Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Rzeszów | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

MK Fotowoltaika z Rzeszowa to zespół specjalistów w dziedzinie energii słonecznej, którzy realizują instalacje przystosowane do indywidualnych potrzeb odbiorcy.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odszukaniu rozwiązania układu fotowoltaicznego, który pasuje do Twoich potrzeb oraz budżetu.

Współdziałając z marką MK Fotowoltaika, znajdziesz system energii słonecznej, który pomoże Ci zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

Systemy energii słonecznej modernizują rynek energetyczny i gwałtownie stają się wyjątkowo pożądaną nowinką technologiczną w całej Polsce.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Raz przyłączone panele fotowoltaiczne są niebywale łatwe w utrzymaniu. Konserwacja wymagana dla większości systemów domowych jest znikoma. Kontrolujemy energię gromadzoną przez Twój system, by upewnić się, iż generuje on właściwą ilość KWh.

DLA DOMU

Przejście na energię odnawialną to mądra inwestycja, która pozwala Ci przyoszczędzić pieniądze a także posłuży środowisku. Rozumiemy, że nie wszystkie panele solarne są sobie równe. Wybierz niezawodne, produktywne panele fotowoltaiczne o doskonałej jakości, które są objęte długoterminową gwarancją.

Bezpłatne konsultacje dotyczące instalacji fotowoltaiki

Nasza wszechstronna wiedza specjalistyczna w zestawieniu z doświadczeniem zawodowym naszego zespołu zapewnia nam przewagę w bezpiecznym realizowaniu projektów, przy zachowaniu najwyższych standardów, bez względu na złożoność a także okoliczności.

Świadczymy szeroki repertuar rozwiązań i usług w obrębie energii solarnej, w tym układy zasilania energią solarną podłączone do sieci, układy magazynowania energii i same układy fotowoltaiczne.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojego Biznesu

MK Fotowoltaika dostarcza kompleksowych rozwiązań w obszarze komercyjnych systemów fotowoltaicznych.

Pomagamy nabywcom planować a także budować układy słoneczne dla wielu zastosowań, od mieszkalnych po duże komercyjne projekty.

Panele słoneczne mogą pomóc zredukować koszty energii oraz równocześnie zwiększyć produktywność. Jest to idealna wiadomość dla spółek zarówno dużych, jak również mniejszych.

Dofinansowanie

Jeśli chcesz sfinansować instalację paneli fotowoltaicznych, MK Fotowoltaika pomoże Ci uzyskać pieniądze a także wiedzę, jak tego dokonać. Nasz personel zrealizował dla Ciebie analizę oszczędności, abyśmy potrafili pomóc Ci przyjrzeć się wszystkim możliwościom a także zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię.

Magazyn Energii

Systemy magazynowania energii pomagają podnieść wartość naszej inwestycji w panele słoneczne. Energia słoneczna a także układy magazynowania energii są przyszłością uzyskiwania energii. Mogą one znacznie zredukować miesięczne rachunki za energię a także na dłuższą metę wygospodarować mnóstwo pieniędzy.

Zespół Fachowców

Tworzymy a także wdrażamy słoneczne układy energetyczne dla naszych kontrahentów. Nasze projekty a także instalacje są skupione na maksymalnej wydajności, trwałości oraz estetyce. Gwarantujemy kompleksowy monitoring wydajności, usługi projektowe a także montażowe.

Zainstaluj panele słoneczne dla budynku czy firmy w Rzeszowie

Dzięki przeszło 20-letniemu doświadczeniu spółka MK Fotowoltaika posiada szeroką wiedzę na temat systemów fotowoltaicznych. Dostarczymy Ci najlepsze rozwiązanie przystosowane do Twojej konkretnej sytuacji w optymalnej cenie.

Zobacz, jak panele słoneczne mogą wpłynąć na Twój dom albo firmę i już dziś skontaktuj się w celu umówienia bezpłatnej konsultacji!

instalator montujący panele słoneczne

Wycena oraz instalacja – krok po kroku

Instalacja fotowoltaiczna nie musi być trudnym procesem. Jeżeli zatrudnisz kompetentną firmę do zaprojektowania a także zamontowania układu dla Ciebie, cała procedura potrafi być przeprowadzona w ciągu kilku tygodni.

Staramy się to uczynić tak łatwym, jak to tylko możliwe dla naszych klientów.

