizowaną instalację fotowoltaiczną. Będziemy pracować nad odnalezieniem najkorzystniejszego planu, który będzie doskonale pasował do Twoich potrzeb. Pomożemy Ci również lepiej zrozumieć różne wydatki oraz opcje dostępne dla Ciebie.

Magazynowanie Energii

Wartość inwestycji w fotowoltaikę szybko wzrasta dzięki produktywności oraz oszczędnościom na kosztach oferowanym przez nasz system przechowywania energii. Energia słoneczna to przyszłość. Nawet w obliczu ryzyka przemianami klimatycznymi, będzie ona nieustannie wykorzystywana w coraz szerszym stopniu.

Zespół Profesjonalistów

Spółka oferuje kompletny zakres usług fotowoltaicznych, elektrycznych oraz strukturalnych, projektowych i wykonawczych, specjalizując się w naziemnych elektrowniach odnawialnych, dachowych systemach fotowoltaicznych.

Zainstaluj panele słoneczne dla domu czy firmy w Rydułtowach

MK Fotowoltaika dysponuje zaawansowanym technologicznie sprzętem oraz zespołem profesjonalistów, którzy zadbają o to, abyś w pełni wykorzystał twoją inwestycję.

Panele słoneczne mogą pomóc Ci uczynić Twój dom lub firmę bardziej energooszczędną. Możesz obniżyć twoją zależność od paliw kopalnych i dzięki temu także przyoszczędzić pieniądze!

instalator montujący panele słoneczne

Wycena i instalacja – krok po kroku

Jeżeli zatrudnisz rzetelną firmę fotowoltaiczną do planowania a także instalacji systemu dla Twojego domu, możesz się napawać darmową energią już po kilku tygodniach.

Naszym zadaniem jest sprawienie, żeby zrealizowanie instalacji było tak proste i szybkie, jak to tylko możliwe.

  • Konsultacje – By zainicjować projekt, zadzwoń do jednego z naszych ekspertów już dzisiaj, a my ustalimy, czy energia słoneczna jest dla Ciebie właściwa.
  • Wizyta – Będziemy musieli zobaczyć Państwa dom oraz oszacować parametry instalacji w sposób maksymalnie dokładny.
  • Plan – Zgromadziliśmy już wszystkie dane, których wymagamy, żeby wiedzieć, ile energii użytkujesz w ciągu miesiąca. Nasi inżynierowie zaprojektują system fotowoltaiczny, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Zezwolenia – Przed rozpoczęciem budowy potrzeba zorganizować konieczne zezwolenia – tym również się zajmiemy. Czas ten jest niezależny od nas, natomiast dołożymy wszelkich starań, aby był on jak najkrótszy
  • Montaż – Po ustaleniu i zatwierdzeniu wszelkich szczegółów dotyczących instalacji, możemy przystąpić do właściwej instalacji na Państwa posiadłości. Całkowity montaż nie powinien potrwać dłużej niż 3 do 4 dni.
  • Bezpłatna Energia – Dzięki zamontowanemu systemowi energii słonecznej, możesz zacząć oszczędzać natychmiast, przy niewielkich lub żadnych kosztach napraw.

Spora część wyceny może być dokonana online lub przez telefon, jednak żeby wiedzieć, z czym naprawdę mamy do czynienia, prawie zawsze potrzebujemy dotrzeć na miejsce i się rozejrzeć.

Będąc na miejscu możemy dokładnie oszacować stan dachu, zaciemnienie, profil jak również kąt nachylenia dachu. Wszystkie te elementy mają wpływ na projekt instalacji słonecznej.

Każdy przypadek jest inny, więc zawsze chcemy być pewni, iż instalacja ma sens oraz będzie dla Ciebie odpowiednia i opłacalna.

Dokument obejmować będzie dokładny zasięg czynności, wycenę, specyfikację systemu i prognozy produktywności. Do oferty dołączona jest umowa na zainaugurowanie robót.

Potrzebujemy też zweryfikować szczegółowo wszelkie parametry dachu, takie jak umieszczenie, materiał bądź kształt, żeby zrealizować optymalny projekt pod instalację.

Dodatkowo poznajemy też zaciemnienie jakie występuje w planowanym miejscu montażu, podatność na wiatr i obciążenie, a nawet przyszły wygląd paneli.

Wszystko przewidziane jest przez personel kompetentnych projektantów, którzy dbają o to, aby system pozostał długotrwały oraz służył przez dziesiątki lat.

Do przeprowadzenia montażu instalacji słonecznej czasem może być konieczne zezwolenie od władz miasta, w której posiadłość się znajduje.

Wymagania dotyczące zezwoleń ustalamy już na etapie analizy, stąd nie ma żadnych niespodzianek, jednakże musi to zostać dopilnowane.

Możemy zdecydowanie stwierdzić, iż ta część procesu została przez nas opanowana do perfekcji.

Montaż instalacji

Na początek budujemy niezawodną drogę z ziemi na Twój dach.

Przeważnie jest to drabina lub dwie drabiny, jednak w przeszłości używaliśmy również wózków widłowych, podnośników, a nawet żurawi.

Zaczniemy montaż okuć, następnie położymy szyny, a wtedy ubezpieczymy same panele.

Gdy wszystko zostanie zamontowane zgodnie z naszymi projektami, złączymy panele kablami.

To rzeczywiście wymaga nieco matematyki, żeby zsynchronizować obwody oraz zmaksymalizować efektywność systemu.

Następnie nasz fachowiec ds. instalacji fotowoltaicznych połączy kablami elektrycznymi panele z falownikiem.

Do finalizacji przedsięwzięcia należy podłączyć inwerter z resztą urządzeń, a następnie stwierdzić, czy wszystko idzie zgodnie z planem.

Co z konserwacją?

Panele fotowoltaiczne nie mają dynamicznych części i wymagają nader drobnej konserwacji.

Dla osiągania najlepszych wyników można oczyszczać panele 2 razy do roku i przeprowadzić pomiar efektywności.

Samą usługę oczyszczania paneli fotowoltaicznych możesz przeprowadzić samodzielnie lub wynajmując spółkę specjalizującą się w renowacji paneli.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Z MK Fotowoltaika Rydułtowy zainstalowanie systemu słonecznego dla Twojego obiektu jest bezbolesne oraz opłacalne.

Cały proces to nie tylko sama instalacja, lecz również planowanie i organizowanie zezwoleń, z czym ewidentnie również pomagamy.

W ciągu kilku tygodni będziesz mógł wytwarzać swoją domową, bezkosztową i bezemisyjną energię.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez długi okres, oferując przystępne cenowo, nieskomplikowane plany pielęgnacji, które podtrzymają Twój system w szczytowej formie.