Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Sopot | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Mamy ponad 20-letnie doświadczenie w branży oraz wzorowy przebieg realizacji. Sprawia to, że MK Fotowoltaika przoduje jako firma oferująca klientom najlepszych fachowców od energii solarnej na terenie Sopotu i okolic.

Szybki i łatwy kontakt z naszymi wykonawcami, pozwoli Ci jeszcze dzisiaj wybrać idealne panele fotowoltaiczne dla Twojego domu.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

Razem z nami, wszyscy klienci mogą pewnym krokiem wejść w XXI wiek i zacząć korzystać z odnawialnej, ekologicznej i tańszej energii słonecznej.

KOMPLEKSOWY SERWIS

Nasi specjaliści projektują nowoczesne instalacje w celu zapewnienia najwyższej jakości montażu, umożliwiającego zwrot kosztów inwestycji w krótkim czasie.

LOKALNA SPOŁECZNOŚĆ

Naszym celem jest wsparcie mieszkańców Sopotu i okolic tak, by stały się regionem przyjaznym środowisku i zorientowanym na odnawialne źródła energii. Pragniemy osiągnąć ten cel poprzez skupienie uwagi na potrzebach społeczności i otrzymywanie doskonałych referencji od klientów, zadowolonych z naszych usług.

Bezpłatne doradztwo w kwestii instalacji fotowoltaicznej

Inwestycja w energię solarna umożliwi znaczące oszczędności w budżecie domowym.

Dzięki oferowanym przez nas bezpłatnym konsultacjom i wycenom, możemy szybko ocenić możliwości Twojego gospodarstwa domowego i oszacować jak dużo oszczędzisz dzięki instalacji solarnej.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej firmy

Dowiedz się również jaka jest opłacalność inwestycji w panele słoneczne dla Twojej firmy.

Współpracujący z nami wykonawcy zapewniają pełen wachlarz usług: konsultacje, wykonanie projektu oraz profesjonalny montaż.

Dzięki tej kompleksowej obsłudze możesz być spokojny o zwrot kosztów inwestycji w energię słoneczną.

Oszczędź pieniądze

Wbrew nieuzasadnionym opiniom, energia słoneczna nie jest droga. Koszty jakie poniesiesz za energię słoneczną, będą z pewnością nieporównywalnie niższe od kwot na starych rachunkach za prąd. Zwrot z inwestycji w instalację fotowoltaiczną otrzymasz już po 5-7 latach. Zadzwoń i sprawdź aktualne dotacje unijne dla osób prywatnych, co pozwoli rozwiać ostatnie wątpliwości.

Niezawodna moc

Systemy fotowoltaiczne są zasadniczo bezobsługowe. Działają wydajnie przez wiele lat, dostarczając użytkownikom ekologiczną energię. Zapewniamy czystą energię słoneczną na długie lata i obsługę doświadczonych specjalistów, mających 20-letnie doświadczenie w fotowoltaice.

Zalety instalacji fotowoltaicznych

Energia słoneczna stanowi odnawialne oraz ekologiczne rozwiązanie, jeśli chodzi o źródeł energii elektrycznej. Obecnie wdrażanie ekologicznych inwestycji jest znacznie prostsze niż było jeszcze kilka lat temu. Co więcej, pozyskiwanie energii słonecznej jest dziś zwyczajnie tańsze niż czerpanie energii z elektrowni. Instalacja nowoczesnych paneli fotowoltaicznych umożliwia nie tylko ochronę środowiska, ale również duże oszczędności.

Zamów panele słoneczne do domu lub firmy w Sopocie

MK Fotowoltaika to firma istniejąca by pomóc Ci wybrać najlepszy sprzęt, niezależnie od tego czy chciałbyś oszczędzić na energii elektrycznej w budżecie domowym, czy inwestować w rozwój swojej firmy.

Powiemy w jaki sposób panele fotowoltaiczne przyniosą korzyści dla Twojego domu lub biznesu. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś i zamów bezpłatną konsultację!

instalator montujący panele słoneczne

Konsultanci ds. Fotowoltaiki, a nie sprzedawcy

Zawsze jesteśmy zorientowani na Twoje indywidualne potrzeby dlatego projektujemy instalacje fotowoltaiczne, które skutecznie obniżą domowe koszty.

Weźmiemy pod uwagę Twoje możliwości finansowe i wszelkie ograniczenia by zaproponować właściwe i unikalne rozwiązanie.

Doradcy w naszej firmie są doskonale wyszkoleni i znają się doskonale na swoim fachu.

Dołożą wszelkich starań by przedstawić nasze produkty efektywności elektrycznej, dzięki którym zaoszczędzisz dziesiątki tysięcy z

łotych.Współpracujemy tylko z wykwalifikowanymi fachowcami, dzięki którym zapoznasz się z najlepszymi ofertami i produktami.

