Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Świebodzin | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

Firma MK Fotowoltaika ze Świebodzina oferuje kompletne rozwiązania w obszarze energii słonecznej na terenie województwa lubuskiego.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w znalezieniu rozwiązania co do układu fotowoltaicznego, które pasuje do Twoich potrzeb , a także budżetu.

Współdziałając z firmą MK Fotowoltaika, znajdziesz układ energii słonecznej, który pomoże Ci zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

panele na dachu domu

ENERGIA EKOLOGICZNA

Układy energii słonecznej modyfikują sektor energetyczny i błyskawicznie stają się najbardziej upragnioną innowacją technologiczną w całej Polsce.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Panele fotowoltaiczne są idealną inwestycją dla wielu osób. Nasi odbiorcy nie muszą się niepokoić o konserwację własnych systemów domowych, albowiem obserwujemy KWh, które układ wytworzył.

DLA DOMU

Przejście na energię pobieraną z paneli fotowoltaicznych pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze. Jednak nie wszystkie panele fotowoltaiczne są sobie równe. Rozumiemy, że nie wszystkie panele fotowoltaiczne są sobie równe. Wybierz niezawodne, produktywne panele fotowoltaiczne o doskonałej jakości, które są objęte długoterminową gwarancją.

Darmowa wycena instalacji fotowoltaicznej

Nasza szeroka znajomość nt fotowoltaiki w zestawieniu z doświadczeniem zawodowym lokalnego zespołu pozwala nam przewagę w niezawodnym przeprowadzaniu projektów według najwyższych wzorców, niezależnie od ich wielkości.

Nasi inżynierowie wykorzystają najnowocześniejsze techniki, żeby zestawić układ paneli fotowoltaicznych i wspomóc Twój budynek czystą oraz odnawialną energią elektryczną.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Firmy

MK Fotowoltaika jest wiodącym dostawcą zarówno komercyjnych, jak również prywatnych systemów fotowoltaicznych.

Pomagamy klientom projektować i budować układy słoneczne dla wielu zastosowań, od mieszkalnych po duże komercyjne projekty.

Panele słoneczne są optymalnym sposobem na zminimalizowanie kosztów energii oraz zaimplementowanie nieszablonowych rozwiązań energetycznych.

Dofinansowanie

Firma MK Fotowoltaika posiada doświadczenie w pomaganiu spółkom a także jednostkom indywidualnym w zdobywaniu dofinansowania do przeprowadzonej instalacji fotowoltaicznej. Będziemy pracować nad znalezieniem najkorzystniejszego układu, który będzie idealnie pasował do Twoich potrzeb. Pomożemy Ci również lepiej zrozumieć inne koszty i opcje dostępne dla Ciebie.

Magazyn Energii

Układy gromadzenia energii pomagają podwyższyć wartość naszej inwestycji w panele słoneczne. Energia solarna posiada wiele korzyści. Jest przyjazna dla środowiska, nie produkuje szkodliwych emisji i jest najtańszym źródłem energii w wielu miejscach.

Znakomity Personel

Szeroki zasięg usług w sferze fotowoltaiki, inżynierii elektrycznej i strukturalnej, przygotowywania i budowy; specjalizacja w naziemnych elektrowniach słonecznych, dachowych systemach fotowoltaicznych na terenie Świebodzina i całego województwa lubuskiego.

Zamów panele słoneczne do domu lub firmy w Świebodzinie

MK Fotowoltaika dysponuje zaawansowanym technologicznie sprzętem i zespołem specjalistów, którzy zadbają o to, abyś w pełni wykorzystał swoją inwestycję.

Sprawdź, jak panele słoneczne potrafią wpłynąć na Twój dom lub firmę i już dziś skontaktuj się w celu umówienia darmowej wyceny!

instalator montujący panele słoneczne

Wycena oraz instalacja – krok po kroku

Kładzenie paneli fotowoltaicznych w budynkach mieszkalnych czy gospodarczych potrafi wydawać się skomplikowanym procesem dla większości ludzi, jednakże nie ma się czego obawiać.

Naszym celem jest maksymalnie uprościć i zminimalizować czas oczekiwania na uruchomienie instalacji.

