Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Świnoujście | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Jeśli szukasz systemu energii słonecznej w obszarze łódzkim, oddział MK Fotowoltaika ze Świnoujścia jest tutaj, żeby Ci pomóc.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odszukaniu rozwiązania co do układu fotowoltaicznego, które dostosowuje się do Twoich potrzeb , a także budżetu.

Jesteśmy ekspertami w budowie układów energii solarnej a także jesteśmy tutaj, żeby Ci pomóc. Wypełnij kwestionariusz bądź zadzwoń i otrzymaj bezpłatną wycenę, żeby dowiedzieć się, ile będzie kosztować budowa układu energii solarnej w Twoim lokalu lub firmie.

panele na dachu domu

ENERGIA ZE SŁOŃCA

Układy energii solarnej to nowatorski a także praktyczny sposób na zagospodarowanie promieni słonecznych. Panele fotowoltaiczne gwarantują naturalną energię dla Twojego domu, a także obniżają comiesięczne rachunki za prąd.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Po zainstalowaniu panele fotowoltaiczne są niesłychanie łatwe w utrzymaniu. Dzięki naszej najnowszej metodzie monitorowania, umiemy zobaczyć, ile energii elektrycznej wytworzył Twój układ. To tak banalne, jak otwarcie aplikacji w telefonie!

DLA DOMU

Przejście na energię odnawialną to mądra inwestycja, która pozwoli Ci przyoszczędzić pieniądze a także dopomoże środowisku. MK Fotowoltaika to doskonała propozycja dla Ciebie oraz Twojego lokalu. Jesteśmy dumni z naszej pracy i zapewniamy, iż dostaniesz najodpowiedniejszy produkt na rynku, z długoterminową gwarancją na poparcie owej tezy.

Nieodpłatna wycena instalacji fotowoltaicznej

Jesteśmy zespołem ekspertów, którzy są w stanie podjąć się każdego projektu. Posiadamy wiedzę a także doświadczenie konieczne do tego, żeby Twój projekt został ukończony zgodnie z największymi wzorcami.

Specjalizujemy się w planowaniu a także wprowadzaniu najnowocześniejszych technik energetycznych, w tym układów słonecznych podłączonych do sieci, rozwiązań w obszarze magazynowania energii oraz produkowania energii elektrycznej.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Firmy

MK Fotowoltaika dostarcza kompleksowych rozwiązań w obszarze komercyjnych układów fotowoltaicznych.

Projektujemy układy słoneczne dla wielu wdrożeń komercyjnych a także przemysłowych.

Podczas gdy wykorzystanie energii elektrycznej rośnie, panele solarne są tańsze a także bardziej wydajne niż kiedykolwiek wcześniej. Przyszłość energii solarnej maluje się w pozytywnych barwach.

Analiza korzyści

Jeśli potrzebujesz sfinansować instalację paneli fotowoltaicznych, MK Fotowoltaika pomoże Ci otrzymać pieniądze a także informację, jak tego dokonać. Nasz personel opracował dla Ciebie analizę oszczędności, abyśmy mogli pomóc Ci przyjrzeć się wszelakim opcjom a także zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię.

Gromadzenie Energii

Dla wielu organizacji nasze układy magazynowania energii pomagają zwiększyć wartość ich inwestycji w panele słoneczne. Energia słoneczna a także układy magazynowania energii są przyszłością pozyskiwania energii. Potrafią one znacznie ograniczyć comiesięczne rachunki za energię a także na dłuższą metę przyoszczędzić mnóstwo pieniędzy.

Zespół Profesjonalistów

Kompletny zakres usług w sferze fotowoltaiki, inżynierii elektrycznej a także strukturalnej, planowania a także budowy; specjalizacja w naziemnych elektrowniach słonecznych, dachowych systemach fotowoltaicznych na terenie Świnoujścia a także całego województwa zachodniopomorskiego.

Zainstaluj panele słoneczne dla budynku czy firmy w Świnoujściu

MK Fotowoltaika dysponuje zaawansowanym technologicznie sprzętem a także zespołem fachowców, którzy zadbają o to, abyś w pełni wykorzystał twoją inwestycję.

Zobacz, jak panele słoneczne potrafią wpłynąć na Twój dom bądź firmę i już dziś skontaktuj się w celu umówienia darmowej wyceny!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od wyceny do montażu?

Zakładanie paneli fotowoltaicznych w obiektach mieszkalnych lub gospodarczych potrafi wydawać się zagmatwanym procesem dla części ludzi, jednakże nie ma się czego obawiać.

Dokładamy wszelkich starań, żeby czas od momentu wyceny do zrealizowania instalacji był jak najmniejszy.

