Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Siemianowice Śląskie | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

Zespół MK Fotowoltaika z Siemianowic Śląskich jest po to, by Ci pomóc. Jesteśmy marką zajmującą się energią słoneczną, która od lat utrzymuje działalność na obszarze województwa śląskiego.

Jesteśmy zobowiązani do zagwarantowania Ci układu fotowoltaicznego, który będzie pasował do Twoich potrzeb , a także budżetu.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika potrafi pomóc uczynić Twój lokal lub firmę bardziej niezależną. Panele solarne są znakomitym sposobem na uzyskiwanie energii elektrycznej bez polegania na paliwach kopalnych, a ponadto łatwym sposobem na bycie przyjaznym dla otoczenia.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

Systemy solarne to prędko poszerzający się sektor, który staje się szczególnie poszukiwaną nowinką technologiczną w Polsce.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Raz rozlokowane panele fotowoltaiczne są bardzo proste w utrzymaniu. Nasi kontrahenci nie muszą się niepokoić o konserwację własnych układów domowych, ponieważ monitorujemy KWh, które system wytworzył.

DLA DOMU

Przejście na energię czerpaną z paneli fotowoltaicznych pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze. Jednakże nie wszystkie panele solarne są sobie równe. Rozumiemy, że nie wszystkie panele solarne są sobie równe. Wybierz efektywne, produktywne panele fotowoltaiczne o doskonałej jakości, które są objęte długoterminową gwarancją.

Darmowa wycena instalacji fotowoltaicznej

Nasza kompetencja z obszaru fotowoltaiki oraz doświadczenie, w powiązaniu z profesjonalizmem zespołu, ułatwią nam dostarczyć wyższą wartość dla naszych nabywców.

Oferujemy różnorodny wachlarz rozwiązań a także usług w zakresie energii słonecznej, w tym układy zasilania energią odnawialną podłączone do sieci, układy przechowywania energii i same układy fotowoltaiczne.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Biznesu

MK Fotowoltaika dostarcza całościowych rozwiązań w zakresie komercyjnych układów słonecznych.

Budujemy układy słoneczne dla wielu wdrożeń komercyjnych oraz gospodarczych.

Dzięki panelom słonecznym firmy mogą obniżyć koszty energii oraz zastosować niestandardowe rozwiązania energetyczne.

Ocena korzyści

Jeśli chcesz sfinansować instalację paneli słonecznych, MK Fotowoltaika pomoże Ci uzyskać pieniądze oraz informację, jak tego dokonać. Nasz personel przygotował dla Ciebie analizę oszczędności, abyśmy potrafili pomóc Ci przyjrzeć się wszystkim opcjom oraz zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię.

Skład Energii

Systemy przechowywania energii pomagają naszym odbiorcom wyraźnie zmniejszyć koszty energii. Energia słoneczna oraz układy przechowywania energii są przyszłością pozyskiwania energii. Potrafią one drastycznie obniżyć comiesięczne rachunki za prąd oraz na dłuższą metę przyoszczędzić mnóstwo pieniędzy.

Zespół Ekspertów

Tworzymy oraz wdrażamy dla naszych odbiorców fotowoltaiczne układy energetyczne. Nasze projekty oraz instalacje są ukierunkowane na perfekcyjną efektywność, trwałość oraz stylistykę. Zapewniamy kompleksowe wykonawstwo projektów komercyjnych, gospodarczych, rolniczych, mieszkaniowych oraz użytkowych.

Zainstaluj panele słoneczne dla domu czy firmy w Siemianowicach Śląskich

MK Fotowoltaika dysponuje zaawansowanym technologicznie sprzętem oraz zespołem profesjonalistów, którzy zadbają o to, abyś w pełni wykorzystał swoją inwestycję.

Zobacz, jak panele słoneczne potrafią wpłynąć na Twój dom lub firmę i skontaktuj się z nami już dzisiaj, aby umówić się na bezpłatną konsultację!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od oceny do instalacji?

Instalacja fotowoltaiczna czy to na dachu budynku przemysłowego czy mieszkalnego nie musi być skomplikowanym procesem, wymaga jednakże kwalifikacji a także odpowiedniego zaprojektowania.

Staramy się to uczynić tak łatwym, jak to tylko możliwe dla naszych nabywców.

