Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Sochaczew | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

MK Fotowoltaika z Sochaczewa to zespół zawodowców w branży energii solarnej, którzy składają instalacje dobrane do osobistych potrzeb odbiorcy.

Możesz zaufać naszemu oddziałowi, który pomoże Ci odkryć idealne rozwiązanie dla Twoich potrzeb w obszarze energii słonecznej.

MK Fotowoltaika daje naszym konsumentom doskonałej jakości układ energii solarnej, który spełnia wszelkie kryteria projektowe.

panele na dachu domu

ZIELONA ENERGIA

Energia solarna to szybko rozszerzająca się branża, która zawładnęła rynkiem energetycznym w całym regionie.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Budowa paneli fotowoltaicznych to jednorazowa inwestycja, która będzie służyć przez dziesięciolecia. Dzięki naszej najnowszej technologii nadzorowania, potrafimy zobaczyć, ile energii elektrycznej wyprodukował Twój układ. To tak proste, jak otwarcie aplikacji w telefonie!

DLA DOMU

Przejście na energię solarną to racjonalna inwestycja, która pozwoli Ci przyoszczędzić pieniądze i dopomoże środowisku. MK Fotowoltaika łączy uczciwość i wydajność z długoletnią gwarancją. Wybierając nas, wiesz, iż zyskasz najstosowniejsze panele dla Twojego domu.

Bezpłatna wycena instalacji fotowoltaicznej

Nasza obszerna wiedza branżowa w zestawieniu z doświadczeniem zawodowym naszego zespołu daje nam przewagę w solidnym realizowaniu projektów, przy utrzymaniu najwyższych standardów, bez względu na kompleksowość i okoliczności.

Specjalizujemy się w opracowywaniu oraz wprowadzaniu najnowszych zaawansowanych technologii energetycznych, w tym układów solarnych związanych z siecią, rozwiązań przechowywania energii oraz układów zasilania poza siecią.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Firmy

MK Fotowoltaika dostarcza kompleksowych rozwiązań w obszarze komercyjnych układów fotowoltaicznych.

Pomagamy nabywcom projektować i instalować systemy słoneczne dla wielu zastosowań, od mieszkalnych po duże komercyjne projekty.

Dzięki panelom fotowoltaicznym spółki mogą obniżyć koszty energii i zastosować niestandardowe rozwiązania energetyczne.

Oszczędność pieniędzy

Jeśli chcesz sfinansować instalację paneli fotowoltaicznych, MK Fotowoltaika pomoże Ci uzyskać pieniądze i informację, jak tego dokonać. Nasz zespół jest ponadto gotowy przeprowadzić Cię przez analizę oszczędności i poznać wszelkie propozycje.

Przechowywanie Energii

Systemy gromadzenia energii pomagają naszym odbiorcom wyraźnie zredukować koszty energii. Energia słoneczna i systemy gromadzenia energii są przyszłością pozyskiwania energii. Mogą one drastycznie zmniejszyć miesięczne rachunki za prąd i na dłuższą metę przyoszczędzić mnóstwo pieniędzy.

Kompetencje zespołu

Opracowujemy i wdrażamy słoneczne systemy energetyczne dla naszych nabywców. Nasze projekty i instalacje są skoncentrowane na optymalnej wydajności, wytrzymałości oraz estetyce. Zapewniamy kompleksowy monitoring wydajności, usługi projektowe i montażowe.

Zainstaluj panele słoneczne dla budynku czy firmy w Sochaczewie

Czy masz już dość wysokich rachunków za prąd? A może pragniesz zainwestować w twój biznes, który będzie dostarczał zyski przez lata? Cokolwiek to jest, nasi specjaliści z MK Fotowoltaika mogą Ci pomóc!

Panele słoneczne mogą pomóc Ci uczynić Twój dom lub firmę bardziej energooszczędną. Możesz obniżyć swoją zależność od paliw kopalnych i dzięki temu także przyoszczędzić pieniądze!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od wyceny do instalacji?

Instalacja fotowoltaiczna nie musi być kłopotliwym procesem. Jeśli zatrudnisz specjalistyczną firmę do opracowania i zainstalowania systemu dla Ciebie, całkowita procedura potrafi być przeprowadzona w ciągu kilku tygodni.

Naszym priorytetem jest maksymalnie uprościć i zminimalizować czas oczekiwania na uruchomienie instalacji.

