Szukaj
Close this search box.

Fotowoltaika Stargard | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne | Ogniwa Słoneczne

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Stargard | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Mamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży oraz nienaganny przebieg realizacji. Sprawia, że MK Fotowoltaika przoduje jako firma polecająca klientom najlepszych fachowców systemów fotowoltaicznych na terenie Stargardu i okolic.

Zapewniamy wyjątkowo szybki i łatwy kontakt z naszymi wykonawcami, co pozwoli Ci jeszcze dziś wybrać idealne panele solarne dla Twojego domu.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

Dzięki naszym instalacjom nasi klienci mogą pewnym krokiem wejść w XXI wiek i zacząć korzystać z ekologicznej, odnawialnej i przede wszystkim tańszej energii słonecznej.

KOMPLEKSOWY SERWIS

Pracownicy MK Fotowoltaika opracowują nowoczesne rozwiązania instalacyjne, by zapewnić najlepszą jakość montażu, gwarantującą szybki zwrot kosztów poniesionych na tę inwestycję.

LOKALNA SPOŁECZNOŚĆ

Nasza intencją jest unowocześnienie Pruszcza Gdańskiego i okolic tak, by stały się obszarem przyjaznym środowisku, zorientowanym na odnawialne źródła energii. Osiągamy ten cel poprzez skupienie uwagi na potrzebach społeczności oraz otrzymywanie najlepszych referencji od lokalnych klientów, zadowolonych z naszych usług.

Bezpłatne doradztwo w kwestii instalacji fotowoltaicznej

Inwestycja w energię słoneczną to sposób na bardzo duże oszczędności w budżecie domowym.

Dzięki bezpłatnym konsultacjom i wycenom, które oferujemy, możemy szybko ocenić możliwości Twojego gospodarstwa domowego oraz oszacować jak dużo oszczędzisz dzięki instalacji solarnej.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej firmy

Sprawdź również opłacalność inwestycji w panele słoneczne dla Twojego biznesu.

Współpracujący z nami wykonawcy, będący od lat w branży fotowoltaicznej, zapewnią Ci kompleksowy wachlarz usług: konsultacje, wykonanie projektu oraz profesjonalny montaż.

To właśnie dzięki takiej kompleksowej obsłudze możesz być pewien zwrotu kosztów inwestycji w energię słoneczną.

Oszczędź pieniądze

Wbrew nierzadkim opiniom, energia słoneczna jest wyjątkowo tania. Koszty jakie poniesiesz w procesie pozyskiwania energii słonecznej, będą nieporównywalnie niższe od kwot na dotychczasowych rachunkach za prąd. Zwrot z inwestycji w panele słoneczne nastąpi więc już po 5-7 latach. Nadal masz wątpliwości? Zadzwoń i sprawdź aktualne dotacje unijne dla osób prywatnych.

Niezawodna moc

Instalacje fotowoltaiczne działają bezobsługowo. Funkcjonują sprawnie przez wiele lat, dostarczając użytkownikom ekologiczną energię. Zapewniamy czystą energię słoneczną na długie lata oraz obsługę instalacji przez doświadczonych wykonawców z 20-letnim doświadczeniem w fotowoltaice.

Zalety instalacji fotowoltaicznych

Słońce stanowi niewyczerpalne i ekologiczne źródło energii, które możemy dziś efektywnie wykorzystywać. Wdrażanie ekologicznych inwestycji jest obecnie o wiele łatwiejsze niż było w latach ubiegłych. Poza tym, pozyskiwanie energii słonecznej jest na tę chwilę zdecydowanie tańsze niż czerpanie energii z tradycyjnych elektrowni. Instalacja paneli fotowoltaicznych umożliwia nie tylko ochronę środowiska, ale również duże, wymierne oszczędności.

Zamów panele słoneczne do domu lub firmy w Stargardzie

Nasza firma istnieje po to, by fachowo doradzić Ci przy wyborze najlepszego sprzętu, niezależnie od tego czy chciałbyś oszczędzić na prądzie w budżecie domowym, czy firmowym.

Powiemy się w jaki sposób panele fotowoltaiczne przyniosą korzyści dla Twojego domu lub przedsiębiorstwa. Skontaktuj się z nami koniecznie i zamów bezpłatną konsultację!

instalator montujący panele słoneczne

Konsultanci ds. Fotowoltaiki, a nie sprzedawcy

Punktem wyjścia naszych działań jest identyfikacja Twoich potrzeb, aby zaprojektować instalacje fotowoltaiczne tak, by skutecznie obniżyły domowe koszty.

Bierzemy pod uwagę możliwości finansowe naszych klientów oraz ewentualne ograniczenia by zaproponować najbardziej korzystne rozwiązanie.

Doradcy w naszej firmie są doskonale wyszkoleni i znają się na swoim fachu.

Dołożą wszelkich starań by zapoznać Cię dokładnie z naszymi produktami efektywności elektrycznej, dzięki którym zaoszczędzisz dziesiątki tysięcy złotych.

Współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowanymi fachowcami, dzięki którym zapoznasz się z najlepszymi ofertami i produktami.

Nasze zadanie to zmniejszenie Twoich rachunków i ilości zużywanej energii elektrycznej.

Zaprojektowany dla Ciebie

Przykładamy dużą wagę do Twoich indywidualnych preferencji i oczekiwań.

W związku z tym, każdy projektowany przez naszych pracowników system, niezależnie czy domowy czy komercyjny jest projektowany specjalnie na zamówienie.

Najlepsi inżynierowie zaprojektują doskonały, bezawaryjny system, który pozwoli na maksymalną produkcję przy minimalnych kosztach.

Co możemy Ci zapewnić?

 • Niższe rachunki za energię elektryczną
 • Bezawaryjność instalacji
 • Zmniejszenie obciążenia dla środowiska
 • Gwarancję wysokiej jakości produktów
 • Możliwość uzyskania dofinansowania na inwestycję
 • Uniezależnienie od prądu pozyskiwanego z elektrowni
 • Profesjonalną obsługę i pomoc na wszystkich etapach współpracy

Zapewniamy kompleksową obsługę

Uzgodnij z nami wszystkie szczegóły, a następnie pozwól działać.

Wszystkim zajmiemy się my – od projektu i montażu, po przegląd zainstalowanych urządzeń.

Nie podzlecamy żadnej części montażu. Zawsze regularnie będziemy informować Cię o naszych działaniach oraz kolejnych etapach realizacji.

Dlaczego wybrać akurat nas?

 • Jesteśmy profesjonalistami z dużym doświadczeniem
 • Zapoznamy Cię ze specyfiką instalacji fotowoltaicznych i doradzimy jak dobrać ogniwa do Twojego domu lub firmy
 • Jesteśmy zawsze terminowi
 • Wykorzystujemy wyłącznie najlepsze materiały
 • Posiadamy zespół pracowników znających się na swoim fachu, którzy zawsze chętnie rozwieją Twoje wątpliwości.

MISJA

Nasza misja to zapewnienie klientom ze Stargardu i okolic obsługi na najwyższym poziomie.

Nasi wykonawcy są zawodowcami, pracują z największą starannością oraz w oparciu o kompleksowy program kontroli jakości, co umożliwia wykonanie pracy w zgodzie z przyjętymi standardami.

Dbamy by nasi klienci uzyskali stuprocentową satysfakcję z naszych usług.

Działamy na zasadzie partnerstwa, w poszanowaniu wzajemnych oczekiwań.

NASZE USŁUGI

Usługi związane z instalacjami fotowoltaicznymi, oferowane przez naszych dostawców są kompleksowe i skierowane bezpośrednio do mieszkańców Stargardu oraz okolic.

Zespół naszych specjalistów codziennie projektuje doskonałe jakościowo systemy, oparte na parametrach zgodnych z potrzebami klientów.

Jeśli zamieszkujesz obszar, na którym mają miejsce okresowe przerwy w dostawie energii elektrycznej, możemy Ci zaproponować generatory zapasowego zasilania oraz rozwiązania bateryjne.

Dzięki temu już nie zostaniesz zaskoczony przez nagły brak elektryczności.

Napisz do nas bądź zadzwoń, by umówić się na bezpłatną konsultację, bez żadnych zobowiązań.

Wyjaśnimy dokładnie na jakich zasadach działają panele fotowoltaiczne oraz dlaczego warto je zainstalować w gospodarstwie domowym i/lub firmie.

DOFINANSOWANIE

Jeśli martwisz się o wysokie koszty, zupełnie niepotrzebnie. Obecnie możesz liczyć na atrakcyjne dofinansowania.

Polska do 2020 roku musi dostosować się do wytycznych Unii Europejskiej odnośnie wykorzystania odnawialnych źródeł energii.

W związku z tym, konieczne jest ograniczenie emisji dwutlenku węgla. Można to zrobić właśnie pozyskując energię ze źródeł ekologicznych takich jak panele słoneczne lub wiatraki.

Na chwilę obecną tylko 11% energii pochodzi ze źródeł odnawialnych.

Dlatego też powstał system dofinansowań dla osób prywatnych, które chciałyby skorzystać z instalacji solarnych, ale nie mają na to wystarczających środków na tę inwestycję.

Biorąc pod uwagę dofinansowanie, przy korzystaniu z właściwie zaprojektowanej instalacji fotowoltaicznej będziesz mógł odnotować rzeczywisty zwrot kosztów za energię, już po 7 latach od montażu.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Wierzymy w lokalne społeczności

Naszym celem i misją jest umożliwienie społecznościom uniezależnienia się od energii czerpanej z tradycyjnych źródeł.

Docieramy do mieszkańców Stargardu, a także całego województwa zachodniopomorskiego, aby poprzez nasze projekty nie tylko zapewnić energię tańszą i bardziej ekologiczne podejście do życia, ale również integrację społeczność pomagając stworzyć otaczającą nas rzeczywistość bardziej przyjazną do życia.