Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Świdnica | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

MK Fotowoltaika ze Świdnicy to zespół specjalistów w dziedzinie energii solarnej, którzy realizują instalacje dobrane do indywidualnych potrzeb nabywcy.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odszukaniu rozwiązania co do układu fotowoltaicznego, które pasuje do Twoich potrzeb i budżetu.

MK Fotowoltaika daje lokalnym nabywcom wysokiej jakości system energii solarnej, który dopełnia wszelkie wymagania projektowe.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

Energia odnawialna to gwałtownie rozwijająca się sfera, która zawładnęła rynkiem energetycznym w całym kraju.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Raz zainstalowane panele fotowoltaiczne są bardzo proste w utrzymaniu. Konserwacja wymagana dla większości układów domowych jest znikoma. Monitorujemy energię zbieraną przez Twój system, aby upewnić się, iż uzyskuje on optymalną liczbę KWh.

DLA DOMU

Przejście na energię słoneczną to odpowiedzialna inwestycja, która pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze a także posłuży środowisku. MK Fotowoltaika jest firmą godną zaufania, która oferuje wysokiej jakości panele słoneczne objęte długoterminową gwarancją. Nie znajdziesz innej firmy o takim samym poziomie wydajności, solidności a także obsługi.

Bezpłatna wycena instalacji fotowoltaicznej

Nasza obszerna wiedza branżowa w połączeniu z doświadczeniem profesjonalnym naszego zespołu zapewnia nam przewagę w bezpiecznym wykonywaniu projektów, przy zachowaniu najwyższych standardów, bez względu na złożoność a także okoliczności.

Specjalizujemy się w projektowaniu a także wprowadzaniu najnowocześniejszych technik energetycznych, w tym układów solarnych podłączonych do sieci, rozwiązań w zakresie przechowywania energii i produkowania energii elektrycznej.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Biznesu

MK Fotowoltaika jest wiodącym dostarczycielem zarówno komercyjnych, jak i domowych układów słonecznych.

Pomagamy w organizowaniu i instalacji układów dla wielu komercyjnych zastosowań solarnych.

Podczas gdy wykorzystanie energii elektrycznej wzrasta, panele słoneczne są tańsze a także bardziej efektywne niż kiedykolwiek wcześniej. Przyszłość energii solarnej rysuje się w pozytywnych barwach.

Dofinansowanie

Mamy doświadczenie w pomocy firmom a także jednostkom prywatnym w uzyskaniu dofinansowania na skonstruowaną instalację fotowoltaiczną. Wszelkie nasze plany są dostosowane a także skonstruowane tak, aby pasowały do Twoich potrzeb. Mamy także dedykowany zespół, który chętnie zapewni odpowiedzi na jakiekolwiek zapytania dotyczące naszych usług a także wykona ocenę oszczędności.

Skład Energii

Wartość inwestycji w fotowoltaikę gwałtownie wzrasta dzięki efektywności a także oszczędnościom na wydatkach oferowanym przez nasz system przechowywania energii. Energia odnawialna to przyszłość. Nawet w obliczu ryzyka przemianami klimatycznymi, będzie ona nieustannie wykorzystywana w coraz szerszym stopniu.

Umiejętności zespołu

Firma oferuje szeroki zakres usług fotowoltaicznych, elektrycznych a także strukturalnych, projektowych i wykonawczych, specjalizując się w naziemnych elektrowniach odnawialnych, dachowych systemach słonecznych.

Zamów panele słoneczne do domu lub firmy w Świdnicy

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz uniezależnić się od dużych comiesięcznych rachunków za energię, czy też zainwestować w twój biznes, który będzie przynosił zyski przez wiele lat, specjaliści z MK Fotowoltaika ułatwią Ci to zadanie.

Panele słoneczne mogą pomóc Ci uczynić Twój dom lub firmę bardziej energooszczędną. Możesz zmniejszyć swoją zależność od paliw kopalnych i dzięki temu także wygospodarować pieniądze!

instalator montujący panele słoneczne

Wycena i instalacja – krok po kroku

Instalacja fotowoltaiczna nie musi być trudnym procesem. Jeśli zaangażujesz kompetentną spółkę do opracowania a także zamontowania układu dla Ciebie, cała procedura potrafi być wykonana w ciągu kilku tygodni.

Staramy się to uczynić tak prostym, jak to tylko możliwe dla naszych nabywców.