  • Wycena – Aby zacząć projekt, zadzwoń do jednego z naszych specjalistów już dziś, a my ustalimy, czy energia solarna jest dla Ciebie odpowiednia.
  • Wizja Terenowa – Dzięki wizji lokalnej będziemy w stanie oszacować szczegółowo warunki, z jakimi będziemy mieć do czynienia w trakcie montażu jak również dla samej skuteczności instalacji.
  • Projekt – Nasi inżynierowie przystąpią do przygotowywania układu fotowoltaicznego, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Zezwolenia – W tym kroku wymagana będzie odrobina wytrwałości. Załatwienie koniecznych zezwoleń nie jest do końca uzależnione od nas, jednakże zawsze przykładamy starań, by trwało to jak najkrócej.
  • Instalacja – Gdy wszelakie procedury zostały zrealizowane, możemy się zająć faktyczną instalacją na dachu Twojego lokalu, na gruncie czy obiekcie przemysłowym. Z reguły trwa to nie dłużej aniżeli parę dni.
  • Oszczędność – Układ energii słonecznej to znakomita inwestycja, która potrafi dostarczyć Ci szybkie korzyści pieniężne i rozwiązania łagodne dla środowiska.

Poza wywiadem zdalnym czy telefonicznym zazwyczaj też umawiamy się na wizytę u Państwa, by oszacować dokładnie możliwości i warunki do zamontowania instalacji.

Podczas naszej wizyty będziemy brali pod uwagę m.in. kąt pochylenia dachu, wymodelowanie dachu, kierunek pochylenia, stopień zaciemnienia i pozostałe elementy wpływające na parametry instalacji.

Każdy przypadek jest inny, dlatego zawsze chcemy być przekonani, iż instalacja ma sens i będzie dla Ciebie uzasadniona oraz opłacalna.

Na propozycję złoży się wnikliwa ocena produktywności i oszczędności, techniczna specyfikacja instalacji a także już dokładna wycena wraz z zaplanowaniem potrzebnych prac do wykonania.

Aby montaż instalacji fotowoltaicznej przebiegał bezbłędnie, projekt powinien być maksymalnie skrupulatny, uwzględniający parametry dachu, jak pochylenie, konstrukcja a także pokrycie.

Dodatkowo poznajemy też zaciemnienie jakie występuje w planowanym miejscu montażu, podatność na wiatr oraz obciążenie, a nawet przyszły wygląd paneli.

Układy te są przygotowane tak, żeby służyły przez dziesięciolecia, dlatego każdy z nich jest zaprojektowany oraz potwierdzony przez kompetentnego instalatora.

W konkretnych przypadkach konieczne może się okazać pozwolenie od urzędu miasta ze zgodą na wykonanie instalacji fotowoltaicznej na Twoim dachu czy gruncie.

Punkty dotyczące takich uprawnień są już wykazywane przy opracowywaniu instalacji, więc nie przedstawiają one dla nas żadnego zaskoczenia.

Możemy swobodnie stwierdzić, iż ta część procesu została przez nas opanowana do perfekcji.

Montaż układu

Pierwszym krokiem podczas montażu jest zagwarantowanie bezproblemowego dostępu na dach domu.

Zdarzało się, że korzystaliśmy z dźwigów, podnośników, lub wózków widłowych, natomiast częstokroć wystarczy drabina lub zwykłe rusztowanie.

Klipsy, kątowniki, klemy to elementy bez których nie obędzie się żadna instalacja, która ma pracować wiele lat z optymalną efektywnością.

Istotnym stopniem jest poprawne złącze paneli odpowiednimi przewodami, tak żeby prąd przepływał w potencjalnie najbardziej optymalny sposób.

Integracja z funkcjonującymi urządzeniami będzie stanowić obwód zdolny do uzyskiwania maksimum korzyści z energii słonecznej.

Następnie nasz ekspert ds. instalacji fotowoltaicznych połączy przewodami elektrycznymi panele z falownikiem.

Podłączymy inwerter i kilka innych urządzeń, które sprawiają, że układ funkcjonuje, oraz sprawdzimy wszystko, aby upewnić się, że całość idealnie współgra.

Co z konserwacją?

Ze względu na swoją architekturę a także montaż wyspecjalizowany serwis paneli fotowoltaicznych nie jest niezbędny.

Rekomenduje się jednak, by panele słoneczne czyścić choć raz w roku, by zachowywały optymalną efektywność.

Możesz to zrobić osobiście lub skorzystać z naszych usług w obszarze renowacji paneli fotowoltaicznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Z MK Fotowoltaika Świebodzin zamontowanie układu fotowoltaicznego dla Twojego budynku jest bezbolesne i opłacalne.

Nasze kompletne podejście poprowadzi Cię przez planowanie, inżynierię, budowę i podłączenie.

Zadzwoń lub wypełnij formularz na stronie, a Twoją własną oraz odnawialną energię będziesz mógł generować już w ciągu paru tygodni.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez długi czas, oferując dogodne cenowo, proste programy konserwacji, które podtrzymają Twój układ w szczytowej formie.