  • Wycena – Damy Ci bezpłatną poradę, by zobaczyć, czy energia słoneczna jest dla Ciebie prawidłowym wyborem.
  • Wizja Terenowa – Wskazana będzie bezpośrednia wizyta na obszarze posesji, żeby oszacować a także wziąć pod uwagę każdy element mogący wpłynąć na efektywność instalacji.
  • Plan – Nasi projektanci zastosują dane zdobyte podczas Twojej wizyty, aby zainicjować projektowanie układu fotowoltaicznego.
  • Pozwolenia – Po otrzymaniu przez nasz zespół koniecznych pozwoleń, rozpocznie się instalacja. Nie denerwuj się, zrobimy wszystko co w naszej mocy, by ograniczyć czas oczekiwania i wykonać instalację jak najszybciej.
  • Montaż – Gdy wszelkie formalności zostały dopełnione, możemy się zająć faktyczną instalacją na dachu Twojego domu, na gruncie czy budynku przemysłowym. Z reguły trwa to nie dłużej niż parę dni.
  • Oszczędność – Po przeprowadzonej instalacji możesz cieszyć się z darmowej, naturalnej energii a także uwolnić się od energii od sieci.

Przed rozpoczęciem planu projektu obowiązkowa będzie również konsultacja na miejscu, żeby uzyskać wszystkie konieczne dane, których nie sposób oszacować w rozmowie telefonicznej.

Podczas naszej wizyty będziemy brali pod uwagę m.in. kąt pochylenia dachu, wymodelowanie dachu, profil pochylenia, stan zaciemnienia a także inne elementy wpływające na parametry instalacji.

Każdy przypadek jest inny, zatem zawsze potrzebujemy być przekonani, iż instalacja ma sens a także będzie dla Ciebie odpowiednia oraz korzystna.

Dokument obejmować będzie dokładny obszar czynności, ewaluację, specyfikację układu i zapowiedzi wydajności. Do propozycji dołączona jest umowa na zainaugurowanie robót.

Potrzebujemy też sprawdzić szczegółowo wszystkie parametry dachu, takie jak rozmieszczenie, materiał lub rozmiar, by zrealizować optymalny projekt pod instalację.

Dodatkowo analizujemy też zaciemnienie jakie powstaje w planowanym miejscu montażu, podatność na wiatr oraz obciążenie, a nawet przyszły wygląd paneli.

Układ fotowoltaiczny będzie skonstruowany przez najlepszych specjalistów od fotowoltaiki tak, żeby gwarantować oszczędności inwestorowi przez kilkadziesiąt lat.

Do przeprowadzenia montażu instalacji fotowoltaicznej czasem może być nieuniknione uprawnienie od władz miejscowości, w której posiadłość się znajduje.

Oczekiwania dotyczące upoważnień badamy już na etapie analizy, stąd nie ma żadnych niespodzianek, jednakże musi to zostać dopilnowane.

Cały proces otrzymania uprawnień nie musi trwać wiecznie. Dzięki naszemu doświadczeniu rekordowo ograniczamy czas oczekiwania.

Instalacja układu

Potrzebnym elementem przed samym montażem jest bezpieczna metoda transportu paneli na dach budynku.

Zdarzało się, że korzystaliśmy z dźwigów, podnośników, lub wózków widłowych, natomiast nierzadko wystarczy drabina lub nieskomplikowane rusztowanie.

Nim zamontujemy też panele, nieuniknione będą klemy, kątowniki i klipsy, żeby kompletna budowla była solidna oraz niezawodna.

Po rozmieszczeniu paneli kolejnym krokiem będzie ich integracja oraz złączenie kablami.

To rzeczywiście wymaga odrobinę matematyki, by zsynchronizować obwody a także zmaksymalizować produktywność układu.

Potrzebne będzie też poprowadzenie przez naszego specjalistę ds. fotowoltaiki kabli od paneli do pomieszczenia instalacji falownika.

Podłączymy inwerter a także kilka innych urządzeń, które sprawiają, że system funkcjonuje, oraz sprawdzimy wszystko, aby upewnić się, że całość doskonale współgra.

Konserwacja

Panele słoneczne nie mają ruchomych części oraz wymagają nader niewielkiej konserwacji.

Jedyną czynnością, uzależnioną od pogody, o którą powinniśmy zadbać jest ich czyszczenie raz czy 2 razy do roku.

Czyszczenie ponadto można zlecić i niekoniecznie musi to być spółka specjalizująca się w instalacjach fotowoltaicznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Bardzo istotne są dla nas Twoje korzyści i oszczędności, dlatego jako MK Fotowoltaika Rzeszów zadbamy o nieskomplikowane oraz zyskowne wykonanie instalacji.

Nasze kompleksowe podejście poprowadzi Cię przez projektowanie, inżynierię, instalację a także podłączenie.

Odnawialna oraz darmowa energia jest na wyciągnięcie ręki w ciągu zaledwie paru tygodni.

Decydując się na MK Fotowoltaika możesz spać spokojnie. Pomożemy Ci przy każdorazowej wątpliwości oraz problemie już po instalacji, jeśli takowe wystąpią.