Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Stalowa Wola | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Oddział MK Fotowoltaika z eStalowej Woli jest po to, żeby Ci pomóc. Jesteśmy spółką zajmującą się energią solarną, która od lat realizuje działalność na terenie województwa podkarpackiego.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w wyszukaniu rozwiązania co do układu fotowoltaicznego, które dostosowuje się do Twoich potrzeb i budżetu.

MK Fotowoltaika gwarantuje lokalnym odbiorcom doskonałej jakości system energii solarnej, który wypełnia wszelkie wymagania projektowe.

panele na dachu domu

ENERGIA ZE SŁOŃCA

Układy energii fotowoltaicznej to innowacyjny i stabilny sposób na wykorzystanie promieni słonecznych. Panele fotowoltaiczne gwarantują czystą energię dla Twojego budynku, a ponadto redukują comiesięczne rachunki za prąd.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Budowa paneli fotowoltaicznych to pojedyncza inwestycja, która będzie służyć przez dziesięciolecia. Nasi klienci nie muszą się niepokoić o konserwację swoich systemów domowych, gdyż monitorujemy KWh, które system wytworzył.

DLA DOMU

Przejście na energię solarną to odpowiedzialna inwestycja, która pozwoli Ci przyoszczędzić pieniądze i posłuży środowisku. MK Fotowoltaika łączy sumienność i skuteczność z długoterminową gwarancją. Wybierając nas, wiesz, że dostaniesz najodpowiedniejsze panele dla swojego domu.

Bezpłatne konsultacje dotyczące instalacji fotowoltaiki

Jesteśmy zespołem fachowców, którzy są w stanie podjąć się każdego projektu. Posiadamy kompetencję i doświadczenie potrzebne do tego, żeby Twój projekt został wykonany zgodnie z najwyższymi wzorcami.

Specjalizujemy się w zakładaniu i wdrażaniu najnowszych technik energetycznych, w tym systemów słonecznych podłączonych do sieci, rozwiązań w obszarze magazynowania energii i dostarczania energii elektrycznej.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Przemysłu

MK Fotowoltaika jest wiodącym dostawcą zarówno komercyjnych, jak również domowych systemów słonecznych.

Pomagamy konsumentom planować i instalować układy słoneczne dla wielu zastosowań, od mieszkalnych po duże komercyjne projekty.

Podczas gdy wykorzystanie energii elektrycznej rośnie, panele solarne są dostępniejsze i bardziej wydajne niż kiedykolwiek wcześniej. Przyszłość energii słonecznej maluje się w pozytywnych barwach.

Ocena korzyści

MK Fotowoltaika jest kompetentną firmą w obszarze instalacji fotowoltaicznych. Pomożemy Ci otrzymać dofinansowanie po skończonym projekcie. Nasz oddział będzie wymagać dokładnych informacji użycia prądu, żeby przeanalizować Twoje bieżące koszty i pomóc pokazać Ci innowacyjny sposób oszczędzania dzięki energii odnawialnej.

Skład Energii

Dla wielu organizacji nasze układy magazynowania energii pomagają zwiększyć wartość ich inwestycji w panele słoneczne. Energia odnawialna to przyszłość. Nawet w obliczu ryzyka przemianami klimatycznymi, będzie ona nadal stosowana w coraz szerszym stopniu.

Zespół Ekspertów

Opracowujemy i wdrażamy dla naszych odbiorców fotowoltaiczne układy energetyczne. Nasze projekty i instalacje są ukierunkowane na perfekcyjną wydajność, wytrzymałość i estetykę. Dostarczamy kompletne wykonawstwo projektów komercyjnych, przemysłowych, rolniczych, domowych i użytkowych.

Zainstaluj panele słoneczne dla budynku czy firmy w Stalowej Woli

Niezależnie od tego, czy pragniesz uwolnić się od wysokich miesięcznych rachunków za energię, czy też zainwestować w swój biznes, który będzie gwarantował zyski przez wiele lat, fachowcy z MK Fotowoltaika uproszczą Ci to działanie.

Jesteśmy firmą zajmującą się energią słoneczną, która specjalizuje się w pomaganiu naszym kontrahentom w umieszczaniu paneli fotowoltaicznych na ich nieruchomościach. Chętnie pomożemy Ci zaoszczędzić pieniądze i poprawić jakość życia poprzez optymalizację ilości energii produkowanej przez Twoją prywatną elektrownię elektryczną.

instalator montujący panele słoneczne

Wycena oraz instalacja – krok po kroku

Instalacja fotowoltaiczna nie musi być złożonym procesem. Jeżeli zaangażujesz kompetentną spółkę do zaprojektowania i zainstalowania układu dla Ciebie, kompletna procedura potrafi być wykonana w ciągu kilku tygodni.

Naszym zadaniem jest sprawienie, żeby włączenie instalacji było tak proste oraz szybkie, jak to tylko możliwe.

