"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Świnoujście | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne | Ogniwa Słoneczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

MK Fotowoltaika przoduje jako firma polecająca klientom najlepszych fachowców od energii solarnej na terenie Świnoujścia i okolic nie tylko ze względu na ponad 20-letnie doświadczenie w branży oraz nienaganny przebieg realizacji.

Łatwy i szybki kontakt z naszymi wykonawcami, pozwoli byś jeszcze dziś wybrał idealne panele fotowoltaiczne dla Twojego domu.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

Razem z nasza firmą możesz jeszcze dziś pewnym krokiem wejść w XXI wiek i korzystać z odnawialnej, ekologicznej i tańszej energii słonecznej.

KOMPLEKSOWY SERWIS

Współpracujący z nami inżynierowie projektują nowoczesne rozwiązania instalacyjne w celu zapewnienia wyjątkowej jakości montażu, umożliwiającego szybki zwrot kosztów inwestycji.

LOKALNA SPOŁECZNOŚĆ

Naszym celem jest unowocześnienie Świnoujścia i jego okolic w taki sposób, by stały się obszarem bardziej przyjaznym środowisku i zorientowanym na czyste źródła energii. Konsekwentnie dążymy do osiągnięcia tego celu poprzez skupienie uwagi na potrzebach społeczności, a także otrzymywanie najlepszych referencji od lokalnych klientów, zadowolonych z naszych usług.

Bezpłatne doradztwo w kwestii instalacji fotowoltaicznej

Inwestycja w energię słoneczną pozwala obecnie na ogromne oszczędności w każdym budżecie domowym.

Dzięki naszym bezpłatnym konsultacjom i wycenom, możemy szybko ocenić potencjał Twojego gospodarstwa domowego lub firmy i oszacować jak dużo oszczędzisz dzięki instalacji fotowoltaiki.

Zapraszamy do kontaktu

Darmowa Wycena
panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej firmy

Nie pozwól, by czas działał na Twoją niekorzyść, sprawdź opłacalność inwestycji w panele słoneczne dla Twojego biznesu.

Nasi wykonawcy, będący od wielu lat w branży, zapewniają kompletne spektrum obsługi: konsultacje, wykonanie projektu oraz solidny montaż.

Dzięki tej kompleksowej usłudze możesz być spokojny o zwrot z inwestycji w energię słoneczną.

Oszczędź pieniądze

Wbrew niestety częstym opiniom, energia słoneczna nie jest droga. Koszty jakie poniesiesz przy wytwarzaniu energii słonecznej, będą z pewnością nieporównywalnie niższe od kwot na starych rachunkach za prąd. Zwrot z inwestycji w energię słoneczną otrzymasz więc już po 5-7 latach. Nadal masz wątpliwości? Zadzwoń i sprawdź aktualne dotacje unijne dla osób prywatnych.

Niezawodna moc

Systemy fotowoltaiczne nie wymagają dodatkowej obsługi w trakcie eksploatacji. Działają sprawnie przez wiele lat, dostarczając użytkownikom czysta energię. Zapewniamy energię słoneczną na lata i obsługę doświadczonych wykonawców, mających 20-letnie doświadczenie w fotowoltaice.

Zalety instalacji fotowoltaicznych

Słońce stanowi odnawialne i ekologiczne rozwiązanie, jeśli chodzi o pozyskiwanie źródeł energii. Obecnie podejmowanie inwestycji ekologicznych jest o wiele bardziej proste niż było jeszcze do niedawna. Dodatkowo, pozyskiwanie energii słonecznej jest na tę chwilę dalece bardziej przystępne finansowo niż czerpanie energii z elektrowni. Instalacja paneli fotowoltaicznych umożliwia więc nie tylko ochronę naszej planety, ale również niebagatelne oszczędności.

Zamów panele słoneczne do domu lub firmy w Świnoujściu

Firma MK Fotowoltaika istnieje po to, by doradzić Ci w wyborze najlepszego sprzętu, niezależnie od tego czy chciałbyś oszczędzić na prądzie w budżecie domowym, czy inwestować w rozwój swojego przedsiębiorstwa.

Od nas dowiedz się w jaki sposób panele fotowoltaiczne przyniosą korzyści dla Twojego domu lub biznesu. Skontaktuj się z nami i umów się na bezpłatną konsultację!

instalator montujący panele słoneczne

Konsultanci ds. Fotowoltaiki, a nie sprzedawcy

Projektowanie instalacji zaczynamy zawsze od Twoich potrzeb, by wybrać rozwiązania, które skutecznie obniżą domowe koszty.

Weźmiemy pod uwagę zarówno Twoje możliwości finansowe jak i wszelkie ograniczenia by zaproponować dogodne rozwiązanie.

Doradcy w MK Fotowoltaika są doskonale wyszkoleni i znają się na wykonywanej pracy.

Dołożą wszelkich starań by przedstawić dokładnie nasze produkty efektywności elektrycznej, a Ty zaoszczędzisz dziesiątki tysięcy złotych ra rachunkach za prąd.