  • Konsultacje – Nasi specjaliści będą w stanie oszacować, czy energia pozyskiwana z paneli fotowoltaicznych jest dla Państwa odpowiednia w zależności od Państwa lokalizacji i zapotrzebowania.
  • Wizyta – Dzięki wizji lokalnej będziemy w stanie wyznaczyć dokładnie wymogi, z jakimi będziemy mieć do czynienia podczas montażu oraz dla samej skuteczności instalacji.
  • Projekt – Zebraliśmy już kompletne dane, których potrzebujemy, żeby rozumieć, ile energii zużywasz w ciągu miesiąca. Nasi projektanci zaprojektują układ fotowoltaiczny, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Uprawnienia – Przed przygotowaniem instalacji trzeba uzyskać niezbędne zezwolenia – tym również się zajmiemy. Czas ten jest niezależny od nas, jednak dołożymy wszelkich starań, aby był on jak najkrótszy
  • Instalacja – Po załatwieniu formalności możemy podejść do właściwej instalacji w Państwa domu, budynku gospodarczym lub przy gruncie. Trwa to najczęściej zaledwie kilka dni.
  • Bezpłatna Energia – Po zainstalowaniu systemu energii słonecznej można od razu zacząć oszczędzać przy minimalnych lub żadnych wydatkach utrzymania.

Większość koniecznych informacji do wyceny potrafimy zdobyć przez telefon lub zdalnie, jednakże wymagana będzie też konsultacja na miejscu oraz oględziny lokalne.

Oględziny na miejscu są konieczne przed sporządzeniem projektu instalacji fotowoltaicznej. Żeby móc zweryfikować układ paneli musimy przyjrzeć się jakie jest zaciemnienie w opracowywanym miejscu instalacji, kąt i kierunek nachylenia dachu i jego profil.

Każdy przypadek jest inny, zatem zawsze pragniemy być przekonani, iż instalacja ma sens i będzie dla Ciebie uzasadniona oraz zyskowna.

W propozycji ujmiemy ewaluację instalacji, prognozy wydajności, specyfikację systemu i umowę o obszarze robót.

Do projektu konieczne są informacje na temat nachylenia dachu, jego pokrycia oraz struktury. Wszystko po to, aby projekt instalacji nie zostawiał żadnych wątpliwości przed samym montażem.

To nie jedyne parametry, które bierzemy pod rozwagę. Weryfikujemy także bliskość urządzeń elektrycznych, obciążenia, kierunki wiatru i zaciemnienie dachu oraz pamiętamy, aby instalacja była atrakcyjna.

System fotowoltaiczny będzie zaplanowany przez najlepszych ekspertów od fotowoltaiki tak, aby gwarantować oszczędności inwestorowi przez kilkadziesiąt lat.

Do przeprowadzenia montażu instalacji fotowoltaicznej czasem może być konieczne zezwolenie od władz miasta, w której posiadłość się znajduje.

Oczekiwania dotyczące uprawnień odkrywamy już na etapie oceny, stąd nie ma żadnych niespodzianek, jednakże musi to zostać dopilnowane.

Nasze doświadczenie nauczyło nas, jak dostosować proces uzyskiwania zezwoleń, dlatego jesteś w pewnych rękach.

Instalacja systemu

Panele słoneczne oraz zespół potrzebują mieć zapewniony niezawodny transport z ziemi na wysokość dachu.

Zdarzało się, że korzystaliśmy z żurawi, wyciągów, czy wózków widłowych, natomiast niejednokrotnie starczy drabina lub zwykłe rusztowanie.

Zanim zainstalujemy same panele, potrzebne będą klemy, kątowniki i uchwyty, aby cała struktura była solidna oraz bezpieczna.

Ważnym krokiem jest odpowiednie połączenie paneli odpowiednimi kablami, tak żeby prąd płynął w potencjalnie najbardziej optymalny sposób.

Nasz zespół dba o to, aby układ pracował maksymalnie produktywnie stanowiąc skoordynowany obwód z funkcjonującymi urządzeniami w sieci.

Następnie nasz specjalista ds. instalacji fotowoltaicznych połączy kablami elektrycznymi panele z falownikiem.

Na zakończenie pozostaje podłączenie reszty urządzeń oraz sprawdzenie kompletnego systemu w rzeczywistym działaniu.

Co z konserwacją?

Panele słoneczne nie mają dynamicznych części oraz wymagają nader drobnej pielęgnacji.

Powinny być oczyszczane oraz testowane co jakiś czas, może jeden lub dwa razy w roku, w zależności od aury.

Czy wykonasz to przy pomocy usług kompetentnej firmy bądź samodzielnie, nie ma większego znaczenia. Należy tylko zachować rozwagę na wysokości.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Budowa paneli fotowoltaicznych z MK Fotowoltaika Sochaczew to nadzwyczaj przystępny proces, który umożliwi Ci przyoszczędzić sporo czasu oraz pieniędzy.

W naszej kwestii leży kompletny plan i inżynieria przedsięwzięcia, a także wykonanie instalacji fotowoltaicznej.

Aby móc cieszyć się swoją własną, niezależną wytwórnią czystej energii wystarczy skontaktować się z nami, a udzielimy Ci dodatkowych informacji.

Decydując się na MK Fotowoltaika możesz śnić spokojnie. Poradzimy Ci przy jakiejkolwiek wątpliwości oraz problemie już po instalacji, jeżeli takowe wystąpią.