Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Sosnowiec | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

MK Fotowoltaika przoduje jako firma polecająca swoim klientom najlepszych specjalistów od paneli słonecznych na terenie Sosnowca i jego okolic, dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w branży oraz nienagannie przebiegającym realizacjom. 

Z naszymi wykonawcami jesteś w stanie wybrać odpowiednie panele słoneczne dla Twojego budynku jeszcze dziś. Kontakt z nimi jest szybki, łatwy i przyjemny.

panele na dachu domu

ENERGIA EKOLOGICZNA

Dzięki korzystaniu z ekologicznej, tańszej i odnawialnej energii solarnej, nasi klienci wchodzą pewnym krokiem w XXI wiek, nie martwiąc się o swoją energię.

PROFESJONALNY SERWIS

Długotrwały zwrot kosztów Twojej inwestycji umożliwia najlepsza jakość montażu i opracowane przez naszych fachowców nowoczesne rozwiązania instalacyjne.

DOBRO OGÓŁU

Najlepsze referencje od klientów, zadowolonych z naszych usług, są wynikiem skupienia się przez nas na potrzebę całej społeczności. Chcielibyśmy unowocześnić Sosnowiec i jego okolice, i osiągnąć cel jakim jest zorientowanie na odnawialne źródła energii i zmianę obszaru na jak najbardziej przyjazny środowisku.

Bezpłatne doradztwo w kwestii instalacji solarnej

Prowadzimy darmowe konsultacje i wyceny, dzięki którym możemy szybko ocenić możliwości Twojego gospodarstwa domowego i oszacować jak dużo zaoszczędzisz dzięki korzystaniu z instalacji słonecznej.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojego biznesu

Sprawdź opłacalność inwestycji w panele solarne dla Twojej firmy.

 

Konsultacje, wykonanie projektu oraz solidny montaż stanowią pełen wachlarz usług, jakie zapewniają nasi doświadczeni fachowcy, z którymi współpracujemy od lat. Dzięki takiej kompleksowej obsłudze z całą pewnością nie musisz się obawiać o zwrot kosztów inwestycji w energię słoneczną.

Duża oszczędność

Powszechnie mówi się, że energia słoneczna jest droga. Nic bardziej mylnego, ponieważ koszty jakie poniesiesz za energię solarną, będą zdecydowanie nieporównywalne do kwot na Twoich starych rachunkach za prąd. Jeśli nadal się zastanawiasz zadzwoń i sprawdź aktualne dotacje unijne dla osób prywatnych.

Energia na lata

Zapewniamy czystą energię słoneczną na lata oraz obsługę doświadczonych wykonawców, mających 20-letnie doświadczenie w fotowoltaice. Dzięki nim systemy fotowoltaiczne nie potrzebują dodatkowej obsługi oraz działają przez wiele lat, dostarczając użytkownikom ekologiczną energię słoneczną.

Korzyści z energii słonecznej

Pozyskiwanie energii słonecznej na tę chwilę jest o wiele tańsze niż czerpanie energii z elektrowni. Poza tym wdrażanie ekologicznych inwestycji jest o wiele prostsze niż jeszcze do niedawna. Dodatkowo energia słoneczna jest odnawialnym i ekologicznym źródłem, co za tym wszystkim idzie, możemy jednocześnie chronić nasze środowisko oraz dużo zaoszczędzić.

Mieszkasz lub pracujesz w Sosnowcu lub okolicach? Jeszcze dziś możesz umówić się na konsultacje

Firma MK Fotowoltaika powstała po to, by pomóc Ci wybrać odpowiedni sprzęt, niezależnie od tego czy chcesz go zamontować w swoim domu, czy budynku firmowym. 

Chcesz się dowiedzieć jak wiele korzyści przyniesie Ci montaż paneli fotowoltaicznych? Skontaktuj się z nami jeszcze dziś i zamów bezpłatną konsultację!

instalator montujący panele słoneczne

Doradzamy w kwestiach energii słonecznej – a nie sprzedajemy

Aby zaprojektować odpowiednią instalację fotowoltaiczną, która skutecznie obniży Twoje domowe koszty, musimy wziąć pod uwagę wszystkie Twoje potrzeby, możliwości finansowe oraz wszelkie ograniczenia. Po takiej analizie będziemy w stanie zaproponować najlepsze rozwiązanie.

Z najlepszymi ofertami i produktami zapoznasz się dzięki naszym doświadczonym fachowcom, którzy są doskonale wyszkoleni i znają się na swoim fachu. To oni dołożą wszelkich starań by przedstawić dokładnie nasze produkty efektywności elektrycznej. Naszym celem jest zmniejszenie Twoich rachunków i ilości zużywanej na co dzień energii.

