Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Świecie | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

MK Fotowoltaika, wiodąca firma z branży energii solarnej w Świeciu, jest tutaj, aby Ci pomóc. Specjalizujemy się w rozwiązaniach słonecznych oraz dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi były najwyższej jakości.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odszukaniu niedrogiego, dostosowanego do potrzeb klienta rozwiązania dla systemu fotowoltaicznego.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika potrafi dopomóc Ci uzyskać układ energii solarnej zainstalowany w Twoim domu albo firmie.

panele na dachu domu

ZIELONA ENERGIA

Systemy energii fotowoltaicznej zmieniają rynek energetyczny i szybko stają się wybitnie pożądaną nowością technologiczną w całej Polsce.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Panele fotowoltaiczne są wspaniałą inwestycją dla wielu osób. Dzięki naszej najnowszej technice monitorowania, potrafimy stwierdzić, ile energii elektrycznej wytworzył Twój układ. To tak normalne, jak uruchomienie aplikacji w telefonie!

DLA DOMU

Dzięki przesunięciu z konwencjonalnych źródeł energii na energię odnawialną, zaoszczędzisz pieniądze. Dzięki MK Fotowoltaika, będziesz wiedzał, że wybrałeś niezawodne, niesamowicie efektywne panele fotowoltaiczne objęte długotrwałą gwarancją.

Nieodpłatna wycena instalacji fotowoltaicznej

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży fotowoltaicznej. Jesteśmy dumni z naszej działalności oraz każdego projektu, którego się podejmujemy.

Specjalizujemy się w planowaniu oraz wprowadzaniu najnowszych technik energetycznych, w tym systemów słonecznych podłączonych do sieci, rozwiązań w obszarze magazynowania energii oraz generowania energii elektrycznej.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojego Biznesu

MK Fotowoltaika jest wiodącym dostarczycielem zarówno komercyjnych, jak i domowych systemów słonecznych.

Pomagamy nabywcom planować oraz montować systemy fotowoltaiczne dla wielu zastosowań, od mieszkalnych po duże komercyjne projekty.

Dzięki panelom słonecznym instytucje mogą ograniczyć koszty energii oraz zaimplementować niekonwencjonalne rozwiązania energetyczne.

Dofinansowanie

Marka MK Fotowoltaika ma doświadczenie w pomaganiu firmom a także osobom prywatnym w uzyskiwaniu dofinansowania do przeprowadzonej instalacji fotowoltaicznej. Nasz personel jest również gotowy poprowadzić Cię przez analizę oszczędności oraz przemyśleć wszystkie opcje.

Magazyn Energii

Wartość inwestycji w fotowoltaikę błyskawicznie rośnie dzięki wydajności oraz oszczędnościom na wydatkach oferowanym przez nasz układ magazynowania energii. Energia solarna to przyszłość. Nawet w obliczu ryzyka przemianami klimatycznymi, będzie ona nadal stosowana w jeszcze większym stopniu.

Umiejętności zespołu

Firma świadczy pełen zakres usług fotowoltaicznych, elektrycznych oraz strukturalnych, projektowych i wykonawczych, specjalizując się w naziemnych elektrowniach słonecznych, dachowych układach słonecznych.

Zamów panele solarne do budynku bądź firmy w Świeciu

Czy masz już dość znacznych rachunków za energię? A może chcesz zainwestować w twój biznes, który będzie dostarczał zyski przez lata? Cokolwiek to jest, nasi profesjonaliści z MK Fotowoltaika potrafią Ci pomóc!

Zobacz, jak panele fotowoltaiczne potrafią wpłynąć na Twój dom bądź firmę i skontaktuj się z nami już dzisiaj, by umówić się na darmową konsultację!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od oceny do instalacji?

Instalacja fotowoltaiczna nie musi być trudnym procesem. Jeśli zaangażujesz profesjonalną firmę do zaprojektowania oraz zamontowania systemu dla Ciebie, kompletna procedura potrafi być wykonana w ciągu kilku tygodni.

Naszym założeniem jest sprawienie, aby włączenie instalacji było tak proste oraz szybkie, jak to tylko możliwe.

