Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Starogard Gdański | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Nasze ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży oraz nienaganny przebieg realizacji sprawia, że MK Fotowoltaika przoduje jako firma polecająca klientom najlepszych fachowców od energii solarnej na terenie Starogardu Gdańskiego i okolic.

Zapewniamy szybki i łatwy kontakt z naszymi wykonawcami, co pozwoli Ci jeszcze dziś wybrać idealne panele fotowoltaiczne dla Twojego domu.

panele na dachu domu

EKOLOGICZNA ENERGIA

Nasi klienci mogą pewnym krokiem wejść w XXI wiek i zacząć korzystać z ekologicznej, odnawialnej i przede wszystkim tańszej energii słonecznej.

PROFESJONALNY SERWIS

Specjaliści MK Fotowoltaika opracowują nowoczesne rozwiązania instalacyjne, by zapewnić najlepszą jakość montażu, umożliwiając szybki zwrot kosztów poniesionych na inwestycję.

DOBRO WSPÓLNOTY

Pragniemy unowocześnić Starogard Gdański i okolice tak, by stały się obszarem przyjaznym środowisku, zorientowanym na odnawialne źródła energii. Osiągamy ten cel poprzez skupienie uwagi na potrzebach społeczności oraz otrzymywanie najlepszych referencji od lokalnych klientów, zadowolonych z naszych usług.

Bezpłatne doradztwo w kwestii instalacji fotowoltaicznej

Inwestycja w energię słoneczną umożliwi bardzo duże oszczędności w budżecie domowym.

Dzięki bezpłatnym konsultacjom i wycenom, które oferujemy, możemy szybko ocenić możliwości Twojego gospodarstwa domowego i oszacować jak dużo oszczędzisz dzięki instalacji solarnej.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej firmy

Sprawdź również opłacalność inwestycji w panele słoneczne dla Twojego biznesu.

Współpracujący z nami wykonawcy, będący od lat w branży fotowoltaicznej, zapewniają kompleksowy wachlarz usług: konsultacje, wykonanie projektu oraz profesjonalny montaż.

Dzięki tej kompleksowej obsłudze z możesz być pewien zwrotu kosztów inwestycji w energię słoneczną.

Duża oszczędność

Wbrew nierzadkim opiniom, energia słoneczna nie jest droga. Koszty jakie poniesiesz w czasie pozyskiwania energii słonecznej, będą nieporównywalnie niższe od kwot na starych rachunkach za prąd. Zwrot z inwestycji w panele słoneczne następuje już po 5-7 latach. Nadal masz wątpliwości? Zadzwoń i sprawdź aktualne dotacje unijne dla osób prywatnych.

Czysta energia na lata

Instalacje fotowoltaiczne właściwie nie potrzebują dodatkowej obsługi. Działają sprawnie przez wiele lat, dostarczając użytkownikom ekologiczną energię. Zapewniamy czystą energię słoneczną na długie lata oraz obsługę instalacji przez doświadczonych wykonawców, mających 20-letnie doświadczenie w fotowoltaice.

Zalety instalacji fotowoltaicznych

Słońce stanowi niewyczerpalne i ekologiczne źródło energii, które możemy dziś wykorzystywać. Wdrażanie ekologicznych inwestycji jest dziś o wiele łatwiejsze niż było jeszcze do niedawna. Poza tym, pozyskiwanie energii słonecznej jest na tę chwilę zdecydowanie tańsze niż czerpanie energii z elektrowni. Instalacja paneli fotowoltaicznych umożliwia nie tylko ochronę środowiska, ale również duże, wymierne oszczędności.

Zamów panele słoneczne do domu lub firmy w Starogardu Gdańskiego

Nasza firma istnieje po to, by doradzić Ci przy wyborze najlepszego sprzętu, niezależnie od tego czy chciałbyś oszczędzić na prądzie w budżecie domowym, czy firmowym.

Powiemy się w jaki sposób panele fotowoltaiczne przyniosą korzyści dla Twojego domu lub biznesu. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś i zamów bezpłatną konsultację!

instalator montujący panele słoneczne

Konsultanci ds. Fotowoltaiki, a nie sprzedawcy

Naszym nadrzędnym celem jest to, by zidentyfikować Twoje potrzeby i zaprojektować instalacje fotowoltaiczne tak, by skutecznie obniżyły domowe koszty.

Weźmiemy pod uwagę Twoje możliwości finansowe oraz ewentualne ograniczenia by zaproponować najbardziej korzystne rozwiązanie.

Doradcy w naszej firmie są doskonale wyszkoleni i znają się na swoim fachu. Dołożą wszelkich starań by zapoznać Cię dokładnie z naszymi produktami efektywności elektrycznej, dzięki którym zaoszczędzisz dziesiątki tysięcy złotych.

Współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowanymi fachowcami, dzięki którym zapoznasz się z najlepszymi ofertami i produktami. Nasze zadanie, to zmniejszenie Twoich rachunków i ilości zużywanej energii.

Zaprojektowany dla Ciebie

Przykładamy dużą wagę do Twoich indywidualnych preferencji i oczekiwań. W związku z tym, każdy system, niezależnie czy domowy czy komercyjny jest projektowany specjalnie na Twoje zamówienie.

Najlepsi inżynierowie zaprojektują doskonały, bezawaryjny system, który pozwoli na maksymalną produkcję przy minimalnych kosztach.

Co możemy Ci zapewnić?

 • Niższe rachunki za energię elektryczną
 • Bezawaryjność instalacji
 • Bardziej ekologiczny styl życia
 • Gwarancję jakości produktów
 • Możliwość uzyskania dofinansowania
 • Uniezależnienie od prądu pozyskiwanego z elektrowni
 • Profesjonalną obsługę i pomoc na wszystkich etapach współpracy

Zapewniamy kompleksową obsługę

Niczym się nie martw. Uzgodnij z nami wszystkie szczegóły, a następnie czekaj na realizację.

Wszystkim zajmiemy się my- od projektu i montażu, po przegląd zainstalowanych urządzeń. Nie podzlecamy żadnej części montażu.

Zawsze regularnie będziemy informować Cię o naszych działaniach oraz kolejnych etapach realizacji.

Dlaczego wybrać akurat nas?

 • Jesteśmy profesjonalistami z doświadczeniem
 • Zapoznamy Cię ze specyfiką instalacji fotowoltaicznych i doradzimy jak dobrać ogniwa do Twojego domu lub firmy
 • Jesteśmy terminowi
 • Wykorzystujemy tylko najlepsze materiały
 • Posiadamy zespół pracowników znających się na swoim fachu, którzy zawsze chętnie rozwieją Twoje wątpliwości.

MISJA

Nasza misja to zapewnienie klientom ze Starogardu Gdańskiego i okolic, obsługi na najwyższym poziomie.

Nasi wykonawcy pracują z największą starannością oraz w oparciu o kompleksowy program kontroli jakości, co umożliwia wykonanie pracy w zgodzie z przyjętymi standardami.

Dbamy by nasi klienci uzyskali stuprocentową satysfakcję z naszych usług. Działamy na zasadzie partnerstwa, w poszanowaniu wzajemnych relacji i potrzeb.

NASZE USŁUGI

Usługi związane z fotowoltaiką, oferowane przez naszych dostawców są kompleksowe i skierowane bezpośrednio do mieszkańców Starogardu Gdańskiego oraz okolic.

Zespół naszych specjalistów projektuje doskonałe jakościowo systemy, oparte na parametrach zgodnych z potrzebami klientów. Jeśli zamieszkujesz obszar, na którym mają miejsce przerwy w dostawie energii elektrycznej, możemy zaproponować generatory zapasowego zasilania oraz bateryjne rozwiązania.

Dzięki temu już nie zostaniesz zaskoczony przez nagły brak elektryczności.

Napisz do nas bądź zadzwoń, a zapewnimy Ci bezpłatną konsultację, bez żadnych zobowiązań.

Wyjaśnimy dokładnie na jakich zasadach działają panele fotowoltaiczne oraz dlaczego warto je zainstalować w gospodarstwie domowym i/lub firmie.

DOFINANSOWANIE

Jeśli martwisz się o wysokie koszty, niepotrzebnie. Obecnie możesz liczyć na dofinansowanie. Polska do 2020 roku musi dostosować się do wytycznych Unii Europejskiej odnośnie wykorzystania odnawialnych źródeł energii.

W związku z tym, musimy ograniczyć emisję dwutlenku węgla i zadbać o to, by pozyskiwać energię z źródeł ekologicznych takich jak panele słoneczne lub wiatraki. Na chwilę obecną tylko 11% energii pochodzi ze źródeł odnawialnych.

Dlatego też powstał system dofinansowań dla osób prywatnych, które chciałyby skorzystać z instalacji solarnych, ale nie mają na to wystarczających środków na tę inwestycję.

Biorąc pod uwagę dofinansowanie, przy korzystaniu z właściwie zaprojektowanej instalacji fotowoltaicznej będziesz mógł odnotować rzeczywisty zwrot kosztów za energię, już po 7 latach od montażu.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Wierzymy w społeczność

Naszym celem i misją jest umożliwienie społecznościom uniezależnienia się od energii czerpanej z elektrowni. Staramy się docierać do mieszkańców Starogardu Gdańskiego, a także całego województwa pomorskiego.

Dlaczego? Ponieważ wiemy o tym, że nasze projekty nie tylko zapewniają energię tańszą i bardziej ekologiczne podejście do życia, ale również integrują społeczność i tworzą otaczającą nas rzeczywistość, bardziej przyjazną do życia.