Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Świebodzice | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

MK Fotowoltaika ze Świebodzic to oddział zawodowców w sferze energii słonecznej, którzy budują instalacje dobrane do osobistych potrzeb klienta.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odnalezieniu prostego, przystosowanego do potrzeb klienta rozwiązania dla systemu fotowoltaicznego.

Współdziałając z firmą MK Fotowoltaika, odnajdziesz system energii słonecznej, który pomoże Ci zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

W obecnym świecie inwestowanie w odnawialną energię jest ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Energia słoneczna jest najnowocześniejszą z długiej linii niezmiernie korzystnych innowacji technologicznych, które napędzają przyszłość.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Po zainstalowaniu panele fotowoltaiczne są niesłychanie łatwe w utrzymaniu. Dzięki naszej najnowocześniejszej technice monitorowania, możemy sprawdzić, ile energii elektrycznej wyprodukował Twój system. To tak proste, jak otwarcie aplikacji w telefonie!

DLA DOMU

Przejście na energię uzyskiwaną z paneli fotowoltaicznych pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze. Jednakże nie wszystkie panele fotowoltaiczne są sobie równe. MK Fotowoltaika to idealna propozycja dla Ciebie a także Twojego lokalu. Jesteśmy dumni z naszej działalności oraz zapewniamy, że otrzymasz najlepszy produkt na rynku, z długoterminową gwarancją na poparcie owej tezy.

Bezpłatne konsultacje dotyczące instalacji fotowoltaiki

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy są w stanie podjąć się każdego projektu. Posiadamy kompetencję oraz doświadczenie konieczne do tego, aby Twój projekt został zrealizowany zgodnie z najwyższymi standardami.

Nasi inżynierowie zastosują najnowocześniejsze techniki, aby skonfigurować system paneli słonecznych oraz wspomóc Twój dom czystą oraz odnawialną energią elektryczną.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojego Biznesu

MK Fotowoltaika jest wiodącym dostarczycielem zarówno komercyjnych, jak i prywatnych systemów słonecznych.

Montujemy układy fotowoltaiczne dla wielu wdrożeń komercyjnych oraz przemysłowych.

Panele fotowoltaiczne są optymalnym sposobem na zmniejszenie kosztów energii oraz zaimplementowanie niekonwencjonalnych rozwiązań energetycznych.

Oszczędność pieniędzy

Mamy doświadczenie w pomocy firmom oraz jednostkom indywidualnym w zdobyciu dofinansowania na przeprowadzoną instalację fotowoltaiczną. Nasz zespół stworzył dla Ciebie analizę oszczędności, abyśmy mogli pomóc Ci przyjrzeć się wszystkim możliwościom oraz zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię.

Magazyn Energii

Wartość inwestycji w fotowoltaikę szybko rośnie dzięki efektywności oraz oszczędnościom na wydatkach oferowanym przez nasz system przechowywania energii. Energia słoneczna oraz układy przechowywania energii są przyszłością pozyskiwania energii. Potrafią one znacznie zredukować miesięczne rachunki za energię oraz na dłuższą metę przyoszczędzić mnóstwo pieniędzy.

Zespół Specjalistów

Przygotowujemy oraz realizujemy fotowoltaiczne układy energetyczne dla naszych kontrahentów. Nasze projekty oraz instalacje są skoncentrowane na maksymalnej efektywności, wytrzymałości oraz stylistyce. Umożliwiamy całościowy monitoring efektywności, usługi projektowe oraz instalacyjne.

Zainstaluj panele fotowoltaiczne dla budynku lub firmy w Świebodzicach

Czy masz już dosyć wysokich rachunków za energię? A może pragniesz zainwestować w twój biznes, który będzie gwarantował zyski przez lata? Cokolwiek to jest, nasi profesjonaliści z MK Fotowoltaika potrafią Ci pomóc!

Sprawdź, jak panele fotowoltaiczne potrafią wpłynąć na Twój dom bądź firmę i skontaktuj się z nami już dzisiaj, aby umówić się na nieodpłatną konsultację!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od oceny do montażu?

Instalowanie paneli fotowoltaicznych w obiektach mieszkalnych lub gospodarczych może wydawać się zagmatwanym procesem dla części ludzi, jednakże nie ma się czego obawiać.

Naszym priorytetem jest maksymalnie uprościć oraz zmniejszyć czas oczekiwania na zrealizowanie instalacji.

