Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Sokołów Podlaski | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Jeżeli poszukujesz systemu energii słonecznej w rejonie mazowieckim, oddział MK Fotowoltaika z Sokoła Podlaskiego jest tu, żeby Ci pomóc.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odnalezieniu rozwiązania co do systemu fotowoltaicznego, które dopasowuje do Twoich potrzeb , a także budżetu.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika potrafi pomóc uczynić Twój lokal bądź firmę bardziej niezależną. Panele fotowoltaiczne są znakomitym sposobem na wytwarzanie energii elektrycznej bez polegania na paliwach kopalnych, a także prostym sposobem na bycie przyjaznym dla otoczenia.

panele na dachu domu

ENERGIA ZE SŁOŃCA

Systemy energii solarnej to nowoczesny a także zrównoważony sposób na zagospodarowanie promieni słonecznych. Panele fotowoltaiczne gwarantują naturalną energię dla Twojego lokalu, a także zmniejszają miesięczne rachunki za prąd.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Raz zainstalowane panele fotowoltaiczne są bardzo łatwe w utrzymaniu. Nasze systemy fotowoltaiczne są łatwe w utrzymaniu, a my nadzorujemy produkcję KWh u wszystkich naszych nabywców, żeby zapewnić ich zadowolenie.

DLA DOMU

Dzięki przejściu z tradycyjnych źródeł energii na energię solarną, zaoszczędzisz pieniądze. MK Fotowoltaika łączy solidność a także efektywność z długoletnią gwarancją. Wybierając nas, wiesz, że zyskasz najlepsze panele dla Twojego domu.

Darmowe rekomendacje dotyczące budowy fotowoltaiki

Nasza rozległa wiedza nt fotowoltaiki w powiązaniu z doświadczeniem zawodowym lokalnego zespołu umożliwia nam przewagę w bezpiecznym realizowaniu projektów wedle najwyższych standardów, niezależnie od ich wielkości.

Proponujemy pełen wachlarz rozwiązań i usług w obszarze energii solarnej, w tym systemy zasilania energią solarną podłączone do sieci, systemy przechowywania energii oraz same systemy fotowoltaiczne.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Biznesu

MK Fotowoltaika jest wiodącym dostarczycielem zarówno komercyjnych, jak również domowych systemów fotowoltaicznych.

Pomagamy nabywcom planować a także montować systemy słoneczne dla wielu zastosowań, od mieszkalnych po duże komercyjne projekty.

Dzięki panelom słonecznym firmy mogą obniżyć koszty energii a także zaimplementować nieszablonowe rozwiązania energetyczne.

Dofinansowanie

MK Fotowoltaika jest kompetentną firmą w zakresie instalacji fotowoltaicznych. Pomożemy Ci otrzymać dofinansowanie po zakończonym projekcie. Nasz zespół będzie wymagać szczegółowych informacji użycia prądu, aby zbadać Twoje aktualne wydatki a także pomóc przedstawić Ci nowatorski sposób oszczędzania dzięki energii odnawialnej.

Skład Energii

Systemy magazynowania energii pomagają zwiększyć wartość naszej inwestycji w panele fotowoltaiczne. Energia odnawialna jest oczywistą i naturalną opcją dla klasycznych źródeł energii, takich jak węgiel, ropa naftowa czy gaz.

Kompetencje zespołu

Spółka świadczy szeroki zakres usług fotowoltaicznych, elektrycznych a także strukturalnych, projektowych i wykonawczych, specjalizując się w naziemnych elektrowniach słonecznych, dachowych układach fotowoltaicznych.

Zainstaluj panele słoneczne dla domu czy firmy w Sokołowie Podlaskim

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu spółka MK Fotowoltaika ma dużą wiedzę na temat systemów fotowoltaicznych. Dostarczymy Ci najodpowiedniejsze rozwiązanie dopasowane do Twojej konkretnej sytuacji w konkurencyjnej cenie.

Sprawdź, jak panele słoneczne mogą wpłynąć na Twój dom bądź firmę i skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na bezpłatną wycenę!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od oceny do instalacji?

Jeżeli zaangażujesz profesjonalną firmę fotowoltaiczną do projektowania i instalacji systemu dla Twojego domu, możesz się cieszyć bezpłatną energią już po kilku tygodniach.

Staramy się to sprawić tak łatwym, jak to tylko możliwe dla naszych kontrahentów.

