Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Słupsk | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne dla Twojej firmy i domu

Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w branży oraz nienaganny przebieg realizacji, co sprawia, że MK Fotowoltaika przoduje jako firma polecająca klientom najlepszych fachowców od energii solarnej na terenie Słupska i okolic.

Szybki i prosty kontakt z naszymi wykonawcami, pozwoli Ci jeszcze dziś wybrać idealne panele fotowoltaiczne dla Twojego domu.

panele na dachu domu

EKOLOGICZNA ENERGIA

Razem z nami, klienci mogą pewnym krokiem wejść w XXI wiek i zacząć korzystać z odnawialnej, ekologicznej oraz znacznie tańszej energii słonecznej.

PROFESJONALNY SERWIS

Nasi specjaliści opracowują najbardziej nowoczesne rozwiązania instalacyjne w celu zapewnienia najlepszej jakości montażu, umożliwiającego długotrwałą eksploatację oraz szybki zwrot kosztów inwestycji.

DOBRO WSPÓLNOTY

Naszym zadaniem jest unowocześnienie Słupska i okolic tak, by stały się obszarem zorientowanym na odnawialne źródła energii, a równocześnie przyjaznym środowisku. Osiągniemy ten cel poprzez skupienie uwagi na potrzebach społeczności i otrzymywanie najlepszych referencji od lokalnych klientów, zadowolonych z naszych usług.

Bezpłatne doradztwo w zakresie instalacji fotowoltaicznej

Inwestycja w energię solarną umożliwi ogromne oszczędności w budżecie domowym.

Dzięki naszym bezpłatnym konsultacjom i wycenom, szybko oceniamy możliwości Twojego gospodarstwa domowego i szacujemy jak dużo oszczędzisz dzięki instalacji fotowoltaicznej.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej firmy

Już dziś sprawdź opłacalność inwestycji w panele słoneczne dla Twojego biznesu.

Współpracujący z nami wykonawcy, są w branży od lat i zapewniają pełen wachlarz usług: konsultacje, wykonanie projektu oraz solidny montaż.

Dzięki tej kompleksowej obsłudze z nie musisz obawiać się o zwrot kosztów inwestycji w energię słoneczną.

Duże oszczędności

Czasem słyszy się, że energia słoneczna jest droga. Nic bardziej mylnego. Koszty jakie poniesiesz za energię słoneczną, będą z pewnością nieporównywalne do kwot na starych rachunkach za prąd. Zwrot z inwestycji w panele słoneczne otrzymasz nawet po 5-7 latach. Nadal masz wątpliwości? Zadzwoń i sprawdź aktualne dotacje unijne dla osób prywatnych.

Energia na lata

Systemy fotowoltaiczne praktycznie nie potrzebują dodatkowej obsługi. Działają przez wiele lat, dostarczając ekologiczną energię. Zapewniamy czystą energię słoneczną na lata oraz obsługę doświadczonych wykonawców, mających 20-letnie doświadczenie w fotowoltaice.

Zalety instalacji fotowoltaicznych

Energia słoneczna stanowi ekologiczne i odnawialne rozwiązanie, jeśli chodzi o pozyskiwanie źródeł energii. Obecnie inwestycje ekologiczne sąt o wiele prostsze niż było jeszcze do niedawna. Poza tym, pozyskiwanie energii słonecznej jest na tę chwilę o wiele bardziej przystępne finansowo niż czerpanie energii z elektrowni. Instalacja paneli fotowoltaicznych umożliwia nie tylko ochronę środowiska, ale także duże oszczędności.

Zamów panele słoneczne do domu lub firmy w Słupsku

MK Fotowoltaika pracuje po to, by pomóc Ci wybrać najlepszy sprzęt, niezależnie od tego czy chciałbyś oszczędzić na prądzie w budżecie domowym, czy inwestować w rozwój swojego przedsiębiorstwa.

Dzięki nam dowiedz się w jaki sposób panele fotowoltaiczne przyniosą korzyści dla Twojego domu lub biznesu. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś i umów bezpłatną konsultację!

instalator montujący panele słoneczne

Konsultanci ds. Fotowoltaiki, a nie sprzedawcy

Zawsze bierzemy pod uwagę Twoje potrzeby i projektujemy instalacje fotowoltaiczne, które skutecznie obniżą domowe koszty.

Uwzględnimy Twoje możliwości finansowe i wszelkie ograniczenia by zaproponować najlepsze rozwiązanie.

Nasi doradcy są doskonale wyszkoleni i znają się na swoim fachu. Dołożą wszelkich starań by przedstawić dokładnie nasze produkty efektywności elektrycznej, dzięki którym zaoszczędzisz wiele tysięcy złotych.

Współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowanymi fachowcami, dzięki którym zapoznasz się z najlepszymi ofertami i produktami. Nasze zadanie, to obnizenie Twoich rachunków i ilości zużycia energii.

Zaprojektowany dla Ciebie

Przykładamy dużą wagę do Twoich indywidualnych preferencji i oczekiwań.

W związku z tym, każdy proponowany system, niezależnie czy domowy czy komercyjny jest projektowany na zamówienie.

Najlepsi inżynierowie stworzą doskonały, bezawaryjny system, który pozwoli na maksymalną wydajność przy minimalnych kosztach.

Co możemy Ci zapewnić?

 • Niższy rachunek za energię elektryczną
 • Uniezależnienie od prądu pozyskiwanego z tradycyjnych źródeł
 • Bezawaryjność
 • Bardziej ekologiczny styl życia
 • Gwarancję wysokiej jakości produktów
 • Możliwość uzyskania dofinansowania
 • Profesjonalną obsługę i pomoc na każdym etapie współpracy

Zapewniamy kompleksową obsługę

Niczym się nie martw. Omów z nami szczegóły, a następnie czekaj na realizację.

My się wszystkim się zajmiemy, od projektu i montażu, po przegląd zainstalowanych urządzeń.

Nie podzlecamy żadnej części montażu. Zawsze regularnie poinformujemy Cię o działaniach i kolejnych etapach realizacji.

Dlaczego akurat my?

 • Jesteśmy doświadczonymi ekspertami
 • Zapoznamy Cię ze specyfiką instalacji solarnych i podpowiemy jak właściwie dobrać ogniwa fotowoltaiczne do Twojego domu lub firmy
 • Pracujemy sprawnie i zawsze mieścimy się w terminach
 • Pracujemy tylko na najlepszych materiałach
 • Posiadamy zespół pracowników doskonale znających się na swoim fachu, którzy zawsze chętnie rozwieją Twoje wątpliwości.

MISJA

Nasza misja skupia się na zapewnieniu mieszkańcom Słupska i okolic, obsługi na najwyższym poziomie.

Wypełniamy powierzone nam zadania z największą troską oraz w oparciu o kompleksowy program kontroli jakości, co umożliwia wykonanie pracy w zgodzie z przyjętymi standardami.

Pragniemy by nasi klienci uzyskali stuprocentową satysfakcję z naszych usług.

Zawierane umowy traktujemy na zasadzie partnerstwa, w poszanowaniu wzajemnych relacji i potrzeb.

NASZE USŁUGI

Usługi związane z fotowoltaiką, oferowane przez naszych dostawców są kompleksowe i skierowane bezpośrednio do mieszkańców Słupska i okolic.

Zespół specjalistów opracowuje wydajne systemy oparte na parametrach zgodnych z potrzebami klientów.

Jeśli martwiły Cię przerwy w dostawie energii elektrycznej, możemy zaproponować generatory zapasowego zasilania oraz bateryjne rozwiązania.

Dzięki temu, nigdy więcej nie zostaniesz zaskoczony przez nagły brak elektryczności.

Napisz do nas bądź zadzwoń, by umówić się na bezpłatną konsultację, bez żadnych dodatkowych zobowiązań.

Wyjaśnimy dokładnie na jakich zasadach działają panele fotowoltaiczne oraz dlaczego warto je zainstalować w gospodarstwie domowym i/lub firmie.

DOFINANSOWANIE

Obecnie możesz liczyć na dofinansowanie do instalacji. Polska do 2020 roku musi dostosować się do wytycznych Unii Europejskiej odnośnie wykorzystania odnawialnych źródeł energii.

W związku z tym, musimy ograniczyć emisję dwutlenku węgla i zadbać o to, by pozyskiwać energię z źródeł ekologicznych jak wiatraki czy panele słoneczne.

Na chwilę obecną tylko 11% energii pochodzi ze źródeł odnawialnych. Właśnie dlatego powstał system dofinansowań dla osób prywatnych, które chciałyby skorzystać z instalacji solarnych.

Biorąc pod uwagę dofinansowanie, przy korzystaniu z instalacji fotowoltaicznej odnotujesz rzeczywisty zwrot kosztów za energię, już po 7 latach od montażu.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Wierzymy w społeczność

Naszym celem i misją jest pomoc społecznościom w uniezależnieniu się od energii czerpanej z elektrowni.

Staramy się docierać do mieszkańców Słupska, ale również całego województwa pomorskiego, gdyż jesteśmy przekonani, że nasze projekty nie tylko zapewniają tańszą energię i bardziej ekologiczne podejście do życia, ale również łączą społeczność i tworzą nasze otoczenie bardziej przyjaznym do życia.