Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Siedlce | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Jeżeli jesteś zainteresowany energią słoneczną i szukasz właściwej ekipy, która dostarczy Ci najefektywniejszy system, umów się z firmą MK Fotowoltaika z Siedlc.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w wyszukaniu prostego, przystosowanego do potrzeb klienta rozwiązania dla układu fotowoltaicznego.

MK Fotowoltaika dostarcza lokalnym klientom znakomitej jakości system energii solarnej, który spełnia wszelkie oczekiwania projektowe.

panele na dachu domu

ZIELONA ENERGIA

Systemy solarne to gwałtownie kształtujący się rynek, który staje się szczególnie popularną nowością technologiczną w regionie.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Panele fotowoltaiczne są idealną inwestycją dla wielu osób. Konserwacja wymagana dla większości systemów domowych jest symboliczna. Monitorujemy energię magazynowaną przez Twój system, by upewnić się, że wytwarza on odpowiednią liczbę KWh.

DLA DOMU

Przejście na energię przyswajaną z paneli fotowoltaicznych pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze. Aczkolwiek nie wszystkie panele słoneczne są sobie równe. MK Fotowoltaika łączy niezawodność oraz efektywność z długoletnią gwarancją. Wybierając nas, wiesz, że otrzymasz najstosowniejsze panele dla Twojego domu.

Nieodpłatna wycena instalacji fotowoltaicznej

Nasza kompetencja z zakresu fotowoltaiki oraz doświadczenie, w powiązaniu z profesjonalizmem zespołu, pomogą nam dostarczyć większą wartość dla naszych klientów.

Nasi inżynierowie wykorzystają najnowocześniejsze techniki, by zestawić system paneli fotowoltaicznych oraz wspomóc Twój dom naturalną i odnawialną energią elektryczną.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Firmy

MK Fotowoltaika dostarcza kompletnych rozwiązań w obszarze komercyjnych systemów fotowoltaicznych.

Pomogliśmy wielu komercyjnym nabywcom z różnorodnych branż w opracowaniu układu i produkcji energii elektrycznej ze słońca.

Dzięki panelom fotowoltaicznym firmy mogą zmniejszyć koszty energii oraz wdrożyć nowatorskie rozwiązania energetyczne.

Oszczędź pieniądze

Mamy doświadczenie w pomocy instytucjom oraz jednostkom prywatnym w uzyskaniu dofinansowania na zrealizowaną instalację fotowoltaiczną. Będziemy pracować nad odnalezieniem najkorzystniejszego planu, który będzie idealnie pasował do Twoich potrzeb. Pomożemy Ci dodatkowo lepiej zrozumieć różne wydatki oraz opcje dostępne dla Ciebie.

Skład Energii

Systemy przechowywania energii pomagają zwiększyć wartość naszej inwestycji w panele solarne. Energia odnawialna sama w sobie potrafi drastycznie zredukować miesięczne rachunki za prąd. Systemy przechowywania energii podnoszą te oszczędności, gdyż likwidują problem opłat za energię.

Zespół Ekspertów

Kompletny zakres usług w sferze fotowoltaiki, inżynierii elektrycznej oraz strukturalnej, przygotowywania oraz budowy; specjalizacja w naziemnych elektrowniach słonecznych, dachowych układach fotowoltaicznych na obszarze Siedlc i całego województwa mazowieckiego.

Zamów panele solarne do domu bądź instytucji w Siedlcach

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz uniezależnić się od wysokich comiesięcznych rachunków za prąd, czy też zainwestować w swój biznes, który będzie przynosił zyski przez wiele lat, specjaliści z MK Fotowoltaika uproszczą Ci to zadanie.

Zobacz, jak panele słoneczne mogą wpłynąć na Twój dom bądź firmę i skontaktuj się z nami już dzisiaj, aby umówić się na nieodpłatną poradę!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od oceny do montażu?

Instalacja fotowoltaiczna nie musi być trudnym procesem. Gdy zaangażujesz profesjonalną spółkę do zaplanowania oraz zamontowania układu dla Ciebie, cała procedura potrafi być wykonana w ciągu kilku tygodni.

Dokładamy wszystkich starań, by czas od momentu weryfikacji do zrealizowania instalacji był jak najkrótszy.

