Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Strzegom | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

MK Fotowoltaika, wiodąca marka z dziedziny energetyki solarnej w Strzegomiu, jest tutaj, aby Ci pomóc. Specjalizujemy się w rozwiązaniach słonecznych i dokładamy wszelkich starań, żeby świadczone przez nas usługi były najwyższej jakości.

Możesz zaufać naszemu zespołowi, który ułatwi Ci odkryć doskonałe rozwiązanie dla Twoich potrzeb w obszarze energii słonecznej.

MK Fotowoltaika zapewnia lokalnym odbiorcom wysokiej jakości układ energii solarnej, który realizuje wszystkie wskazania projektowe.

panele na dachu domu

ENERGIA ZE SŁOŃCA

Systemy energii solarnej zmieniają sektor energetyczny oraz błyskawicznie stają się najbardziej pożądaną innowacją technologiczną w całej Polsce.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Po zainstalowaniu panele fotowoltaiczne są nadzwyczaj proste w utrzymaniu. Nasi kontrahenci nie muszą się martwić o konserwację własnych systemów domowych, ponieważ nadzorujemy KWh, które układ wyprodukował.

DLA DOMU

Kiedy przestawisz się na energię zdobywaną z paneli fotowoltaicznych, zaoszczędzisz pieniądze. Dzięki MK Fotowoltaika, będziesz wiedzał, że wybrałeś niezawodne, bardzo produktywne panele fotowoltaiczne objęte długoletnią gwarancją.

Darmowe rekomendacje dotyczące budowy fotowoltaiki

Nasza wiedza z obszaru fotowoltaiki oraz doświadczenie, w zestawieniu z profesjonalizmem zespołu, ułatwią nam dostarczyć wyższą wartość dla naszych nabywców.

Specjalizujemy się w zakładaniu oraz realizowaniu najnowocześniejszych technologii energetycznych, w tym systemów słonecznych podłączonych do sieci, rozwiązań w obszarze przechowywania energii oraz wytwarzania energii elektrycznej.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej Firmy

Gwarantujemy kompletne rozwiązania dla prywatnych oraz komercyjnych systemów słonecznych, w tym opracowywanie, inżynierię, montaż oraz uruchomienie.

Instalujemy układy fotowoltaiczne dla wielu wdrożeń komercyjnych oraz gospodarczych.

Dzięki panelom słonecznym firmy mogą zredukować koszty energii oraz wdrożyć nieszablonowe rozwiązania energetyczne.

Oszczędność pieniędzy

MK Fotowoltaika jest doświadczoną firmą w obszarze instalacji fotowoltaicznych. Pomożemy Ci zorganizować dofinansowanie po wykonanym projekcie. Nasz zespół jest jednocześnie gotowy poprowadzić Cię przez analizę oszczędności oraz przemyśleć wszystkie propozycje.

Magazyn Energii

Systemy przechowywania energii pomagają naszym nabywcom wyraźnie obniżyć koszty energii. Energia słoneczna ma wiele korzyści. Jest przyjazna dla otoczenia, nie wydziela szkodliwych emisji oraz jest najtańszym źródłem energii w wielu miejscach.

Zespół Specjalistów

Firma świadczy pełen zakres usług fotowoltaicznych, elektrycznych oraz strukturalnych, projektowych i wykonawczych, specjalizując się w naziemnych elektrowniach słonecznych, dachowych układach słonecznych.

Zamów panele solarne do budynku bądź firmy w Strzegomiu

Niezależnie od tego, czy pragniesz uwolnić się od wysokiego miesięcznego rachunku za energię, czy zainwestować w twój biznes, który będzie opłacalny przez wiele lat, eksperci z MK Fotowoltaika ułatwią Ci to.

Panele fotowoltaiczne mogą pomóc Ci uczynić Twój dom bądź firmę bardziej energooszczędną. Możesz ograniczyć twoją zależność od paliw kopalnych i dzięki temu dodatkowo przyoszczędzić pieniądze!

instalator montujący panele słoneczne

Wycena i instalacja – krok po kroku

Instalacja fotowoltaiczna czy to na dachu budynku gospodarczego czy mieszkalnego nie musi być złożonym procesem, wymaga jednak kompetencji i prawidłowego zaplanowania.

Naszym zamierzeniem jest sprawienie, żeby włączenie instalacji było tak proste i szybkie, jak to tylko możliwe.