Nasze zadanie, to zmniejszenie Twoich rachunków!

Zaprojektowany dla Ciebie

Przykładamy ogromną wagę do Twoich indywidualnych preferencji i możliwości.

W związku z tym, każdy nasz system, niezależnie czy domowy czy komercyjny jest projektowany na Twoje zamówienie.

Najlepsi inżynierowie stworzą, bezawaryjny system, który pozwoli na maksymalną produkcję przy minimalnych kosztach.

Co zapewniamy?

 • Niższy rachunek za energię
 • Uniezależnienie od prądu pozyskiwanego z elektrowni
 • Bezawaryjność systemów
 • Znacznie bardziej ekologiczny styl życia
 • Gwarancję jakości produktów
 • Możliwość dofinansowania
 • Profesjonalną obsługę i pomoc na każdym etapie współpracy

Oferujemy pełen zakres usług

Uzgodnij z nami szczegóły i niczym się nie martw.

Wszystkim się zajmiemy, od projektu i montażu, po przegląd zainstalowanych urządzeń.

Nie pod-zlecamy żadnej części montażu.

Zawsze regularnie informujemy Cię o naszych działaniach i kolejnych etapach realizacji.

Dlaczego akurat my?

 • Jesteśmy profesjonalistami
 • Zapoznamy Cię ze specyfiką instalacji solarnych i podpowiemy jak dobrać ogniwa fotowoltaiczne do Twojego domu lub firmy
 • Zawsze mieścimy się w wyznaczonych terminach
 • Pracujemy tylko na najlepszych materiałach
 • Posiadamy zespół pracowników znających się na swoim fachu, którzy zawsze chętnie rozwieją Twoje wątpliwości.

MISJA

Nasza misja skupia się na zapewnieniu klientom z Sopotu i okolic, obsługi na najwyższym możliwym poziomie.

Wykonawcy wypełniają powierzone im zadania profesjonalnie, w oparciu o szczegółowy program kontroli jakości, co umożliwia wykonanie pracy w zgodzie z przyjętymi standardami.

Dokładamy wszelkich starań by nasi klienci uzyskali stuprocentową satysfakcję z naszych usług.

Wszystkie umowy traktujemy na zasadzie partnerstwa, w poszanowaniu wzajemnych relacji i potrzeb.

NASZE USŁUGI

Usługi związane z fotowoltaiką, oferowane przez naszych dostawców są kompleksowe i skierowane bezpośrednio do mieszkańców Sopotu i okolic.

Zespół inżynierów opracowuje wydajne systemy, oparte na parametrach zgodnych z potrzebami naszych klientów.

Jeśli zamieszkujesz obszar, na którym zdarzają się awarie sieci energetycznych, możemy zaproponować generatory zapasowego zasilania oraz bateryjne rozwiązania.

Dzięki temu, już nigdy więcej nie zostaniesz zaskoczony przez nagły brak elektryczności.

Napisz do nas bądź zadzwoń by umówić się na bezpłatną konsultację, bez żadnych zobowiązań.

Wyjaśnimy Ci jak działają panele fotowoltaiczne oraz dlaczego warto je zainstalować w gospodarstwie domowym i/lub firmie.

DOFINANSOWANIE

Martwisz się o zbyt wysokie koszty takiej inwestycji? Na szczęście możesz liczyć na atrakcyjne dofinansowanie.

Polska do 2020 roku musi dostosować się do wytycznych Unii Europejskiej w zakresie wykorzystania odnawialnych źródeł energii.

W związku z tym, musimy znacznie zmniejszyć emisję CO2 i zadbać o to, by pozyskiwać energię z źródeł ekologicznych jak wiatraki czy panele słoneczne.

Na chwilę obecną tylko 11% energii pochodzi ze źródeł odnawialnych.

Dlatego też powstał system dofinansowań dla osób prywatnych, które chciałyby skorzystać z instalacji solarnych, ale nie mają na to wystarczających środków.

Biorąc pod uwagę dofinansowanie, przy korzystaniu z instalacji fotowoltaicznej będziesz mógł odnotować zwrot kosztów za energię, już po 7 latach od montażu.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Wierzymy w społeczność

Naszym celem i misją jest umożliwienie społecznościom uniezależnienia się od energii dostarczanej z tradycyjnych elektrowni.

Staramy się docierać do mieszkańców Sopotu, ale również całego województwa pomorskiego, ponieważ jesteśmy przekonani, że nasze projekty zapewniając tańszą energię i bardziej ekologiczne podejście do życia, równocześnie łączą społeczność i stworzą otaczającą nas rzeczywistość, bardziej przyjazną do życia.