Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Skawina | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

MK Fotowoltaika, wiodąca firma z gałęzi energii słonecznej w Skawinie, jest tutaj, by Ci pomóc. Specjalizujemy się w rozwiązaniach słonecznych i dokładamy wszelkich starań, żeby udzielane przez nas usługi były najwyższej jakości.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w wyszukaniu rozwiązania co do systemu fotowoltaicznego, które dostosowuje się do Twoich potrzeb i budżetu.

Współdziałając z firmą MK Fotowoltaika, odkryjesz system energii słonecznej, który pomoże Ci zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

Systemy energii fotowoltaicznej modernizują sektor energetyczny i szybko stają się wyjątkowo pożądaną innowacją technologiczną w całej Polsce.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Budowa paneli fotowoltaicznych to jednostkowa inwestycja, która będzie działać przez dziesięciolecia. Nasze systemy fotowoltaiczne są przyjemne w utrzymaniu, natomiast my monitorujemy produkcję KWh u wszystkich naszych nabywców, żeby zapewnić ich zadowolenie.

DLA DOMU

Przejście na energię solarną to poważna inwestycja, która pozwala Ci przyoszczędzić pieniądze i posłuży środowisku. Dzięki MK Fotowoltaika, będziesz wiedzał, że wybrałeś solidne, niebywale produktywne panele fotowoltaiczne objęte długoletnią gwarancją.

Bezpłatne konsultacje dotyczące budowy fotowoltaiki

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy są w stanie podjąć się każdego projektu. Posiadamy wiedzę i doświadczenie konieczne do tego, żeby Twój projekt został ukończony zgodnie z najwyższymi wzorcami.

Proponujemy różnorodny repertuar rozwiązań i usług w obszarze energii słonecznej, w tym systemy zasilania energią odnawialną podłączone do sieci, systemy magazynowania energii , a także same systemy fotowoltaiczne.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Firmy

MK Fotowoltaika jest wiodącym dostarczycielem zarówno komercyjnych, jak i prywatnych systemów słonecznych.

Pomagamy klientom planować i montować systemy słoneczne dla wielu zastosowań, od mieszkalnych po duże komercyjne projekty.

Dzięki panelom słonecznym instytucje mogą ograniczyć koszty energii i zastosować niestandardowe rozwiązania energetyczne.

Dofinansowanie

Jeśli potrzebujesz sfinansować instalację paneli słonecznych, MK Fotowoltaika pomoże Ci uzyskać pieniądze i wiedzę, jak tego dokonać. Nasz zespół będzie wymagać szczegółowych informacji użycia prądu, aby przeanalizować Twoje obecne koszty i pomóc przedstawić Ci nowy sposób oszczędzania dzięki energii odnawialnej.

Skład Energii

Wartość inwestycji w fotowoltaikę szybko wzrasta dzięki produktywności i oszczędnościom na wydatkach oferowanym przez nasz system magazynowania energii. Energia odnawialna i systemy magazynowania energii to przyszłościowe rozwiązania. Mogą one drastycznie zredukować comiesięczne rachunki za prąd.

Zespół Profesjonalistów

Przygotowujemy i wdrażamy dla naszych nabywców fotowoltaiczne systemy energetyczne. Nasze projekty i instalacje są ukierunkowane na maksymalną efektywność, trwałość i estetykę. Zapewniamy całościowe wykonanie projektów komercyjnych, przemysłowych, rolniczych, domowych i użytkowych.

Zainstaluj panele słoneczne dla budynku czy firmy w Skawinie

Czy masz już dość sporych rachunków za prąd? A może planujesz zainwestować w twój biznes, który będzie gwarantował zyski przez lata? Cokolwiek to jest, nasi profesjonaliści z MK Fotowoltaika potrafią Ci pomóc!

Panele słoneczne mogą pomóc Ci uczynić Twój dom bądź firmę bardziej energooszczędną. Możesz ograniczyć swoją zależność od paliw kopalnych i dzięki temu dodatkowo przyoszczędzić pieniądze!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od oceny do montażu?

Jeśli zatrudnisz doświadczoną firmę fotowoltaiczną do projektowania i instalacji systemu dla Twojego budynku, możesz się cieszyć bezpłatną energią już po kilku tygodniach.

Naszym zamierzeniem jest sprawienie, żeby włączenie instalacji było tak łatwe i szybkie, jak to tylko możliwe.