  • Wycena – Zapewnimy Ci darmową pomoc, aby sprecyzować, czy energia słoneczna jest dla Ciebie korzystnym wyborem.
  • Wizyta – Dzięki wizji lokalnej będziemy w stanie określić precyzyjnie warunki, z jakimi będziemy mieć do czynienia podczas montażu jak również dla samej skuteczności instalacji.
  • Projekt – Nasi inżynierowie przystąpią do planowania systemu fotowoltaicznego, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Pozwolenia – Zanim będziemy w stanie zacząć prace instalacyjne potrzebne będzie także pozyskanie odpowiednich pozwoleń. Nasz zespół jest doświadczony także pod tym kątem oraz może ograniczyć czas oczekiwania do minimum.
  • Instalacja – Po załatwieniu formalności możemy podejść do właściwej instalacji w Państwa domu, budynku przemysłowym bądź przy gruncie. Trwa to zazwyczaj tylko kilka dni.
  • Darmowa Energia – Po zainstalowaniu systemu energii słonecznej można od razu zacząć oszczędzać przy niewielkich bądź żadnych wydatkach utrzymania.

Przed przygotowaniem planu projektu konieczna będzie dodatkowo konsultacja na miejscu, by otrzymać wszelkie potrzebne informacje, których nie sposób sprecyzować w rozmowie telefonicznej.

Będziemy wyglądać w górę, wskazywać na rzeczy, pocierać się po głowach, czasem nawet spierać się ze sobą odrobinę, natomiast odjedziemy rozumiejąc dokładnie, co trzeba zrobić, aby uzyskać najefektywniejszy układ fotowoltaiczny.

Po upewnieniu się, że skorzystasz z systemu słonecznego oraz będzie on korzystny ekonomicznie, przedstawimy Ci kompletną propozycję.

W ofercie ujmiemy wycenę instalacji, prognozy wydajności, specyfikację systemu oraz umowę o zakresie robót.

Żeby montaż instalacji słonecznej przebiegał bezbłędnie, projekt powinien być maksymalnie drobiazgowy, uwzględniający parametry dachu, jak nachylenie, konstrukcja a także pokrycie.

Dodatkowo badamy też zaciemnienie jakie występuje w planowanym miejscu montażu, podatność na wiatr oraz obciążenie, a nawet przyszły wygląd paneli.

Systemy te są przygotowane tak, aby służyły przez dziesięciolecia, dlatego każdy z nich jest zaplanowany oraz zatwierdzony przez sprawdzonego instalatora.

Do wykonania montażu instalacji słonecznej czasem może być konieczne zezwolenie od władz miasta, w której posiadłość się znajduje.

Nie jest to dla nas przeszkodą, gdyż zapoznajemy się z kryteriami już we wczesnym planie instalacji oraz przygotowujemy właściwe dokumenty.

Możemy śmiało powiedzieć, że ta część procesu została przez nas opanowana do perfekcji.

Montaż systemu

Obowiązkowym elementem przed samym montażem jest pewna droga transportu paneli na dach domu.

Żeby to zrobić niezbędna jest łatwa konstrukcja rusztowania, drabina, opcjonalnie można skorzystać z podnośnika bądź żurawia.

Rozpoczniemy montaż okuć, następnie ustawimy szyny, i wówczas ubezpieczymy też panele.

Łączenie paneli przewodami w możliwie optymalny sposób to następny krok w realizacji projektu.

Integracja z istniejącymi urządzeniami będzie stanowić obwód zdatny do uzyskiwania najwięcej korzyści z energii słonecznej.

Potrzebne będzie też poprowadzenie przez naszego fachowca ds. fotowoltaiki przewodów od paneli do pomieszczenia instalacji falownika.

Ostatnie kroki to integracja wszystkich urządzeń oraz szczegółowe testy działania kompletnej instalacji, tak aby program produkcji energii przewidziany w projekcie był w całości spełniany.

Konserwacja

Ze względu na swoją architekturę a także montaż wyspecjalizowany serwis paneli słonecznych nie jest potrzebny.

Dla osiągania najlepszych efektów można czyścić panele 2 razy do roku oraz wykonać test produktywności.

Czy wykonasz to przy pomocy usług kompetentnej firmy bądź sam, nie ma większego znaczenia. Należy jedynie zachować czujność na wysokości.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Z MK Fotowoltaika Świecie zamontowanie systemu słonecznego dla Twojego budynku jest bezbolesne oraz dochodowe.

Zajmiemy się wszystkim od wczesnego projektu, poprzez specyfikację, aż po sam montaż oraz uruchomienie.

Odnawialna oraz darmowa energia jest na wyciągnięcie ręki w ciągu zaledwie paru tygodni.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez długi czas, oferując dogodne cenowo, nieskomplikowane programy pielęgnacji, które utrzymają Twój układ w pełnej formie.