Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Świętochłowice | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

Jeśli jesteś zaciekawiony energią słoneczną oraz szukasz wyjątkowej ekipy, która zapewni Ci najefektywniejszy system, skontaktuj się z firmą MK Fotowoltaika ze Świętochłowic.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odkryciu niedrogiego, dopasowanego do potrzeb klienta rozwiązania dla układu fotowoltaicznego.

MK Fotowoltaika przynosi lokalnym odbiorcom znakomitej jakości układ energii słonecznej, który dopełnia wszelkie wskazania projektowe.

panele na dachu domu

ENERGIA ZE SŁOŃCA

Systemy słoneczne to gwałtownie kształtujący się sektor, który staje się najbardziej popularną nowinką technologiczną w regionie.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Po przyłączeniu panele fotowoltaiczne są niezwykle proste w utrzymaniu. Nasi odbiorcy nie muszą się martwić o konserwację swoich układów domowych, albowiem monitorujemy KWh, które układ wytworzył.

DLA DOMU

Dzięki przejściu z konwencjonalnych źródeł energii na energię solarną, zaoszczędzisz pieniądze. MK Fotowoltaika łączy uczciwość a także skuteczność z długoletnią gwarancją. Wybierając nas, wiesz, iż zyskasz najlepsze panele dla Twojego domu.

Darmowe rekomendacje dotyczące budowy fotowoltaiki

Nasza kompetencja z zakresu fotowoltaiki a także doświadczenie, w zestawieniu z profesjonalizmem personelu, dopomogą nam dostarczyć wyższą wartość dla naszych kontrahentów.

Nasi inżynierowie zastosują najnowsze technologie, aby skonfigurować układ paneli słonecznych a także wspomóc Twój budynek czystą oraz odnawialną energią elektryczną.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Firmy

MK Fotowoltaika jest wiodącą spółką na rynku fotowoltaiki dla instytucji a także domu. Specjalizujemy się w instalacjach, które są solidne a także efektywne.

Montujemy układy fotowoltaiczne dla wielu zastosowań komercyjnych a także gospodarczych.

Firmy zarówno duże jak i małe mogą zredukować koszty energii oraz wdrożyć niestandardowe rozwiązania energetyczne dzięki panelom słonecznym.

Oszczędność pieniędzy

Jeśli potrzebujesz sfinansować instalację paneli słonecznych, MK Fotowoltaika pomoże Ci uzyskać pieniądze a także informację, jak tego dokonać. Nasz oddział będzie potrzebować precyzyjnych danych zużycia prądu, aby zbadać Twoje bieżące wydatki a także pomóc pokazać Ci nowoczesny sposób oszczędzania dzięki energii odnawialnej.

Przechowywanie Energii

Dla wielu instytucji nasze układy magazynowania energii pomagają podnieść wartość ich inwestycji w panele fotowoltaiczne. Energia odnawialna a także układy magazynowania energii to rozwojowe rozwiązania. Mogą one znacznie zredukować comiesięczne rachunki za energię.

Umiejętności personelu

Szeroki zasięg usług w sferze fotowoltaiki, inżynierii elektrycznej a także strukturalnej, opracowywania a także budowy; specjalizacja w naziemnych elektrowniach solarnych, dachowych układach słonecznych na obszarze Świętochłowic a także całego województwa śląskiego.

Zamów panele fotowoltaiczne do budynku bądź instytucji w Świętochłowicach

Czy masz już dość znacznych rachunków za energię? A może chcesz zainwestować w twój biznes, który będzie gwarantował zyski przez lata? Cokolwiek to jest, nasi profesjonaliści z MK Fotowoltaika mogą Ci pomóc!

Jesteśmy firmą zajmującą się energią solarną, która specjalizuje się w pomaganiu naszym kontrahentom w budowaniu paneli fotowoltaicznych na ich posesjach. Chętnie pomożemy Ci zaoszczędzić pieniądze a także polepszyć jakość życia poprzez optymalizację ilości energii wytwarzanej przez Twoją prywatną elektrownię elektryczną.

instalator montujący panele słoneczne

Wycena oraz instalacja – krok po kroku

Instalacja fotowoltaiczna nie musi być kłopotliwym procesem. Jeżeli zaangażujesz doświadczoną firmę do zaprojektowania a także zamontowania układu dla Ciebie, całkowita procedura potrafi być wykonana w ciągu kilku tygodni.

Dokładamy każdych starań, aby okres od momentu wyceny do włączenia instalacji był jak najmniejszy.