  • Rekomendacje – Zadzwoń do nas już dziś, żeby rozpocząć rozmowę na temat Twojego projektu instalacji fotowoltaicznej.
  • Wizja Lokalna – Będziemy musieli sprawdzić Państwa budynek i ocenić parametry instalacji w sposób maksymalnie drobiazgowy.
  • Plan – Uzbieralibyśmy już wszelkie dane, których potrzebujemy, żeby rozumieć, ile energii użytkujesz w ciągu dnia. Nasi projektanci rozplanują system fotowoltaiczny, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Pozwolenia – Zanim będziemy w stanie zapoczątkować prace instalacyjne konieczne będzie także zdobycie stosownych uprawnień. Nasz zespół jest niezawodny także pod tym kątem oraz może skrócić czas oczekiwania do minimum.
  • Montaż – Po załatwieniu formalności możemy podejść do właściwej instalacji w Państwa domu, budynku przemysłowym lub przy gruncie. Trwa to zwykle zaledwie kilka dni.
  • Oszczędność – System energii słonecznej to doskonała inwestycja, która potrafi dostarczyć Ci natychmiastowe korzyści pieniężne i rozwiązania przyjazne dla środowiska.

Przed sporządzeniem planu projektu niezbędna będzie jeszcze wizytacja na miejscu, żeby uzyskać wszystkie konieczne dane, których nie sposób sprecyzować w rozmowie telefonicznej.

Będąc na miejscu potrafimy bezpośrednio zweryfikować kształt dachu, zaciemnienie, kierunek a także kąt pochylenia dachu. Wszelkie te czynniki mają wpływ na projekt instalacji fotowoltaicznej.

Nim będziemy umieli przedstawić Ci konkretną ofertę, zweryfikujemy zasadność ekonomiczną instalacji fotowoltaicznej dla Twojego przypadku i warunków.

Na ofertę złoży się dokładna analiza efektywności i oszczędności, techniczna specyfikacja instalacji a także już dokładna wycena wraz z rozplanowaniem koniecznych czynności do wykonania.

Musimy też zweryfikować precyzyjnie wszystkie parametry dachu, takie jak położenie, materiał lub rozmiar, żeby przygotować idealny projekt pod instalację.

To nie jedyne parametry, które bierzemy pod rozwagę. Sprawdzamy także bliskość urządzeń elektrycznych, obciążenia, kierunki wiatru i zaciemnienie dachu oraz pilnujemy, żeby instalacja była estetyczna.

System fotowoltaiczny będzie rozplanowany przez najsolidniejszych speców od fotowoltaiki tak, żeby gwarantować oszczędności inwestorowi przez kilkadziesiąt lat.

Zdarza się, że uregulowania publiczne wymagają specjalnych uprawnień na konstrukcję systemów słonecznych, co nieznacznie wydłuża cały proces.

Fakty dotyczące takich pozwoleń są już określane przy opracowywaniu instalacji, zatem nie przedstawiają one dla nas żadnego zdziwienia.

Cały proces pozyskania upoważnień nie musi trwać długo. Dzięki naszemu doświadczeniu rekordowo skracamy czas wyczekiwania.

Instalacja układu

Niezbędnym elementem przed samym montażem jest bezpieczna metoda transportu paneli na dach obiektu.

Zdarzało się, że korzystaliśmy z żurawi, podnośników, lub wózków widłowych, aczkolwiek nierzadko starczy drabina lub zwykłe rusztowanie.

Rozpoczniemy montaż okuć, później ustawimy szyny, a potem zabezpieczymy też panele.

Gdy wszystko zostanie zamontowane zgodnie z naszymi projektami, połączymy panele kablami.

Wymagana jest tutaj ogromna kompetencja, żeby obwody były skoordynowane pod maksymalną wydajność układu.

Do falownika również potrzebne będzie pociągnięcie kabli z dachu, czym zajmie się nasz ekspert ds. fotowoltaiki.

Ostatnie etapy to konsolidacja wszelkich urządzeń oraz precyzyjne pomiary działania skończonej instalacji, tak żeby program produkcji energii przewidziany w projekcie był w całości realizowany.

Co z konserwacją?

Skomplikowana konserwacja paneli słonecznych nie jest pożądana, bowiem te przytwierdzone są na stałe.

Jedyną rzeczą, zależną od pogody, o którą powinniśmy zadbać jest ich oczyszczanie raz lub 2 razy do roku.

Możesz to wykonać osobiście ewentualnie skorzystać z naszych usług w obszarze renowacji paneli słonecznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Dzięki fachowcom z MK Fotowoltaika zaoszczędzisz pieniądze, czas i będziesz mógł się cieszyć ze swojej domowej odnawialnej energii.

Kompletny proces to nie tylko sama instalacja, ale także projektowanie oraz organizowanie zezwoleń, z czym ewidentnie także pomagamy.

Odnawialna oraz darmowa energia jest na wyciągnięcie ręki w ciągu zaledwie kilku tygodni.

Po przeprowadzeniu instalacji służymy zawsze pomocą, zatem jeżeli będziesz mieć jakieś pytania lub dylematy, jesteśmy do dyspozycji.