  • Konsultacje – Zagwarantujemy Ci nieodpłatną poradę, by sprawdzić, czy energia odnawialna jest dla Ciebie korzystnym wyborem.
  • Wizyta – Będziemy musieli sprawdzić Państwa lokal oraz ocenić parametry instalacji w sposób maksymalnie dokładny.
  • Projekt – Nasi inżynierowie przystąpią do przygotowywania układu fotowoltaicznego, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Zezwolenia – Zanim będziemy w stanie zapoczątkować prace instalacyjne potrzebne będzie także otrzymanie odpowiednich upoważnień. Nasz personel jest doświadczony także pod tym kątem i może zminimalizować czas oczekiwania do minimum.
  • Instalacja – Gdy wszystkie procedury zostały dopełnione, możemy się zająć faktyczną instalacją na dachu Twojego lokalu, na gruncie bądź obiekcie przemysłowym. Z reguły trwa to nie dłużej aniżeli kilka dni.
  • Darmowa Energia – Po zamontowaniu układu energii solarnej można od razu zacząć oszczędzać przy niskich bądź żadnych wydatkach utrzymania.

Większość koniecznych danych do oceny potrafimy otrzymać przez telefon bądź zdalnie, jednakże wymagana będzie też konsultacja na miejscu i oględziny lokalne.

Będąc na miejscu umiemy bezpośrednio zweryfikować kształt dachu, zaciemnienie, kierunek jak również kąt pochylenia dachu. Wszelkie te czynniki mają wpływ na projekt instalacji słonecznej.

Każdy przypadek jest inny, więc zawsze chcemy być pewni, że instalacja ma sens oraz będzie dla Ciebie uzasadniona i zyskowna.

Poza samą ewaluacją instalacji słonecznej wykonamy prezentację potencjalnych oszczędności na następne lata, a także całkowitą dokumentację techniczną a także plan postępowania krok po kroku.

Żeby montaż instalacji słonecznej przebiegał gładko, projekt powinien być maksymalnie dokładny, uwzględniający parametry dachu, jak pochylenie, konstrukcja a także pokrycie.

Dodatkowo poznajemy też zaciemnienie jakie występuje w planowanym miejscu montażu, podatność na wiatr i obciążenie, a nawet przyszły wygląd paneli.

Przykładamy wszelkich starań, by projekt był maksymalnie optymalny dla danego przypadku i mógł służyć właścicielowi przez długie lata po montażu bez zbędnych modyfikacji bądź napraw.

W pewnych przypadkach nieuniknione może się okazać zezwolenie od urzędu miasta ze zgodą na zrealizowanie instalacji słonecznej na Twoim dachu bądź gruncie.

Nie jest to dla nas przeszkodą, bowiem zapoznajemy się z oczekiwaniami już we wczesnym planie instalacji i przygotowujemy odpowiednie dokumenty.

Nasze doświadczenie nauczyło nas, jak polepszyć proces zdobywania uprawnień, więc jesteś w dobrych rękach.

Montaż układu

Panele słoneczne i personel muszą mieć zagwarantowany solidny transport z dołu na wysokość dachu.

Żeby to uzyskać pomocna jest lekka konstrukcja rusztowania, drabina, opcjonalnie można skorzystać z podnośnika bądź dźwigu.

Zanim zamontujemy też panele, potrzebne będą klemy, kątowniki a także klipsy, by skończona konstrukcja była trwała i niezawodna.

Znaczącym etapem jest odpowiednie złączenie paneli dobranymi przewodami, tak by prąd płynął w maksymalnie najbardziej optymalny sposób.

Nasz personel dba o to, by system pracował maksymalnie efektywnie tworząc zsynchronizowany obwód z funkcjonującymi urządzeniami w sieci.

Niezbędne będzie też pociągnięcie przez naszego specjalistę ds. fotowoltaiki kabli od paneli do pomieszczenia instalacji falownika.

Do finalizacji przedsięwzięcia należy podłączyć inwerter z resztą urządzeń, a następnie sprawdzić, czy wszystko idzie zgodnie z planem.

Co z konserwacją?

Trwała struktura paneli sprawia, że nie musimy się martwić o skomplikowaną konserwację.

Sugeruje się jednak, by panele słoneczne czyścić przynajmniej raz w roku, by utrzymywały maksymalną wydajność.

Czy wykonasz to przy pomocy usług fachowej firmy lub samodzielnie, nie ma większego znaczenia. Należy tylko zachować czujność na wysokości.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Z MK Fotowoltaika Siedlce zamontowanie układu fotowoltaicznego dla Twojego budynku jest bezbolesne oraz opłacalne.

Nasze kompletne podejście przeprowadzi Cię przez planowanie, inżynierię, instalację oraz podłączenie.

By móc cieszyć się swoją domową, niezależną wytwórnią czystej energii wystarczy skontaktować się z nami, a udzielimy Ci dodatkowych informacji.

Decydując się na MK Fotowoltaika możesz spać spokojnie. Pomożemy Ci przy dowolnej wątpliwości i problemie już po instalacji, jeśli takowe wystąpią.