Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Sierpc | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Spółka MK Fotowoltaika z Sierpcu świadczy całościowe rozwiązania w zakresie energii słonecznej na terenie województwa mazowieckiego.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w wyszukaniu rozwiązania co do systemu fotowoltaicznego, które dopasowuje do Twoich potrzeb , a także budżetu.

Współpracując z firmą MK Fotowoltaika, odnajdziesz układ energii solarnej, który pomoże Ci zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

panele na dachu domu

ENERGIA ZE SŁOŃCA

W obecnym świecie inwestowanie w odnawialną energię jest ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Energia słoneczna jest najnowocześniejszą z długiej linii niezwykle potrzebnych nowinek technologicznych, które napędzają przyszłość.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Raz zainstalowane panele fotowoltaiczne są bardzo proste w utrzymaniu. Konserwacja wymagana dla większości układów domowych jest znikoma. Nadzorujemy energię uzyskiwaną przez Twój układ, aby upewnić się, iż uzyskuje on prawidłową ilość KWh.

DLA DOMU

Przejście na energię uzyskiwaną z paneli fotowoltaicznych pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze. Chociaż nie wszystkie panele solarne są sobie równe. Dzięki MK Fotowoltaika, będziesz wiedzał, że wybrałeś niezawodne, bardzo wydajne panele fotowoltaiczne objęte wieloletnią gwarancją.

Bezpłatne rekomendacje dotyczące budowy fotowoltaiki

Nasza głęboka wiedza nt fotowoltaiki w zestawieniu z doświadczeniem zawodowym lokalnego zespołu daje nam przewagę w solidnym wykonywaniu projektów według najwyższych standardów, niezależnie od ich wielkości.

Nasi inżynierowie wykorzystają najnowocześniejsze techniki, aby skonfigurować układ paneli fotowoltaicznych i wspomóc Twój dom czystą oraz odnawialną energią elektryczną.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej Firmy

MK Fotowoltaika jest wiodącą marką na rynku fotowoltaiki dla firm i domu. Specjalizujemy się w instalacjach, które są solidne i wydajne.

Pomagamy w organizowaniu i instalacji układów dla wielu komercyjnych zastosowań słonecznych.

Dzięki panelom słonecznym firmy mogą ograniczyć koszty energii i zastosować nowatorskie rozwiązania energetyczne.

Ocena korzyści

Posiadamy doświadczenie w pomocy instytucjom i jednostkom prywatnym w zdobyciu dofinansowania na skonstruowaną instalację fotowoltaiczną. Nasz personel będzie wymagać dokładnych informacji użycia prądu, żeby zbadać Twoje bieżące wydatki i pomóc pokazać Ci nowatorski sposób oszczędzania dzięki energii odnawialnej.

Magazyn Energii

Wartość inwestycji w fotowoltaikę szybko rośnie dzięki efektywności i oszczędnościom na kosztach oferowanym przez nasz układ przechowywania energii. Energia słoneczna i układy przechowywania energii są przyszłością pozyskiwania energii. Potrafią one znacznie obniżyć miesięczne rachunki za prąd i na dłuższą metę zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy.

Świetny Personel

Spółka świadczy szeroki zakres usług fotowoltaicznych, elektrycznych i strukturalnych, projektowych i wykonawczych, specjalizując się w naziemnych elektrowniach słonecznych, dachowych układach fotowoltaicznych.

Zainstaluj panele fotowoltaiczne dla budynku lub firmy w Sierpcu

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz uwolnić się od wysokiego comiesięcznego rachunku za prąd, czy zainwestować w twój biznes, który będzie dochodowy przez wiele lat, profesjonaliści z MK Fotowoltaika ułatwią Ci to.

Zobacz, jak panele fotowoltaiczne potrafią wpłynąć na Twój dom lub firmę i skontaktuj się z nami już dzisiaj, by umówić się na darmową wycenę!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od wyceny do montażu?

Instalacja fotowoltaiczna czy to na dachu budynku gospodarczego czy mieszkalnego nie musi być złożonym procesem, wymaga niemniej kompetencji i właściwego zaprojektowania.

Naszym celem jest maksymalnie uprościć i zminimalizować okres oczekiwania na włączenie instalacji.