  • Rekomendacje – By zainicjować projekt, zadzwoń do jednego z naszych ekspertów już dzisiaj, a my ustalimy, czy energia słoneczna jest dla Ciebie idealna.
  • Wizyta – Będziemy musieli sprawdzić Państwa budynek a także zweryfikować parametry instalacji w sposób maksymalnie szczegółowy.
  • Plan – Przeglądając dane zgromadzone podczas wizytacji, nasi inżynierowie zainicjują przygotowywanie układu fotowoltaicznego, żeby zmaksymalizować produkcję energii.
  • Zezwolenia – Przed rozpoczęciem budowy pozostaje załatwić konieczne pozwolenia – tym również się zajmiemy. Czas ten jest niezależny od nas, natomiast dołożymy wszystkich starań, aby był on jak najkrótszy
  • Montaż – Gdy będziemy gotowi do zapoczątkowania właściwej instalacji w Państwa budynku lub instytucji, możemy przystąpić do działania. Od rozpoczęcia prac do ich końca nie powinno minąć więcej aniżeli 3-4 dni dla przeciętnej instalacji do 10 kW.
  • Darmowa Energia – Układ energii solarnej to świetna inwestycja, która potrafi przynieść Ci natychmiastowe korzyści finansowe a także rozwiązania przyjazne dla środowiska.

Poza wywiadem zdalnym lub telefonicznym przeważnie też umawiamy się na konsultację u Państwa, aby oszacować szczegółowo możliwości a także wymogi do położenia instalacji.

Będziemy patrzeć w górę, wskazywać na rzeczy, drapać się po głowach, możliwe nawet spierać się ze sobą trochę, ale wyjedziemy wiedząc precyzyjnie, co trzeba zrobić, żeby otrzymać najskuteczniejszy układ fotowoltaiczny.

Każdy przypadek jest inny, dlatego zawsze potrzebujemy być pewni, iż instalacja ma sens a także będzie dla Ciebie odpowiednia i zyskowna.

Dokument obejmować będzie dokładny zakres prac, wycenę, specyfikację układu a także prognozy wydajności. Do oferty dołożona jest umowa na podjęcie robót.

Do projektu konieczne są informacje na temat pochylenia dachu, jego pokrycia i konstrukcji. Wszystko po to, aby projekt instalacji nie zostawiał żadnych wątpliwości przed samym montażem.

To nie jedyne parametry, które bierzemy pod rozwagę. Weryfikujemy także bliskość urządzeń elektrycznych, obciążenia, kierunki wiatru a także zaciemnienie dachu i pamiętamy, aby instalacja była estetyczna.

Wszystko opracowane jest przez zespół fachowych inżynierów, którzy dbają o to, aby układ pozostał długotrwały a także służył przez dziesiątki lat.

W niektórych przypadkach nieuniknione może się okazać pozwolenie od urzędu miasta ze zgodą na przeprowadzenie instalacji słonecznej na Twoim dachu lub gruncie.

Uzupełnienie dokumentacji na takie pozwolenie jest ustalone już we wczesnym planie instalacji, więc inwestor nie musi się nim zajmować.

Nasze doświadczenie nauczyło nas, jak usprawnić proces pozyskiwania uprawnień, zatem jesteś w pewnych rękach.

Montaż instalacji

Pierwszym etapem podczas montażu jest zagwarantowanie łatwego dostępu na dach budynku.

Drabiny, żurawie, podnośniki, rusztowania bądź też wózki widłowe – korzystaliśmy z każdej z tych technologii, w zależności od realiów.

Później obowiązkowe są szyny i zaciski, aby należycie zabezpieczyć panele na dachu.

Po położeniu paneli następnym krokiem będzie ich integracja i połączenie kablami.

Wymagana jest tutaj duża kompetencja, aby obwody były zsynchronizowane pod maksymalną efektywność układu.

Niezbędne będzie też pociągnięcie przez naszego fachowca ds. fotowoltaiki przewodów od paneli do miejsca instalacji falownika.

Do finalizacji przedsięwzięcia należy podłączyć inwerter z resztą urządzeń, a następnie sprawdzić, czy całość idzie zgodnie z planem.

Co z konserwacją?

Stabilna struktura paneli sprawia, że nie musimy się martwić o skomplikowaną konserwację.

Jedyną rzeczą, zależną od pogody, o którą powinniśmy zadbać jest ich czyszczenie raz lub 2 razy do roku.

Oczyszczanie też można zlecić i niekoniecznie musi to być firma specjalizująca się w instalacjach fotowoltaicznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Nader ważne są dla nas Twoje korzyści a także oszczędności, więc jako MK Fotowoltaika Świnoujście zadbamy o łatwe i rentowne wykonanie instalacji.

Kompletny proces to nie tylko sama instalacja, ale również projektowanie i uzyskiwanie zezwoleń, z czym ewidentnie również pomagamy.

Aby móc cieszyć się swoją prywatną, samodzielną wytwórnią zielonej energii wystarczy skontaktować się z nami, a udzielimy Ci dodatkowych informacji.

Decydując się na MK Fotowoltaika możesz śnić spokojnie. Pomożemy Ci przy jakiejkolwiek wątpliwości i problemie już po instalacji, jeśli takowe wystąpią.