  • Rekomendacje – Damy Ci darmową poradę, żeby zobaczyć, czy energia solarna jest dla Ciebie odpowiednim wyborem.
  • Wizyta – Nieunikniona będzie bezpośrednia wizytacja na terenie posiadłości, żeby oszacować i wziąć pod uwagę każdy czynnik mogący wpłynąć na skuteczność instalacji.
  • Plan – Nasi projektanci zastosują informacje uzyskane podczas Twojej konsultacji, aby zapoczątkować planowanie systemu fotowoltaicznego.
  • Zezwolenia – Po uzyskaniu przez nasz personel stosownych pozwoleń, rozpocznie się instalacja. Nie denerwuj się, zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby skrócić czas oczekiwania i wykonać instalację jak najszybciej.
  • Instalacja – Po określeniu i zatwierdzeniu wszystkich szczegółów dotyczących instalacji, możemy przystąpić do właściwej instalacji na Państwa posesji. Całkowity montaż nie powinien potrwać dłużej niż 3 do 4 dni.
  • Darmowa Energia – System energii słonecznej to świetna inwestycja, która może dać Ci błyskawiczne korzyści finansowe i rozwiązania przyjazne dla otoczenia.

Duża część oceny może być spowodowana online bądź przez telefon, natomiast żeby rozumieć, z czym właściwie mamy do czynienia, prawie zawsze potrzebujemy przybyć na miejsce i się rozglądnąć.

Będąc na miejscu umiemy dokładnie zweryfikować stan dachu, zaciemnienie, kierunek jak również kąt pochylenia dachu. Wszelkie te czynniki mają wpływ na plan instalacji fotowoltaicznej.

Nim będziemy umieli przedstawić Ci konkretną ofertę, zweryfikujemy zasadność ekonomiczną instalacji fotowoltaicznej dla Twojego przypadku i warunków.

Poza samą ewaluacją instalacji fotowoltaicznej przygotujemy prezentację realnych oszczędności na następne lata, a także dokładną specyfikację techniczną a także plan postępowania krok po kroku.

Do projektu nieodzowne są informacje na temat pochylenia dachu, jego pokrycia i struktury. Wszystko po to, żeby plan instalacji nie zostawiał żadnych wątpliwości przed samym montażem.

Ponadto poznajemy też zaciemnienie jakie powstaje w planowanym miejscu montażu, podatność na wiatr i obciążenie, a nawet przyszły wygląd paneli.

Systemy te są zrealizowane tak, żeby służyły przez dziesięciolecia, więc każdy z nich jest skonstruowany i zatwierdzony przez profesjonalnego instalatora.

Do wykonania montażu instalacji fotowoltaicznej czasem może być nieodzowne upoważnienie od władz miasta, w której posiadłość się znajduje.

Dopełnienie dokumentacji na takie pozwolenie jest opracowane już we wczesnym projekcie instalacji, dlatego inwestor nie musi się nim zajmować.

Cały proces uzyskania upoważnień nie musi trwać wiecznie. Dzięki naszemu doświadczeniu rekordowo minimalizujemy czas oczekiwania.

Montaż systemu

Wstępnym krokiem podczas montażu jest zapewnienie bezpośredniego dostępu na dach obiektu.

Zdarzało się, że korzystaliśmy z dźwigów, podnośników, bądź wózków widłowych, aczkolwiek częstokroć wystarczy drabina bądź nieskomplikowane rusztowanie.

Dalej niezbędne są szyny i zaciski, żeby prawidłowo ubezpieczyć panele na dachu.

Łączenie paneli przewodami w maksymalnie optymalny sposób to następny krok w realizacji planu.

Wymagana jest tutaj duża wiedza, żeby obwody były zsynchronizowane pod maksymalną efektywność systemu.

Następnie nasz ekspert ds. instalacji słonecznych połączy przewodami elektrycznymi panele z falownikiem.

Do finalizacji przedsięwzięcia należy podłączyć inwerter z resztą urządzeń, a następnie zweryfikować, czy całość działa zgodnie z planem.

Co z konserwacją?

Skomplikowana pielęgnacja paneli słonecznych nie jest wymagana, ponieważ te zamontowane są na stałe.

Powinny być czyszczone i kontrolowane co pewien czas, zapewne jeden lub dwa razy w roku, w zależności od pogody.

Czy wykonasz to przy pomocy usług specjalistycznej firmy czy osobiście, nie ma większego znaczenia. Należy jedynie zachować ostrożność na wysokości.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Dzięki ekspertom z MK Fotowoltaika zaoszczędzisz pieniądze, czas i będziesz mógł się cieszyć ze swojej domowej odnawialnej energii.

Zajmiemy się wszystkim od pierwotnego projektu, przez dokumentację, aż po sam montaż i uruchomienie.

W ciągu kilku tygodni będziesz mógł wytwarzać swoją naturalną, bezkosztową i bezemisyjną energię.

Decydując się na MK Fotowoltaika możesz śnić spokojnie. Poradzimy Ci przy dowolnej wątpliwości i problemie zaraz po instalacji, jeżeli takowe wystąpią.