Do naszego zespołu należą wyłącznie wykwalifikowani fachowcy, dzięki którym zapoznasz się z najlepszymi ofertami i produktami.

Nasze zadanie, to zmniejszenie Twoich rachunków poprzez zmniejszenie zużycia energii z tradycyjnych źródeł.

Zaprojektowany dla Ciebie

Twoje indywidualne potrzeby to dla nas ważna sprawa, dlatego każdy system, niezależnie czy domowy czy komercyjny jest projektowany na zamówienie.

Nasi inżynierowie stworzą doskonały, bezawaryjny system, który pozwoli na maksymalną produkcję energii przy minimalnych kosztach.

Co zapewniamy?

 • Zdecydowanie niższe rachunki za energię
 • Bezawaryjne, wydajne systemy
 • Uniezależnienie od prądu pozyskiwanego z elektrowni
 • Zmniejszenie Twojego śladu węglowego
 • Gwarancję jakości produktów
 • Możliwość dofinansowania
 • Profesjonalną obsługę i pomoc na każdym etapie współpracy

Zapewniamy kompleksową obsługę

Uzgodnij z nami szczegóły Twojej inwestycji, a o resztę się nie martw.

Wszystkim się zajmiemy, od projektu i montażu, po przegląd zainstalowanych urządzeń.

Nie pod-zlecamy żadnej części montażu.

Zawsze regularnie będziemy informowali Cię o naszych działaniach oraz kolejnych etapach realizacji.

Dlaczego akurat my?

 • Jesteśmy profesjonalni
 • Pracujemy sprawnie i zawsze mieścimy się w terminach
 • Pracujemy tylko na najlepszych materiałach
 • Zapoznamy Cię ze specyfiką instalacji solarnych i podpowiemy jak dobrać ogniwa fotowoltaiczne do Twojego domu lub firmy
 • Posiadamy zespół pracowników znających się na swoim fachu, którzy zawsze chętnie rozwieją Twoje wątpliwości.

MISJA

Nasza misja skupia się na zapewnieniu klientom z Świnoujścia oraz okolic obsługi na najwyższym poziomie w zakresie doradztwa przy inwestycji w fotowoltaikę.

Wykonawcy realizują powierzone im zadania z największą starannością oraz w oparciu o kompleksowy program kontroli jakości, co umożliwia wykonanie pracy w zgodzie z przyjętymi standardami.

Działamy tak, by nasi klienci uzyskali stuprocentową satysfakcję z naszych usług.

Wszystkie umowy traktujemy na zasadzie partnerstwa, w poszanowaniu wzajemnych relacji i potrzeb.

NASZE USŁUGI

Oferowane przez naszych dostawców usługi związane z fotowoltaiką, są kompleksowe i skierowane bezpośrednio osób zamieszkujących Świnoujście i okolice.

Zespół specjalistów opracowuje wzorowe jakościowo systemy, oparte na parametrach zgodnych z potrzebami klientów.

Jeżeli na obszarze Twojego zamieszkania występują częste awarie sieci energetycznych możemy zaoferować Ci generatory zapasowego zasilania oraz bateryjne rozwiązania, co sprawi, że nigdy więcej nie zostaniesz zaskoczony przez nagły brak elektryczności.

Koniecznie napisz do nas bądź zadzwoń, a zapewnimy Ci bezpłatną konsultację bez żadnych dodatkowych zobowiązań.

Wyjaśnimy Ci dokładnie na jakich zasadach działają panele fotowoltaiczne oraz dlaczego warto je zainstalować w gospodarstwie domowym i/lub firmie.

DOFINANSOWANIE

Wysokie koszty to obecnie nie jest problem.

Możesz liczyć na dofinansowanie takiej inwestycji.

Polska do roku 2020 musi dostosować się do norm Unii Europejskiej odnośnie wykorzystania odnawialnych źródeł energii.

W związku z tym nasz kraj musi ograniczyć emisję CO2 i zwiększyć ilość pozyskiwanej energii ze źródeł ekologicznych takich jak wiatraki czy panele słoneczne.

Na tę chwilę tylko 11% energii pochodzi ze źródeł odnawialnych. Dlatego też powstał system dofinansowań dla osób prywatnych, które chciałyby skorzystać z instalacji solarnych, ale nie mają na to środków.

Biorąc pod uwagę takie dofinansowanie, przy korzystaniu z instalacji fotowoltaicznej będziesz mógł uzyskać rzeczywisty zwrot kosztów, już po 7 latach od montażu.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Wierzymy w społeczność

Staramy się docierać do mieszkańców Świnoujścia, ale również całego województwa zachodniopomorskiego.

To jest nasza Misja! Wiemy o tym, że nasze projekty nie tylko zapewniają tańszą energię i bardziej ekologiczne podejście do życia, ale również łączą społeczność i tworzą otaczającą nas rzeczywistość, bardziej przyjazną do życia.

Lokalizacje MK Fotowoltaika