Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Suwałki | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

MK Fotowoltaika z Suwałk to zespół fachowców w dziedzinie energii solarnej, którzy składają instalacje dopasowane do poszczególnych potrzeb konsumenta.

Możesz zaufać naszemu zespołowi, który ułatwi Ci odkryć idealne rozwiązanie dla Twoich potrzeb w aspekcie energii słonecznej.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika może pomóc uczynić Twój lokal lub firmę bardziej niezależną. Panele fotowoltaiczne są świetnym sposobem na wytwarzanie energii elektrycznej bez polegania na paliwach kopalnych, a ponadto dobrym sposobem na bycie przyjaznym dla środowiska.

panele na dachu domu

ENERGIA ZE SŁOŃCA

W dzisiejszym świecie inwestowanie w odnawialną energię jest ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Energia słoneczna jest najnowocześniejszą z długiej linii ogromnie potrzebnych nowinek technologicznych, które napędzają przyszłość.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Po zainstalowaniu panele fotowoltaiczne są niesłychanie proste w utrzymaniu. Nasi klienci nie muszą się martwić o konserwację własnych systemów domowych, gdyż monitorujemy KWh, które system wyprodukował.

DLA DOMU

Przejście na energię przyswajaną z paneli fotowoltaicznych pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze. Chociaż nie wszystkie panele fotowoltaiczne są sobie równe. Wiemy, że nie wszystkie panele fotowoltaiczne są sobie równe. Wybierz niezawodne, produktywne panele fotowoltaiczne o wysokiej jakości, które są objęte długoletnią gwarancją.

Bezpłatne rekomendacje dotyczące budowy fotowoltaiki

Nasza wiedza z obszaru fotowoltaiki a także doświadczenie, w zestawieniu z profesjonalizmem personelu, pomogą nam przynieść wyższą wartość dla naszych klientów.

Specjalizujemy się w zakładaniu a także wdrażaniu najnowocześniejszych technik energetycznych, w tym systemów solarnych podłączonych do sieci, rozwiązań w obszarze magazynowania energii oraz dostarczania energii elektrycznej.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Biznesu

MK Fotowoltaika jest wiodącą marką na rynku fotowoltaiki dla firm oraz domu. Specjalizujemy się w instalacjach, które są niezawodne a także efektywne.

Instalujemy układy fotowoltaiczne dla wielu zastosowań komercyjnych a także gospodarczych.

Panele fotowoltaiczne są doskonałym sposobem na zmniejszenie kosztów energii oraz wdrożenie nowatorskich rozwiązań energetycznych.

Dofinansowanie

Spółka MK Fotowoltaika posiada doświadczenie w pomocy firmom a także osobom indywidualnym w zdobyciu dofinansowania na przygotowaną instalację fotowoltaiczną. Nasz personel zrealizował dla Ciebie analizę oszczędności, abyśmy mogli pomóc Ci przyjrzeć się wszelakim możliwościom a także zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię.

Magazyn Energii

Wartość inwestycji w fotowoltaikę szybko wzrasta dzięki wydajności a także oszczędnościom na kosztach oferowanym przez nasz system magazynowania energii. Energia słoneczna a także układy magazynowania energii to przyszłościowe rozwiązania. Potrafią one drastycznie zmniejszyć comiesięczne rachunki za energię.

Zespół Profesjonalistów

Spółka oferuje pełen zakres usług fotowoltaicznych, elektrycznych a także strukturalnych, projektowych i wykonawczych, specjalizując się w naziemnych elektrowniach słonecznych, dachowych układach słonecznych.

Zainstaluj panele fotowoltaiczne dla domu czy firmy w Suwałkach

Niezależnie od tego, czy planujesz uniezależnić się od wysokich comiesięcznych rachunków za energię, lub też zainwestować w swój biznes, który będzie gwarantował zyski przez wiele lat, eksperci z MK Fotowoltaika uproszczą Ci to działanie.

Sprawdź, jak panele fotowoltaiczne mogą wpłynąć na Twój dom bądź firmę i już dziś skontaktuj się w celu umówienia bezpłatnej konsultacji!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od wyceny do montażu?

Instalacja fotowoltaiczna czy to na dachu budynku gospodarczego lub mieszkalnego nie musi być złożonym procesem, wymaga niemniej wiedzy i skutecznego zaprojektowania.

Naszym celem jest maksymalnie uprościć a także zmniejszyć okres oczekiwania na uruchomienie instalacji.