  • Wycena – Aby zacząć realizację projektu, zadzwoń do jednego z naszych konsultantów już dzisiaj. Stwierdzimy, czy energia z instalacji fotowoltaicznej jest dla Ciebie właściwa.
  • Wizyta – Będziemy musieli sprawdzić Państwa lokal oraz zweryfikować parametry instalacji w sposób możliwie drobiazgowy.
  • Projekt – Przetwarzając dane zebrane podczas wizyty, nasi inżynierowie zainicjują przygotowywanie układu fotowoltaicznego, by zmaksymalizować produkcję energii.
  • Zezwolenia – Zanim będziemy w stanie podjąć prace instalacyjne konieczne będzie również uzyskanie właściwych pozwoleń. Nasz personel jest niezawodny również pod tym kątem i może zminimalizować czas oczekiwania do minimum.
  • Instalacja – Gdy wszelakie procedury zostały spełnione, możemy się zająć faktyczną instalacją na dachu Twojego lokalu, na gruncie bądź budynku gospodarczym. Z reguły trwa to nie dłużej aniżeli kilka dni.
  • Bezpłatna Energia – Dzięki zamontowanemu systemowi energii słonecznej, możesz zacząć oszczędzać natychmiast, przy niewielkich lub żadnych kosztach renowacji.

Znacząca część ewaluacji może być dokonana online lub przez telefon, ale by rozumieć, z czym właściwie mamy do czynienia, prawie zawsze potrzebujemy dojechać na miejsce i się rozejrzeć.

Będąc na miejscu możemy precyzyjnie ocenić stan dachu, zaciemnienie, kierunek a także kąt nachylenia dachu. Wszelkie te czynniki mają wpływ na plan instalacji słonecznej.

Zanim będziemy potrafili przedstawić Ci konkretną ofertę, stwierdzimy sensowność ekonomiczną instalacji słonecznej dla Twojego przypadku oraz warunków.

Na ofertę złoży się wnikliwa ocena produktywności oraz oszczędności, fachowa specyfikacja instalacji a także już konkretna ewaluacja wespół z zaplanowaniem niezbędnych prac do wykonania.

Do projektu niezbędne są dane na temat nachylenia dachu, jego pokrycia i struktury. Wszystko po to, aby plan instalacji nie pozostawiał żadnych wątpliwości przed samym montażem.

To nie jedyne parametry, które bierzemy pod rozwagę. Badamy również bliskość urządzeń elektrycznych, obciążenia, kierunki wiatru oraz zaciemnienie dachu i pilnujemy, aby instalacja była estetyczna.

Systemy te są przygotowane tak, by służyły przez dziesięciolecia, dlatego każdy z nich jest zaprojektowany i potwierdzony przez profesjonalnego instalatora.

W konkretnych przypadkach niezbędne może się okazać zaświadczenie od urzędu miasta ze zgodą na zrealizowanie instalacji słonecznej na Twoim dachu bądź gruncie.

Fakty dotyczące takich zezwoleń są już wykazywane przy przygotowywaniu instalacji, toteż nie stanowią one dla nas żadnego zdumienia.

Cały mechanizm zorganizowania zezwoleń nie musi trwać wiecznie. Dzięki naszemu doświadczeniu maksymalnie redukujemy czas wyczekiwania.

Montaż instalacji

Na start składamy pewną drogę z ziemi na Twój dach.

Zdarzało się, że korzystaliśmy z dźwigów, podnośników, czy wózków widłowych, natomiast najczęściej starczy drabina lub proste rusztowanie.

Niebawem potrzebne są szyny i uchwyty, aby prawidłowo ubezpieczyć panele na dachu.

Gdy wszystko zostanie zamontowane zgodnie z naszymi projektami, złączymy panele przewodami.

Wymagana jest tutaj duża kompetencja, aby obwody były skoordynowane pod maksymalną efektywność układu.

Równolegle z montażem paneli, licencjonowany elektryk poprowadzi przewody elektryczne z dachu do panelu zasilania.

Podłączymy inwerter oraz kilka innych urządzeń, które sprawiają, że system funkcjonuje, i przetestujemy wszystko, aby upewnić się, że całość idealnie współgra.

Konserwacja

Skomplikowana pielęgnacja paneli słonecznych nie jest pożądana, ponieważ te przytwierdzone są na stałe.

Jedyną czynnością, zależną od pogody, o którą powinniśmy zadbać jest ich oczyszczanie raz bądź 2 razy do roku.

Czy zrobisz to przy pomocy usług fachowej firmy czy sam, nie ma większego znaczenia. Należy jedynie zachować ostrożność na wysokości.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Dzięki specjalistom z MK Fotowoltaika zaoszczędzisz pieniądze, czas oraz będziesz mógł się cieszyć ze swojej domowej odnawialnej energii.

W naszej kwestii leży pełen plan oraz inżynieria przedsięwzięcia, a ponadto zbudowanie instalacji słonecznej.

Zadzwoń lub wypełnij formularz na stronie, a Twoją własną i odnawialną energię będziesz mógł generować już w ciągu paru tygodni.

Nie zadręczaj się też o to, czy będziesz w stanie sobie pomóc z teoretycznymi przyszłymi kłopotami z instalacją. Jeżeli zrealizowałeś instalację u nas, niezmiennie będziemy w stanie Ci dopomóc.