  • Rekomendacje – Nasi fachowcy będą w stanie ustalić, czy energia pozyskiwana z paneli fotowoltaicznych jest dla Państwa odpowiednia w zależności od Państwa lokalizacji a także zapotrzebowania.
  • Wizja Lokalna – Potrzebujemy wykonać dokładną analizę terenu, aby upewnić się, że każdy czynnik został wzięty pod uwagę.
  • Projekt – Uzbieralibyśmy już wszystkie informacje, których wymagamy, aby wiedzieć, ile energii wykorzystujesz w ciągu dnia. Nasi inżynierowie zaprojektują układ fotowoltaiczny, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Uprawnienia – Zanim będziemy w stanie zainicjować prace instalacyjne konieczne będzie także uzyskanie stosownych upoważnień. Nasz zespół jest doświadczony także pod tym kątem oraz może zmniejszyć czas oczekiwania do minimum.
  • Instalacja – Gdy będziemy gotowi do rozpoczęcia właściwej instalacji w Państwa lokalu lub instytucji, możemy przystąpić do pracy. Od wszczęcia prac do ich końca nie powinno upłynąć więcej niż 3-4 dni dla standardowej instalacji do 10 kW.
  • Bezpłatna Energia – Po zainstalowaniu układu energii solarnej można od razu zacząć oszczędzać przy niewielkich lub żadnych wydatkach na utrzymanie.

Istotna część wyceny może być wykonana online bądź przez telefon, natomiast aby wiedzieć, z czym rzeczywiście mamy do czynienia, niemal zawsze potrzebujemy przybyć na miejsce oraz się rozglądnąć.

Oględziny na miejscu są konieczne przed przygotowaniem planu instalacji słonecznej. Żeby móc zweryfikować rozkład paneli musimy przyjrzeć się jakie jest pokrycie w proponowanym miejscu instalacji, kąt i kierunek nachylenia dachu a także jego profil.

Po przeanalizowaniu wszelkich za oraz przeciw co do rentowności oraz zasadności instalacji słonecznej zaproponujemy Ci praktyczne rozwiązanie.

Dokument zawierać będzie dokładny obszar prac, ewaluację, specyfikację układu a także zapowiedzi efektywności. Do oferty dołączona jest umowa na rozpoczęcie robót.

Struktura każdego dachu, jego kształt, orientacja a także materiał są unikalne, stąd układ potrzebuje zostać opracowany przed jego instalacją.

To nie jedyne parametry, które bierzemy pod uwagę. Badamy także bliskość urządzeń elektrycznych, obciążenia, kierunki wiatru a także zaciemnienie dachu oraz dbamy, żeby instalacja była estetyczna.

Wszystko przewidziane jest przez zespół kompetentnych inżynierów, którzy dbają o to, żeby układ pozostał długowieczny a także służył przez dziesiątki lat.

W zależności od Twojego miejsca zakwaterowania, do zamontowania układu słonecznego na dachu może być wymagane pozwolenie samorządowe.

Skompletowanie dokumentacji na takie zezwolenie jest ustalone już we wczesnym projekcie instalacji, więc inwestor nie musi się nim zajmować.

Cały proces zdobycia uprawnień nie musi trwać wiecznie. Dzięki naszemu doświadczeniu maksymalnie zmniejszamy okres oczekiwania.

Montaż instalacji

Ważnym etapem podczas montażu jest zapewnienie łatwego dostępu na dach budynku.

Drabiny, dźwigi, podnośniki, rusztowania czy także wózki widłowe – korzystaliśmy z każdej z tych metod, w zależności od realiów.

Uchwyty, kątowniki, klemy to elementy bez których nie obędzie się żadna instalacja, która ma działać wiele lat z maksymalną efektywnością.

Po umieszczeniu paneli następnym etapem będzie ich integracja oraz złączenie przewodami.

Nasz zespół dba o to, aby układ pracował maksymalnie wydajnie tworząc zsynchronizowany obwód z funkcjonującymi urządzeniami w sieci.

Niezbędne będzie też pociągnięcie przez naszego fachowca ds. fotowoltaiki kabli od paneli do miejsca instalacji falownika.

Ostatnie etapy to integracja wszelkich urządzeń oraz dokładne testy działania kompletnej instalacji, tak aby program produkcji energii założony w projekcie był w pełni uzyskiwany.

Co z konserwacją?

Ze względu na swoją architekturę a także montaż wyspecjalizowany serwis paneli słonecznych nie jest obowiązkowy.

Proponuje się jednak, żeby panele fotowoltaiczne czyścić choć raz w roku, żeby zachowywały maksymalną produktywność.

Możesz to wykonać osobiście ewentualnie skorzystać z naszych usług w obszarze renowacji paneli słonecznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Wierzymy w społeczność

Dzięki profesjonalistom z MK Fotowoltaika zaoszczędzisz pieniądze, czas a także będziesz mógł się cieszyć ze swojej własnej odnawialnej energii.

Cały proces to nie tylko sama instalacja, ale także planowanie oraz uzyskiwanie uprawnień, z czym ewidentnie także pomagamy.

Zadzwoń bądź wypełnij formularz na stronie, a Twoją naturalną oraz odnawialną energię będziesz mógł generować już w przeciągu paru tygodni.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez długi okres, oferując przystępne cenowo, nieskomplikowane plany konserwacji, które utrzymają Twój układ w pełnej formie.