  • Rekomendacje – Damy Ci darmową wycenę, by sprawdzić, czy energia słoneczna jest dla Ciebie właściwym wyborem.
  • Wizyta – Będziemy musieli obejrzeć Państwa lokal a także zweryfikować parametry instalacji w sposób maksymalnie drobiazgowy.
  • Plan – Korzystając z informacji zebranych podczas wizyty, nasi projektanci przystąpią do projektowania systemu fotowoltaicznego w celu zmaksymalizowania produkcji energii.
  • Zezwolenia – Zanim będziemy w stanie zapoczątkować prace instalacyjne potrzebne będzie również pozyskanie właściwych zezwoleń. Nasz zespół jest kompetentny również pod tym kątem oraz może skrócić czas oczekiwania do minimum.
  • Instalacja – Po załatwieniu formalności możemy podejść do właściwej instalacji w Państwa domu, budynku przemysłowym lub przy gruncie. Trwa to najczęściej jedynie kilka dni.
  • Bezpłatna Energia – Po zainstalowaniu systemu energii słonecznej można od razu zacząć oszczędzać przy minimalnych lub żadnych kosztach na utrzymanie.

Przed wykonaniem planu projektu nieodzowna będzie też wizyta na miejscu, aby uzyskać wszystkie potrzebne informacje, których nie sposób sprecyzować w rozmowie telefonicznej.

Podczas naszej wizyty będziemy brali pod rozwagę m.in. kąt nachylenia dachu, ukształtowanie dachu, profil nachylenia, stan zaciemnienia a także inne czynniki wpływające na parametry instalacji.

Każdy przypadek jest inny, zatem zawsze potrzebujemy być pewni, iż instalacja ma sens a także będzie dla Ciebie uzasadniona oraz zyskowna.

W ofercie ujmiemy ewaluację instalacji, prognozy wydajności, specyfikację systemu jak również umowę o zakresie prac.

Do projektu nieodzowne są informacje na temat nachylenia dachu, jego pokrycia oraz architektury. Wszystko po to, aby projekt instalacji nie pozostawiał żadnych wątpliwości przed samym montażem.

Bierzemy także pod rozwagę wszystkie obciążenia, kierunek wiatru, zaciemnienie, bliskość panelu elektrycznego a także stylistykę.

Układ słoneczny będzie rozplanowany przez najlepszych speców od fotowoltaiki tak, aby gwarantować oszczędności inwestorowi przez kilkadziesiąt lat.

Do przeprowadzenia montażu instalacji fotowoltaicznej czasem może być obowiązkowe pozwolenie od władz miasta, w której posiadłość się znajduje.

Nie jest to dla nas komplikacją, albowiem zapoznajemy się z oczekiwaniami już we wczesnym planie instalacji oraz przygotowujemy stosowne dokumenty.

Cały proces otrzymania upoważnień nie musi trwać długo. Dzięki naszemu doświadczeniu rekordowo minimalizujemy okres wyczekiwania.

Instalacja systemu

Na początek układamy pewną trasę z ziemi na Twój dach.

Drabiny, żurawie, podnośniki, rusztowania czy też wózki widłowe – korzystaliśmy z każdej z tych technologii, w zależności od warunków.

Nim zainstalujemy same panele, nieodzowne będą klemy, kątowniki oraz uchwyty, aby cała konstrukcja była solidna oraz bezpieczna.

Istotnym stopniem jest właściwe połączenie paneli dobranymi przewodami, tak by prąd przepływał w potencjalnie najbardziej optymalny sposób.

To rzeczywiście wymaga odrobinę matematyki, by zsynchronizować obwody a także zmaksymalizować efektywność systemu.

Następnie nasz specjalista ds. instalacji słonecznych połączy przewodami elektrycznymi panele z falownikiem.

Ostatnie etapy to konsolidacja wszelkich urządzeń oraz szczegółowe pomiary działania kompletnej instalacji, tak by program produkcji energii przewidziany w projekcie był w całości osiągany.

Co z konserwacją?

Trwała konstrukcja paneli sprawia, że nie musimy się martwić o specjalistyczną konserwację.

Rekomenduje się jednak, aby panele fotowoltaiczne czyścić minimum raz w roku, aby zachowywały maksymalną efektywność.

Czyszczenie również można zlecić i niekoniecznie musi to być spółka specjalizująca się w instalacjach słonecznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Budowa paneli słonecznych z MK Fotowoltaika Suwałki to wyjątkowo przejrzysty proces, który umożliwi Ci zaoszczędzić sporo czasu oraz pieniędzy.

Nasze kompletne podejście poprowadzi Cię przez projektowanie, inżynierię, instalację a także podłączenie.

Odnawialna oraz bezpłatna energia jest na wyciągnięcie ręki w ciągu jedynie kilku tygodni.

Decydując się na MK Fotowoltaika możesz śnić spokojnie. Pomożemy Ci przy każdej wątpliwości oraz problemie już po instalacji, jeśli takowe wystąpią.