  • Rekomendacje – Zagwarantujemy Ci bezpłatną poradę, żeby sprawdzić, czy energia słoneczna jest dla Ciebie prawidłowym wyborem.
  • Wizja Lokalna – Nieunikniona będzie bezpośrednia wizytacja na terenie posesji, żeby oszacować oraz wziąć pod uwagę każdy czynnik mogący wpłynąć na skuteczność instalacji.
  • Projekt – Zebraliśmy już wszelkie informacje, których potrzebujemy, żeby rozumieć, ile energii używasz w ciągu miesiąca. Nasi inżynierowie rozplanują układ fotowoltaiczny, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Zezwolenia – Zanim będziemy w stanie podjąć prace instalacyjne potrzebne będzie także uzyskanie właściwych zezwoleń. Nasz zespół jest kompetentny także pod tym kątem i może skrócić czas oczekiwania do minimum.
  • Montaż – Gdy wszystkie formalności zostały uzupełnione, możemy się zająć faktyczną instalacją na dachu Twojego budynku, na gruncie czy obiekcie gospodarczym. Z reguły trwa to nie dłużej aniżeli kilka dni.
  • Bezpłatna Energia – Po skończonej instalacji możesz cieszyć się z darmowej, naturalnej energii oraz uniezależnić się od energii od dostawcy.

Większość potrzebnych informacji do wyceny potrafimy zdobyć przez telefon bądź zdalnie, lecz wymagana będzie też wizyta na miejscu i oględziny lokalne.

Będziemy patrzeć w górę, pokazywać na rzeczy, pocierać się po głowach, czasem nawet spierać się ze sobą trochę, natomiast odjedziemy wiedząc dokładnie, co trzeba zrobić, żeby uzyskać najskuteczniejszy układ fotowoltaiczny.

Każdy przypadek jest inny, toteż zawsze chcemy być pewni, że instalacja ma sens oraz będzie dla Ciebie uzasadniona i korzystna.

Na propozycję złoży się wnikliwa analiza efektywności oraz oszczędności, techniczna specyfikacja instalacji oraz już konkretna ewaluacja wespół z zaplanowaniem oczekiwanych czynności do wykonania.

Musimy też sprawdzić szczegółowo wszystkie parametry dachu, takie jak ustawienie, materiał lub kształt, żeby sporządzić optymalny projekt pod instalację.

Bierzemy również pod uwagę wszystkie obciążenia, kierunek wiatru, zaciemnienie, bliskość panelu elektrycznego oraz estetykę.

Dokładamy wszystkich starań, żeby projekt był maksymalnie optymalny dla konkretnego przypadku i mógł służyć właścicielowi przez długie lata po montażu bez zbędnych zmian lub napraw.

W zależności od Twojego miejsca zakwaterowania, do zamontowania układu słonecznego na dachu może być wymagane zezwolenie samorządowe.

Nie jest to dla nas przeszkodą, albowiem zapoznajemy się z wymaganiami już we wstępnym planie instalacji i przygotowujemy odpowiednie dokumenty.

Nasze doświadczenie nauczyło nas, jak uprościć proces pozyskiwania pozwoleń, dlatego jesteś w dobrych rękach.

Montaż układu

Obowiązkowym elementem przed samym montażem jest stabilna droga transportu paneli na dach domu.

Zdarzało się, że korzystaliśmy z dźwigów, wyciągów, lub wózków widłowych, jednak częstokroć starczy drabina bądź proste rusztowanie.

Następnie konieczne są szyny i zaciski, żeby należycie ubezpieczyć panele na dachu.

Gdy wszystko zostanie zamontowane zgodnie z naszymi pomysłami, połączymy panele kablami.

Nasz zespół dba o to, by układ funkcjonował maksymalnie wydajnie stanowiąc zsynchronizowany obwód z funkcjonującymi urządzeniami w sieci.

Konieczne będzie też pociągnięcie przez naszego specjalistę ds. fotowoltaiki przewodów od paneli do miejsca instalacji falownika.

Ostatnie etapy to konsolidacja wszystkich urządzeń i precyzyjne pomiary działania kompletnej instalacji, tak żeby plan produkcji energii założony w projekcie był w pełni spełniany.

Konserwacja

Stabilna konstrukcja paneli powoduje, że nie musimy się martwić o specjalistyczną konserwację.

Powinny być oczyszczane i testowane co pewien czas, prawdopodobnie jeden czy dwa razy w roku, w zależności od aury.

Czy wykonasz to przy pomocy usług doświadczonej firmy czy sam, nie ma większego znaczenia. Należy tylko zachować ostrożność na wysokości.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Z MK Fotowoltaika Strzegom zainstalowanie układu słonecznego dla Twojego obiektu jest bezbolesne oraz rentowne.

Zajmiemy się wszystkim od początkowego planu, przez dokumentację, aż po sam montaż i uruchomienie.

Żeby móc cieszyć się swoją prywatną, samodzielną fabryką zielonej energii wystarczy skontaktować się z nami, a udzielimy Ci dodatkowych informacji.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez długi okres, oferując dogodne cenowo, łatwe plany konserwacji, które utrzymają Twój układ w pełnej formie.