  • Wycena – Aby rozpocząć realizację planu, zadzwoń do jednego z naszych specjalistów już dzisiaj. Określimy, czy energia z instalacji fotowoltaicznej jest dla Ciebie idealna.
  • Wizja Lokalna – Dzięki wizji lokalnej będziemy w stanie opisać konkretnie wymogi, z jakimi będziemy mieć do czynienia w trakcie montażu oraz dla samej skuteczności instalacji.
  • Plan – Przetwarzając dane zebrane podczas wizytacji, nasi inżynierowie rozpoczną projektowanie układu fotowoltaicznego, aby zmaksymalizować produkcję energii.
  • Uprawnienia – Zanim będziemy w stanie zainicjować prace instalacyjne obowiązkowe będzie także zdobycie odpowiednich upoważnień. Nasz zespół jest niezawodny także pod tym kątem i potrafi ograniczyć czas oczekiwania do minimum.
  • Instalacja – Gdy wszystkie formalności zostały dopełnione, możemy się zająć faktyczną instalacją na dachu Twojego budynku, na gruncie lub obiekcie przemysłowym. Z reguły trwa to nie dłużej niż kilka dni.
  • Bezpłatna Energia – Po przeprowadzonej instalacji możesz cieszyć się z darmowej, naturalnej energii a także usamodzielnić się od prądu od dostawcy.

Poza wywiadem zdalnym lub telefonicznym zazwyczaj też umawiamy się na wizytę u Państwa, by oszacować konkretnie możliwości a także wymogi do zbudowania instalacji.

Oględziny na miejscu są niezbędne przed sporządzeniem planu instalacji słonecznej. By móc zweryfikować rozkład paneli musimy przyjrzeć się jakie jest pokrycie w opracowywanym położeniu instalacji, kąt i kierunek nachylenia dachu a także jego kształt.

Zanim będziemy mogli przedstawić Ci konkretną ofertę, zweryfikujemy sensowność ekonomiczną instalacji słonecznej dla Twojego przypadku a także warunków.

Dokument zawierać będzie dokładny zasięg prac, wycenę, specyfikację układu a także zapowiedzi efektywności. Do propozycji dołączona jest umowa na podjęcie robót.

Do projektu niezbędne są informacje na temat nachylenia dachu, jego pokrycia i struktury. Wszystko po to, by plan instalacji nie zostawiał żadnych wątpliwości przed samym montażem.

Bierzemy dodatkowo pod rozwagę wszelkie obciążenia, kierunek wiatru, zaciemnienie, bliskość panelu elektrycznego a także stylistykę.

Układ słoneczny będzie zaprojektowany przez najsolidniejszych specjalistów od fotowoltaiki tak, by przynosić oszczędności inwestorowi przez kilkadziesiąt lat.

W pewnych przypadkach nieuniknione może się okazać pozwolenie od urzędu miasta ze zgodą na wykonanie instalacji słonecznej na Twoim dachu lub gruncie.

Fakty dotyczące takich uprawnień są już wykazywane przy planowaniu instalacji, więc nie przedstawiają one dla nas żadnego zaskoczenia.

Cały mechanizm zorganizowania uprawnień nie musi trwać długo. Dzięki naszemu doświadczeniu maksymalnie zmniejszamy czas oczekiwania.

Montaż instalacji

Na start składamy pewną drogę z ziemi na Twój dach.

Drabiny, dźwigi, podnośniki, rusztowania bądź także wózki widłowe – korzystaliśmy z każdej z tych technologii, w zależności od warunków.

Niebawem niezbędne są szyny i uchwyty, by należycie zabezpieczyć panele na dachu.

Łączenie paneli przewodami w możliwie optymalny sposób to kolejny stopień w realizacji planu.

Wymagana jest tutaj solidna kompetencja, by obwody były skoordynowane pod maksymalną produktywność układu.

Niezbędne będzie też przeprowadzenie przez naszego eksperta ds. fotowoltaiki przewodów od paneli do miejsca instalacji falownika.

Ostatnie kroki to konsolidacja wszystkich urządzeń i szczegółowe pomiary działania kompletnej instalacji, tak aby plan produkcji energii ustanowiony w projekcie był w całości uzyskiwany.

Co z konserwacją?

Ze względu na swoją architekturę a także montaż wyspecjalizowany serwis paneli słonecznych nie jest niezbędny.

Jedyną rzeczą, uzależnioną od pogody, o którą powinniśmy zadbać jest ich oczyszczanie raz lub 2 razy do roku.

Oczyszczanie także można zlecić i niekoniecznie musi to być firma specjalizująca się w instalacjach słonecznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Z MK Fotowoltaika Świdnica zamontowanie układu słonecznego dla Twojego budynku jest bezbolesne a także korzystne.

W naszej kwestii leży cały projekt a także inżynieria przedsięwzięcia, a ponadto zrealizowanie instalacji słonecznej.

W ciągu kilku tygodni będziesz mógł generować swoją prywatną, bezkosztową i bezemisyjną energię.

Po wykonaniu instalacji służymy zawsze poradą, zatem jeżeli będziesz mieć dowolne pytania lub problemy, jesteśmy do dyspozycji.