Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Sulejówek | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Firma MK Fotowoltaika z Sulejówka oferuje całościowe rozwiązania w zakresie energii słonecznej na terenie województwa mazowieckiego.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w wyszukaniu rozwiązania systemu fotowoltaicznego, który pasuje do Twoich potrzeb , a także budżetu.

MK Fotowoltaika gwarantuje lokalnym konsumentom wysokiej jakości układ energii słonecznej, który dopełnia wszystkie wymagania projektowe.

panele na dachu domu

ENERGIA ZE SŁOŃCA

Energia słoneczna zmienia sposób, w jaki myślimy o energii. Układy prędko stają się jedną z najbardziej popularnych innowacji technologicznych w regionie.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Panele fotowoltaiczne są znakomitą inwestycją dla wielu osób. Dzięki naszej najnowocześniejszej technice monitorowania, umiemy zobaczyć, ile energii elektrycznej zrealizował Twój układ. To tak normalne, jak uruchomienie aplikacji w telefonie!

DLA DOMU

Kiedy przestawisz się na energię zdobywaną z paneli fotowoltaicznych, zaoszczędzisz pieniądze. MK Fotowoltaika to doskonała opcja dla Ciebie i Twojego lokalu. Jesteśmy dumni z naszej działalności oraz obiecujemy, iż otrzymasz najlepszy produkt na rynku, z długoterminową gwarancją na poparcie tejże tezy.

Darmowa wycena instalacji fotowoltaicznej

Nasza obszerna wiedza branżowa w połączeniu z doświadczeniem profesjonalnym naszego zespołu przynosi nam przewagę w niezawodnym wykonywaniu projektów, przy zachowaniu najwyższych standardów, bez względu na złożoność a także okoliczności.

Specjalizujemy się w projektowaniu oraz wprowadzaniu najnowszych zaawansowanych technologii energetycznych, w tym systemów słonecznych związanych z siecią, rozwiązań przechowywania energii , a także systemów zasilania poza siecią.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Przemysłu

MK Fotowoltaika jest wiodącą firmą na rynku fotowoltaiki dla instytucji i domu. Specjalizujemy się w instalacjach, które są niezawodne a także wydajne.

Pomagamy klientom projektować a także instalować układy fotowoltaiczne dla wielu zastosowań, od mieszkalnych po duże komercyjne projekty.

Podczas gdy wykorzystanie energii elektrycznej wzrasta, panele słoneczne są tańsze a także bardziej wydajne niż kiedykolwiek wcześniej. Przyszłość energii słonecznej przedstawia się w ciepłych barwach.

Oszczędność pieniędzy

Jeśli potrzebujesz sfinansować instalację paneli słonecznych, MK Fotowoltaika pomoże Ci uzyskać pieniądze a także wiedzę, jak tego dokonać. Nasz oddział będzie potrzebować precyzyjnych danych użycia prądu, żeby przeanalizować Twoje bieżące wydatki a także pomóc opisać Ci nowatorski sposób oszczędzania dzięki energii odnawialnej.

Przechowywanie Energii

Dla wielu organizacji nasze układy magazynowania energii pomagają podwyższyć wartość ich inwestycji w panele fotowoltaiczne. Energia solarna sama w sobie potrafi drastycznie obniżyć comiesięczne rachunki za energię. Układy przechowywania energii potęgują te oszczędności, albowiem rozwiązują problem opłat za energię.

Kompetencje personelu

Spółka oferuje pełen zakres usług fotowoltaicznych, elektrycznych a także strukturalnych, projektowych i wykonawczych, specjalizując się w naziemnych elektrowniach odnawialnych, dachowych układach słonecznych.

Zamów panele solarne do budynku bądź firmy w Sulejówku

Czy masz już dosyć sporych rachunków za energię? A może planujesz zainwestować w twój biznes, który będzie dostarczał zyski przez lata? Cokolwiek to jest, nasi eksperci z MK Fotowoltaika mogą Ci pomóc!

Sprawdź, jak panele fotowoltaiczne mogą wpłynąć na Twój dom bądź firmę i skontaktuj się z nami już dzisiaj, aby umówić się na nieodpłatną konsultację!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od wyceny do instalacji?

Zakładanie paneli fotowoltaicznych w domach mieszkalnych lub przemysłowych potrafi wydawać się skomplikowanym procesem dla większości ludzi, ale nie ma się czego obawiać.

Staramy się to uczynić tak prostym, jak to tylko możliwe dla naszych klientów.