  • Wycena – Żeby zapoczątkować realizację projektu, zadzwoń do jednego z naszych doradców już dziś. Ustalimy, czy energia z instalacji fotowoltaicznej jest dla Ciebie idealna.
  • Wizja Terenowa – Musimy zrealizować dokładną analizę terenu, żeby upewnić się, że każdy czynnik został wzięty pod rozwagę.
  • Projekt – Nasi inżynierowie zastosują dane uzyskane podczas Twojej konsultacji, aby zacząć planowanie systemu fotowoltaicznego.
  • Zezwolenia – Po zorganizowaniu przez nasz zespół stosownych uprawnień, zacznie się instalacja. Nie martw się, zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby skrócić okres oczekiwania i skończyć instalację jak najszybciej.
  • Instalacja – Gdy będziemy gotowi do rozpoczęcia właściwej instalacji w Państwa budynku bądź firmie, możemy przystąpić do pracy. Od rozpoczęcia prac do ich końca nie powinno upłynąć więcej niż 3-4 dni dla konwencjonalnej instalacji do 10 kW.
  • Bezpłatna Energia – Po zainstalowaniu systemu energii solarnej można od razu zacząć oszczędzać przy małych bądź żadnych wydatkach utrzymania.

Poza wywiadem zdalnym bądź telefonicznym zwykle też umawiamy się na wizytę u Państwa, żeby ocenić konkretnie możliwości a także warunki do położenia instalacji.

Oględziny na miejscu są potrzebne przed sporządzeniem projektu instalacji fotowoltaicznej. Aby móc ocenić układ paneli musimy przyjrzeć się jakie jest zaciemnienie w opracowywanym położeniu instalacji, kąt i kierunek pochylenia dachu i jego kształt.

Nim będziemy potrafili pokazać Ci konkretną ofertę, zweryfikujemy zasadność ekonomiczną instalacji fotowoltaicznej dla Twojego przypadku a także warunków.

Poza samą wyceną instalacji fotowoltaicznej opracujemy prezentację potencjalnych oszczędności na następne lata, a także pełną specyfikację techniczną i plan postępowania krok po kroku.

Budowa każdego dachu, jego rozmiar, orientacja a także materiał są unikatowe, stąd system potrzebuje zostać opracowany przed jego instalacją.

Bierzemy ponadto pod rozwagę wszystkie obciążenia, kierunek wiatru, zaciemnienie, bliskość panelu elektrycznego a także stylistykę.

System słoneczny będzie opracowany przez najlepszych specjalistów od fotowoltaiki tak, żeby gwarantować oszczędności inwestorowi przez kilkadziesiąt lat.

Zdarza się, że prawa miejskie nakazują określonych zezwoleń na instalację systemów fotowoltaicznych, co nieznacznie przeciąga cały proces.

Punkty dotyczące takich uprawnień są już wykazywane przy projektowaniu instalacji, stąd nie stanowią one dla nas żadnego zdziwienia.

Mamy za sobą już tyle instalacji a także przypadków zdobywania zezwoleń, że okres potrzebny na ich pozyskanie jest możliwie minimalny.

Montaż instalacji

Na start budujemy bezpieczną drogę z ziemi na Twój dach.

Drabiny, dźwigi, podnośniki, rusztowania lub także wózki widłowe – korzystaliśmy z każdej z tych metod, w zależności od realiów.

Uchwyty, kątowniki, klemy to elementy bez których nie obędzie się żadna instalacja, która ma działać wiele lat z maksymalną efektywnością.

Łączenie paneli kablami w maksymalnie optymalny sposób to kolejny stopień w realizacji projektu.

Integracja z istniejącymi urządzeniami będzie stanowić obwód zdolny do uzyskiwania maksimum korzyści z energii solarnej.

Następnie nasz fachowiec ds. instalacji fotowoltaicznych scali kablami elektrycznymi panele z falownikiem.

Do finalizacji przedsięwzięcia należy podłączyć inwerter z resztą urządzeń, a następnie zweryfikować, czy wszystko idzie zgodnie z planem.

Konserwacja

Panele słoneczne nie mają ruchomych części oraz wymagają bardzo ograniczonej pielęgnacji.

Rekomenduje się jednak, żeby panele słoneczne czyścić minimum raz w roku, żeby utrzymywały maksymalną wydajność.

Samą usługę czyszczenia paneli fotowoltaicznych możesz zrobić samodzielnie bądź wynajmując firmę specjalizującą się w restauracji paneli.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Dzięki fachowcom z MK Fotowoltaika zaoszczędzisz pieniądze, czas a także będziesz mógł się cieszyć ze swojej domowej odnawialnej energii.

Zajmiemy się wszystkim od pierwotnego zarysu, przez specyfikację, aż po sam montaż oraz uruchomienie.

Odnawialna oraz darmowa energia jest na wyciągnięcie ręki w ciągu zaledwie paru tygodni.

Po przeprowadzeniu instalacji służymy nieprzerwanie pomocą, więc jeśli będziesz mieć jakiekolwiek zapytania bądź problemy, jesteśmy do dyspozycji.