Projektujemy specjalnie dla Ciebie

Każdy z naszych systemów, niezależnie czy używany do celów prywatnych, czy też komercyjnych, jest projektowany na zamówienie. Ważne są dla nas Twoje indywidualne preferencje. Nasi najlepsi inżynierowie stworzą doskonały, bezawaryjny system, który pozwoli na maksymalną produkcję energii słonecznej przy minimalnych kosztach.

Co możemy Ci zapewnić?

 • Uniezależnienie od prądu pozyskiwanego z elektrowni
 • Profesjonalną obsługę i pomoc na każdym etapie współpracy
 • Niższy rachunek za energię
 • Bezawaryjność
 • Bardziej ekologiczny styl życia
 • Możliwości dofinansowania
 • Gwarancje jakości produktów

Zapewniamy kompleksową obsługę

Nie martw się o nic! Wystarczy, że uzgodnisz z nami istotne szczegóły, a my zajmiemy się całą resztą. Zaczynając od projektu i montaż, a kończąc na przeglądzie zainstalowanych urządzeń. Wszystko robimy sami i zawsze regularnie będziemy Cię informować o naszych działaniach i kolejnych etapach realizacji. Dlaczego akurat my?

 • Współpracujemy z fachowcami z wieloletnim doświadczeniem, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania
 • Jesteśmy doświadczonymi profesjonalistami
 • Wykorzystujemy tylko najlepsze materiały
 • Pracujemy sprawnie i szybko oraz trzymamy się terminów
 • Przedstawimy Tobie specyfikę instalacji solarnych i doradzimy jak dobrać ogniwo fotowoltaiczne dla Twojego budynku

MISJA

Naszym zadaniem i misją jest zapewnienie klientom z Sosnowca i okolic obsługi na najwyższym poziomie.

Nasi wykonawcy wypełniają swoje zadania z największa troską i zaangażowaniem. Wykonanie pracy w zgodzie z przyjętymi standardami umożliwia oparcie się o kompleksowy program kontroli jakości. Chcemy, by nasi wszyscy klienci byli zadowoleni stuprocentowo z naszych usług, dlatego wszystkie umowy traktujemy na zasadzie partnerstwa, z poszanowaniem wzajemnych relacji i potrzeb.

NASZE USŁUGI

Zespół najlepszych specjalistów opracowuje doskonałe jakościowo systemy, oparte na parametrach zgodnych z potrzebami naszych klientów.

Usługi związane z fotowoltaiką, oferowane przez naszych dostawców są kompleksowe i skierowane bezpośrednio do mieszkańców Sosnowca i jego okolic.

W przypadku, gdy zamieszkujesz obszar, na którym co jakiś czas występują niespodziewane przerwy w dostawie energii elektrycznej, proponujemy generatory zapasowego zasilania oraz bateryjne rozwiązania. Dzięki takiemu rozwiązaniu, nigdy więcej nie zostaniesz zaskoczony przez nagły brak elektryczności.

Zapewniamy możliwość bezpłatnej konsultacji, bez żadnych dodatkowych zobowiązań.

Wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz wiadomość. Wytłumaczymy Ci na jakich zasadach działają panele fotowoltaiczne oraz dlaczego warto je zamontować w gospodarstwie domowym i/lub swojej firmie.

DOFINANSOWANIE

Martwią Cię bardzo wysokie koszty? Bez obaw. Możesz liczyć na dofinansowanie unijne. Do 2020 roku Polska musi dostosować się do wytycznych Unii Europejskiej odnośnie wykorzystania odnawialnych źródeł energii. Musimy, więc znacznie ograniczyć emisję CO2 i troszczyć się o to, by pozyskiwać energię ze źródeł ekologicznych takich jak wiatraki czy panele słoneczne. W tym momencie tylko 11% energii pochodzi ze źródeł odnawialnych. Dlatego istnieje system dofinansowań dla osób prywatnych, które nie mają na to wystarczających środków finansowych, a chciałaby skorzystać z instalacji solarnej. Biorąc pod uwagę dofinansowanie, przy używaniu instalacji fotowoltaicznej będziesz mógł odnotować rzeczywisty zwrot kosztów za energię, już nawet po 7 latach od montażu.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Wierzymy w społeczność

Nasza misją jest ograniczenie czerpania energii z elektrowni przez społeczność Sosnowca, ale również całego województwa śląskiego.

laczego? Jesteśmy zdania, że nasze projekty zapewniają oczywiście tańszą energię i bardziej ekologiczne podejście do życia, ale również chronią i zmieniają środowisko wokół nas na coraz bardziej przyjazne do życia dla wszystkich.