  • Rekomendacje – Zadzwoń do nas już dzisiaj, żeby podjąć rozmowę na temat Twojego planu instalacji fotowoltaicznej.
  • Wizja Lokalna – Dzięki wizji lokalnej będziemy w stanie wskazać dokładnie warunki, z jakimi będziemy mieć do czynienia w trakcie montażu jak również dla samej efektywności instalacji.
  • Projekt – Nasi projektanci wykorzystają dane uzyskane podczas Twojej wizyty, żeby rozpocząć przygotowywanie systemu fotowoltaicznego.
  • Pozwolenia – Po otrzymaniu przez nasz personel stosownych pozwoleń, zacznie się instalacja. Nie denerwuj się, zrobimy wszystko co w naszej sile, żeby ograniczyć czas oczekiwania i skończyć instalację jak najszybciej.
  • Instalacja – Po załatwieniu formalności możemy przystąpić do właściwej instalacji w Państwa domu, budynku gospodarczym bądź przy gruncie. Trwa to zazwyczaj tylko kilka dni.
  • Darmowa Energia – Dzięki zainstalowanemu systemowi energii słonecznej, możesz zacząć oszczędzać natychmiast, przy niewielkich bądź żadnych kosztach napraw.

Przed rozpoczęciem planu projektu nieodzowna będzie dodatkowo wizytacja na miejscu, żeby zdobyć wszystkie niezbędne dane, których nie sposób oszacować w rozmowie telefonicznej.

Oględziny na miejscu są nieodzowne przed przygotowaniem planu instalacji fotowoltaicznej. By móc zweryfikować rozkład paneli musimy przyjrzeć się jakie jest zaciemnienie w opracowywanym miejscu instalacji, kąt i kierunek nachylenia dachu i jego kształt.

Po upewnieniu się, że skorzystasz z systemu słonecznego a także będzie on korzystny ekonomicznie, opiszemy Ci kompleksową ofertę.

Dokument zawierać będzie dokładny zasięg czynności, ewaluację, specyfikację systemu i prognozy produktywności. Do propozycji dołączona jest umowa na podjęcie prac.

Musimy też ustalić dokładnie wszystkie parametry dachu, takie jak umieszczenie, materiał lub rozmiar, żeby sporządzić idealny projekt pod instalację.

To nie jedyne parametry, które bierzemy pod uwagę. Weryfikujemy także bliskość urządzeń elektrycznych, obciążenia, kierunki wiatru a także zaciemnienie dachu oraz dbamy, żeby instalacja była atrakcyjna.

Przykładamy wszystkich starań, żeby projekt był maksymalnie optymalny dla określonego przypadku oraz mógł służyć posiadaczowi przez długie lata po montażu bez zbytnich modyfikacji lub konserwacji.

Zdarza się, że rozporządzenia lokalne nakazują specyficznych pozwoleń na konstrukcję systemów słonecznych, co nieznacznie przeciąga cały proces.

Uzupełnienie dokumentacji na takie zezwolenie jest rozplanowane już we wczesnym projekcie instalacji, dlatego inwestor nie musi się nim zajmować.

Mamy za sobą już tyle instalacji a także przypadków zdobywania pozwoleń, że czas potrzebny na ich otrzymanie jest realnie mały.

Montaż instalacji

Na wstępie składamy solidną drogę z ziemi na Twój dach.

Drabiny, dźwigi, podnośniki, rusztowania lub także wózki widłowe – korzystaliśmy z każdej z tych metod, w zależności od warunków.

Dalej niezbędne są szyny oraz uchwyty, żeby dobrze ubezpieczyć panele na dachu.

Znaczącym momentem jest poprawne złączenie paneli odpowiednimi przewodami, tak żeby prąd płynął w możliwie najbardziej optymalny sposób.

Nasz personel dba o to, aby układ pracował maksymalnie wydajnie stanowiąc zsynchronizowany obwód z istniejącymi urządzeniami w sieci.

Niezbędne będzie też przeprowadzenie przez naszego fachowca ds. fotowoltaiki kabli od paneli do pomieszczenia instalacji falownika.

Do finalizacji przedsięwzięcia należy podłączyć inwerter z resztą urządzeń, a następnie ustalić, czy wszystko idzie zgodnie z planem.

Co z konserwacją?

Trwała architektura paneli powoduje, że nie musimy się martwić o specjalistyczną konserwację.

Powinny być oczyszczane oraz sprawdzane co pewien czas, może jeden lub dwa razy w roku, w zależności od pogody.

Samą usługę oczyszczania paneli słonecznych możesz zrobić osobiście bądź zatrudniając spółkę specjalizującą się w renowacji paneli.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Ogromnie ważne są dla nas Twoje korzyści i oszczędności, toteż jako MK Fotowoltaika Sulejówek zadbamy o łatwe oraz opłacalne wykonanie instalacji.

W naszej kwestii leży cały plan i inżynieria przedsięwzięcia, a ponadto zrealizowanie instalacji fotowoltaicznej.

Żeby móc cieszyć się swoją prywatną, samowystarczalną wytwórnią zielonej energii wystarczy skontaktować się z nami, a udzielimy Ci dodatkowych informacji.

Po przeprowadzeniu instalacji służymy nieprzerwanie pomocą, dlatego jeśli będziesz mieć dowolne pytania lub problemy, jesteśmy do dyspozycji.