  • Wycena – By rozpocząć realizację projektu, zadzwoń do jednego z naszych doradców już dzisiaj. Ustalimy, czy energia z instalacji fotowoltaicznej jest dla Ciebie właściwa.
  • Wizyta – Dzięki wizji lokalnej będziemy w stanie opisać szczegółowo warunki, z jakimi będziemy mieć do czynienia podczas montażu oraz dla samej efektywności instalacji.
  • Plan – Zgromadziliśmy już wszelkie dane, których wymagamy, aby rozumieć, ile energii wykorzystujesz w ciągu dnia. Nasi inżynierowie opracują system fotowoltaiczny, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Pozwolenia – Przed rozpoczęciem instalacji należy pozyskać niezbędne zezwolenia – tym również się zajmiemy. Czas ten jest niezależny od nas, ale dołożymy wszelkich starań, by był on jak najkrótszy
  • Instalacja – Gdy będziemy zdolni do zapoczątkowania właściwej instalacji w Państwa budynku lub instytucji, możemy przystąpić do działania. Od rozpoczęcia prac do ich końca nie powinno upłynąć więcej aniżeli 3-4 dni dla konwencjonalnej instalacji do 10 kW.
  • Darmowa Energia – Po skończonej instalacji możesz cieszyć się z bezpłatnej, ekologicznej energii oraz uwolnić się od energii od dostawcy.

Poza wywiadem zdalnym lub telefonicznym przeważnie również umawiamy się na wizytację u Państwa, by oszacować precyzyjnie możliwości oraz warunki do postawienia instalacji.

Podczas naszej wizyty będziemy brali pod rozwagę m.in. kąt pochylenia dachu, ukształtowanie dachu, kierunek pochylenia, stan zaciemnienia oraz pozostałe elementy wpływające na parametry instalacji.

Zanim będziemy potrafili przedstawić Ci konkretną propozycję, stwierdzimy sensowność ekonomiczną instalacji słonecznej dla Twojego przypadku oraz warunków.

W propozycji zawrzemy ewaluację instalacji, prognozy efektywności, specyfikację systemu a także umowę o obszarze robót.

By montaż instalacji słonecznej przebiegał płynnie, plan powinien być maksymalnie skrupulatny, uwzględniający parametry dachu, jak pochylenie, konstrukcja i pokrycie.

Bierzemy także pod rozwagę wszelkie obciążenia, kierunek wiatru, zaciemnienie, bliskość panelu elektrycznego oraz stylistykę.

Systemy te są skonstruowane tak, aby służyły przez dziesięciolecia, więc każdy z nich jest skonstruowany oraz zaakceptowany przez fachowego instalatora.

Do zrealizowania montażu instalacji słonecznej czasem może być konieczne pozwolenie od władz miejscowości, w której posiadłość się znajduje.

Wymagania dotyczące uprawnień ustalamy już na etapie oceny, stąd nie ma żadnych niespodzianek, jednak musi to zostać dopilnowane.

Cały mechanizm uzyskania upoważnień nie musi trwać wiecznie. Dzięki naszemu doświadczeniu maksymalnie minimalizujemy czas oczekiwania.

Montaż systemu

Na start składamy pewną drogę z ziemi na Twój dach.

Zdarzało się, że korzystaliśmy z żurawi, podnośników, bądź wózków widłowych, natomiast nierzadko wystarczy drabina bądź zwykłe rusztowanie.

Zanim zainstalujemy same panele, konieczne będą klemy, kątowniki i klipsy, by skończona konstrukcja była solidna oraz bezpieczna.

Po ułożeniu paneli następnym etapem będzie ich integracja oraz połączenie kablami.

To rzeczywiście wymusza odrobinę matematyki, aby zsynchronizować obwody oraz zmaksymalizować efektywność systemu.

Następnie nasz fachowiec ds. instalacji słonecznych połączy kablami elektrycznymi panele z falownikiem.

Ostatnie kroki to integracja wszelkich urządzeń oraz gruntowne pomiary działania skończonej instalacji, tak aby program produkcji energii przewidziany w projekcie był w pełni uzyskiwany.

Konserwacja

Solidna architektura paneli powoduje, że nie musimy się martwić o trudną konserwację.

Proponuje się jednak, by panele fotowoltaiczne czyścić minimum raz w roku, by utrzymywały optymalną efektywność.

Czy wykonasz to przy pomocy usług specjalistycznej firmy czy osobiście, nie ma większego znaczenia. Należy jedynie zachować rozwagę na wysokości.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Niezwykle ważne są dla nas Twoje korzyści i oszczędności, stąd jako MK Fotowoltaika Świebodzice zadbamy o nieskomplikowane oraz rentowne przeprowadzenie instalacji.

Kompletny proces to nie tylko sama instalacja, lecz również projektowanie oraz zdobywanie uprawnień, z czym oczywiście również pomagamy.

W ciągu kilku tygodni będziesz mógł generować swoją prywatną, bezkosztową oraz bezemisyjną energię.

Po zakończeniu instalacji służymy nieprzerwanie poradą, więc jeżeli będziesz mieć jakieś zapytania lub problemy, jesteśmy do dyspozycji.