  • Wycena – Nasi fachowcy będą w stanie stwierdzić, czy energia uzyskiwana z paneli słonecznych jest dla Państwa optymalna w zależności od Państwa lokalizacji i zapotrzebowania.
  • Wizja Terenowa – Nieodzowna będzie bezpośrednia wizyta na terenie posesji, aby zweryfikować i wziąć pod uwagę każdy element mogący wpłynąć na skuteczność instalacji.
  • Plan – Uzbieralibyśmy już wszelkie informacje, których wymagamy, żeby wiedzieć, ile energii użytkujesz w ciągu miesiąca. Nasi inżynierowie opracują układ fotowoltaiczny, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Zezwolenia – Po otrzymaniu przez nasz zespół odpowiednich uprawnień, zacznie się instalacja. Nie denerwuj się, zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby skrócić okres oczekiwania i skończyć instalację jak najszybciej.
  • Montaż – Gdy będziemy gotowi do rozpoczęcia właściwej instalacji w Państwa lokalu czy instytucji, możemy przystąpić do pracy. Od podjęcia prac do ich końca nie powinno upłynąć więcej niż 3-4 dni dla konwencjonalnej instalacji do 10 kW.
  • Darmowa Energia – Po wykonanej instalacji możesz cieszyć się z bezpłatnej, naturalnej energii i uwolnić się od prądu od dostawcy.

Większość koniecznych informacji do wyceny możemy uzyskać przez telefon lub zdalnie, aczkolwiek wymagana będzie też wizyta na miejscu oraz oględziny lokalne.

Będziemy patrzeć w górę, pokazywać na rzeczy, drapać się po głowach, czasem nawet spierać się ze sobą odrobinę, ale wyjedziemy rozumiejąc dokładnie, co trzeba zrobić, aby uzyskać najefektywniejszy układ fotowoltaiczny.

Każdy przypadek jest inny, więc zawsze potrzebujemy być przekonani, iż instalacja ma sens i będzie dla Ciebie odpowiednia oraz opłacalna.

Poza samą ewaluacją instalacji fotowoltaicznej sporządzimy prezentację możliwych oszczędności na przyszłe lata, a ponadto pełną specyfikację techniczną i plan działania krok po kroku.

Architektura każdego dachu, jego rozmiar, orientacja i materiał są niepowtarzalne, dlatego układ potrzebuje zostać opracowany przed jego instalacją.

Dodatkowo poznajemy też zaciemnienie jakie występuje w planowanym miejscu montażu, podatność na wiatr oraz obciążenie, a nawet przyszły wygląd paneli.

Dokładamy wszelkich starań, aby plan był maksymalnie odpowiedni dla konkretnego przypadku oraz mógł służyć właścicielowi przez długie lata po montażu bez zbytnich modyfikacji bądź napraw.

Zdarza się, że uregulowania miejskie wymagają dodatkowych upoważnień na instalację układów fotowoltaicznych, co minimalnie przedłuża cały proces.

Wymagania dotyczące zezwoleń ustalamy już na etapie oceny, toteż nie ma żadnych niespodzianek, jednakże musi to zostać dopilnowane.

Możemy zdecydowanie stwierdzić, iż ta część procesu została przez nas opanowana do perfekcji.

Montaż instalacji

Panele fotowoltaiczne oraz zespół potrzebują mieć zapewniony bezpieczny transport z dołu na wysokość dachu.

Zdarzało się, że korzystaliśmy z żurawi, podnośników, bądź wózków widłowych, natomiast niejednokrotnie starczy drabina lub zwykłe rusztowanie.

Dalej konieczne są szyny oraz zaciski, aby prawidłowo ubezpieczyć panele na dachu.

Ważnym stopniem jest odpowiednie połączenie paneli odpowiednimi przewodami, tak aby prąd płynął w potencjalnie najbardziej optymalny sposób.

Nasz zespół dba o to, żeby układ działał maksymalnie efektywnie stanowiąc skoordynowany obwód z istniejącymi urządzeniami w sieci.

Jednocześnie z montażem paneli, licencjonowany elektryk poprowadzi kable elektryczne z dachu do panelu zasilania.

Do finalizacji przedsięwzięcia należy podłączyć inwerter z resztą urządzeń, a następnie sprawdzić, czy wszystko idzie zgodnie z planem.

Konserwacja

Trwała struktura paneli powoduje, że nie musimy się martwić o skomplikowaną konserwację.

Powinny być oczyszczane oraz testowane co jakiś czas, zapewne jeden czy dwa razy w roku, w zależności od pogody.

Samą usługę czyszczenia paneli fotowoltaicznych możesz zrobić samodzielnie lub wykorzystując spółkę specjalizującą się w konserwacji paneli.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Nader ważne są dla nas Twoje korzyści i oszczędności, zatem jako MK Fotowoltaika Sierpc zadbamy o łatwe oraz korzystne przeprowadzenie instalacji.

Nasze kompleksowe podejście poprowadzi Cię przez planowanie, inżynierię, budowę i podłączenie.

Żeby móc cieszyć się swoją naturalną, niezależną wytwórnią czystej energii wystarczy skontaktować się z nami, a udzielimy Ci dodatkowych informacji.

Decydując się na MK Fotowoltaika możesz śnić spokojnie. Poradzimy Ci przy wszelkiej wątpliwości oraz problemie już po instalacji, jeśli takowe wystąpią.